تیم بسکتبال بانوان صدرا شیراز به مرحله بعد صعود کرد

شیراز-ایرنا- تیم بسکتبال بانوان صدرا شیراز با وجود شکست برابر تیم نامی نو اصفهان با قرار گرفتن در رده چهارم جدول، به مرحله بعد صعود کرد.

به گزارش ایرنا تیم صدرا شیراز، عصر پنجشنبه در آخرین هفته از مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران در سالن خانه بسکتبال شیراز، میزبان تیم نامی نو اصفهان بود.
شاگردان روانی پور، سرمربی تیم صدرا شیراز که مشکلات بسیاری دارند و بارها به آن اشاره شده، با پایان یافتن مرحله مقدماتی، بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و توانستند با قرار گرفتن در رده چهارم به مرحله بعد (پلی آف) صعود کنند که کار بزرگی صورت دادند.
تیم صدرا شیراز مقابل تیم نامی نو اصفهان که تیمی بسیار متمول است بازی خوبی را ارایه داد و در نهایت مغلوب بازیکنان با تجربه و ملی پوش تیم نامی نواصفهان شدند و با نتیجه 85 بر 62شکست خوردند اما چیزی از ارزش های این تیم جوان شیرازی کم نکرد.
با پایان یافتن مرحله مقدماتی از گروه دوم، تیم نامی نو صدر نشین شد و به همراه تیم های گروه بهمن تهران، خانه بسکتبال بندرعباس و صدرا شیراز به مرحله بعد صعود کردند.
همچنین در گروه نخست نیز تیم هیرو تهران صدرنشین شد و به همراه دانشگاه آزاد اسلامی تهران، نفت آبادان و دانشگاه گلستان راهی مرحله بعد شدند.
در دور مقدماتی لیگ برتر بانوان کشور 12تیم حضور داشتند و به صورت رفت و برگشت در 2 گروه با هم بازی کردند.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال