فرمانده ارتش پاکستان: دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه در کشور هستند

فرمانده ارتش پاکستان: دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه در کشور هستند

به گزارش ایرنا، روابط عمومی ارتش پاکستان امروز چهارشنبه اعلام کرد: ژنرال 'قمر جاوید . . . فرمانده ارتش این کشور در دیدار هیاتی از علمای دینی پاکستان، حملات تروریستی اخیر در شهر پاراچنار را فاجعه بزرگ . . . را فاجعه بزرگ عنوان کرد.وی با تاکید بر اینکه همه ما پاکستانی و مسلمان هستیم، افزود: عاملان حملات تروریستی در . . . در پاراچنار به سزای اعمالشان می رسانیم.فرمانده ارتش پاکستان گفت: ما به حقوق اساسی اقلیت های مذهبی در کشور احترام . . . احترام می گذاریم و همچنین تمام قربانیان حملات تروریستی در پاکستان جدای از مذهب و قومیت، برای ما یکسان هستند.وی گفت: . . .

17:3 - 1396/04/07
پاکستان، نگران همراهی آمریکا با هند

پاکستان، نگران همراهی آمریکا با هند

دار' تاسیس شد. این گروه مورد حمایت گروه ها و احزاب مختلف پاکستان قرار دارد و پاکستانی ها معتقدند، سید صلاح الدین در . . . گروه مورد حمایت گروه ها و احزاب مختلف پاکستان قرار دارد و پاکستانی ها معتقدند، سید صلاح الدین در مسیر احقاق حقوق مردم . . . از رایزنی های نارندرا مودی با مقامات عالی واشنگتن علیه پاکستان است.هند، اتحادی اروپا و آمریکا گروه حزب المجاهدین را . . . واکنش اسلام آباد به این حرکت واشنگتن، وزارت امور خارجه پاکستان با صدور بیانیه رسمی اعلام کرد: نسبت دادن تروریست به . . . غیرقابل توجیه است.'چودری نثار علی خان' وزیر کشور پاکستان هم روز گذشته لب به انتقاد از کاخ سفید گشود و گفت جای . . .

14:5 - 1396/04/07
پاکستان برای تقویت امنیتی داخلی، به همکاری با همسایگان نیاز دارد

نماینده پارلمان پاکستان در گفت و گو با ایرنا

پاکستان برای تقویت امنیتی داخلی، به همکاری با همسایگان نیاز دارد

قبل از وقوع این حوادث مرگبار تروریستی، در پارلمان از دولت پاکستان خواسته بودیم تا برای تامین امنیت مناطق حساس دست به . . . مناطق حساس دست به اقدامات لازم بزند.وی با بیان اینکه مردم پاکستان سال ها است قربانی حملات تروریستی در مناطق مختلف این . . . تامین امنیت برای شهروندان این کشور است. این نماینده سنای پاکستان گفت : پاکستان اگر به دنبال همکاری های منطقه ای با . . . شهروندان این کشور است. این نماینده سنای پاکستان گفت : پاکستان اگر به دنبال همکاری های منطقه ای با هدف کمک به امنیت . . . ایران، چین و افغانستان شکل بگیرد. البته این همکاری ها بین پاکستان و کشورهای همسایه وجود دارد اما نیازمند تقویت است و . . .

11:27 - 1396/04/07
وزیر سابق دولت پاکستان: امنیت داخلی، اولویت نخست دولت و ارتش باشد

وزیر سابق دولت پاکستان: امنیت داخلی، اولویت نخست دولت و ارتش باشد

خبرنگار ایرنا با اشاره به حملات تروریستی روز جمعه گذشته در پاکستان که حدود 120 کشته برجای گذاشت گفت: تامین امنیت برای . . . این کشور از وظایف مهم دولت و نهادهای امنیتی و ارتش پاکستان است. این عضو ارشد حزب مردم پاکستان تاکید کرد مادامی . . . و نهادهای امنیتی و ارتش پاکستان است. این عضو ارشد حزب مردم پاکستان تاکید کرد مادامی که مردم در داخل پاکستان از حملات . . . عضو ارشد حزب مردم پاکستان تاکید کرد مادامی که مردم در داخل پاکستان از حملات تروریستی و ناآرامی ها رنج می برند، تمام . . . ائتلاف های نظامی خارجی و منطقه ای در چنین شرایطی، اولویت پاکستان نیست.وی ضمن ابراز همدردی با خانواده کشته شدگان . . .

10:56 - 1396/04/07
لاریجانی: ایجاد روابط بانکی بین ایران و پاکستان، کار تجار را تسهیل می‌کند

لاریجانی: ایجاد روابط بانکی بین ایران و پاکستان، کار تجار را تسهیل می‌کند

پس از وقوع حادثه تروریستی در تهران این موضوع را در مجلس پاکستان مطرح کردید از شما متشکرم، البته روابط برادرانه ایران . . . مطرح کردید از شما متشکرم، البته روابط برادرانه ایران و پاکستان چنین اقدامی را نیز اقتضا می‌کند.لاریجانی ضمن تاکید . . . اقتضا می‌کند.لاریجانی ضمن تاکید بر ضرورت حراست دولت و ارتش پاکستان از مرزهای خود و جلوگیری از ورود تروریست‌ها و‌ اشرار . . . طور که بارها گفته شده، انتظار ما این است که ارتش و دولت پاکستان با جدیت بیشتری از مرزهای مشترک با ایران حراست . . . با ایران حراست کنند.** پیگیری اجرای توافقات بانکی ایران و پاکستان سردار ایاز صادق رئیس مجلس پاکستان نیز در این دیدار . . .

20:19 - 1396/04/06
نمازگزاران پاکستانی حملات تروریستی اخیر در این کشور را محکوم کردند

نمازگزاران پاکستانی حملات تروریستی اخیر در این کشور را محکوم کردند

و حامیان آنها، جنایات تروریست ها را محکوم کردند.مردم پاکستان همچنین از نهادی های مختلف مسئول در این کشور از جمله . . . گذشته در شهر شیعه نشین 'پاراچنار' و نیز شهر کویته پاکستان که همزمان با روز جهان قدس روی داد، در مجموع حدود 120 . . . اند.منابع محلی شهر پاراچنار واقع در مناطق قبایلی شمال غرب پاکستان به خبرنگار ایرنا اعلام کردند که خواسته اصلی تحصن . . . این کشور است.با وجود این که امروز مصادف با عید سعید فطر در پاکستان است، اما افراد معترض، تحصن را ترک نکرده و اعلام کرده . . . به ویژه حضور ژنرال 'قمر جاوید باجوا' فرمانده ارتش پاکستان در جمع مردم پاراچنار و شنیدن خواسته ها و صدای اعتراض . . .

21:5 - 1396/04/05
تظاهرات در پایتخت پاکستان در اعتراض به انفجارهای مرگبار اخیر در این کشور

تظاهرات در پایتخت پاکستان در اعتراض به انفجارهای مرگبار اخیر در این کشور

به گزارش ایرنا، تظاهرات امروز در پایتخت پاکستان، همزمان با روز عید فطر، به همت حزب 'مجلس وحدت . . . فطر، به همت حزب 'مجلس وحدت مسلمین' از جمله احزاب شیعه در پاکستان برگزار شد و علامه راجا ناصر عباس رهبر این حزب نیز در . . . این گونه اقدامات ضدانسانی، خواستار اقدام جدی دولت و ارتش پاکستان برای جلوگیری از تکرار حملات تروریستی علیه مردم به . . . اند.منابع محلی شهر پاراچنار واقع در مناطق قبایلی شمال غرب پاکستان به خبرنگار ایرنا اعلام کردند که خواسته اصلی تحصن . . . این کشور است.با وجود این که امروز مصادف با عید سعید فطر در پاکستان است، اما افراد معترض، تحصن را ترک نکرده و اعلام کرده . . .

20:56 - 1396/04/05
شش کودک پاکستانی براثر انفجار 'بمب اسباب بازی' کشته شدند

شش کودک پاکستانی براثر انفجار 'بمب اسباب بازی' کشته شدند

به مرز افغانستان رخ داده و قربانیان این انفجار، کودکانی بین 6 تا 12 سال بوده اند.گزارش رسانه های پاکستان حاکی است در گذشته نیز رویدادهای مشابه سابقه داشته است. گفته می شود بمب های شبه اسباب بازی و . . . در گوشه و کنار یافت می شوند. به هرحال هنوز مشخص نیست که آیا رویداد ناگوار روز گذشته که جان شش کودک پاکستانی در نزدیک مرز افغانستان را گرفته، ناشی از انفجار همان عروسک های بمب دار دهه 1980 است یا . . .

20:34 - 1396/04/05
تحصن در 'پاراچنار' پاکستان در اعتراض به حملات تروریستی علیه شیعیان

تحصن در 'پاراچنار' پاکستان در اعتراض به حملات تروریستی علیه شیعیان

به گزارش ایرنا، منابع محلی شهر پاراچنار واقع در مناطق قبایلی شمال غرب پاکستان به خبرنگار ایرنا اعلام کردند که خواسته اصلی تحصن . . . این کشور است.با وجود این که امروز مصادف با عید سعید فطر در پاکستان است، اما افراد معترض، تحصن را ترک نکرده و اعلام کرده . . . به ویژه حضور ژنرال 'قمر جاوید باجوا' فرمانده ارتش پاکستان در جمع مردم پاراچنار و شنیدن خواسته ها و صدای اعتراض . . . دادن به تحصن را تنها زمانی مطرح خواهند کرد که فرمانده ارتش پاکستان شخصا به این شهر سفر کند و برای شنیدن حرف های مردم و . . . تحصن کنندگان، در میان آنان حضور یابد.اگرچه منابع رسانه ای پاکستان تعداد کشته شدگان دو انفجار تروریستی روز جمعه در . . .

16:36 - 1396/04/05
آغاز عملیات تروریستی شبه نظامیان پاکستانی بازگشته از سوریه

آغاز عملیات تروریستی شبه نظامیان پاکستانی بازگشته از سوریه

به گزارش ایرنا، سایت اینترنتی روزنامه انگلیسی زبان 'داون' پاکستان روز یکشنبه نقل از منابع پلیس ایالت سِند نوشت: نتیجه . . . دهد گروه تروریستی موسوم به 'انصارالشریعه' که به تازگی در پاکستان اعلام وجود کرده و در یکی از نخستین عملیات های . . . افراد شبه نظامی در سوریه در کنار داعش می جنگیدند و حالا به پاکستان بازگشته اند.پس از حمله تروریستی علیه نیروهای پلیس در . . . علیه نیروهای امنیتی و پلیس ادامه خواهد داد.مقامات رسمی پاکستان هنوز در این باره اظهار نظر نکرده اند.آساق**1723 - . . .

23:6 - 1396/04/04
هلال ماه شوال در پاکستان رویت شد/ فردا عید فطر است

هلال ماه شوال در پاکستان رویت شد/ فردا عید فطر است

به گزارش ایرنا، به همین مناسبت، نماز عید فطر فردا در سراسر پاکستان اقامه خواهد شد.دولت پاکستان تعطیلات رسمی عید فطر . . . نماز عید فطر فردا در سراسر پاکستان اقامه خواهد شد.دولت پاکستان تعطیلات رسمی عید فطر امسال را سه روز اعلام کرده است . . . آغاز شده است.عید فطر و عید قربان، اعیاد اصلی مردم مسلمان پاکستان است.** حال و هوای غم انگیز پاکستان در عید فطر . . . اعیاد اصلی مردم مسلمان پاکستان است.** حال و هوای غم انگیز پاکستان در عید فطر امسالمردم پاکستان از روزها پیش سرگرم . . . است.** حال و هوای غم انگیز پاکستان در عید فطر امسالمردم پاکستان از روزها پیش سرگرم آماده شدن برای رفتن به استقبال . . .

22:28 - 1396/04/04
واکنش اسلام آباد به طرح کنگره آمریکا، قاطع است

بیانیه سفارت پاکستان در واشنگتن:

واکنش اسلام آباد به طرح کنگره آمریکا، قاطع است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری روزنامه 'نیوز پاکستان' در بیانیه ای که از سوی سفارتخانه این کشور در . . . بر روی حقیقت ببندیم.در ادامه این بیانیه آمده است: القاعده پاکستان را دشمن خود اعلام کرده و بسیاری از توطئه های . . . کرده است.در بخش دیگری از این بیانیه با تشریح اقدامات دولت پاکستان در مبارزه با تروریسم به ویژه القاعده آمده است:مبارزه . . . دولت جدید آمریکا برای کاهش میزان کمک های مالی به بخش نظامی پاکستان خبر داده بود.'جان مایکل مالوینی' مدیر بخش . . . کرد که آمریکا به دنبال کاهش کمک های مالی-نظامی خود به پاکستان است.این مقام کاخ سفید به جزئیات بیشتر در این خصوص . . .

16:51 - 1396/04/04
توافق پاکستان، چین و افغانستان برای احیای مذکرات چهارجانبه صلح

توافق پاکستان، چین و افغانستان برای احیای مذکرات چهارجانبه صلح

روز پیش خانم 'لارل میلر' نماینده ویژه دولت آمریکا در امور پاکستان و افغانستان از سمت خود استعفا کرد و واشنگتن هم قصد . . . گذشته به کابل سفر کرد و عصر دیروز و امروز هم میهمان مقامات پاکستان در اسلام آباد بود تا با آنها درخصوص یافتن راهکاری . . . تا با آنها درخصوص یافتن راهکاری برای کاستن از تنش های میان پاکستان و افغانستان و بررسی راه های ایجاد صلح در افغانستان، . . . وزیر در امور خارجی و ژنرال قمر جاوید باجوا فرمانده ارتش پاکستان انجام داد ضمن اینکه در کنفرانس مطبوعات مشترک با . . . از توافقی درخصوص ایجاد یک 'مکانیسم مدیریت بحران' میان پاکستان و افغانستان خبر داد.رئیس دستگاه دیپلماسی پاکستان . . .

16:43 - 1396/04/04
رئیس مجلس پاکستان: روابط با ایران را مهم می دانیم/درگروه بندی های منطقه ای شرکت نمی کنیم

رئیس مجلس پاکستان: روابط با ایران را مهم می دانیم/درگروه بندی های منطقه ای شرکت نمی کنیم

آستانه پایان ماموریتش به عنوان سرکنسول ایران در شهر لاهور پاکستان قرار دارد، روز گذشته با 'سردار ایاز صادق' رئیس مجلس . . . مجلس ملی این کشور دیدار خداحافظ انجام داد.رئیس مجلس ملی پاکستان در این ملاقات ابراز امیدواری کرد که با همکاری های . . . دو کشور برای ایجاد زمینه ها لازم، روابط تجاری میان ایران و پاکستان بیش از پیش افزایش یابد.سردار ایاز صادق همچنین با . . . گزارشی از حُسن نیت و تمایل طرف ایرانی برای گسترش روابط با پاکستان را به وزارت امور خارجه و مشاور امنیت ملی پاکستان . . . روابط با پاکستان را به وزارت امور خارجه و مشاور امنیت ملی پاکستان ارسال کرده است .وی ضمن تاکید بر اهمیت روابط پاکستان . . .

14:59 - 1396/04/04
لاریجانی اقدام تروریستی پاکستان را محکوم کرد

لاریجانی اقدام تروریستی پاکستان را محکوم کرد

به سردار ایاز صادق و میان رضا ربانی روسای مجالس ملی وسنای پاکستان، اقدام تروریستی در شهر شیعه نشین پاراچنار پاکستان، . . . وسنای پاکستان، اقدام تروریستی در شهر شیعه نشین پاراچنار پاکستان، درروز جهانی قدس که منجر به شهادت جمعی از مردم . . . به شهادت جمعی از مردم بیگناه شد را محکوم و با دولت و ملت پاکستان به ویژه مصیبت دیدگان ابراز همدردی کرد.وی در بخشی از . . . راهپیمایی های گسترده و با شکوه در شهرهای مختلف سراسر پاکستان در همبستگی با ملت فلسطین، شرکت کنندگان در راهپیمایی . . . در راهپیمایی شهر شیعه نشین 'پاراچنار' در شمال غرب پاکستان توسط تروریست ها به خاک و خون کشیده شدند.در این حادثه . . .

14:51 - 1396/04/04
شمار جان باختگان حمله تروریستی 'پاراچنار' پاکستان از 100 نفر گذشت

شمار جان باختگان حمله تروریستی 'پاراچنار' پاکستان از 100 نفر گذشت

به گزارش ایرنا، سایت اطلاع رسانی حزب 'مجلس وحدت مسلمین' پاکستان از جمله احزاب شیعه در پاکستان که اخبار و تحولات . . . رسانی حزب 'مجلس وحدت مسلمین' پاکستان از جمله احزاب شیعه در پاکستان که اخبار و تحولات رویدادهای تروریستی جمعه گذشته را . . . راهپیمایی های گسترده و با شکوه در شهرهای مختلف سراسر پاکستان در همبستگی با ملت فلسطین، شرکت کنندگان در راهپیمایی . . . در راهپیمایی شهر شیعه نشین 'پاراچنار' در شمال غرب پاکستان توسط تروریست ها به خاک و خون کشیده شدند.منابع محلی . . . مرکز منطقه قبیله ای 'کُرَم اِیجنسی' در شمال غرب پاکستان به خبرنگار ایرنا گفتند که دو انفجار روز گذشته . . .

13:37 - 1396/04/04
استقبال از عید فطر در پاکستان در میان اشک و خون و آتش

استقبال از عید فطر در پاکستان در میان اشک و خون و آتش

فردا، دوشنبه، به احتمال زیاد در پاکستان عید فطر است اما عیدی متفاوت و نه به حلاوت سال های . . . فرا رسیدن عید سعید فطر به عنوان بزرگ ترین عید مردم مسلمان پاکستان و اعلام تعطیلات رسمی سه روزه در این کشور، مراکز و . . . و انفجار و خون است. تعطیلات عید فطر برای نیروهای امنیتی پاکستان مفهوم چندانی ندارد و دستگاه های امنیتی و انتظامی . . . آماده باش بسر ببرند. بسیاری از ساکنان پایتخت و شهرهای بزرگ پاکستان، این روزها به شهرستان ها و روستاهای زادگاه خود برای . . . سفر می کنند. در چند روز گذشته بازار شب عید فطر در سراسر پاکستان روزهای پر رونقی را پشت سر گذاشته و ازدحام در بازارها . . .

13:4 - 1396/04/04
سخنگوی وزارت خارجه با دولت و ملت پاکستان ابراز همدردی کرد

در پی انفجار مرگبار تانکر بنزین؛

سخنگوی وزارت خارجه با دولت و ملت پاکستان ابراز همدردی کرد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، واژگون شدن یک تریلی تانکر حامل 25 هزار لیتر بنزین در منطقه 'احمد پور شرقیه' از توابع شهر بهاولپور ایالت پنجاب پاکستان، تاکنون 123 کشته و 120 زخمی در پی داشته است.سیام**9314** 1336 تنظیم: داود توسلی**انتشار:مهرنوش . . .

12:23 - 1396/04/04
آمار کشته های انفجار تانکر در پاکستان به 140نفر رسید

تکمیلی

آمار کشته های انفجار تانکر در پاکستان به 140نفر رسید

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از خبرگزاری رسمی پاکستان، 'رانا محمد سلیم افضل' معاون کمیسیونر شهر . . . زخمی شده اند.یک منبع پلیس نیز در این خصوص به خبرگزاری رسمی پاکستان گفت که این تانکر، حامل 25 هزار لیتر بنزین در مسیر . . . وجود دارد که تعداد کشته های حادثه افزایش یابد. رسانه های پاکستانی عکس هایی از این حادثه منتشر کرده اند که در آن . . . در آن خودروهای سوخته دیده می شود.بر اساس اعلام منابع رسمی پاکستان، حضور مردم این شهر در پاکستان در اطراف تانکر واژگون . . . شود.بر اساس اعلام منابع رسمی پاکستان، حضور مردم این شهر در پاکستان در اطراف تانکر واژگون شده حامل سوخت برای جمع آوری . . .

12:1 - 1396/04/04
پاکستان؛ سوخت به قیمت جان

فاجعه مرگبار تانکر بنزین در پاکستان

پاکستان؛ سوخت به قیمت جان

منطقه 'احمد پور شرقیه' از توابع شهر 'بهاولپور' ایالت پنجاب پاکستان، باعث جاری شدن بنزین روی زمین شد و تعداد زیادی از . . . پیاده شده و به دل خطر رفته اند.بهای هر لیتر بنزین در پاکستان در زمان حاضر حدود 74 روپیه(حدود 2500 تومان ایران) . . . هفت دهم یک دلار آمریکا (70 سنت) است که برای مردم کم درآمد پاکستان رقمی بسیار قابل توجهی است.بحران کمبود سوخت و به طبع، . . . قابل توجهی است.بحران کمبود سوخت و به طبع، قیمت بالای آن در پاکستان از یک سو و پایین بودن سطح درآمد اکثر مردم این کشور . . . یکی از دغدغه های مردم باشد.دولت کنونی و نیز دولت های قبلی پاکستان، در دوران رقابت های انتخاباتی، همواره قول های زیادی . . .

10:22 - 1396/04/04
123 کشته و 130 زخمی در پی واژگونی تانکر بنزین در«باهاوالپور» پاکستان

123 کشته و 130 زخمی در پی واژگونی تانکر بنزین در«باهاوالپور» پاکستان

به گزارش روز یکشنبه روزنامه انگلیسی زبان 'دیلی پاکستان'، دست کم 123 نفر در حادثه آتش سوزی تانکر سوخت در شهر . . . حادثه آتش سوزی تانکر سوخت در شهر باهاوالپور در استان پنجاب پاکستان جان باختند و 130 نفرنیز زخمی شدند که حال بسیاری از . . . شدند که حال بسیاری از مجروحان وخیم است.شبکه تلویزیونی جیو پاکستان هم گزارش داد: ساکنان محلی در حال جمع آوری سوختی . . .

10:9 - 1396/04/04
عبدالباسط:صلح پایدار درجنوب آسیا بدون حل مشکل کشمیر امکانپذیر نیست

عبدالباسط:صلح پایدار درجنوب آسیا بدون حل مشکل کشمیر امکانپذیر نیست

به گزارش ایرنا، ' عبدالباسط' روز شنبه در گفت وگو با یک نشریه چاپ کشمیر با بیان اینکه پاکستان برای مذاکره با هند التماس نمی کند افزود:دهلی نو و . . . وگوها بین دوکشور در سفر وزیر امور خارجه هند در سال 2015 به پاکستان بدست آمده است.سفیر پاکستان در هند خاطرنشان کرد . . . امور خارجه هند در سال 2015 به پاکستان بدست آمده است.سفیر پاکستان در هند خاطرنشان کرد دوکشور 70 سال گذشته را با تلخی و . . . ضروری کرده است .عبدالباسط با بیان اینکه مذاکراه بین هند وپاکستان باید بدون هیچ پیش شرطی برگزار شود اظهار کرد گفت وگو . . . آمیز انجام شود.وی خاطرنشان کرد گفت وگوهای زیادی میان هند و پاکستان در سالهای 2004 تا 2008 میلادی برگزار ونتایج خوبی به . . .

20:37 - 1396/04/03
وزیر امور خارجه چین برای رایزنی درباره افغانستان، وارد اسلام آباد شد

وزیر امور خارجه چین برای رایزنی درباره افغانستان، وارد اسلام آباد شد

به افغانستان، خواستار ایفای نقش چین برای میانجی گری بین پاکستان و افغانستان با هدف کمک به بهبود روابط این دو کشور . . . این سفر، قرار است در ملاقات با سرتاج عزیز مشاور نخست وزیر پاکستان در امور خارجی و احتمالان برخی دیگر از مقامات این . . . سرگیری برگزاری نشست چهارجانبه میان مقاماتی از افغانستان، پاکستان، آمریکا و چین را مطرح کند. طرح این موضوع پس از شکست . . . را در تقویت صلح و ثبات منطقه ای به ویژه رفع کدورت های میان پاکستان و افغانستان و ایجاد ثبات و آرامش در این دو کشور می . . . کشور می داند.چینی ها طرح های اقتصادی مشترک فراوانی را در پاکستان به ارزش دهها میلیارد دلار آغاز کرده اند و برای بهره . . .

17:1 - 1396/04/03
ادعای پاکستان: افزایش حملات تروریستی با باز شدن گذرگاه های مرزی افغانستان

ادعای پاکستان: افزایش حملات تروریستی با باز شدن گذرگاه های مرزی افغانستان

از 200 مجروح برجای گذاشت، براساس گزارش رسانه های رسمی دولت پاکستان، 'چودری نثارعلی خان' امروز در تماس تلفنی با . . . آخرین وضعیت امنیتی این مناطق با آنها صحبت کرد.وزیر کشور پاکستان در صحبت های امروز خود با مسئولان امنیتی این کشور، . . . سخنان امروز چودری نثار علی خان، در واقع تکرار این ادعای پاکستان است که شبه نظامیان و تروریست هایی که در پاکستان دست . . . این ادعای پاکستان است که شبه نظامیان و تروریست هایی که در پاکستان دست به حملات تروریستی می زنند، پناهگاه های امن در آن . . . و دیگر مناطق این کشور شدت یافته است، ادعاهای مشابهی علیه پاکستان مطرح می کند و بازار اتهام زنی های متقابل پاکستان و . . .

15:10 - 1396/04/03
نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان و پاکستان استعفا کرد

نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان و پاکستان استعفا کرد

جایگزینی برای تصدی این پست منصوب کند.از این پس، مسئولیت ها و وظایف نماینده ویژه آمریکا در امور پاکستان و افغانستان، از سوی اداره کل آسیای مرکزی و جنوبی وزارت امور خارجه آمریکا دنبال خواهد شد.خالی . . . وزارت امور خارجه آمریکا دنبال خواهد شد.خالی شدن پست نماینده ویژه دولت آمریکا در امور افغانستان و پاکستان و تعیین نشدن جایگزین برای آن، یکی از نشانه های تصمیم های جدید دولت ترامپ درخصوص سیاست های . . .

13:58 - 1396/04/03
شمار جان باختگان انفجارهای تروریستی 'پاراچنار' پاکستان از مرز 50 نفر گذشت

شمار جان باختگان انفجارهای تروریستی 'پاراچنار' پاکستان از مرز 50 نفر گذشت

راهپیمایی های گسترده و با شکوه در شهرهای مختلف سراسر پاکستان در همبستگی با ملت فلسطین، شرکت کنندگان در راهپیمایی . . . در راهپیمایی شهر شیعه نشین 'پاراچنار' در شمال غرب پاکستان توسط تروریست ها به خاک و خون کشیده شدند.برخی رسانه . . . توسط تروریست ها به خاک و خون کشیده شدند.برخی رسانه ای پاکستان نیز شمار کشته شدگان حملات پاراچنار را حدود 60 نفر . . . مرکز منطقه قبیله ای 'کُرَم اِیجنسی' در شمال غرب پاکستان به خبرنگار ایرنا گفتند که دو انفجار روز گذشته . . . پاراچنار را برعهده نگرفته است.مردم روزه دار سراسر پاکستان در راهپیمایی های با شکوه روز قدس در روز گذشته، . . .

13:16 - 1396/04/03
ظهور گروره تروریستی جدید در پاکستان و قتل 4 پلیس کراچی در نخستین گام

ظهور گروره تروریستی جدید در پاکستان و قتل 4 پلیس کراچی در نخستین گام

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های پاکستان، شب گذشته و در محل حمله تروریستی به نیروهای پلیس . . . در قالب عملیات های 'رد الارتداد' علیه نیروهای امنیتی پاکستان هشداد داده شده است.گروه ترویستی جدید انصارلشریعه در . . . مجازی اقدام به گفرگویی می کنند 2- مخالفت با بی تفاوتی دولت پاکستان درخصوص بازداشت یک زن پاکستانی به نام دکتر 'عافیه . . . 2- مخالفت با بی تفاوتی دولت پاکستان درخصوص بازداشت یک زن پاکستانی به نام دکتر 'عافیه صدیقی' که به جرم کشتن نیروهای . . . غیرقابل توجیه و اقدام غیرقابل توجیه پلیس و نیروهای امنیتی پاکستان علیه برخی شبه نظامیان بدون داشتن مدرک کافی علیه آنان . . .

12:43 - 1396/04/03
هند از پخش فیلم اعترافات `کلبوشان یاداو` انتقاد کرد

هند از پخش فیلم اعترافات 'کلبوشان یاداو' انتقاد کرد

به گزارش ایرنا،ارتش پاکستان مدعی است 'کلبوشان یاداو'از افسران نیروی دریایی هند . . . را در حالی دستگیرکرده که قصد جاسوسی و خرابکاری علیه پاکستان را داشته است.در فروردین ماه امسال ،ارتش پاکستان از . . . علیه پاکستان را داشته است.در فروردین ماه امسال ،ارتش پاکستان از صدور حکم اعدام برای کلبوشان یاداو خبر داد و اعلام . . . هندی از سوی 'ژنرال قمر جاوید باجوا' تائید شده است.ارتش پاکستان در بیانیه ای اعلام کرده است 'کلبوشن یاداو' به دست . . . داشتن در اقدامات جاسوسی ،تروریسم و فعالیت خرابکارانه در پاکستان اعتراف کرده و بابت انجام این اقدامات که منجر به کشته . . .

10:14 - 1396/04/03
آمریکا به ماموریت فرستاده ویژه به پاکستان و افغانستان پایان داد

آمریکا به ماموریت فرستاده ویژه به پاکستان و افغانستان پایان داد

تهران- ایرنا- رسانه های غربی روز جمعه به نقل از منابع آگاه اعلام کردند که آمریکا به ماموریت «لارل میلر» فرستاده ویژه به پاکستان و افغانستان پایان می دهد اما جایگزینی برای او تعیین نخواهد کرد.

3:31 - 1396/04/03
وزارت امور خارجه انفجارهای تروریستی پاراچنار پاکستان را محکوم کرد

وزارت امور خارجه انفجارهای تروریستی پاراچنار پاکستان را محکوم کرد

قاسمی» روز جمعه ضمن محکوم کردن انفجارهای تروریستی پاراچنار پاکستان، با خانواده قربانیان و دولت و ملت پاکستان ابراز . . . پاراچنار پاکستان، با خانواده قربانیان و دولت و ملت پاکستان ابراز همدردی کرد.وی همچنین افزود: در روزی که . . . ها در راستای تامین منافع رژیم صهیونیستی مردم روزه دار پاکستان را به خاک و خون کشیدند و همپیوندی تروریسم و صهیونیسم . . .

21:38 - 1396/04/02
صفحه 1 از 79 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >