معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس:

اتاق های فکر دشمنان،درصدد برهم زدن انسجام ملی هستند

شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: امروز جریان های معاند و اتاق های فکر دشمنان با بهره گیری از ابزارهای رسانه ای با دامن زدن به شایعات به دنبال برهم زدن انسجام ملی کشورمان هستند.

هادی پژوهش جهرمی، سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امروز و بیش از گذشته درگیر یک جنگ روانی تمام عیار با دشمنان هستیم که در چنین شرایطی باید قبل از هر چیز به فکر حفظ وحدت و انسجام درونی باشیم.
وی ادامه داد: دشمن با استفاده از فشارها و محدودیت های اقتصادی به دنبال این است که با ایجاد نارضایتی در مردم، اعتماد عمومی را نسبت به مسئولان و ارکان نظام کاهش و جایگاه سرمایه های اجتماعی را در کشورمان تنزل دهد و برای این کار برنامه ریزی بسیاری نیز کرده است.
پژوهش جهرمی بیان کرد: در چنین شرایطی که دشمن عملیات و جنگ روانی علیه کشورمان آغاز کرده ما باید عملیات و جنگ روانی علیه دشمن ترتیب دهیم و جامعه را بیش از پیش نسبت به اهداف و برنامه های دشمن آگاه کنیم تا مردم بدانند که غربی ها و جریان های وابسته به آنها به هیچ وجه خیر و صلاح آنها و کشورمان را نمی خواهند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: اگر امروز به جای وحدت و یکپارچگی به سمت دعواهای سیاسی و جناحی برویم ناخواسته در مسیر خواست دشمن حرکت کرده ایم.
وی اظهار داشت: باید دعواها و اختلافات را کنار بگذاریم و به جای افشاگری که نتیجه ای جز کاهش اعتماد عمومی ندارد در عمل و با جدیت به تخلفات رسیدگی و برخورد کنیم.
6122 /1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال