عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران:

ظرفیت فیبر نوری کشور امسال یک میلیون و 960 هزار واحد افزایش یافت

شیراز – ایرنا – عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: ظرفیت فیبرنوری کشور از ابتدای امسال تاکنون یک میلیون و 960 هزار واحد افزایش یافت که توسعه قابل توجه این زیرساخت، زمینه ساز تحول در حوزه ارتباطات خواهد بود.

به گزارش ایرنا، ابراهیم یافتیان روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت مخابرات استان فارس در شیراز افزود: در استان فارس نیز امسال 80 هزار و 707 واحد به ظرفیت فیبر نوری افزوده شده است.
وی اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید گام های بلندی در توسعه زیرساخت های ارتباطات در استان فارس برداشته شده است.
امام جمعه موقت شیراز نیز در این آیین گفت: مدیریت در نظام اسلامی همراه با پذیرفتن مسئولیت است و تفکر مدیر اگر نوآور باشد در نظام زیر مجموعه خود نیز تحول ایجاد می کند.
حجت الاسلام محمد حسن مرادی بیان کرد: اطلاعات و ارتباطات مردم باید بروز باشد و مردم از فناوری های جدید در این عرصه بهره مند شوند.
وی اظهار کرد: هم اینک تلفن همراه و فناوری های مربوط به آن در کشور عمومیت پیدا کرده است و بیشتر مردم از آن استفاده می کنند؛ این شرایط به طور همزمان زمینه ساز فرصت و تهدید است و از این رو، این فضا باید به شکل مناسبی مدیریت شود.
مدیرعامل سابق شرکت مخابرات منطقه فارس نیز که به دلیل بازنشستگی از این مسئولیت خداحافظی می کند، در این آیین گفت: یراساس صورت های مالی در پایان سال 93 ، شرکت مخابرات استان 235 میلیارد ریال زیان و 185 میلیارد ریال زیان انباشته داشت که در این شرایط مدیریت این حوزه به من سپرده شد.
علی اصغر روزگار گفت: هم اینک شرکت مخابرات فارس از وضعیت خوبی از نظر منابع مالی برخوردار است و تراز مالی این شرکت 145 میلیارد ریال فزونی سود نسبت به زیان را نشان می دهد.
وی ادامه داد: 200هزار شماره ثابت جدید در سه سال گذشته ایجاد و همچنین 37 درصد از تلفن های موجود در استان دارای پهنای باند و همه دارندگان تلفن همراه دارای دیتا شده اند.
مدیرعامل سابق شرکت مخابرات استان فارس گفت: در سه سال گذشته، پنج هزار و 271 پروژه با اعتبار افزون بر 10 هزار و 400 میلیارد ریال در این شرکت اجرا شده است.
در این آیین، از خدمات علی اصغر روزگار مدیرعامل سابق شرکت مخابرات منطقه فارس تجلیل و فرشید ایزدی به عنوان مدیر جدید این شرکت معرفی شد.
9873 / 2027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال