ورزشگاه یادگار امام تبریز برای انجام بازی تراکتورسازی و الشباب آماده است

تبریز- دبیرستاد برگزاری مسابقات آسیایی تیم فوتبال تراکتورسازی از آماده بودن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برای انجام بازی این تیم با الشباب عربستان خبر داد.

ˈ اکبر محمودی ˈ روز دوشنبه در جلسه این ستاد افزود: هیچ مشکلی در این ورزشگاه وجود ندارد و تلاش خواهیم کرد همانند اولین مصاف آسیایی تراکتورسازی در مقابل الجزیره امارات، میزبان خوبی برای این مسابقه باشیم.
وی گفت: در سال گذشته و پس از اعلام ایرادهای هفده گانه این ورزشگاه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، با همت و همکاری دستگاه ها و نهادهای مرتبط، این ایرادها را برطرف کردیم و با میزبانی شایسته، نمره A را از کنفدراسیون گرفتیم.
محمودی اظهارکرد: برخی نواقص و ایرادهایی هم که در اولین بازی خانگی تراکتورسازی در آسیا دیده شد، برطرف شده و در جهت رفاه تماشاگران اقدامات خوبی صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: همه چیز برای برگزاری بی عیب و نقص دومین بازی خانگی تراکتورسازی در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا مهیاست و انتظار داریم نهادها و دستگاه های مرتبط با برگزاری این مسابقه، همانند اولین بازی نهایت همکاری را داشته باشند.
در جلسه ستاد برگزاری مسابقات آسیایی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که با حضور روسا و نمایندگان دستگاه ها و نهادهای مختلف برگزار شد، در خصوص نحوه برگزاری و میزبانی شایسته مسابقه برگشت دو تیم تراکتورسازی و الشباب بحث و تبادل نظر شد.
7233/587

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال