تیم فوتسال بانوان فجر شیراز میزبان استقلال ساری است

شیراز-ایرنا- تیم صنعت فجر شیراز در هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال بانوان ایران، فردا (جمعه) به مصاف تیم قعر جدولی استقلال ساری می رود و در صورت پیروزی شیرازی ها، آنها جای خود را در رده چهارم محکم تر خواهند کرد و نیم نگاهی هم به رده سوم دارند.

به گزارش ایرنا در حالی که 6 هفته تا پایان چهاردهمین دوره این رقابت ها باقی مانده، تیم های ملی حفاری اهواز با 43 امتیاز و نامی نو اصفهان با 38 امتیاز، تکلیف تیم های اول و دوم را تا حدود زیادی قطعی کردند.
جدال تیم های دختران کویر کرمان، صنعت فجر شیراز و مس رفسنجان هم برای کسب رتبه های دوم تا چهارم و حضور در مرحله حذفی (پلی آف) در این 6دیدار باقی مانده بسیار دیدنی خواهد بود اگر چه تیم پالایش نفت آبادان هم که 21 امتیازی است شانس برای کسب سهمیه را دارد.
در هفته هفدهم، دیدار این سه تیم مدعی حساس خواهد بود، در صورتی که فجریها با نتیجه پُر گل از سد حریف خود بگذرند و تیم دختران کویر کرمان هم در خانه اش برابر تیم پارس آرا شیراز متوقف شود، شاگردان ستاره زارع سرمربی تیم صنعت فجر شیراز حتی تا رده سوم جدول هم صعود خواهند کرد.
باید منتظر ماند و دید فجریها شانس رسیدن به رتبه سوم را دارند و یا همچنان به رده چهارم بسنده خواهند کرد.
مس رفسنجان هم در هفته هفدهم، یک دیدار نه چندان سخت برابر تیم هیات خراسان رضوی دارد و در صورت برتری برابر این تیم و توقف احتمالی حریفانش، خود را به جمع مدعیان صعود نزدیک می کند.
با این حال شاگردان ستاره زارع اگر قدر این بازی خانگی را بدانند و فرصت ها را تبدیل به گل کنند همچنان جای خودرا در بالای جدول محکم تر خواهند کرد و این در حالی است که این تیم، شهین افلاکی بهترین گلزن خود را به دلیل محرومیت ( سه اخطاره) در اختیار ندارد.

** حریف را دست کم نمی گیریم
سرمربی تیم صنعت فجر شیراز، پنجشنبه به ایرنا گفت: بازیکنانم می دانند که اگر حریف انتهای جدولی خود را دست کم بگیرند، به مشکل برخورد خواهند کرد.
ستاره زارع ادامه داد: دیدار آسانی برابر استقلال ساری نداریم چرا که آنها چیزی ندارند که از دست بدهند از این رو با جان و دل بازی خواهند کرد که همین امر، کار را برای ما دشوار می کند.
وی اظهار داشت: ابتدا به سه امتیاز بازی فکر می کنیم و سپس به فکر افزایش تعداد گل ها خواهیم بود، اگر چه تیم استقلال ساری نیز حریف دست و پا بسته ای نیست.
زارع اضافه کرد: در فوتبال هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت و تیم خوب استقلال ساری همان تیمی است که در دور رفت ما را در ساری به دردسر انداخت و در دقایق پایانی توانستیم گل پیروزی را به ثمر برسانیم، به همین سبب هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.
سر مربی تیم صنعت فجر شیراز افزود: برای این بازی نیز همچنان لیلا خدابنده لو دروازه بان تیم را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و شهین افلاکی هم یکی از بازیکنان تاثیرگذار و گلزن تیم هم سه اخطاره است و نمی تواند بازی کند.
زارع تاکید کرد: سایر بازیکنان از آمادگی بازی با حریف خود برخوردارند و از بابت غیبت بازیکنان نگران نیستم.
دیدار تیم های صنعت فجر شیراز و استقلال ساری فردا (جمعه) ساعت 11 صبح در سالن نصیری شیراز برگزار می شود.
هم اینک در پایان هفته شانزدهم، تیم ملی حفاری اهواز با 43 امتیاز همچنان صدرنشین است، نامی نو اصفهان با 38 امتیاز دوم است و تیم های کویر مس کرمان با 26 امتیاز، سوم و تیم صنعت فجر شیراز هم با 25 امتیاز در تعقیب این تیم است.
تیم پارس آرا شیراز دیگر نماینده فارس در هفته هفدهم، دیدار سختی را برابر تیم دختران کویر کرمان دارد، این تیم هم اینک با 15 امتیاز در رده هشتم جدول و تقریبا در حاشیه امن قرار دارد.
در رقابت های فوتسال برتر بانوان کشور 11 تیم حضور دارند و در پایان این بازی ها که به صورت رفت و برگشت برگزار می شود، چهار تیم بالای جدول برای تعیین تیم قهرمان به مرحله حذفی (پلی آف) صعود خواهند کرد.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال