کشف بیش از یک تُن مواد مخدر در فارس

شیراز- ایرنا- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ماموران انتظامی این استان ظرف 24 ساعت گذشته با انجام چندین عملیات، یک تُن و 172 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف کردند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان پس از مطلع شدن از اینکه قاچاقچیان قصد دارند مقادیری مواد مخدر را به شیراز انتقال دهند با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، محل تردد قاچاقچیان را در محور فیروزآباد - شیراز شناسایی و با عزیمت به محل مورد نظر، یک دستگاه تریلر را توقیف کردند.
او اظهار کرد: در بازرسی از خودرو یاد شده 672 کیلوگرم حشیش کشف و یک نفر قاچاقچی دستگیر شد.
گودرزی ادامه داد: همچنین ماموران انتظامی شهرستان لامرد پس از اطلاع از نگهداری مقادیری مواد مخدر در منزلی واقع در یکی از روستاهای این شهرستان، با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند و در بازرسی از پارکینگ این واحد مسکونی و خودرو پژو 405 پارک شده در این مکان، 450 کیلوگرم تریاک کشف و یک نفر را دستگیر کردند.
وی گفت: در یک عملیات دیگر نیز ماموران انتظامی شهرستان ممسنی در بازرسی از یک منزل مسکونی 50 کیلوگرم تریاک کشف و در ارتباط با این مواد یک نفر متهم را شناسایی و دستگیر کردند.
شهرستان لامرد در فاصله 464 کیلومتری جنوب و شهرستان ممسنی به مرکزیت نورآباد در فاصله 158 کیلومتری غرب شیراز واقع شده اند.
6122 /6118
دریافت خبر: سارنگ عبداللهی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال