نماینده کازرون:جدا کردن نقاط تاریخی و زیارتی ازبخش مرکزی شهرستان صحت ندارد

شیراز- ایرنا- نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی که در جلسه شورای اسلامی شهر کازرون حضوریافته بود گفت:‌اینکه گفته می شود بخش های تاریخی و زیارتی از بخش مرکزی کازرون جدا می شود و به شهرستان جدید ملحق می شود، صحت ندارد.

به گزارش ایرنا حسین رضازاده در این جلسه که یکشنبه شب برگزار شد افزود:‌ بحث جدا سازی نقاط تاریخی و زیارتی کازرون از جمله بیشاپور و امامزاده سید حسین از بخش مرکزی کازرون و الحاق آن به شهرستان جدید هیچگونه صحت ندارد و ما اصلا دنبال آن نبوده ایم و نخواهیم بود و این آثار و زیارتگاه جزو کازرون خواهد ماند.
وی به موضوع ارتقای دو بخش چنارشاهیجان و کوهمره نودان کازرون و الحاق آن ها به شهرستان جدید اشاره کرد و گفت: پیشنهادی به وزارت کشور در این زمینه داده شده است که عملی شدن کار با وزارت کشور است.
بحث ایجاد شهرستان جدید کوه چنار بین مردم کازرون مطرح است و مردم می گویند قرار است بخش های چنارشاهیجان و کوهمره نودان از شهرستان کازرون منفک و به شهرستان جدید کوه چنار ملحق شود.
رضا زاده در زمینه پیگیری ارتقای فرمانداری کازرون به فرمانداری ویژه گفت: با توجه به اینکه پیگیری هایی و مکاتباتی در این زمینه با وزارت کشور صورت گرفته است امیدواریم با همفکری و تلاش مسئولان کمبودها و موانعی را که از نظر قانونی برای ارتقا به فرمانداری ویژه وجود دارد برطرف کنیم و این مشکل مردم هم حل خواهد شد.
کازرون در 120 کیلومتری غرب شیراز است.
خبرنگار:‌ناصر درخشنده ** انتشار دهنده: غلامرضا مالک زاده
7372/ 1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال