سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز: راه آهن تهران را دست کم نمی گیریم

شیراز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با بیان اینکه تیم راه آهن تهران در هفته های گذشته نتایج خوبی کسب کرده است، گفت: این تیم را دست کم نخواهیم گرفت.

علی اصغر کلانتری، شامگاه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بازیکنانم از اهمیت این دیدار به خوبی آگاه هستند و می دانند در صورت توقف از قافله صدرنشینی دور می شوند.
وی اضافه کرد: تمام بازیکنان خود را در اختیار داریم، به جز پیروزی به چیز دیگری فکر نمی کنیم و می خواهیم همچنان به عنوان مدعی صعود به لیگ برتر باقی بمانیم.
کلانتری بیان کرد: زجر زیادی کشیدیم تا تیم را از رده هفتم جدا کردیم و هم اینک به عنوان مدعی، شانس خوبی برای صعود داریم و باید نهایت استفاده را ببریم.
پیشکسوت فوتبال فارس با اشاره به اینکه تا پایان رقابت های فوتبال دسته اول هشت هفته باقی مانده است، اظهار کرد: به هیچ روی عقب نشینی نخواهیم کرد.
وی گفت: باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز کمک کرد تا این تیم به عنوان مدعی ظاهر شود و بازیکنان هم راضی هستند و با جان و دل برای موفقیت تیم شهرشان تلاش می کنند.
تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم اینک پس از انجام 26 بازی با 46 امیتاز در رده چهارم قرار دارد و شانس صعود به لیگ برتر برای این تیم کماکان وجود دارد.
تیم فجرشهید سپاسی شیراز در هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال دسته اول، فردا (یکشنبه) میهمان تیم راه آهن تهران است که در قعر جدول جا خوش کرده است.
در رقابت های فوتبال دسته اول کشور 18 تیم شرکت دارند که پس از انجام 34 بازی، تیم های اول و دوم جواز حضور در لیگ برتر فصل 97 را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
ایران جوان بوشهر، صبای قم و راه آهن تهران سه تیم انتهای جدول هستند.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال