مس رفسنجان دروازه تیم قشقایی شیراز را گلباران کرد

شیراز-ایرنا- تیم قشقایی شیراز در هفته نخست رقابت های فوتبال دسته یک کشور برابر مس رفسنجان، دروازه اش گلباران شد.

به گزارش ایرنا در این بازی که شامگاه یکشنبه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد، تیم میزبان با نتیجه چهار بر یک شکست سنگینی را متحمل شد.
بیش از 15 هزار تماشاگر برای نخسین بار در ورزشگاه پارس حضور یافتند تا شاهد بازی تیم شهرشان در شروع رقابت ها باشند.
در نیمه نخست این بازی اگر چه تیم میزبان تا حدودی برتر بود اما شاگردان علی سامره سرمربی تیم مس با آمادگی بیشتری بازی کردند و توانستند این نیمه را با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسانند.
در نیمه دوم اما تیم میهمان کاملا عوض شد و به نظر می رسید ار حریفش شناخت خوبی پیدا کرده است و بازی را توفانی آغاز کرد و توانست چهار بار دروازه تیم میزبان را بازکند.
در دقیقه 55 بازی، حمید طاهری فرد نخستین گل تیم میهمان را به ثمر رساند.
دقیقه 60 نیز دو باره دروازه تیم میزبان باز شد و در این لحظه اکبر صغیری برای تیم مس با شوتی سنگین از پشت محوطه هجده قدم گلزنی کرد تا خیال بازیکنان تیم میهمان تا حدودی راحت شود.
اما این پایان کار نبود و در دقیقه 65 باز هم اکبر صغیر، گل سوم تیمش و دوم خودش را برای تیم مس به ثمر رساند.
تعداد زیادی از تماشاگران تیم قشقایی شیراز که برای تیم شهرشان سنگ تمام گذاشته بودند پس از گل سوم میهمان با ناراحتی ورزشگاه را ترک کردند.
دقیقه 75 در ادامه بازی ضعیف تیم میزبان، دروازه این تیم برای بار چهارم توسط اکبر صغیری بهترین بازیکن میدان باز شد تا این مهاجم خود را سه گله کند.
در دقیقه 79 علی حسامی بازیکن تیم قشقایی شیراز یکی از گل های خورده تیمش را جبران کرد تا شاگردان مهرداد شکاری سرمربی تیم میزبان در شروع بازی ها شکستی سنگینی متحمل شوند.
سرانجام این دیدار با برتری چهار بر یک به نفع تیم مس پایان یافت و این تیم در صدر جدول قرار گرفت و تیم قشقایی شیراز هم به انتهای جدول رفت.
شروع فصل جدید رقابت های فوتبال دسته یک برای نمایندگان فارس روز خوبی نبود و تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم روز بیستم مرداد ماه 97 با یک بازی ضعیف مغلوب تیم اکسین البرز شد .
رقابت های فوتبال دسته یک باشگاه های کشور 18تیم حضور دارند و پس از انجام 34 بازی تیم های اول و دوم جواز حضور در لیگ برتر فصل 98 را دریافت خواهند کرد.
تیم های فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز، نمایندگان استان فارس در لیگ دسته یک هستند.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال