ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین وجاده چالوس

ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین وجاده چالوس

‎سرهنگ رضا گودرزی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ترافیک در خط شمالی آزاد راه کرج - قزوین از محدوده ترمینال شهید کلانتری تا پل حصارک سنگین گزارش شده است. وی ادامه داد: همچنین بار . . . کلانتری تا پل حصارک سنگین گزارش شده است. وی ادامه داد: همچنین بار ترافیکی مسیر جنوب به شمال جاده کرج- چالوس از میدان امیرکبیر تا کیلومتر 5 و در ادامه در محدوده کندوان سنگین است. رئیس پلیس راه استان . . .

12:3 - 1396/01/06
جاده چالوس مه آلود و ترافیک به سمت چالوس و کرج نیمه سنگین است

جاده چالوس مه آلود و ترافیک به سمت چالوس و کرج نیمه سنگین است

سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه را مه آلود با دید 500 متر اعلام کرد و گفت : در حال حاضر درجه حرارت این منطقه منفی 2 درجه سانتی گراد است.حدود 80 کیلومتر از مسیر 160 کیلومتری جاده کوهستانی چالوس - کرج(کندوان) جزء حوزه استحفاظی مازندران و بقیه نیز مربوط به استان البرز ست که بیش از 15 تونل کوچک و بزرگ و تعدادی پل در طول مسیر دارد. براساس آمار در ایام نوروز، روزانه حدود 40 هزار خودرو در جاده . . .

10:51 - 1396/01/05
تصادف زنجیره ای در تونل شماره 5 جاده کرج - چالوس ترافیک سنگین ایجادکرد

تصادف زنجیره ای در تونل شماره 5 جاده کرج - چالوس ترافیک سنگین ایجادکرد

حوادثی با صبر و حوصله رانندگی کنند ضمن آنکه از سرعت زیاد و ورود به مسیرهای مخالف و شانه های خاکی جاده ها خودداری کنند. روز جمعه چهارم فروردین ماه براثر 2 فقره تصادف زنجیره ای در آزاد راه تهران - کرج - قزوین 22 نفر مصدوم شدند که 18 نفر آنان به بیمارستان انتقال یافتند. استان البرز دارای یک هزارو450 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که در ایام نوروز طبق آمار روزانه بیش از یک . . .

0:19 - 1396/01/05
ترافیک سنگین در آزا راه کرج - قزوین

ترافیک سنگین در آزا راه کرج - قزوین

اظهار داشت: این بار ترافیکی مربوط به خط جنوبی آزاد راه کرج - قزوین بوده که ترافیک در بزرگراه تهران - کرج از پل کلاک . . . آزاد راه کرج - قزوین بوده که ترافیک در بزرگراه تهران - کرج از پل کلاک تا پل فردیس نیمه سنگین گزارش شده است. وی . . . نیمه سنگین گزارش شده است. وی ادامه داد: ترافیک در محور کرج - چالوس در محدوده تونل تکاور و تونل امیرکبیر نیمه سنگین . . .

17:30 - 1396/01/04
تصادف های  زنجیره ای در آزاد راه کرج - قزوین با 22مصدوم همراه شد

تصادف های زنجیره ای در آزاد راه کرج - قزوین با 22مصدوم همراه شد

همزمان بین تعدادی خودرو در 2 لاین شمالی و جنوبی آزاد راه کرج - قزوین و درمحدوده شهر جدید هشتگرد به وقوع پیوست 11 نفر . . . ادامه داد: حادثه دوم ساعت 14:05امروز در خط جنوبی آزاد راه کرج - قزوین و در محدوده پارک سوار ساوجبلاغ بین تعدادی دیگر . . . سبب لغزندگی راه های استان البرز از جمله آزاد راه تهران - کرج - قزوین شده است. 7410/ 6155خبرنگار:مژگان السادات سجادی . . .

15:56 - 1396/01/04
یکطرفه شدن جاده کرج- چالوس منتفی شد

یکطرفه شدن جاده کرج- چالوس منتفی شد

سرهنگ احمد گودرزی لحظاتی پیش در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: قرار بود طبق روال گذشته جاده کرج- چالوس از ساعت 12 امروز جمعه یکطرفه شود که با توجه حجم کم سفرها از طرف استان های مازندران و . . . که با توجه حجم کم سفرها از طرف استان های مازندران و البرز این طرح منتفی شد . وی ادامه داد: جاده کرج- چالوس تا اطلاع بعدی همچنان دو طرفه خواهد بود لیکن با توجه به بارش برف و باران از رانندگان . . .

14:48 - 1396/01/04
جاده کرج - چالوس، تابلویی از جاذبه های دیدنی

جاده کرج - چالوس، تابلویی از جاذبه های دیدنی

طبیعی و تونل های متعدد است که بخشی از این زیبایی ها آن از کرج تا دهانه تونل کندوان را در برمی گیرد. در مسیر این جاده . . . زمستان برفی عبور و مرور در آن با حجم بالا انجام شود. جاده کرج- چالوس اگر چه با گذشت بیش از 80 سال از ساخت آن هنوز . . . شرح زیر به آنها شاره شده است. **ارنگه یکی از جلوه های جاده کرج- چالوس روستای ارنگه است، تک روستایی موسوم به ارنگه را هم . . . روستا در دامنه شمالی کوه' پورا' و د فاصله 23 کیلومتری شمال کرج قرار دارد که دارای مناطق درختزار و سرسبزی است و می توان . . . تابستان و پاییز ذکرکرده اند **آزادبر در 80 کیلومتری شمال کرج و درجاده کوهستانی کرج- چالوس اندکی پس از گچسر و از سمت . . .

11:42 - 1396/01/04
بارش برف راه های البرز را لغزنده کرد

بارش برف راه های البرز را لغزنده کرد

کرد با خود زنجیر چرخ ، سوخت کافی و لوازم ایمنی همراه داشته باشند ضمن اینکه در این وضعیت از سفرهای غیر ضروری در جاده های کوهستانی پرهیز کنند. شب گذشته بارش برف سبب اختلال در رفت و آمد خودروها در جاده کرج - چالوس شد که با تلاش راهداران مسیر از برف پاکسازی و نمک پاشی شد. هواشناسی استان البرز اعلام کرد که سامانه بارشی تا روز یکشنبه هفته آینده در استان البرز فعال است و بارش ها به صورت برف و باران . . .

10:59 - 1396/01/04
لاریجانی: ماموریت ویژه کمیسیون های اقتصادی برای رفع موانع تولید واشتغال

لاریجانی: ماموریت ویژه کمیسیون های اقتصادی برای رفع موانع تولید واشتغال

کرج - ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید واشتغال ماموریت ویژه برای روسای6کمیسیون اقتصادی و رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی صادرشده است.

16:23 - 1396/01/03
ریزش سنگ درجاده کرج -چالوس یک کشته و2مجروح برجای گذاشت

ریزش سنگ درجاده کرج -چالوس یک کشته و2مجروح برجای گذاشت

سرهنگ رضا گودرزی دقایقی پیش درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: این حادثه ساعتی پیش در محدوده حسنکدر درجاده کرج -چالوس رخ داده است . وی اضافه کرد: ریزش سنگ برروی یک دستگاه خودروی پراید رخ داد که سبب مصدومیت . . . خواست در محدوده هایی که احتمال ریزش سنگ وجود دارد حتی الامکان توقف نکنند. نیمی ازجاده 160 کیلومتری کرج -چالوس درحوزه استان البرز و نیمی دیگر نیز درحوزه استان مازندران است . 2098/ 6155خبرنگار: مریم . . .

14:43 - 1396/01/03
اجرای محدودیت ترافیکی 4 فروردین ماه در جاده کرج- چالوس

اجرای محدودیت ترافیکی 4 فروردین ماه در جاده کرج- چالوس

ماه الی ساعت 3 بامداد روز شنبه پنجم فروردین ماه جاری از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است. وی اضافه کرد: همچنین تردد . . . 3بامداد روزشنبه پنجم فروردین ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود. گودرزی گفت: این ممنوعیت به دلیل تخلیه . . . تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد. وی توصیه کرد: باتوجه به . . . دارد. وی توصیه کرد: باتوجه به بارش برف و باران درجاده کرج -چالوس رانندگان تجهیزات لازم همراه داشته باشند . وی به . . . مربوط به راه های این استان است. نیمی از جاده 160کیلومتری کرج - چالوس درحوزه استحفاظی استان البرز قراردارد. 2098/ . . .

12:31 - 1396/01/03
ترافیک سنگین درجاده کرج -چالوس

ترافیک سنگین درجاده کرج -چالوس

سروان علی بابازاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دراین محدوده تردد با کندی صورت می گیرد و در مابقی مسیر ترافیک نیمه سنگین است. وی اضافه کرد: آزادراه تهران - کرج -قزوین براثر بارش باران لغزنده است لیکن ترافیک در 2 لاین شمالی و جنوبی آن روان گزارش شده است . بابازاده گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روز پاسخگوی وضعیت . . .

10:2 - 1396/01/03
بارش برف تردد را درجاده چالوس کند کرده است

بارش برف تردد را درجاده چالوس کند کرده است

سروان علی بابا زاده صبح پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: بارش بقیه محور کرج - چالوس و دیگر راه های استان البرز به صورت باران است که ضرورت دارد رانندگان با احتیاط حرکت کنند. . . . مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قراردهند. بابازاده گفت : در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه ، برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک مستقر شده اند. وی تاکید کرد: . . .

9:53 - 1396/01/03
ترافیک در راه های البرزهمچنان سنگین است

ترافیک در راه های البرزهمچنان سنگین است

عباس صفری لحظاتی پیش در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ترافیک در بزرگراه تهران - کرج از محدوده گرمدره تا پل شهید سلطانی کرج سنگین است. وی . . . در بزرگراه تهران - کرج از محدوده گرمدره تا پل شهید سلطانی کرج سنگین است. وی ادامه داد: در خط شمالی آزاد راه کرج - . . . سلطانی کرج سنگین است. وی ادامه داد: در خط شمالی آزاد راه کرج - قزوین از پل شهید سلطانی تا مهر ویلا ترافیک سنگین است و . . . این آزاد راه از محدوده پل حسین آباد تا پل شهید سلطانی کرج ، ترافیک پرحجم گزارش شده است . صفری گفت: جاده کرج - . . . سلطانی کرج ، ترافیک پرحجم گزارش شده است . صفری گفت: جاده کرج - چالوس از میدان امیر کبیر کرج، محدوده های بلیقان، . . .

18:48 - 1396/01/02
بارش برف جاده کرج-چالوس را لغزنده کرد

بارش برف جاده کرج-چالوس را لغزنده کرد

عباس صفری عصر چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: به دنبال بارش برف در جاده کرج - چالوس ، تیم های راهداری عملیات برف روبی در این مسیر را . . . برف روبی در این مسیر را آغاز کرده اند. وی گفت: اکنون جاده کرج - چالوس باز است لیکن به رانندگان توصیه می شود زنجیر چرخ . . . اختلالاتی در رفت وآمد روستاییان این شهرستان شده است. جاده کرج - چالوس یکی از مسیرهای پرتردد نوروزی و ایام مختلف سال . . .

18:25 - 1396/01/02
راه های البرز پرترافیک است

راه های البرز پرترافیک است

سرهنگ احمد گودرزی لحظاتی پیش در گفت وگو با ایرنا افزود: جاده کرج - چالوس از میدان امیر کبیر تا آدران دارای تراکم سنگین، . . . چالوس از میدان امیر کبیر تا آدران دارای تراکم سنگین، تهران-کرج لاین شمالی وجنوبی از پل عابرپیاده خاتم تا پل فردیس . . . تا پل فردیس نیزسنگین است. وی ادامه داد: لاین جنوبی اتوبان کرج -تهران به سمت تهران نیمه سنگین و کرج -قزوین هر دولاین . . . لاین جنوبی اتوبان کرج -تهران به سمت تهران نیمه سنگین و کرج -قزوین هر دولاین شمالی وجنوبی از پل فردیس تا حصارک نیمه . . .

18:26 - 1396/01/01
باند شمالی آزادراه قزوین-کرج دارای ترافیک سنگین است

باند شمالی آزادراه قزوین-کرج دارای ترافیک سنگین است

قزوین-ایرنا- رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: هم اکنون ترافیک در باند شمالی آزادراه قزوین-کرج (سمت کرج به قزوین) سنگین است اما تردد خودروها در این مسیر به شکل روان و عادی جریان دارد.

11:19 - 1396/01/01
ترافیک درجاده کرج - چالوس سنگین است

ترافیک درجاده کرج - چالوس سنگین است

ایرنا افزود: درمحدوده بیلقان تا پورکان ترافیک در جاده کرج -چالوس ترافیک سنگین و در محدوده آدران تا دهانه جنوبی . . . ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی درزمان تردد در جاده کرج- چالوس و سایر راه های البرز با سرعت مطمئنه حرکت کنند. . . . چالوس و سایر راه های البرز با سرعت مطمئنه حرکت کنند. جاده کرج- چالوس یکی از مسیر های پر تردد و پر حادثه کشور محسوب می . . .

10:35 - 1396/01/01
بارش برف و لغزندگی در جاده چالوس /رانندگان احتیاط کنند

بارش برف و لغزندگی در جاده چالوس /رانندگان احتیاط کنند

سرهنگ رضا گودرزی درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود:ازمیدان امیرکبیرکرج تا منطقه دیزین در جاده کرج - چالوس زبارش ها به صورت . . . افزود:ازمیدان امیرکبیرکرج تا منطقه دیزین در جاده کرج - چالوس زبارش ها به صورت باران است و از این محدوده به . . . قراردهند. وی گفت : در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه ، برای پیشگیری از حوادث . . .

18:29 - 1395/12/29
ترافیک سنگین درآزادراه تهران - کرج -قزوین و جاده چالوس

ترافیک سنگین درآزادراه تهران - کرج -قزوین و جاده چالوس

ایرنا افزود: این بار ترافیکی در خط شمالی آزادراه تهران - کرج ازمحدوده پل کلاک تا پل فردیس و درآزادراه کرج - قزوین . . . تهران - کرج ازمحدوده پل کلاک تا پل فردیس و درآزادراه کرج - قزوین ازمحدوده پل فردیس تا محدوده هشتگرد سنگین است .وی . . . هشتگرد سنگین است .وی اضافه کرد: درخط جنوبی آزادراه تهران - کرج -قزوین ترافیک پرحجم گزارش شده است.وی خاطرنشان کرد: اکنون . . . پرحجم گزارش شده است.وی خاطرنشان کرد: اکنون ترافیک درجاده کرج -چالوس ازمیدان امیرکبیر تا تونل شماره 7 سنگین و درمابقی . . .

10:34 - 1395/12/29
پلیس البرز شیاد فضای مجازی وکاریابی در خارج از کشور  
را دستگیر کرد

پلیس البرز شیاد فضای مجازی وکاریابی در خارج از کشور را دستگیر کرد

کرج-ایرنا- فرمانده انتظامی البرز گفت: فردی که تحت عنوان کاریابی در خارج از کشوراقدام به کلاهبرداری و سوءاستفاده از فریب خوردگان می کرد دراین استان دستگیرشد.

10:29 - 1395/12/29
ترافیک سنگین و نیمه سنگین در آزاد راه های قزوین- کرج - رشت و زنجان

ترافیک سنگین و نیمه سنگین در آزاد راه های قزوین- کرج - رشت و زنجان

قزوین-ایرنا-رئیس پلیس راه استان قزوین از وجود ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج خبر داد و گفت: آزادراه های قزوین-رشت و قزوین-زنجان نیز با ترافیک نیمه سنگین اما روان روبرو هستند.

9:42 - 1395/12/28
نگاه ابزاری غربی هابه زن وجایگاه رفیع او موردپذیرش جامعه اسلامی نیست

امام جمعه کرج:

نگاه ابزاری غربی هابه زن وجایگاه رفیع او موردپذیرش جامعه اسلامی نیست

به گزارش ایرنا، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی درخطبه های آخرین نماز جمعه کرج در سال 95، افزود: باید شخصیت بزرگوار حضرت فاطمه (س) را . . . با عناوین شعاری به دنبال استعمار این شخصیت است. امام جمعه کرج گفت: امروز شاهد آن هستیم فرهنگ غرب زن را وارد بازار کار . . . که آینده نظام برای آنان است، باید هوشیار باشند. امام جمعه کرج ادامه داد: دشمنان برای زنان برنامه های پیچیده ای دارند . . . جدید وحدت و اخوت بیشتر و سال نابودی ظلم باشد. امام جمعه کرج با اشاره به آغاز پیش ثبت نام شوراها نیز گفت: پیش ثبت نام . . . گروه های مختلفی تلاش می کنند. 13نفر به طور مثال برای کرج می خواهند انتخاب شوند درحالی که هزار و 500 نفر ثبت نام . . .

13:54 - 1395/12/27
جاده کرج -چالوس گذرگاهی زیبا و مقصدی برای گردشگری

جاده کرج -چالوس گذرگاهی زیبا و مقصدی برای گردشگری

جاده کرج - چالوس در سال 1312 مورد بهره‌برداری قرار گرفت و به یکی . . . سد امیرکبیر در سال 1340 در مسیر این جاده که از رودخانه کرج تغذیه می شد، جذابیت های آن را صدچندان کرد. اقدام به . . . 1314 آغاز شد و در سال 1318 به پایان رسید. این تصور که جاده کرج - چالوس تنها یک محور مواصلاتی برای اتصال تهران و کرج به . . . جاده کرج - چالوس تنها یک محور مواصلاتی برای اتصال تهران و کرج به شمال کشور است، تصور واقع بینانه ای نیست. جاذبه های . . . ای نیست. جاذبه های موجود در این جاده نظیر رودخانه خروشان کرج، کوهستان های زیبا، نقاط تاریخی و آبشارها و غارهای متعدد . . .

9:56 - 1395/12/26
کرج چهارمین شهر پرجمعیت کشور

کرج چهارمین شهر پرجمعیت کشور

شهر تهران با 8 میلیون و 737 هزار و 510 نفر در مکان نخست قرار دارد و پس از آن مشهد با 3 میلیون و 372 هزار و 660 نفر قرار دارد.کلانشهر اصفهان نیز با 2 میلیون و 243 هزار و 249 در مکان سوم قرار داشته و کرج نیز در رتبه چهارم است. شهر شیراز نیز با یک میلیون و 869 هزار و 1 نفر در رده پنجم و تبریز با یک میلیون و 773 هزار و 33 نفر در مکان ششم قرار دارد.شهرهای اهواز، قم، کرمانشاه و ارومیه بر اساس نتایج . . .

8:46 - 1395/12/26
آغاز زود هنگام سفرهای نوروزی

ترافیک سنگین در راه های البرز/

آغاز زود هنگام سفرهای نوروزی

ایرنا افزود: این بار ترافیکی در خط شمالی آزادراه تهران- کرج - قزوین در محدوده پل کلاک ، پل شهید سلطانی تا پل حصارک . . . کرج - قزوین در محدوده پل کلاک ، پل شهید سلطانی تا پل حصارک کرج سنگین است . وی اضافه کرد: درخط جنوبی آزادراه کرج -قزوین . . . پل حصارک کرج سنگین است . وی اضافه کرد: درخط جنوبی آزادراه کرج -قزوین ترافیک ازمحدوده ترمینال شهید کلانتری تا پل شهید . . . ترافیک ازمحدوده ترمینال شهید کلانتری تا پل شهید سلطانی کرج سنگین است . وی خاطرنشان کرد: اکنون ترافیک درجاده کرج . . . کرج سنگین است . وی خاطرنشان کرد: اکنون ترافیک درجاده کرج -چالوس عادی است . وی یادآورشد که جاده کرج - چالوس در . . .

14:16 - 1395/12/25
استقبال ایران کوچک ازبهار96 و سفرهای میلیونی گردشگران

درمیزگرد ایرنای البرزمطرح شد:

استقبال ایران کوچک ازبهار96 و سفرهای میلیونی گردشگران

بند شدن مسیرهای منتهی به استان و هسته مرکزی آن یعنی کلانشهرکرج را دربردارد. بار ترافیک در حالی خواسته یا ناخواسته . . . ترافیکی سنگین در جاده های منتهی به شمال یا آزاد راه تهران- کرج - قزوین هستند که بدون یک برنامه جامع ترافیکی نمی توان به . . . کرد. یکی از گره های ترافیکی کشور به جاده زیبا اما کم عرض کرج - چالوس مربوط می شود، گره ای که اگر در هم تنیده شود ممکن . . . که اگر در هم تنیده شود ممکن است ساکنان 55 روستای بخش آسارا کرج را برای چند روز متوالی خانه نشین کند یا به عبارتی اگر به . . . با ایرنا ابتدای سخن را با وضعیت جاده ها به ویژه مسیر پرخطر کرج - چالوس در سال جاری شروع کرد و گفت:سالی که گذشت به لحاظ . . .

10:7 - 1395/12/25
44 حادثه آتش سوزی در چهارشنبه آخرسال کرج رخ داد

44 حادثه آتش سوزی در چهارشنبه آخرسال کرج رخ داد

سیدجواد موسوی شامگاه سه شنبه درجمع بندی کلی حوادث آتش سوزی چهارشنبه آخر سال کرج به ایرنا گفت: این حوادث بین ساعت 17 الی 24 سه شنبه در . . . کرج به ایرنا گفت: این حوادث بین ساعت 17 الی 24 سه شنبه در کرج رخ داده است. وی ادامه داد: در این حوادث 5 واحد مسکونی، . . . و یک حادثه آتش سوزی دیگر براثرعمل نکردن کاربیت در کرج به وقوع پیوست. موسوی گفت: میزان خسارت وارده ناشی از این . . .

0:24 - 1395/12/25
ترافیک سنگین در راه های البرز/بارش برف در جاده چالوس

ترافیک سنگین در راه های البرز/بارش برف در جاده چالوس

ها جریان دارد. وی بیان داشت : همراه داشتن زنجیر چرخ درجاده کرج -چالوس با توجه به بارش برف الزامی است. گودرزی افزود: . . . درراه های البرزگفت : اکنون ترافیک در خط شمالی آزادراه کرج -قزوین از محدوده پل مهرشهر کرج تا حصارک سنگین است . وی . . . ترافیک در خط شمالی آزادراه کرج -قزوین از محدوده پل مهرشهر کرج تا حصارک سنگین است . وی خاطرنشان کرد: در خط جنوبی . . . سنگین است . وی خاطرنشان کرد: در خط جنوبی آزادراه قزوین - کرج - تهران از محدوده ترمینال شهید کلانتری، پل فردیس ، کلاک . . . - تهران از محدوده ترمینال شهید کلانتری، پل فردیس ، کلاک کرج تا گرمدره ترافیک سنگین گزارش شده است . استان البرز دارای . . .

8:58 - 1395/12/24
باغ سیب کرج ثبت ملی شد

باغ سیب کرج ثبت ملی شد

امروز ثبت ملی شد. وی بیان داشت: براساس آخرین توافق شهرداری کرج و بنیاد مستضعفان قرار بود 70 درصد باغ سیب به شهرداری . . . مستضعفان به خاطر این اقدام تشکر کرد. باغ تاریخی سیب مهرشهر کرج در دهه 40 و در مجاورت کاخ تاریخی مرواریددر مهرشهر کرج . . . کرج در دهه 40 و در مجاورت کاخ تاریخی مرواریددر مهرشهر کرج ایجاد شد. احیای درختان این باغ در قالب طرحی توسط سازمان . . . راه ها و پاکیزگی حاشیه جاده ها به ویژه مسیر گردشگری جاده کرج -چالوس باید مورد توجه قرار گیرد. وی ادامه داد : اطلاع . . .

13:36 - 1395/12/22
صفحه 1 از 29 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >