2 بازیکن از فارس در تمرین تیم ملی کبدی بانوان شرکت دارند

شیراز- ایرنا- رئیس هیات کبدی فارس گفت: 2 بازیکن از این استان در تمرین تیم ملی برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی شرکت دارند.

عباس رضایی، پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سعیده جعفری و راحله نادری بازیکنان استان فارس هستند که پس از پشت سر گذاشتن هشت مرحله اردو به مرحله نهم دعوت شدند.
وی بیان کرد: این اردو با شرکت 18 بازیکن تا دوم تیرماه 97 در بندرانزلی از توابع استان گیلان زیر نظر شایلا جین، سر مربی هندوستانی تیم ملی دنبال می شود.
تیم ملی کبدی بانوان ایران خود را برای هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 که از بیست و هفتم مرداد لغایت یازدهم شهریور 97 در شهر جاکارتا پایتخت اندونزی برگزار می شود، آماده می کند.
کاروان اعزامی ایران قرار است با 369 ورزشکار در 34 رشته در بازی های آسیایی شرکت کند.
ورزشکاران ایرانی در هفدهمین دوره این بازی ها که در شهر اینچئون کره جنوبی برگزار شد با 276 ورزشکار در 22 رشته با کسب 21 نشان طلا، 18 نقره و 18برنز به مقام پنجم آسیا دست یافتند.
بهترین مقامی که ورزشکاران ایران در بازی های آسیایی تا کنون کسب کرده اند مربوط به سال 1974 تهران است که در این سال که هفتمین دوره این بازی ها بود، تیم ایران با 400 ورزشکار در 24 رشته توانست با کسب 36 نشان طلا، 28 نقره و 17برنز در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرد.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال