تعطیلی پایگاه انتقال خون بنی‌هاشمی جهرم منتفی شد

شیراز-ایرنا- هم افزایی سازنده مردم و مسئولان شهرستان جهرم با مسئولان استانی، موجب منتفی شدن تعطیلی پایگاه انتقال خون بنی‌هاشمی جهرم شد.

مدیر انتقال خون جهرم، پنجشنبه با بیان این مطلب در گفت ‌و گو با ایرنا افزود: با پشتیبانی و حساسیت به موقع شهروندان جهرمی، خبرنگاران با غیرت، حمایت‌های قاطع نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه جهرم، امام جمعه، و رئیس دانشگاه علوم پزشکی این شهر، موضوع‌ تعطیلی پایگاه انتقال خون بنی‌هاشمی منتفی شد و مردم این شهرستان هیچگونه دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند.
عبدالرحمان محتشمی‌ فر افزود: امیدواریم با حضور فعال مردم در این پایگاه و افزایش آمار اهدای خون، یکی از بهانه‌های تعطیلی این مرکز را که مراجعه کم مردم برای اهدای خون عنوان شده بود، رفع شود.
وی بیان کرد: بی شک حضور فعال مردم، بهترین پاسخ و حمایت برای ادامه فعالیت این پایگاه انتقال خون خواهد بود.
محتشمی فر، از حمایت های مردم و مسئولان شهرستان جهرم برای جلوگیری از تعطیلی و تداوم فعالیت این پایگاه قدردانی کرد.
پایگاه انتقال خون بنی هاشمی شهر جهرم که خدمات دهنده به بیمارستان ها و مراکز درمانی این شهر و شهرستان های مجاور است، پانزدهم دی 97 تعطیل شد.
اداره کل انتقال خون استان فارس، به دلیل مشکلات بودجه‌ای و پرداخت نشدن 6 ماه حقوق پزشک پایگاه انتقال خون بنی هاشمی، اضافه کار و ماموریت همه پرسنل و نیز 2 ماه حقوق نیروهای طرحی، خواستار تعطیلی این پایگاه شده بود.
ساختمان ‌پایگاه انتقال خون بنی هاشمی جهرم در منزل خیر جهرمی، حاج سید جمال بنی هاشمی ایجاد شده و این نیکوکار، منزل خود را به اداره انتقال خون جهرم با هدف خدمت به شهروندان اهدا کرد.
شهرستان جهرم در فاصله‌ 193کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.
9910 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال