15 گروه جهادی آماده اعزام به مناطق محروم کازرون هستند

شیراز- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت کازرون اعلام کرد: بر اساس دستور رئیس سازمان بسیج کشور 15 گروه جهادی در این شهرستان برای اعزام به مناطق محروم آماده شده اند.

به گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار شهرام افشاریان چهارشنبه در نشست با مسئولان شهرستان کازرون گفت: این 15 گروه جهادی به 15 روستای محروم و چند محله در شهر کازرون اعزام می شوند.
فرمانده ناحیه مقاومت کازرون گفت:هرگروه متشکل از 15 تا 20 نفر است که با هدف آسیب شناسی ایجاد شور نشاط و ترویج تفکر بسیجی عمرانی فرهنگی در بین اقشار مختلف مردم مناطق کم برخوردار و محروم در روستاها حضور پیدا می کنند.
در این جلسه مدیران برای شرکت در این امرمهم جهادی وبرای رفع محرومیت از مناطق محروم در بخش های مختلف اعلام آمادگی کردند.
شبکه بهداشت و درمان کازرون اعلام کرد: تا پایان اجرای این رزمایش هر روز یک پزشک متخصص به یکی از روستاها اعزام خواهد شد و بیماران را رایگان ویزیت خواهند کرد.
همچنین جمعیت هلال احمر هم اعلام آمادگی کرد که کاروانی با عنوان کاروان نیکوکاری همراه با پزشک و تامین داروی رایگان به روستاهای هدف اعزام کند.
در این جلسه جهاد کشاورزی اعلام کرد در مدت اجرای این رزمایش که تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت در هرروستای محروم یک نفر که آمادگی داشته باشد در یک دوره آموزش گلخانه ای شرکت می کند و پس از اتمام دوره تسهیلات کامل برای ایجاد محصولات گلخانه ای در همان روستا پرداخت خواهیم کرد.
در این جلسه دیگر مسئولان از جمله کمیته امداد امام خمینی و شورای شهرکازرون برای رفع مشکل مناطق محروم و حضور فعال دراین حرکت جهادی قول مساعد دادند.
کازرون در 120 کیلومتری غرب شیراز است.
7372 / 1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال