از سوی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شیراز

اهدای لوح تقدیر روز استاد به موسیقیدان برجسته استان فارس

شیراز - ایرنا - معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شیراز به مناسبت روز استاد لوح تقدیر و یادبود این روز را به استاد سعید نیاکوثری نوازنده سنتور ، موسیقیدان برجسته و مدیر کانون فرهنگی ، هنری صبا شیراز اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، طی مراسمی که امروز در محل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شیراز به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز استاد برگزار شد این لوح یاد بود از سوی دکتر مجید سربازیان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شیراز به دکتر سعید نیاکوثری آهنگساز و موسیقیدان برجسته استان فارس اهدا شد.
در بخشی از این لوح تقدیر خطاب به نیاکوثری آمده است : تلاش های ارزشمند شما در تعالی میراث گرانسنگ فرهنگی – هنری سرزمین جاوید ایران و پاسداشت ارزشهای متعالی دینی و اشاعه آن به نسل فردا و آینده سازان مملکت اسلامی ایران ، بی تردید فرهنگ این مرز کهن را از آسیب ها و هجمه های فرهنگی مصون خواهد داشت.
امید است با استعانت از الطاف بیکران الهی و به پشتوانه ی صلابت عمل ، گامهایتان در راه تعالی و سرفرازی کشور محکم و استوار باشد.
دکتر نیاکوثری در این برنامه با هنرنمایی و اجرای قطعاتی در دستگاه شور ، قطعاتی از تازه ترین ساخته های خود که آمیخته با روح معنوی و حماسی استرا اجرا کرد.
این برنامه که در سالن حکمت دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شیراز برگزار شد و مورد استقبال دانشجویان ، استادان و دانشگاهیان دانشگاه شیراز قرار گرفت.
دکتر نیاکوثری دارنده پرچم افتخار از دانشگاه شیراز و دارنده مدال برنز مسابقات جهانی ولز انگلستان ، برگزیده مسابقات سنتور نوازان کشور و آفرینشگر آثار گرانبهای موسیقی ایرانی و سنتی است .ک/2
677

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال