دونده شیرازی نایب قهرمان پیکارهای بین المللی ترکیه شد

شیراز- ایرنا- رئیس هیات دو و میدانی فارس گفت: مسلم نیادوست، دونده شیرازی در هفتاد و سومین دوره پیکارهای بین المللی دو و میدانی ترکیه که در شهر استانبول برگزار شد به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

سیروس زارع مهذبیه، دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: تیم منتخب ایران در پایان این رقابت ها با کسب چهار نشان طلا، 2 نقره و یک برنز به کار خود پایان داد.
وی اضافه کرد: مسلم نیادست در ماده 1500 متر به مدال نقره رسید.
زارع مهذبیه افزود: در ماده 1500 متر، امیر مرادی از ایران با زمان سه دقیقه و 56 ثانیه و 70 صدم ثانیه بر سکوی قهرمانی ایستاد، مسلم نیا دوست با زمان سه دقیقه و 57 ثانیه و 17صدم ثانیه عنوان دوم را کسب کرد و حسین کیهانی هم با زمان سه دقیقه و 58 ثانیه و 43 صدم ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.
وی ادامه داد: الناز کمپانی دیگر دونده شیرازی شرکت کننده در این رقابت ها که قرار بود در ماده 100 متر با مانع حضور یابد از دور رقابت ها انصراف داد.
او گفت: رضا قاسمی، مهران حسینی، علی خدیور، امیر مرادی، حسین کیهانی، مسلم نیادوست، سحر ضیایی، مهسا میرزاطبیبی، فرزانه فصیحی، الناز کمپانی و سپیده توکلی اعضای تیم منتخب دو و میدانی در این رقابت ها بودند که در هشت ماده شرکت کردند.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال