فوتبال دسته یک/ شوک تغییر سر مربی فجر موثر نبود

شیراز-ایرنا-دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و 90 ارومیه، یک بازی سرد و کسل کننده بود و شوک حاصل از تغییر سرمربی تیم فجر هم موثر نبود.

به گزارش ایرنا در این بازی که عصر شنبه از هفته نهم این رقابت ها در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد، هر 2 تیم بدون گل به کار خود پایان دادند تا فجری ها فکر اساسی تری برای تقویت تیم ضعیف خود بکنند.
دست اندرکاران تیم فجر به دلیل کسب نتایج ضعیف تیمشان در این رقابت ها، هفته گذشته مجید صالح سرمربی تیم را از کار بر کنار و اسماعیل زارع را جایگزین کردند تا به تیم شوک وارد کنند.
بازی تیم های فجر و 90 ارومیه که در پایین جدول قرار دارند در نیمه نخست، چنگی به دل نزد و یک دیدار سرد و کسل کننده انجام دادند و حرفی برای گفتن نداشتند.
تنها اتفاقی که در این نیمه رخ داد، اخراج وحید بیات لو سرمربی تیم 90 ارومیه بود که به دلیل اعتراض به داور از روی نیمکت تیمش اخراج شد.
این بازی در نیمه نخست گلی در برد نداشت و هیچ اتفاق خاصی هم روی دروازه ها رخ نداد چرا که هر 2 تیم در سطح بسیار پایینی بازی کردند.
اگر چه تیم میزبان در این نیمه تا حدودی بازی را در دست داشت اما بازیکنان آن بدون برنامه به توپ ضربه می زدند.
در نیمه دوم هم شاهد یک بازی کم جان از سوی 2 تیم بودیم اگر چه بر خلاف نیمه نخست، سه حادثه بر روی دروازه ها رخ داد .
دقایق 52 و 54 فجری ها بالاخره 2 فرصت گلزنی ایجاد کردند که ضربات محمد حسین کریم زاده با بی دقتی از دست رفت و 2 دقیقه بعد هم ضربه سر فرزاد محمدی بازیکن تیم 90 ارومیه با واکنش خوب پیمان سلمانی دروازه بان فجر دفع شد و سرانجام این بازی بی روح با نتیجه بدون گل پایان یافت و شاگردان اسماعیل زارعی سرمربی جدید تیم فجر شهید سپاسی شیراز 2 امتیاز حساس خانگی را از دست دادند.
در بین 2 نیمه این بازی، تعدادی از طرفداران تیم قشقایی شیراز که با لباس محلی در ورزشگاه حضور داشتند به دلیل تشویق تیم 90 ارومیه با تماشاگران تیم فجر درگیری پیدا کردند که با دخالت نیروی انتظامی ختم به خیر شد.
با پایان یافتن این بازی، تیم های فجر و 90 ارومیه با هشت امتیاز به ترتیب رتبه یازدهم و دوازدهم جدول را به خود اختصاص دادند، فجریها اگر تیمشان را در بین نیم فصل با بازیکنان خوب تقویت نکنند، بقای آنها در لیگ سخت تر خواهد شد با توجه به اینکه سه تیم دیگر هم به دسته دوم سقوط می کنند.
همچنین در هفته نهم، تیم قشقایی شیراز که سرمربی و مدیر عامل ندارد و با 15 امتیاز در رده ششم جدول است، سیزدهم آبان در شیراز میزبان تیم آلومینیوم اراک است.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور 16 تیم حضور دارند و در پایان تیم های اول و دوم جواز صعود به لیگ برتر فصل 98 را خواهند گرفت و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال