بهره برداری از 55پروژه عمرانی در ممسنی آغاز شد

شیراز - فرماندار شهرستان ممسنی گفت :همزمان با گرامیداشت هفته دولت بهره برداری از 55پروزه عمراتی با اعتباری بالغ بر 250میلیارد ریال در این شهرستان آغاز شد.

داود ایوبی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد پروژه و طرح در سه بخش مرکزی،ماهور میلاتی و دشمن زیاری است. وی عمده این پروژه ها را در زمینه گازرسانی ، آبرسانی ، برق رسانی و عمران شهری عنوان کرد.
به گفته ایوبی در بخش گازرسانی ١١ روستای شهرستان اعتباری بالغ بر ٢/4 میلیارد ریال و در بخش طرح های بهسازی و بازسازی مسکن روستایی حدود ٧/4 میلیارد ریال صرف شده است.
ایوبی آبرسانی به مناطق شهری و روستایی شهرستان را از دیگر پروژه های این ایان عنوان کرد و افزود:اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی شهری شامل روشنایی معابر و خیابان های شهر نورآباد، آسفالت معابر و کانال های سیل بر با اعتباری بالغ بر ٣/٢ میلیارد ریال از دیگر طرح هاست.
ایوبی گفت: برق رسانی و رفع افت ولتاژ به روستا های نزاع، چمگل و فیدر جدید شهر نورآباد با اعتباری بالغ بر ١١ میلیارد ریال ، کتابخانه عمومی دشت رزم شهرستان با ٢٠٠ متر مربع و با اعتباری بالغ بر 5/5 میلیارد ریال، تعداد ٩ چمن مصنوعی در مناطق شهری و روستایی شهرستان با اعتباری بالغ بر ١٨ میلیارد ریال و ساخت منازل مدد جویی در بخش ماهور میلاتی نیز مبلغ 5/١ میلیارد ریال از دیگر طرح هاست.
7366 /1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال