استاندار فارس:

حضور گسترده مردم در راهپیمایی قدس ستودنی است

شیراز - ایرنا- استاندار فارس گفت: مردم این استان همگام با دیگر نقاط کشور و جهان اسلام با عزمی راسخ تر از گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافتند که این حضور گسترده، ستودنی است.

به گزارش ایرنا، اسماعیل تبادار که روز جمعه همگام با مردم شیراز در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده بود، اظهار داشت: زبان از توصیف عظمتی که مردم با زبان روزه در روز قدس برای رساندن ندای مظلومیت مردم فلسطین خلق کردند، قاصر و ناتوان است.
وی افزود: افراد و کشورهایی که بنیان ظلم را شیوه کار خود قرار داده اند باید از حضور گسترده مردم عبرت بگیرند.
استاندار فارس با بیان این که پیام روز قدس برای دشمنان ملت ایران روشن است، گفت: بعد از عنایت خدا، پایداری مردم، همه فراز و فرود ها و بحران هایی که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تدارک دیده اند را ناکام کرده است.
تبادار در ادامه با اشاره به جنایت های رژیم اشغالگر قدس علیه مردم مظلوم فلسطین، از سکوت مجامع بین المللی در قبال این جنایت ها انتقاد کرد و ادامه داد: شعارهای امروز علیه کسانی است که ضد حقوق بشر هستند و ادعای آن را دارند ولی بویی از آن نبرده اند، ادعای آزادگی دارند اما بویی از آزادگی نبرده اند.
راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز از چهار راه پانزده خرداد آغاز شد و مردم سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی ضمن پیمودن خیابان‌های لطفعلی خان زند، چهارراه پیروزی و بلوار شهید آیت الله دستغیب به سمت حرم حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند.
7375/ 2027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال