سرمربی تیم برق جدید شیراز: بازیکنان تیم به دلیل مشکلات مالی تمرین نکردند

شیراز- ایرنا- سرمربی تیم برق جدید شیراز گفت: بازیکنان این تیم به دلیل وجود مشکلات مالی امروز در تمرینات تیم شرکت نکردند.

داوود مهابادی، دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تلاش ما برای تمرین کردن بازیکنان نتیجه در بر نداشت و امیدواریم هر چه زودتر مشکل تیم حل شود چرا که تیم برق جدید شیراز در جدول رده بندی شرایط بسیار خوبی برای صعود به لیگ برتر دارد.
وی گفت: با توجه به اینکه تیم جوان و بسیار خوبی داریم نباید این فرصت را از دست بدهیم و هم اینک نیاز است که به بازیکنان تیم کمک کنیم.
مهابادی افزود: از استاندار فارس و دیگر مسئولان استان می خواهیم در این شرایط حساس به کمک تیم های برق جدید شیراز و فجر شهید سپاسی این شهر بیایند تا شاهد صعود این 2 تیم به لیگ برتر باشیم.
وی گفت: خوشحالیم از اینکه امروز (دوشنبه) نشستی میان وزیر ورزش و جوانان و استاندار فارس برای حمایت از ورزش فارس و تیم های برق جدید شیراز و فجر شهید شهید سپاسی این شهر صورت گرفت و این بهترین خبر برای ما بود تا به بازیکنان تیم منتقل کنیم و آنها را به سر تمرین باز گردانیم.
تیم برق جدید شیراز هم اینک در لیگ دسته اول کشور با انجام 16 بازی و 29 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد و یکی از تیم ها مدعی صعود به صعود لیگ برتر است.
در مسابقات فوتبال دسته اول کشور 18 تیم حضور دارند وبه صورت دوره ای با هم بازی می کنند.
7368 /6118
خبرنگار: حمیدرضا خلیقی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال