بانی نیکوکار درمانگاه مشاوره ژنتیک پزشکی شیراز درگذشت

شیراز - ایرنا- پریوش صدیق، نیکوکار عرصه سلامت که منزل مسکونی خود را برای راه اندازی درمانگاه خیریه اختصاصی ویژه مشاوره ژنتیک پزشکی شیراز اهدا کرده بود در سن 81 سالگی درگذشت .

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز پنجشنبه اعلام کرد: زنده یاد پریویش صدیق از به ثمر رسیدن نیت خیر خود در روز افتتاح این مرکز ابراز رضایت داشت و دکتـر ضیاء صدیقی، همسر مرحومش را الگویی برای این اقدام نیک دانست.
این بانوی نیک اندیش، از مدیران بازنشسته آموزش و پرورش بود و آخرین اقدام خیر وی ، اهدای یک باب آپارتمان برای حمایت از دانشجویان بود.
مراسم تشییع این بانوی نیکوکار، پنجشنبه بیست و چهارم خرداد 97 از مقابل مسجد دارالرحمه و مجلس ترحیم در همان روز ساعت 16 تا 17 و 30دقیقه در مسجد الرسول(ص) واقع در فلکه قصردشت شیراز برگزار می شود.
این بانوی نیک‌اندیش بیش از 30 سال به عنوان معلم و دبیر در آموزش و پرورش مشغول به خدمت بود.
همسر وی مرحوم ضیا صدیقی نیز پزشکی نیک‌اندیش بود که همواره به دنبال خیر بود و بیماران نیازمند را بدون حق ویزیت معالجه و درمان می‌کرد.
پریوش صدیق در سال 90 خانه یک‌ هزار متر مربعی خود در منطقه قصردشت شیراز را که یکی از بهترین نقاط این شهر محسوب می‌شود با همکاری مجمع خیران تامین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مرکز درمانی تبدیل کرد.
6113 /1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال