امام جمعه مرودشت:

ایران از حقوق هسته ای خود عقب نشینی نمی کند

شیراز- ایرنا- امام جمعه مرودشت با اشاره به دستور مقام معظم رهبری به سازمان انرژی اتمی در زمینه فراهم کردن مقدمات دستیابی به 190هزار سو توان غنی سازی اورانیوم گفت: ایران با وجود خلف وعده کشورهای طرف گفت و گو در برجام، از حقوق هسته ای خود عقب نشینی نمی کند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام مهدی آقائی در خطبه های نماز جمعه مرودشت افزود: دستور مقام معظم رهبری در این باره موجی از اقتدار را ایجاد کرد و نشان داد که عزم ملت ایران در دفاع از حقوق مسلم هسته ای خود جدی است.
امام جمعه مرودشت در ادامه با تشکر از حضور پرشور وگسترده مردم در مراسم راهپیمایی روز قدس، این روز را روز بزرگ اتحاد ملت بر علیه بزرگترین دشمن امت اسلامی رژیم غاضب صهیونسیتی توصیف کرد.
وی روز قدس را روز اعلام مخالفت امت اسلامی با هر گونه ظلم و بی عدالتی صهیونیست ها وحامیانشان دانست گفت: امام راحل با نامگذاری این روز، احیای قدس شریف را که سال های سال به فراموشی سپرده شده بود را به مساله اول امت اسلامی تبدیل کرد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی دوشنبه 14 خردادماه جاری در اجتماع پرشکوه، پرشور و پرمعنای انبوهِ بی‌شمار مردم قدرشناس در بیست‌ونهمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) با اشاره به مواضع برخی کشورهای غربی اعلام کردند: ملت و دولت ایران این را تحمل نخواهد کرد که هم تحریم باشد هم در محدودیت و حبس هسته ای.
حضرت آیت الله خامنه ای مسئولان سازمان انرژی هسته ای را موظف کردند به سرعت آمادگی های لازم را برای رسیدن به 190 هزار سو (البته فعلاً در چارچوب برجام) فراهم آورند و مقدمات اجرای مسائلی را که رئیس جمهور دستور داده اند آغاز کنند.
شهرستان مرودشت در 45 کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.
9873/ 2027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال