پرونده قضایی برای 30 واحد متخلف صنفی جهرم تشکیل شد

شیراز- ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه‌ی شهرستان جهرم گفت: در بازدید مشترک اخیر بازرسان فرمانداری و اتاق اصناف شهرستان بیش از 30 واحد صنفی متخلف شناسایی شدند و برای آن پرونده‌های قضایی تشکیل شد.

علیرضا صحرائیان جمعه در مصاحبه با ایرنا افزود: نداشتن پروانه‌ کسب، عدم درج قیمت بر روی کالاها و گرانفروشی از جمله تخلفات این اصناف بود.
وی اظهار داشت: برای جلوگیری از تخلفات و همچنین حمایت از حقوق مصرف‌ کنندگان، بازرسی از واحدهای صنفی تشدید می‌شود.
به گفته‌ وی پرونده‌‌های متخلفان به دادگاه ارسال شده است.
محمد دانش‌ نیا، رئیس اداره‌ صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم نیز در این باره گفت: با هدف تنظیم بازار و برخورد با گرانفروشان، بازرسی و نظارت از واحد‌های صنفی بخش سیمکان انجام شد.
وی افزود: در این گشت مشترک که بازرسان اداره صنعت و معدن، بهداشت محیط، تعزیرات، اماکن نیروی انتظامی و بسیج حضور داشتند از 86 واحد صنفی مختلف این بخش بازرسی شد.
دانش نیا ادامه داد: گرانفروشی، درج نکردن قیمت و تداخل صنفی عمده تخلفات 16 واحد صنفی بخش سیمکان بود که ضمن تشکیل پرونده، با آن‌ها برخورد شد.
رئیس صنعت و معدن جهرم با اشاره به اینکه گزارش تخلفات صنفی در محل کسب تهیه و برای اجرای حکم به تغزیرات حکومتی ارسال شد، اضافه کرد: این اداره در برخورد قاطع با متخلفان گشت‌های روزانه خود را ادامه خواهد داد.
جهرم در 193 کیلومتری جنوب شرقی شیراز است.
9873 / 1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال