مسئول نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس:

فراخوان برگزاری راهپیمایی بعد از نماز جمعه فردا شایعه است

شیراز-ایرنا- مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه فارس گفت: این شورا و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان، هیچگونه فراخوانی برای برگزاری راهپیمایی پس از نماز جمعه فردا (نوزدهم مرداد) منتشر نکرده اند و طرح این موضوع از طریق شبکه های مجازی، شایعه ای بیش نیست.

حجت‌الاسلام حسین ملک‌مکان، عصر پنجشنبه در گفت ‌و ‌گو با ایرنا با تاکید بر اهمیت همدلی و همراهی آرامش‌ بخش با مردم، اظهار داشت: هیچگونه راهپیمایی را در شرایط کنونی کشور به صلاح نمی‌دانیم.
وی با اشاره به اینکه چنین حرکت‌هایی زمینه را برای سوء استفاده معاندان فراهم می‌کند افزود: برنامه ای برای راهپیمایی پس از نماز جمعه فردا از سوی هیچ یک از تشکیلات این استان اعلام نشده است.
ملک مکان، ضمن ابراز همدردی با مردم بیان داشت: مسئولان از مشکلات مردم آگاه هستند و ائمه جمعه خواست مردم را از طریق تریبون‌ها بیان می‌کنند، اما به مصلحت نمی‌دانیم در شرایط کنونی جامعه حرکت‌هایی از این دست صورت گیرد.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد مسئولان با اهتمام به خواست مردم و با توجه به نیازهای اساسی آنان برای رفع مشکلات اقتصادی و مبارزه با فساد بکوشند تا موجب رضایتمندی مردم ولایتمدار شود.
ظرف چند روز گذشته در شبکه‌های مجازی، فراخوانی مبنی بر دعوت شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه فارس و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان منتشر شده است که مردم را در اعتراض به مشکلات معیشتی به راهپیمایی پس از اقامه نماز جمعه دعوت کرده است که مقامات استانی آن را شایعه‌ خواندند و تکذیب کردند.
7375 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال