محل برگزاری پیاده روی خانوادگی شیراز تغییر کرد

شیراز - ایرنا - پیاده روی خانوادگی شیراز که اعلام شده بود در شهرک میانرود(از میدان قهرمانان به سمت ورزشگاه پارس) برگزار می شود تغییر کرد و به پارک نماز این شهر در بولوار نصر منتقل شد.

مدیرکل ورزش و وجوانان فارس چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اعلام کرد: برای رفاه مردم و تامین امنیت، با تصمیم شورای تامین استان و فدراسیون ورزش های همگانی این مراسم به پارک نماز شیراز واقع در بلوار نصر انتقال یافت.
حیدرعلی کامیاب کلانتری اضافه کرد: این پیاده روی جمعه هجدهم اسفند 96 به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و با شعار مبارزه با اعتیاد و با حضور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و تنی چند از مسئولان استان برگزار می شود و جریان این رویداد به صورت زنده از شبکه سه و شبکه فارس پخش خواهد شد.
وی گفت: برای تشویق مردم ، 2 دستگاه خودرو پراید ، 200 دستگاه دوچرخه، سفر زیارتی و چندین جوایز نفیس دیگر نیز به قید قرعه به کسانی که در پیاده روی حضور دارند، اهدا می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس افزود: طی سه سال گذشته چندین برنامه پیاده روی بزرگ خانوادگی در شهرستان های مختلف فارس برگزار شده و این روند ادامه خواهد یافت.
وی گفت: علاقه مندان می توانند برای شرکت در قرعه کشی از طریق سامانه https://shahrsport.com اقدا م کنند.
7368 / 1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال