فرماندارکازرون:شفاف سازی برای پیشرفت شهرستان لازم است

شیراز- ایرنا- نخستین نشست فرماندار جدید کازرون با خبرنگاران این شهرستان پنجشنبه 17 خرداد برگزار شد که تاکید این مسئول بر شفاف سازی با استفاده از توان خبرنگاران با هدف پیشرفت کازرون بود.

به گزارش ایرنا ، داریوش دهقان در این نشست با تاکید بر اینکه امروز برای پیشرفت شهرستان کازرون به کمک خبرنگاران نیاز است گفت: در بعضی مشکلات ما مسئولان مقصر هستیم چون اگر ما با مردم ارتباط داشتیم وشفاف سازی می کردیم اتفاق کازرون پیش نمی آمد.
اتفاق کازرون منظور رخدادهای اواخر اردیبهشت 97 در این شهرستان است که منجر به درگیری و تخریب اموال عمومی شد.
این رخدادها به دلیل اعتراض برخی افراد به طرح موسوم به تقسیم کازرون بود که معترضان معتقد بودند در این طرح نقاط حیاتی کازرون از این شهرستان منفک می شود.
وزارت کشور اعلام کرده است طرح ایجاد شهرستانی جدید با استفاده از بخش های چنارشاهیجان و کوهمره نودان در حال بررسی است.
فرماندار کازرون که 13 خرداد 97 معارفه شد همچنین گفت: وضعیت فعلی شهرستان کازرون در شان شهرستانی با این قدمت و سابقه تاریخی نیست،با وحدت، همدلی وتوکل به خدا قطعا موفق خواهیم شد و شما خبرنگاران هم کمک کنید ودست نیاز دراز می کنیم.
دهقان گفت:باید در جبهه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی برای موفقیت شهرستان کازرون جنگید و این هدف بدون ارتباط با مردم تحقق پیدا نمی کند.
فرماندار کازرون اظهارداشت:هدف من پیگیری مسائل شهرستان است وبرای همه بخش ها بطور یکنواخت عمل خواهم کرد و از ظرفیت های موجود در بخش ها برای پیشرفت شهرستان و بخش ها استفاده خواهم کرد،من فرماندار نیستم، یک فرمان بردار برای مردم هستم.
در این نشست که در فرمانداری کازرون برگزار شد، خبرنگاران مسائل خود را مطرح کردند و خواستار پیگیری آنها شدند.
از جمله بیمه خبرنگاران، احترام به جایگاه خبرنگاران و تاسیس انجمن صنفی خبرنگاران در کازرون ازجمله آنها بود.
همچنین علی مرحمتی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون گفت:در این شهرستان چهارهفته نامه و یک سایت رسمی و نمایندگی چند خبرگزاری فعالیت دارند.
وی قول مساعد داد بخشی از مشکلات خبرنگاران پیگیری شود.
کازرون در 120 کیلومتری غرب شیراز است.
7372 / 1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال