پاکستانی ها خواستار خروج کشورشان از ائتلاف سعودی شدند

پاکستانی ها خواستار خروج کشورشان از ائتلاف سعودی شدند

به گزارش ایرنا، این همایش با عنوان 'ثبات پاکستان و امام مهدی (عج)' از طرف حزب مجلس وحدت مسلمین، . . . مسلمین، بزرگترین و شناخته شده ترین حزب سیاسی-مذهبی شیعیان پاکستان روز گذشته در شهر کراچی مرکز ایالت سند در جنوب این . . . شد.تقریبا رهبران و مسئولان اکثر گروه ها و سازمان های شیعه پاکستان و جمع کثیری از شخصیت های اهل تسنن در این همایش شرکت . . . 'راجا ناصر عباس جعفری' دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان سخنران اصلی این همایش بود. وی از برخی سیاست های دولت . . . طرح های آمریکایی-سعودی برای راه انداختن جنگ های فرقه ای در پاکستان موفق شود.آنان گفتند: اجازه نخواهند داد روابط پاکستان . . .

17:57 - 1396/03/01
اسلام آباد: حضور پاکستان در نشست ریاض، به معنای همراهی با مواضع مطرح شده در آن نیست

اسلام آباد: حضور پاکستان در نشست ریاض، به معنای همراهی با مواضع مطرح شده در آن نیست

جمهوری اسلامی ایران مواجه شد.رانا ثناء الله وزیر دادگستری پاکستان و سخنگوی دولت ایالت پنجاب، مرکز قدرت حزب حاکم . . . پاکستان و سخنگوی دولت ایالت پنجاب، مرکز قدرت حزب حاکم پاکستان، عصر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران در واکنش به . . . قبال کشورهای اسلامی و همچنین عدم اشاره ترامپ به تلاش های پاکستان در مبارزه با تروریسم گفت: این گونه نیست که پاکستان . . . های پاکستان در مبارزه با تروریسم گفت: این گونه نیست که پاکستان یا هر کشور دیگر ضرورتا با اظهارات مطرح شده و بیانیه . . . موافقت و همراهی داشته باشند.وی با تاکید بر این که روابط پاکستان با ایران، همواره خوب و مثبت بوده است ، گفت: وظیفه . . .

17:38 - 1396/03/01
ملاقات سفیر آمریکا با فرمانده ارتش پاکستان یک روز پس از ملاقات 'ترامپ و غنی'

ملاقات سفیر آمریکا با فرمانده ارتش پاکستان یک روز پس از ملاقات 'ترامپ و غنی'

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی ارتش پاکستان و سایت رسمی سفارت آمریکا در اسلام آباد، 'دیوید . . . ترامپ در اجلاس ریاض درخصوص موضوع تروریسم، خواستار توجه پاکستان به موضوع امنیت افغانستان شد.تعداد زیادی از نیروهای . . . سوی گروه هایی که ادعا می شود مخفی گاه های امن در داخل خاک پاکستان دارند، همواره از نگرانی های آمریکا بوده است.ژنرال . . . است.ژنرال قمر جاوید باجوا نیز دراین ملاقات، اطمینان داد که پاکستان هرگز اجازه نخواهد داد از خاک این کشور اقدامی علیه . . . دست به حمله می زنند، مخفی گاه های امن در داخل خاک پاکستان دارند. پاکستان همواره این ادعاها و اتهامات را رد . . .

17:8 - 1396/03/01
اقلیت های دینی پاکستان خواستار مشارکت بیشتر در عرصه های سیاسی

اقلیت های دینی پاکستان خواستار مشارکت بیشتر در عرصه های سیاسی

به گزارش ایرنا، در سرشماری جاری پاکستان که تا چند روز آینده به پایان می رسد، برخی اقلیت های . . . این سرشماری خواستار مشخص شدن تعداد دقیق جمعیت اقلیت در پاکستان و نیز قرار گرفتن فرصت و فضای بیشتر در اختیار آنها . . . این کشور شده اند.در زمان حاضر، از مجموع 342 کرسی پارلمان پاکستان، 10 کرسی در اختیار اقلیت های دینی (هندو، مسیحی و . . . های دینی (هندو، مسیحی و ...) قرار دارد. اما اقلیت های پاکستان معتقدند باید بیش از این تعداد، کرسی در پارلمان داشته . . . معتقدند باید بیش از این تعداد، کرسی در پارلمان داشته باشند.پاکستان با جمعیتی حدود 200 میلیون نفر، ششمین کشور پرجمعیت . . .

16:45 - 1396/03/01
انفجار در شمال غرب پاکستان پنج کشته برجای گذاشت

انفجار در شمال غرب پاکستان پنج کشته برجای گذاشت

به گزارش ایرنا، رسانه های پاکستان نقل از منابع امنیتی اعلام کردند این حادثه تروریستی . . . حمله تروریستی بوده است.روز گذشته نیز دست کم شش نیروی پلیس پاکستان در شهرهای کراچی در جنوب و کوهات در شمال غرب این کشور . . . حمله ترویستی به کاروان خودروهای حامل نایب رئیس مجلس سنای پاکستان که در منطقه مستونگ ایالت بلوچستان در جنوب غربی این . . . دست کم 30 نفر کشته شدند و عبدالغفور حیدری نایب رئیس سنای پاکستان در این حمله مجروح شد.آساق**1723 - انتشار دهنده: . . .

15:17 - 1396/03/01
سرپرست هیات نظامی ایران: با پیام صلح و دوستی و برای تعمیق همکاری ها به پاکستان آمده ایم

سرپرست هیات نظامی ایران: با پیام صلح و دوستی و برای تعمیق همکاری ها به پاکستان آمده ایم

هفت نفره از دانشگاه عالی دفاع ملی جمهوری اسلامی ایران به پاکستان سفر کرده و در این سفر چهار روزه، میهمان دانشگاه دفاع . . . سفر کرده و در این سفر چهار روزه، میهمان دانشگاه دفاع ملی پاکستان(NDU) است، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به . . . با اشاره به مهمان نوازی گرم و صمیمانه دانشگاه دفاع ملی پاکستان تاکید کرد: پاکستان را صرفا یک کشور همسایه و کشوری که . . . نوازی گرم و صمیمانه دانشگاه دفاع ملی پاکستان تاکید کرد: پاکستان را صرفا یک کشور همسایه و کشوری که مرزهای جغرافیایی . . . دو کشور همسایه و برادر وجود دارد.وی در ادامه اظهار داشت: پاکستان، علاوه بر برخورداری از مشترکات فراوان با ایران، یکی . . .

14:21 - 1396/03/01
رسانه های پاکستان: مهر تایید ملت ایران بر عملکرد چهارساله روحانی

رسانه های پاکستان: مهر تایید ملت ایران بر عملکرد چهارساله روحانی

روحانی به ریاست جمهوری اسلامی ایران، از سوی رسانه های پاکستان مورد استقبال قرار گرفته و به عنوان یک رویداد مثبت در . . . فصل کند.''اکسپرس تریبیون'، دیگر روزنامه انگلیسی زبان مطرح پاکستان هم در سرمقاله خود باعنوان 'روحانی، بازهم رئیس جمهوری . . . و جذب سرمایه های خارجی است. سیاست های اقتصادی او به نفع پاکستان هم هست و می تواند سبب تقویت همکاری های دو کشور به . . . برای پیوستن این کشور به طرح عظیم راهروی اقتصادی مشترک چین-پاکستان اعلام کرده که مورد استقبال چین و پاکستان قرار گرفته . . . اقتصادی مشترک چین-پاکستان اعلام کرده که مورد استقبال چین و پاکستان قرار گرفته و می تواند به مقابله با انحصار طلبی های . . .

13:33 - 1396/03/01
اجرای حکم اعدام جاسوس هندی در پاکستان به طور موقت متوقف شده است

سفیر پاکستان در دهلی نو:

اجرای حکم اعدام جاسوس هندی در پاکستان به طور موقت متوقف شده است

پیروی می کند.وی در عین حال خاطرنشان کرد قوانین داخلی پاکستان بر حکم بین المللی ارجعیت دارد و هیچ کشوری در خصوص . . . و هیچ کشوری در خصوص مسائل امنیتی خود مصالحه نمی کند. سفیر پاکستان در دهلی نو با بیان اینکه 'کلبوشان یادو' متهم به . . . یادو' متهم به تروریسم ،خرابکاری و جاسوسی است افزود:پاکستان تحت هیچ شرایطی از تروریسم چشم پوشی نمی کند.وی در . . . کلبوشان یاداو' خاطرنشان کرد جاسوس هندی دستگیر شده در پاکستان، سالم است .این نخستین اظهار نظر مقامات دولتی پاکستان . . . در پاکستان، سالم است .این نخستین اظهار نظر مقامات دولتی پاکستان در خصوص وضعیت سلامتی 'کلبوشان یاداو' است.پاکستان . . .

13:9 - 1396/03/01
راجنات سینگ:هند به دنبال راه حل دائمی برای مشکل کشمیر است

راجنات سینگ:هند به دنبال راه حل دائمی برای مشکل کشمیر است

به گزارش ایرنا،'راجنات سینگ' روز دوشنبه در سخنانی در 'سیکیم' در شرق هند با انتقاد از تلاش های پاکستان برای بی ثباتی کشمیر تصریح کرد اقدامات اسلام آباد راه به جایی نمی برد.وی، دعوت 'نارندرا مودی' . . . برقراری روابط دوستانه با کشورهای همسایه دانست و تصریح کرد به رغم این حسن نیت هیچ تغییری در سیاست پاکستان نسبت به هند ایجاد نشد.وزیر کشور هند خاطرنشان کرد در زمانی که کشورها به سمت جهانی شدن حرکت می . . .

10:59 - 1396/03/01
بازتاب سرمقاله 'ظریف' در رسانه های پاکستان

بازتاب سرمقاله 'ظریف' در رسانه های پاکستان

به گزارش ایرنا، روزنامه انگلیسی زبان 'داون' پاکستان با اشاره به سوابقی از تنش در روابط ایران و عربستان نوشت: ظریف در سرمقاله ای که در یکی از رسانه های غربی منتشر شده، نوشته است ترامپ باید با مقامات سعودی وارد مذاکراتی شود تا مانع ادامه آتش . . .

10:8 - 1396/03/01
شش نیروی پلیس پاکستان بدست افراد مسلح ناشناس کشته شدند

شش نیروی پلیس پاکستان بدست افراد مسلح ناشناس کشته شدند

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های پاکستان، گلشن غلام مرتضی از افسران پلیس در شهر کراچی گفت : . . . نیروهای رنجرز، تا حدودی از موج خشونت ها در بزرگ ترین شهر پاکستان کاسته شده است .دولت پاکستان به نیروهای رنجرز برای . . . موج خشونت ها در بزرگ ترین شهر پاکستان کاسته شده است .دولت پاکستان به نیروهای رنجرز برای برخورد با عوامل تروریستی و . . . اختیارات گسترده داده است .همچنین گزارش برخی رسانه های پاکستان حاکی از کشته شدن چهار نیروی پلیس این کشور در شهر . . . این کشور در شهر کوهات در ایالت خیبرپختونخوا در شمال غرب پاکستان است.گروهی از افراد مسلح ناشناس با شلیک به سمت خودروی . . .

22:53 - 1396/02/31
هیات عالی نظامی ایران 'با پیام صلح و دوستی' وارد پاکستان شد

هیات عالی نظامی ایران 'با پیام صلح و دوستی' وارد پاکستان شد

یاد شده تا روز سوم خرداد ماه میهمان دانشگاه دفاع ملی پاکستان در اسلام آباد خواهد بود. ملاقات با رئیس و هیات علمی . . . خواهد بود. ملاقات با رئیس و هیات علمی دانشگاه دفاع ملی پاکستان و گفت و گو با هدف تقویت بیش از پیش همکاری دانشگاهی . . . استاد از جمله برنامه های سفر این هیات عالی نظامی ایران به پاکستان است.دانشگاه دفاع ملی پاکستان متعلق به ارتش این کشور . . . این هیات عالی نظامی ایران به پاکستان است.دانشگاه دفاع ملی پاکستان متعلق به ارتش این کشور و از جمله دانشگاه های بین . . . های نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان بطور منظم از جمله تبادل ناوگروه ها و انجام تمرین هی . . .

11:13 - 1396/02/31
نخست وزیر پاکستان پیروزی روحانی در انتخابات را تبریک گفت

نخست وزیر پاکستان پیروزی روحانی در انتخابات را تبریک گفت

در مشترکات تاریخی، فرهنگی، سنتی و اعتقادی دارد. نخست وزیر پاکستان دراین پیام، تمایل خود را برای همکاری ادامه دار با . . . امور دفاعی و از اعضای ارشد کمیسیون سیاست خارجی مجلس سنای پاکستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ضمن تبریک پیروزی قاطع . . . ایران، از این استقبال کرد و آن را خبری بسیار خوش برای پاکستان دانست.وی گفت: افزایش و تقویت بیش از پیش روابط . . . دولت دکتر روحانی قابل انتظار است و روابط محکم میان ایران و پاکستان هم به نفع دو کشور و هم به نفع تمام منطقه است.از . . .

17:21 - 1396/02/30
وزیر کشور پاکستان در راس یک هیات سیاسی به تهران سفر می کند

وزیر کشور پاکستان در راس یک هیات سیاسی به تهران سفر می کند

به گزارش خبرنگار ایرنا، 'چودری نثار علی خان' تاکید کرد: پاکستان و ایران روابطی نزدیک و دوستانه دارند و این روابط . . . اولین سفر وی به جمهوری اسلامی ایران به عنوان وزیر کشور پاکستان خواهد بود.وزیر کشور پاکستان از کلیدی ترین اعضای . . . ایران به عنوان وزیر کشور پاکستان خواهد بود.وزیر کشور پاکستان از کلیدی ترین اعضای کابینه دولت پاکستان و از نزدیک . . . بود.وزیر کشور پاکستان از کلیدی ترین اعضای کابینه دولت پاکستان و از نزدیک ترین افراد به شخص محمد نواز شریف نخست . . . ماه جاری و یک هفته پس از حمله تروریستی در مرز ایران و پاکستان که موجب شهادت 9 نفر از مرزبانان کشورمان و به اسارت . . .

16:13 - 1396/02/30
نخستین واکنش خارجی به نتیجه انتخابات: پیروزی روحانی، خبر خوش برای پاکستان

اختصاصی ایرنا

نخستین واکنش خارجی به نتیجه انتخابات: پیروزی روحانی، خبر خوش برای پاکستان

در انتخابات ایران بسیار خوشحال شدم و این خبری خوش برای پاکستان است. وی گفت: افزایش و تقویت بیش از پیش روابط دوستانه . . . در دوره دوم دولت دکتر روحانی قابل انتظار است.این مقام پاکستانی اظهار داشت: روابط محکم میان ایران و پاکستان هم به . . . است.این مقام پاکستانی اظهار داشت: روابط محکم میان ایران و پاکستان هم به نفع دو کشور و هم به نفع تمام منطقه است.مشاهد . . . و هم به نفع تمام منطقه است.مشاهد حسین سید تاکید کرد: ما در پاکستان از انتخاب دوباره دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس . . . که بسیار باتجربه و کارآزموده است و دوستی بسیار خوب برای پاکستان است.این سناتور ارشد پاکستان گفت: دکتر روحانی در ظرف . . .

14:13 - 1396/02/30
'مشارکت عظیم' ایرانیان و ستایش رسانه های پاکستان

'مشارکت عظیم' ایرانیان و ستایش رسانه های پاکستان

به گزارش ایرنا، همه رسانه های دیداری، نوشتاری و الکترونیک پاکستان امروز بدون استثنا، اخبار انتخابات ایران را پوشش . . . انگلیسی زبان 'داون' از مطرح ترین رسانه های انگلیسی زبان پاکستان، در قسمت بالای صفحه اول شمار روز شنبه خود، تصویر . . . خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیده می شود.این روزنامه پاکستانی در تیتر گزارش خود از انتخابات ایران، نوشته است: . . . ازانتخابات رقم زدند.در تمام اخبار و گزارش های رسانه های پاکستان درباره انتخابات ایران، به حضور چشمگیر ایرانیان در . . . ایران در پای صندوق های را بسیار گسترده خواندند.رادیو دولتی پاکستان هم به نقل وزارت کشور ایران، تعداد رای دهندگان را بیش . . .

12:44 - 1396/02/30
نخست وزیر پاکستان فردا در ریاض/ دیدار با ترامپ در دستور کار نیست

نخست وزیر پاکستان فردا در ریاض/ دیدار با ترامپ در دستور کار نیست

اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان و محمد نواز شریف نخست وزیر پاکستان هم از جمله شرکت کنندگان این جلاس خواهند بود.دونالد . . . جمهوری آمریکا، روز گذشته واشنگتن را به مقصد ریاض ترک کرد.پاکستان به رغم تلاش های فراوان برای تنظیم ملاقات دوجانبه و . . . در حاشیه نشست ریاض، موفق به این کار نشد. وزارت امور خارجه پاکستان امروز رسما با صدور بیانیه ای اعلام کرد با توجه به . . . ترامپ در حاشیه نشست ریاض وجود ندارد.با این وجود، رسانه های پاکستان گزارش می دهند که عربستان در تلاش است تا زمینه انجام . . . انجام ملاقات نواز شریف و ترامپ را فراهم کند.برخی رسانه های پاکستان در روزهای گذشته به نقل از منابع وزارت امور خارجه این . . .

11:10 - 1396/02/30
بازتاب پیشتازی روحانی در رسانه های پاکستان

بازتاب پیشتازی روحانی در رسانه های پاکستان

کرد که بیش از 40 میلیون رای در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری ایران به صندوق ها ریخته شد و به عبارت دیگر، این دوره از انتخابات شاهد مشارکت 70 درصدی مردم بودم .سایت های اینترنتی شبکه خبری 'جیو' پاکستان و روزنامه 'نیوز' این کشور هم ضمن ارائه سوابقی از انتخابات روز گذشته، اخبار مشابهی را در خصوص پیشتازی روحانی در انتخابات اعلام کردند.این رسانه ها همچنین میزان مشارکت مردم در انتخابات روز گذشته . . .

10:5 - 1396/02/30
سرخط روزنامه های پاکستان - شنبه 30 اردیبهشت

سرخط روزنامه های پاکستان - شنبه 30 اردیبهشت

دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری- ازسرگیری طرح سرشماری پاکستان در نزدیکی نوار مرزی با افغانستان- کشته شدن سه نفر از . . . روحانی و رئیسی/حضور گسترده مردم- پرونده تبعه هندی/خواسته پاکستان از دادگاه لاهه برای برگزاری جلسه آتی - هشدار عمران . . . آغاز شماش آرا - 26 نفر از شورشیان بلوچ خود را تسلیم ارتش پاکستان کردند- سفر فردای نواز شریف به ریاض و دیدار احتمالی . . . سفر ترامپ به ریاض/نواز شریف فردا عازم عربستان می شود- پاکستان خواهان برگزاری جلسه بعدی دادگاه لاهه در بحث پرونده . . .

9:35 - 1396/02/30
صف های طولانی ایرانیان، کانون توجه رسانه های پاکستان

روز درخشش ملت؛

صف های طولانی ایرانیان، کانون توجه رسانه های پاکستان

انداختن آرای خود به صندوق ها هستند.سایت اینترنتی این رسانه پاکستانی نوشت: امروز مردم ایران در انتخاباتی شرکت می کنند که . . . نخست صف های طولانی مردم برای رای دادن تشکیل شد.رادیو دولتی پاکستان هم اعلام کرد که انتخابات ریاست جمهوری ایران در جریان . . . انتخابات به رقابت می پردازند.سایت اینترنتی روزنامه 'نیوز' پاکستان هم به صف های طولانی مردم پای صندوق های رای در . . . امروز اشاره کرد.سایت اینترنتی روزنامه 'بیزنس رکوردر' پاکستان هم در خبرخود درباره انتخابات امروز ایران نوشت که . . . دو نفر، صف های طولانی تشکیل داده اند.شبکه تلویزیونی دولت پاکستان 'پی تی وی' هم با پخش صحنه هایی از صف ها طولانی مردم . . .

15:39 - 1396/02/29
ایرانیان مقیم پاکستان: انتخابات تجلی قدرت مردم در عرصه های سرنوشت ساز کشور است

روز درخشش ملت؛

ایرانیان مقیم پاکستان: انتخابات تجلی قدرت مردم در عرصه های سرنوشت ساز کشور است

'محمد مهدی آبادی' معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان پس از انداختن رای خود به صدوق در گفت وگو با خبرنگار . . . الدین دارایی' رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان نیز در حاشیه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در اسلام . . . 'زهرا برزگری باغدیدی' که بیش از 30 سال است در پاکستان اقامت دارد امروز به عنوان نخستین کسی که رای خود را . . . و چه در بعد خارجی افزوده می شود.** آغاز حماسه ایرانی در پاکستان/ همه ساعت اول آمدنددوازهمین دوره انتخابات ریاست . . . دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در پنج شعبه اخذ رای در پاکستان، راس ساعت هشت صبح جمعه 29 اردیبهشت به وقت محلی(7:30 . . .

12:40 - 1396/02/29
ادامه حضور پرشور ایرانیان مقیم پاکستان پای صندوق های رای

روز درخشش ملت؛

ادامه حضور پرشور ایرانیان مقیم پاکستان پای صندوق های رای

به گزارش خبرنگار ایرنا، همه ایرانیان مقیم از جمله مسئولان نهادهای مختلف ایرانی در پاکستان و اعضای خانواده های آنها، معلمین و فرهنگیان ایرانی . . . معلمین و فرهنگیان ایرانی مقیم اسلام آباد و شهرهای مختلف پاکستان، ایرانیانی که به منظور انجام طرح های مختلف صنعتی و . . . که به منظور انجام طرح های مختلف صنعتی و اقتصادی در پاکستان حضور دارند و همچنین ایرانیانی که از سال های دور در . . . دارند و همچنین ایرانیانی که از سال های دور در شهرهای مختلف پاکستان حضور دارند و هویت ایرانی خود را حفظ کرده اند حضور . . . تعدادی از رای اولی ها پای صندوق های رای در شهرهای مختلف پاکستان قابل توجه بود.** آغاز حماسه ایرانی در پاکستان/ همه . . .

12:37 - 1396/02/29
سرخط روزنامه های پاکستان - جمعه 29 اردیبهشت

سرخط روزنامه های پاکستان - جمعه 29 اردیبهشت

** نوای وقت- دادگاه لاهه: پاکستان تا رای نهایی حکم اعدام تبعه هندی را تعلیق کند- . . . پاکستان تا رای نهایی حکم اعدام تبعه هندی را تعلیق کند- پاکستان: در بحث امنیت ملی حیطه کاری دادگاه لاهه را قبول . . . ملی حیطه کاری دادگاه لاهه را قبول نداریم- فرمانده ارتش پاکستان بر نقش جوانان در آینده کشور و مبارزه با افراط گرایی . . . از عناصر شورشیان بلوچ در ایالت بلوچستان خود را تسلیم ارتش پاکستان کردند** اکسپرس- ژنرال باجوا: ارتش تنها نمی تواند . . . کنند- دادگاه لاهه حکم اعدام تبعه هندی متهم به جاسوسی در پاکستان را تعلیق کرد- مخالفان سیاسی دولت خواستار برگزاری . . .

10:33 - 1396/02/29
سفیر ایران در پاکستان: حضور مردم پای صندوق های رای همواره خنثی کننده توطئه دشمنان بوده است

روز درخشش ملت؛

سفیر ایران در پاکستان: حضور مردم پای صندوق های رای همواره خنثی کننده توطئه دشمنان بوده است

به نظام و انقلاب اسلامی را ثابت خواهند کرد.سفیر کشورمان در پاکستان گفت: با هماهنگی های انجام شده از سوی ایرانیان عزیز . . . گفت: با هماهنگی های انجام شده از سوی ایرانیان عزیز مقیم پاکستان، به عنایت حضرت حق و با تلاش جمعی، دوازدهمین دور . . . شدن انتخابات در نمایندگی های مختلف جمهوری اسلامی ایران در پاکستان اندیشیده شده است.هنردوست گفت: به لطف خدا شاهد بودیم . . . شاهد بودیم که از همان دقایق و ساعت اول شروع انتخابات در پاکستان ایرانیان مقیم برای انداختن آرای خود در صندوق . . . ای امروز تبدیل به جشن ملی خواهد شد.** آغاز حماسه ایرانی در پاکستان/ همه ساعت اول آمدنددوازهمین دوره انتخابات ریاست . . .

9:14 - 1396/02/29
آغاز حماسه ایرانی در پاکستان/ همه ساعت اول آمدند

روز درخشش ملت؛

آغاز حماسه ایرانی در پاکستان/ همه ساعت اول آمدند

رای تا ساعت 18 به وقت محلی ادامه خواهد یافت.ایرانیان مقیم پاکستان، در روزهای اخیر و همزمان با روزهای رقابت های . . . در نبال می کردند.شور و شوق انتخابات در میان ایرانیان مقیم پاکستان موج می زند و در روزهای اخیر درهرجا و هر محفلی که . . . کراچی، کویته و لاهور به عنوان مراکز ایالات چهارگانه پاکستان در سرکنسولگری های کشورمان در این شهر ها مستقر شده . . . یابند. در مجموع، پیش بینی می شود حدود 800 تا یکهزار نفر در پاکستان برای انتخابات ریاست جمهوری ایران، امروز پای صندوق . . .

7:45 - 1396/02/29
دادگاه لاهه: پاکستان حکم اعدام تبعه هندی متهم به جاسوسی راتعلیق کند/هند حق دسترسی کنسولی دارد

دادگاه لاهه: پاکستان حکم اعدام تبعه هندی متهم به جاسوسی راتعلیق کند/هند حق دسترسی کنسولی دارد

به گزارش ایرنا، دادگاه لاهه همچنین در خصوص درخواست هند از پاکستان برای دسترسی کنسولی به کلبوشن یادیو، به نفع هند رای . . . اعلام حکم دادگاه لاهه، نفیس زکریا سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان درنشست خبری هفتگی خود گفته بود که پرونده کلبوشن . . . خود گفته بود که پرونده کلبوشن یادیو باید دردستگاه قضایی پاکستان رسیدگی شود و ارتباطی به دادگاه لاهه ندارد.وی گفته . . . یادیو در بازجویی ها، دو بار به جرم خود مبنی بر جاسوسی علیه پاکستان برای هند اعتراف کرده است.به رغم درخواست های مکرر هند . . . درخواست های مکرر هند برای دسترسی کنسولی به کلبوشن یادیو، پاکستان این اجازه را به هندی ها نداده است. پاکستان مدعی است . . .

16:1 - 1396/02/28
پاکستان: هند مواد لازم را برای ساخت 2600 بمب اتم در اختیار دارد

پاکستان: هند مواد لازم را برای ساخت 2600 بمب اتم در اختیار دارد

جدی برای ثبات راهبردی در جنوب آسیا و همچنین برای امنیت ملی پاکستان محسوب می شود.پاکستان و هند هر دو جزو کشورهای صاحب . . . در جنوب آسیا و همچنین برای امنیت ملی پاکستان محسوب می شود.پاکستان و هند هر دو جزو کشورهای صاحب سلاح هسته ای هستند.وی . . . صاحب سلاح هسته ای هستند.وی همچنین در خصوص شکایت هند از پاکستان به دادگاه لاهه در خصوص 'کلبوشن یادیو' تبعه هندی متهم . . . در خصوص 'کلبوشن یادیو' تبعه هندی متهم به جاسوسی که از سوی پاکستان دستگیر شده است گفت: رسیدگی به پرونده این فرد در حوزه . . . گفت: رسیدگی به پرونده این فرد در حوزه وظایف دستگاه قضایی پاکستان است و به دادگاه های بین المللی مربوط نمی شود.پاکستان . . .

14:52 - 1396/02/28
ارتش پاکستان: داعش افکار جوان پاکستانی را نشانه رفته است

ارتش پاکستان: داعش افکار جوان پاکستانی را نشانه رفته است

ارتش در شهر راولپندی برگزار شد، افزود: وظیفه تک تک ما ملت پاکستان است که جوانان این کشور را از گزند افکار افراط . . . و اتخاذ اقدامات مناسب برای خنثی کردن آن هستیم.ارتش و دولت پاکستان پیش از این همواره 'حضور سازمان یافته' داعش در این . . . یافته' داعش در این کشور را انکار کرده اند. اخیرا، ارتش پاکستان زمزمه های هشدار گونه ای را در خصوص حضور و تحرکات . . . این کشور است.سال گذشته، ژنرال راحیل شریف فرمانده وقت ارتش پاکستان که هم اکنون فرماندهی ائتلاف خودساخته عربستان را . . . خودساخته عربستان را برعهده گرفته است، مدعی شده بود که ارتش پاکستان حتی اجازه ورود 'سایه داعش' به این کشور را نخواهد . . .

14:33 - 1396/02/28
دور دوم مذاکرات ایران و پاکستان درباره توافقنامه تجارت آزاد تیرماه برگزار می شود

دور دوم مذاکرات ایران و پاکستان درباره توافقنامه تجارت آزاد تیرماه برگزار می شود

به گزارش ایرنا، خبرگزاری رسمی پاکستان اعلام کرد که در دور آتی مذاکرات، راه های ارتقای حجم مبادلات تجاری میان دو کشور مورد گفت و گو و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.براساس این گزارش، وزیران مربوطه از دو کشور ماه آینده، ملاقاتی با هدف . . .

12:39 - 1396/02/28
رسانه دولتی پاکستان: ایرانیان آماده حضور در پای صندوق های رای

رسانه دولتی پاکستان: ایرانیان آماده حضور در پای صندوق های رای

به گزارش ایرنا، این رسانه رسمی پاکستان اعلام کرد که چهار نامزد در انتخابات فردا به رقابت . . . رئیس جمهوری کنونی و ابراهیم رئیسی خواهد بود.این رسانه پاکستانی همچنین اعلام کرد که همزمان با انتخابات ریاست جمهوری . . . انتخاباتی آرام اتخاذ شده است.همچنین روزنامه های مختلف پاکستان در گزارش هایی به نقل از رسان های مختلف بین المللی، . . . انتخابات را ، رقابتی بین روحانی و رئیسی دانستند.چند رسانه پاکستانی نیز به نقل از اخبار انگلیسی نمایندگی ایرنا در اسلام . . . اعلام کردند که سازوکار برگزاری انتخابات برای ایرانیان مقیم پاکستان نیز فراهم شده و ایرانیان مقیم پاکستان که تعداد آنها . . .

10:17 - 1396/02/28
صفحه 1 از 79 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >