عناوین خبرهای سیاسی

مخاطرات مُخدر «تَتَلیسم» برای اصولگرایی

مخاطرات مُخدر «تَتَلیسم» برای اصولگرایی

تهران- ایرنا- عملکرد انتخاباتی اصولگرایان پس از چهار تجربه نه چندان موفق در جلب آرا و اقبال مردم، از دید برخی حکایت از فاصله گفتمانی این جریان با اکثریت جامعه ایران دارد. از این منظر، راهبردهای اصولگرایی برای حضور تاثیرگذار در عرصه سیاست با فراز و نشیب های متعددی همراه بوده است.

سیاست در اتاق عمل

سیاست در اتاق عمل

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی نوشت: یکی روی چشم راست را بانداژ کرده و دیگری هم روی چشم چپ را؛ چشم چپ غلامعلی حدادعادل و چشم راست محمدرضا عارف.

رأی مصلحتی نمی‌دهیم

رأی مصلحتی نمی‌دهیم

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی با اشاره به نگاه نمایندگان به احتمال حضور مجدد رحمانی‌فضلی در کابینه نوشت: جسته ‌وگریخته خبرها نشان از آن دارد که معرفی عبدالرضا رحمانی‌فضلی به‌عنوان وزیر کشور کابینه دوازدهم قطعی است؛ به‌این‌ترتیب روز رای اعتماد به او در بهارستان می‌تواند کارزاری باشد برای نمایش میزان پایبندی نمایندگان فراکسیون امید به مطالبات اصلاح‌طلبانه.

آرامش مقدمه امنیت!

آرامش مقدمه امنیت!

تهران- ایرنا- از وظایف اصلی همه دولت‌ها یکی هم این است که تا آنجا که می‌توانند ضریب امنیت عمومی را در کشور و جامعه بالا ببرند، بطوری که شهروندان مسیر فعالیت‌های کاری و اجتماعی خود را در فضای آرام و بدون دغدغه انجام دهند.

روحانی از کابینه یکپارچه نگذرد

روحانی از کابینه یکپارچه نگذرد

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گفت وگویی با محمد عطریانفر فعال اصلاح طلب، نوشت: ما اصلاح‌طلبان و حامیان دولت باید به کلان ماجرا فکر کنیم و خیلی خودمان را درگیر جزییات نکنیم و تنها یک انتظار از رییس‌جمهور داشته باشیم، اینکه گفتمان اصلاحات و اعتدال را به صورت جدی و به عنوان یک امر استراتژیک حمایت و پیگیری کند.

اصولگرایان در انتخابات اشتباه تاکتیکی داشتند

اصولگرایان در انتخابات اشتباه تاکتیکی داشتند

تهران- ایرنا- زمانی که در رابطه با اصولگرایی صحبت به میان می آید دو مؤلفه باید مورد نظر قرار گیرد. مؤلفه اول ایدئولوژی، تفکر و اندیشه جریان اصولگرایی است که منبعث از آرمان ها و تفکرات امام و رهبری است.

شطرنج قالیباف در اردوگاه اصولگرایان

شطرنج قالیباف در اردوگاه اصولگرایان

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: مناقشه حلقه نزدیکان محمدباقر قالیباف با مصطفی میرسلیم را می‌توان به یک جدال لفظی میان دو نامزد اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری تنزل داد؛ اما همزمان شدن انتشار ناگفته‌های نامزد حزب مؤتلفه اسلامی از تخلفات شهردار اصولگرای تهران با نامه پساانتخاباتی قالیباف، پوسته ابتدایی ائتلاف اصولگرایان را شکافت.

ضرورت اصلاحات در ساخت دولت

ضرورت اصلاحات در ساخت دولت

تهران- ایرنا- روزنامه وقایع اتفاقیه در گفت وگو با قاسم میرزایی‌نیکو و احمد مازنی به بررسی ضرورت‌های اصلاح ارکانی از نهاد ریاست‌جمهوری در جهت مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح و نظام‌مند کردن ساختارهای معیوب موجود در آن پرداخت.

پیروز واقعی مرصاد مردم بودند

پیروز واقعی مرصاد مردم بودند

تهران- ایرنا- روزنامه جوان در گفت وگو با عباس اسکندرلو از رزمندگان و جانبازان عملیات مرصاد درباره حضور مردم در این عملیات نوشت: سیلی از مردم پرشور در جاده به راه افتاده بود. دشمن بنا را بر ناراضی بودن مردم و حمایت و استقبال مردمی گذاشته بود اما مردم دل‌شان با امام و نظام اسلامی بود و فوج فوج خودشان را به جبهه‌ها می‌رساندند.

دولتمردان آمریکا و مخالفت با ترامپ

دولتمردان آمریکا و مخالفت با ترامپ

تهران- ایرنا- این‌ روزها خبرهای متعددی پیرامون استعفای دولتمردان آمریکایی به‌گوش می‌رسد. خبرهایی که از ابتدای روی کار آمدن تیم ترامپ درکاخ سفید کم وبیش شنیده می‌شد.

کابینه نیازمند تغییر است جابه جایی مشکلی را حل نمی کند

کابینه نیازمند تغییر است جابه جایی مشکلی را حل نمی کند

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با داریوش قنبری فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره کابینه دوازدهم نوشت: اگر برخی اشخاص در یک حوزه کارنامه خوبی برجای نگذاشته‌اند و موفق نبوده‌اند، جابه‌جایی آنها مشکلی را حل نخواهد کرد.

شهرداری و اجماع شورا

شهرداری و اجماع شورا

تهران- ایرنا- مسیر شورای پنجم تا به‌امروز بر اساس همکاری و تعامل بوده است، بسیاری از مسائل‌ از جمله تشکیل زودهنگام کمیسیون قبل از آغاز کار رسمی شورای پنجم نیز به خوبی این مهم را اثبات می‌کند.

بازیگری ایران مقابل دشمنان منطقه‌ای

بازیگری ایران مقابل دشمنان منطقه‌ای

تهران- ایرنا- ایران به عنوان یک واقعیت تاریخی چند هزارساله در این منطقه، نمی‌تواند صرفا تماشاگر وقایع باشد و منفعلانه در انتظار ورود بحران به مرزهایش بماند.

تخریب روحانی، بداخلاقی است؛ نتایج خوبی ندارد

تخریب روحانی، بداخلاقی است؛ نتایج خوبی ندارد

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم درباره تخریب‌هایی که در روزهای انتخابات ریاست‌جمهوری علیه حسن روحانی صورت گرفت، نوشت: همین رفتارها نیز جزو بداخلاقی‌های انتخاباتی است که نتایج خوبی به همراه نخواهد داشت.

تور ناکـام اردوغان

تور ناکـام اردوغان

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی، نوشت: رئیس‌جمهوری ترکیه که قبای میانجیگری پوشیده بود تا شاید بتواند کشورهای حاشیه خلیج‌فارس را به وحدت دوباره فرا بخواند، بدون آنکه نتیجه‌ای از تور خلیج‌فارس خود به دست آورد، به خانه بازگشت.

صفحه 1 از 142 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >