آخرین مهلت ارسال آثار به مسابقه 'عکس نمازی' دهم بهمن است

شیراز- ایرنا- مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: علاقه مندان به شرکت در مسابقه بزرگ 'عکس نمازی' تا دهم بهمن امسال فرصت دارند آثار خود را نشانی مورد نظر ارسال کنند.

حجت الاسلام محمد شریف حسینی، شنبه در گفت و گو با ایرنا ،افزود: این مسابقه در 6 محور شامل نماز در مدرسه ما، نماز در دانشگاه ما، نماز جمعه شهر ما، نماز محل کار ما، نماز کودکان ما (ویژه خردسالان سه تا هفت سال) و نماز در اردوی ما (اردو های سیاحتی، زیارتی و تفریحی) برگزار می شود.
وی اضافه کرد: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند با ارسال عدد 17 به سامانه پیامکی 1000017، اپلیکیشن قرار هفده را دریافت و بر روی گوشی خود نصب کنند.
شریف حسینی بیان داشت: تنوع عناوین، لایک و کامنت (توضیح) گذاشتن برای هر تصویر و شرکت آزاد مخاطبان و علاقه مندان در بخش های مختلف از جمله مزایای این مسابقه است.
مسئول فرهنگی و آموزش ستاد اقامه نماز استان فارس با اشاره به اینکه دهه فجر امسال از آثار برگزیده با اهدای جایزه تقدیر خواهد شد، گفت: علامندان برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی خیرالعمل (@farsnamaz) و یا گروه فعالان نماز در فضای مجازی (https://t.me/joinchat/Cmi0UUQNLiiW-PlKUh6XJQ) مراجعه کنند.
9873 /6118
مصاحبه: محمدامین افشارپور

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال