فرمانده سپاه فجر فارس :

نمایش فصل شیدایی در شیراز برگزار می شود

شیراز- ایرنا- فرمانده سپاه فجر فارس اعلام کرد:‌نمایش فصل شیدایی که روایتگر تاریخ اسلام به صورت چند رسانه ای است،‌ شهریور جاری در شیراز اجرا خواهد شد.

به گزارش دریافتی پنجشنبه ایرنا از سپاه فجر فارس، سردار سرتیپ دوم سید هاشم غیاثی در جمع روسای سازمان های اقشاری بسیج استان فارس گفت: نمایش فصل شیدایی پیش از این در چند استان برگزار شده و با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شده که با تلاش سپاه فجردر شهریور سال جاری شیراز میزبان گروه برگزار کننده فصل شیدایی است.
وی ادامه داد: نمایش فصل شیدایی یک قصه گویی هنرمندانه و جذاب با نگاهی متفاوت به رویدادهای مهم تاریخی است که با بهره گیری از ترکیب حرفه ای نور، صدا، تصویر، جاذبه‌های صحنه و دکور و جلوه‌های ویژه میدانی بخش های مهم تاریخ اسلام را روایت می کند.
فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه نسل نوجوان و جوان مخاطبان اصلی نمایش فصل شیدایی هستند گفت: 200 هنرمند وکادر اجرایی و پشتیبانی در برگزاری این نمایش بزرگ مشارکت دارند و مقدمات میزبانی از 150 هزار مخاطب برای این نمایش طِی 10 شب آماده شده است.
غیاثی گفت:‌ نمایش فصل شیدایی در ده پرده اجرا می شود که روایتگر رویدادهای مهم تاریخ اسلام از جمله هبوط حضرت آدم (ع)، ورود کاروان امام رضا علیه السلام و حدیث سلسله الذهب، شهادت حضرت علی (علیه السلام)، شهادت حضرت رقیه (س)، شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)، واقعه کربلا، مباهله، انقلاب و جنگ، واقعه غدیر، سرگذشت حضرت مسلم بن عقیل (ع) و ظهور منجی موعود است.
فرمانده سپاه فجر اضافه کرد: دو رویداد مهم تاریخی ورود حضرت احمد بن موسی (علیه السلام) به خطۀ فارس و بازسازی یکی از عملیات های دفاع مقدس که رزمندگان استان فارس در آن حاضر بوده اند به نمایش فصل شیدایی اضافه شده اند.
غیاثی ادامه داد:‌عملیات اجرایی برای آماده سازی محل برگزاری نمایش فصل شیدایی از 21 روز پیش آغاز شده است و هزینه بلیت این نمایش برای هر نفر 40 هزار تومان تخمین زده شده است اما مخاطبان این نمایش در شیراز در مدت برگزاری این نمایش مهمان حضرت احمد بن موسی (علیه السلام) هستند و هزینه بلیت رایگان خواهد بود.
غیاثی همچنین در این دیدار با تاکید براهمیت استفاده از ظرفیت اقشار متخصص برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی، گفت: بسیج اقشار بهترین ظرفیت برای تجمیع توان نیروهای نخبه و متعهد به انقلاب اسلامی و تمرکز فعالیت های متخصصان بسیجی براساس شاخصه های علمی، فرهنگی و هنری است.
دریافت خبر :‌سعادت ** انتشاردهنده:‌غلامرضا مالک زاده
1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال