سرمربی برق جدید شیراز: بازیکنان ما برابر نساجی مازندران ترسیده بودند

شیراز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال برق جدید شیراز گفت: با یک عده بازیکن جوان برابر نساجی مازندران که از مدعیان است خوب بازی کردیم اگر چه بازیکنان کم تجربه ما در ابتدای بازی ترسیده بودند.

به گزارش خبرنگار ایرنا رحمان رضایی، عصر یکشنبه پس از بازی برابر نساجی مازندران افزود: بازی دشواری بود با این حال بازیکنان ما خیلی زود به بازی برگشتند و توانستند چند موقعیت گل هم ایجاد کنند که از روی بی تجربگی از دست رفت.
بازیکن سابق تیم ملی ایران ادامه داد: سه بازیکن اصلی تیم برق را به دلیل محرومیت از سوی باشگاه در اختیار نداشتیم اما در این دیدار وقتی بازیکنان ما به خود باوری رسیدند، توانستند تیم بسیار خوب نساجی مازندران را تحت فشار قراردهند.
وی، با انتقاد از قضاوت داور این دیدار بیان کرد: داور با سوت های زیاد، بازی را از جریان می انداخت که این امر موجب شد بازیکنان جوان ما عصبی شوند.
رضایی گفت: تیم نساجی برای حضور در این رقابت ها 100 میلیارد ریال هزینه کرده است اما بازیکنان ما پول غذا و اسکان ندارند و از آنها که با دست خالی بازی می کنند، سپاسگزارم.
دیدار تیم های برق جدید شیراز و نساجی مازندران در هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال دسته یک، عصر یکشنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با یک گل به سود نساجی مازندران پایان یافت.
در رقابت های فوتبال دسته اول کشور 18 تیم شرکت دارند که پس از انجام 34 بازی، تیم های اول و دوم جوازحضور در لیگ برتر فصل 97 را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
ایران جوان بوشهر، صبای قم و راه آهن تهران سه تیم انتهای جدول هستند.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال