تیم بسکتبال بانوان صدرای شیراز به مصاف نارسینای تهران می رود

شیراز-ایرنا- تیم بسکتبال صدرای شیراز که از مشکلات مالی رنج می برد در هفته دوم رقابت های بسکتبال برتر ایران با دست خالی بازیکنانش به مصاف نارسینای تهران می رود.

سرمربی تیم صدرای شیراز، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از تیم یکدست و خوبی برخورداریم اما نیاز به حمایت مالی بیشتری داریم و تربیت بدنی صدرا هم تنها هزینه سفرها را پرداخت می کند که قابل تقدیر است.
سرور روانی پور افزود: بازیکنان و کادر فنی تیم، هیچ قراردادی ندارند و فقط با علاقه و عشق به تیمشان، سختی ها را تحمل می کنند.
وی اضافه کرد: به دلیل نداشتن بودجه مناسب ناگزیریم بازیکنان تیم را با اتوبوس روانه رقابت های خارج از خانه کنیم که این امر موجب خستگی بازیکنان می شود و به هنگام مسابقه تاثیر بدی روی آنها می گذارد.
او با اشاره به اینکه متاسفانه برای تمرین بازیکنانم هفته ای 2 جلسه سالن خانه بسکتبال شیراز در اختیار ما قرار می گیرد، اظهار داشت: 2جلسه تمرین در سالن خانه بسکتبال بسیار کم است و سالن های ورزشی شهرداری هم بیشتر در اختیار آقایان است و خانم ها سهمی ندارند که این خود شگفت آور است.
روانی پور ادامه داد: امیدواریم مشکلات این تیم حل شود تا با خیالی آسوده در لیگ برتر بانوان شرکت کرده و بتوانیم از حیثیت بسکتبال فارس دفاع کنیم.
دیدار تیم های بسکتبال صدرا شیراز و نارسینای تهران، ساعت 11روز هجدهم آبان ماه جاری در سالن خانه بسکتبال شیراز برگزار می شود.
تیم صدرا شیراز در هفته نخست با نتیجه 65 بر 51 از سد پاز تهران گذشت تا شروع خوبی در لیگ برتر داشته باشد.
زهرا گرگین، ندا حقیقی، سارا مشکسار، ماریا مرزبان، زهرا حلبی ساز، سوگند قائد علم، مهناز وصالی، زهرا زنگنه، زهرا حق جو، مهسا زارعت پیشه، نگین صادقی و هاله شیبانی، بازیکنان تیم صدرا در رقابت های لیگ برتر هستند، گیلدا ایزدی به عنوان مدیر فنی، محبوبه زرنویس به عنوان بدنساز و بیتا مهری پور هم سرپرست این تیم است.
پالایش نفت آبادان مدافع عنوان قهرمانی، گاز تهران، دانشگاه آزاد تهران، دانشگاه گلستان، باژوند بوشهر، عباسی تهران، صدرای شیراز، پاژ تهران، نارسینای تهران، نامی نو اصفهان، خانه بسکتبال بندرعباس و گروه بهمن تهران، 12 تیم حاضر در لیگ برتر هستند.
از بین 12 تیم شرکت کننده در این فصل، 9 تیم جدید هستند و سه تیم پالایشگاه نفت آبادان، گروه بهمن و گاز تهران که به ترتیب اول تا سوم شدند در لیگ برتر فصل گذشته حضور داشتند.
رقابت های لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور در فصل جاری به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و در پایان این مرحله نیز چهار تیم برتر روانه مرحله حذفی (پلی آف) برای تعیین تیم قهرمان می شوند.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال