پویش خرید کالای ایرانی در فارس راه اندازی شد

شیراز- ایرنا- پویش (کمپین) خرید کالای ایرانی با عنوان بیایید چرخه را بچرخانیم و با شعار خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی در استان فارس راه اندازی شد.

به گزارش ایرنا مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس سه شنبه در جلسه راه اندازی این پویش در این شرکت افزود:هدف از راه اندازی این کمپین، حمایت از تولیدات ملی در آستانه خرید سال نو است.
احد فتوحی افزود: توجه به تولید ملی و ترویج مصرف کالای داخلی رشد اقتصادی کشوررا به همراه دارد و تحقق این امر نیازمند کار فرهنگی و ایجاد باورملی برای مصرف کنندگان است.
وی گفت:مردم با خرید و حمایت از کالاهای ایرانی، ضمن کمک به رونق صنعت و تولید کشور، اهداف سیاست‌ های اقتصاد مقاومتی در حمایت از تولید داخلی را محقق می‌سازند.
فتوحی اظهار داشت: این یک امر مسلم است که به هر میزان مصرف کالاهای داخلی افزایش یابد؛ سبب افزایش تولید و اشتغال در کشور و استان خواهد شد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس بیان کرد: البته در کنار چنین فرهنگ سازی بایستی تولیدکنندگان نیز کیفیت کالاهای خود را افزایش دهند.
وی با اشاره به اشتغال بیش از33هزار نفر در قالب 2800واحد صنعتی ،تولیدی و کارگاهی در 61شهرک و ناحیه صنعتی در فارس گفت: حمایت از تولید داخل و پویش خرید کالا و محصولات ایرانی ،علاوه برحفظ اشتغال موجود در این واحد ها و سایر مجموعه های صنعتی استان و کشور، رشد و بالندگی بخش تولید و صنعت به عنوان موتور محرکه اقتصاد کشور را به همراه خواهد داشت.
9873/ 1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال