کشف 710 کیلوگرم تریاک در کنگان بوشهر

بوشهر- ایرنا- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان در یک عملیات هماهنگ 710 کیلوگرم تریاک در شهرستان کنگان کشف کردند.

سردار خلیل واعظی روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس استان بوشهر بر تحرکات قاچاقچیان مواد مخدر منجر به شناسایی یک باند حرفه ای حمل مواد مخدر در شهرستان کنگان شد.
وی اضافه کرد: بامداد امروز که قاچاقچیان قصد داشتند محموله مواد مخدر را در یکی از بخش های شهرستان کنگان جابه جا کنند در محاصره پلیس قرار گرفتند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: در این عملیات که واحدهای مختلف پلیس شهرستان کنگان و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر حضور داشتند یک دستگاه خودرو را متوقف و در بازرسی از آن 710 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.
واعظی بیان کرد: در این عملیات سه متهم دستگیر و سه دستگاه خودرو توقیف شده است.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه این چهارمین محموله مواد مخدر است که در یک هفته اخیر در استان بوشهر کشف شده است یادآورشد: در سه عملیات قبلی یک تن و 800 کیلوگرم مواد مخدر در این استان کشف شده بود.
واعظی گفت: نیروی انتظامی استان بوشهر از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 9 تن مواد مخدر در این استان کشف کرده است.
شهرستان ساحلی کنگان با بیش از 100 هزار نفر جمعیت درفاصله 200 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است و بخش از طرح های توسعه میدان گازی پارس جنوبی و پتروشیمی ها در این شهرستان به اجرا درآمده است.
7208/6043**
خبرنگار: ابوذر حسین پور** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال