تمدید نمایش فصل شیدایی در شیراز/ حضور60هزار بیننده طی هفت شب

شیراز- ایرنا- نمایش چند رسانه ای فصل شیدایی در شیراز اجرا شد که به گفته معاون هماهنگ کننده سپاه فجرطی هفت شب اجرای این نمایش تا 16 شهریور بیش از 60 هزار نفر برای دیدن فصل شیدایی در محل اجرا مراجعه کرده اند و به دلیل استقابال تا 22 شهریور تمدید شد.

به گزارش دریافتی جمعه ایرنا سرهنگ پاسدارسعید کوشکی گفت: در مدت اجرای نمایش تلاش شد تا با برنامه ریزی وبسیج امکانات سخت افزاری ونرم افزاری مردم بتوانند به راحتی برای مشاهده نمایش فصل شیدایی در محل حاضر و با نظم و انضباط قابل قبولی از این اثر هنری بهره مند شوند.
وی اظهار داشت: طی بازدیدهای چند روز گذشته مسئولین و دست اندرکاران اجرایی برآن شدیم تا اکران این اثر فاخر هنری که در ایام مبارک عید سعید غدیرخم روزهای پایانی خود را سپری می کند تا 22 شهریور تمدید شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس افزود:تمدید نمایش فصل شیدایی با حمایت رئیس سازمان هنری اوج، بسیج هنرمندان کشور و توجه ویژه فرماندهی سپاه فجر فارس به تصویب رسید که امیدواریم افرادی که تاکنون موفق به دیدن این نمایش نشده اند از فرصت باقی مانده استفاده کنند.
این مقام مسئول بیان کرد:نمایشگاه محصولات فرهنگی؛دینی،قرآنی وتشکلات فرهنگی وهنری فعال در استان از جمله برنامه های جانبی نمایش فصل شیدایی است که به نوبه خود مورد توجه بازدیدکنندگان قرارگرفته است.
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس از مردم خواست با توجه به استقبال بی نظیرازاین نمایش ،قبل از مراجعه به محل برگزاری ازطریق مراجعه به سایت: www.irantic.com نسبت به تهیه بلیت رایگان اقدام کنند تا هنگام مراجعه دچار مشکل نشوند.
براساس این گزارش اجرای نمایش چند رسانه ای فصل شیدایی که از هبوط حضرت آدم(ع) تا ظهور امام عصر(عج) را به تصویر می کشد از 10 شهریور در اراضی جنب کارخانه سیمان واقع در بولوار امیر کبیر شیراز آغاز شد و 10 شب برای اجرای آن برنامه ریزی شده بود.
سپاه فجر فارس،سازمان هنری اوج،مرکزهنرهای نمایشی انقلاب اسلامی،جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فارس وشهرداری شیراز در برگزاری این رویداد مشارکت دارند.
دریافت خبر: فاطمه هاشمی نیک ** انتشاردهنده: غلامرضا مالک زاده
3002/ 1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال