مدیر عامل برق جدید شیراز: تیم را متحول کرده ایم

شیراز- ایرنا- مدیرعامل جدید باشگاه برق شیراز گفت: این تیم دوران رکود خود را پشت سر گذاشته و هم اینک متحول شده است.

غلامرضا آبهشت، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: تا چندی پیش مشکلات بسیاری گریبان باشگاه تازه تاسیس شده برق جدید شیراز را گرفته بود که این امر ناشی از عدم حضور سرمایه گذار این باشگاه در صحنه بود.
وی اضافه کرد: در مقابل برخی بازیکنان این تیم که باند تشکیل داده بودند برابر با آیین نامه کمیته انضباطی باشگاه برخورد کردیم و چهار بازیکن اصلی هم از ادامه تمرینات منع شده اند تا تکلیف آنها بعدا مشخص شود.
مدیرکل سابق تربیت بدنی فارس ادامه داد: متاسفانه قرار داد ها غیرمعقول بسته شده و تعداد بازیکنان بسیار زیاد است با این حال تاکنون 30 درصد از قرار دادها پرداخت شده است.
آبهشت گفت: برای بر طرف کردن مشکلات این باشگاه که حاشیه های زیادی هم داشت، کامیاب کلانتری مدیرکل ورزش و جوانان فارس همکاری بسیار خوبی انجام داده و این امیدواری وجود دارد با حمایت دیگر مسئولان بتوانیم تیم برق جدید را در یک برنامه زمان بنده شده به لیگ برتر برسانیم.
وی بیان کرد: رحمان رضایی، بازیکن سابق تیم ملی ایران که حدود سه هفته است مربیگری این تیم را بر عهده گرفته با کادر فنی خود نیز تحولات خوبی ایجاد کرده و این امیدواری وجود دارد برق جدید شیراز در پایان لیگ به رده های بالای جدول که در نیم فصل اول حضور داشت، باز گردد.
تیم برق جدید شیراز در ابتدای شکل گیری، حدود 2 سال پیش از دسته دوم کشور شروع کرد و در همان سال نخست به لیگ دسته اول صعود کرد.
برق جدید برای تاسیس با استفاده از نام برق هم مشکلاتی داشت و مسئولان برق قدیم اجازه استفاده از این نام را نمی دادند که پس از کش و قوس های فراوان سرانجام با نام آینده سازان برق جدید شیراز مجوز دریافت کرد.
تیم برق جد شیراز که خوب بسته شده بود شگفتی ساز شد و به عنوان مدعی ظاهر و تا رده دوم جدول هم صعود کرد و نیم فصل را به خوبی پشت سر گذاشت به گونه ای که هواداران شیرازی هم خوشحال بودند که تیم شهرشان پس از پنج سال به لیگ برتر صعود می کند.
با پایان یافتن نیم فصل رقابت ها به ناگاه سرمایه گذار این باشگاه اعلام کرد که دیگر پولی برای هزینه کردن ندارد و این امر سبب شد داوود مهابادی که نتایج درخشانی کسب کرده بود به همراه هفت بازیکن اصلی و تاثیرگذار از این تیم جدا شدند و روند نزولی تیم به سرعت آغاز شد.
در شروع نیم فصل، برقی ها با اسماعیل اسماعیلی که سابقه نه چندان مطرحی در فوتبال کشور داشت به عنوان سرمربی کار را شروع کردند و نتایج ضعیف و سقوط تا رده دهم جدول، مدیر باشگاه را متقاعد کرد تا عذر او را بخواهد و رحمان رضایی بازیکن سابق تیم ملی را جانشین او کند.
برق جدید شیراز هم اینک در جدول رده بندی با انجام 26 بازی با 36 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد و تقریبا در حاشیه امنیت است.
این تیم در هفته بیست و هفتم، فردا (یکشنبه) در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز میزبان تیم نساجی مازندران است که این تیم هم از مدعیان صعود به لیگ برتر است و هم اکنون با 44 امتیاز رده پنجم را به خود اختصاص داده است و برقی ها کار دشواری با این تیم دارند.
در رقابت های فوتبال دسته اول کشور 18 تیم شرکت دارند که پس از انجام 34 بازی، تیم های اول و دوم جوازحضور در لیگ برتر فصل 97 را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
ایران جوان بوشهر، صبای قم و راه آهن تهران سه تیم انتهای جدول هستند.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال