استاندار فارس:

ایجاد شبکه رادیویی ملی گردشگری در فارس گامی در مسیر توسعه است

شیراز- ایرنا- استاندار فارس ایجاد شبکه رادیویی ملی گردشگری در استان فارس را گامی مطلوب برای توسعه این صنعت برشمرد و گفت: از طرح هایی که به هر شکل صنعت گردشگری را در استان تقویت کند، حمایت می کنیم.

به گزارش ایرنا، به نقل از مطلب دریافتی جمعه 21 دی ماه از روابط عمومی صدا و سیمای فارس، استاندار فارس در دیدار مدیرکل و معاونان صدا و سیما توسعه گردشگری در استان را از برنامه های جدی خود برشمرد.
عنایت الله رحیمی با اشاره به طرح‌هایی برای سرعت بخشی به توسعه فارس در مدت زمان معقول و مطلوب، همگامی صدا و سیما را در همراه کردن مردم با مدیران بسیار موثر دانست.
وی افزود: صدا و سیمای فارس در برقراری تعامل و ایجاد تعادل در تولیدات رسانه ای خود و پشتیبانی از عملکرد مثبت مسئولان و همچنین بیان خواست و توقع به حق مردم عملکرد شایان توجهی داشته است و ادامه این سیاست خدمت به مردم و مسئولانی است که با صداقت و تلاش همت خویش را معطوف خدمت به مردم کرده اند.
مدیرکل صدا و سیمای فارس نیز در این دیدار با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد فارس در حوزه صنعت گردشگری، موافقت مدیران ارشد رسانه ملی با راه اندازی شبکه رادیویی ملی گردشگری به میزبانی فارس در شهر شیراز را اعلام کرد.
محمدتقی سهرابی اضافه کرد: استان های دیگر نیز تمایل و درخواست خود را برای میزبانی شبکه گردشگری به رسانه ملی ارائه داده اند؛ اما هیچ‌ یک از آن ها قابلیت و ظرفیت استان فارس را ندارد.
7375 /1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال