سرمایه گذاران در شهرک صنعتی زرین دشت از مشوق های ویژه برخوردار می شوند

شیراز- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: با هدف ایجاد اشتغال و رونق تولید در شهرک صنعتی زرین دشت، سرمایه گذارانی که در این شهرک مبادرت به سرمایه گذاری کنند از مشوق های ویژه برخوردار می شوند.

احد فتوحی، روز یکشنبه در حاشیه بازدید از شهرک و ناحیه صنعتی زرین دشت در گفت و گو با ایرنا افزود: کاهش سهم پرداخت نقدی سرمایه گذاران به پنج درصد و بازپرداخت مابقی آن در قالب اقساط 48 ماهه از مهمترین مشوق‌هایی است که در اختیار سرمایه گذاران گذاشته می‌شود.
وی ادامه داد: چنانچه سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی بتوانند بر اساس برنامه زمان بندی شده واحد صنعتی خود را به بهره برداری برسانند و ایجاد اشتغال کنند، تا سقف 90 درصد از اسناد تعهدی آنها بازگردانده خواهد شد و همین امر شرایط مناسبی را برای تشویق و ترغیب صنعتگران به تولید و ایجاد فرصت های شغلی در این مکان فراهم خواهد کرد.
فتوحی، با بیان این که زیرساخت‌های اولیه نظیر آب و برق برای استقرار واحد‌های صنعتی در این شهرک صنعتی ایجاد شده است، افزود: متناسب با استقرار واحد های صنعتی و جذب سرمایه گذار، سایر زیرساخت ها نیز ایجاد خواهد شد
و ما از تمام ظرفیت های قانونی برای حمایت از سرمایه گذاران بهره می گیریم.
وی، از سرمایه گذاران خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان زرین دشت، وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی و اختصاص مشوق‌های جدید سرمایه گذاری، از این فرصت برای ایجاد واحد‌های تولیدی و اشتغال پایدار در این شهرستان استفاده کنند.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس ادامه داد: شهرک صنعتی زرین دشت با مساحت 100 هکتار، از ظرفیت استقرار 150 واحد صنعتی و ایجاد اشتغال برای بیش از 750 نفر برخوردار است.
فتوحی، در بخش دیگری از مطالب خود با اشاره به بازدید از ناحیه صنعتی شهرستان زرین دشت نیز بیان داشت: این ناحیه صنعتی، ظرفیت استقرار 96واحد صنعتی با اشتغالزایی 450نفر را دارد و تا کنون 28سرمایه گذار با این شرکت قرار داد سرمایه گذاری منعقد کرده اند که از این تعداد، 24واحد بهره بردار با ایجاد اشتغال برای 228نفر در مرحله فعالیت است.
شهرستان زرین دشت به مرکزیت حاجی آباد در فاصله 250 کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.
9873 /6118
خبرنگار: محمد امین افشارپور ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال