شکاف در فضای سیاسی، وحدت ملی را تهدید می کند

در گفت وگوی ایرنا با دو فعال سیاسی؛

شکاف در فضای سیاسی، وحدت ملی را تهدید می کند

به گزارش گروه پژوهش و تحلیل خبری ایرنا، وحدت از ضرورت ها و ارکان مهم هر نظام سیاسی است که از . . . و زمینه را برای تقویت اقتدار و استقلال ملی فراهم می کند. وحدت به عنوان پایه و ستون هز نظام سیاسی، الزاماتی دارد که . . . زبانی، دینی و مذهبی، توانسته است با حفظ هویت ملی و دینی، وحدت و همبستگی خود را حفظ کند. نگاهی به رویدادهای سیاسی . . . از جمله انتخابات اخیر نشان می دهد که هیچ چیزی نمی تواند بر وحدت و همبستگی ملت ایران سایه اندازد. اما این سرمایه ارزشمند . . . و آرامگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی به وقوع پیوست، بر ضرورت وحدت و همگرایی در فضای سیاسی کشور تاکید کرد و گفت: وحدت . . .

11:41 - 1396/04/03
فریاد وحدت ایران علیه تروریسم/ لزوم برخورد قانونی با جمعیتِ اندکِ خودسر

فریاد وحدت ایران علیه تروریسم/ لزوم برخورد قانونی با جمعیتِ اندکِ خودسر

3 تیر ماه در یادداشت ها خواستار برخورد قانونی و مقابله با «وحدت شکنان» شدند.** توهین به رییس جمهوری نظامدر حاشیه روز . . . روزنامه ها در گزارش ها و یادداشتی های خود این اقدام را وحدت شکنانه خواندند.«دوباره خودسرها» عنوان گزارش «آرمان» بود . . . و علیه مردم» عنوان کرد. ابتکار نگاشت: روز قدس یعنی روز وحدت مسلمانان برای آزادی فلسطین اما در اساس به معنای مبارزه . . . که برخی به ظاهر دلواپس و در باطن منفعت‌طلب با حرکاتی نافی وحدت ضمن سوءاستفاده از راهپیمایی روز قدس به دنبال توهین علیه . . . توهین به ملت ایران است و توهین‌کنندگان در چنین روزی که روز وحدت ما برای فریاد کشیدن بر سر امریکا است وحدت را شکستند. با . . .

11:15 - 1396/04/03
جانشین فرمانده کل ارتش: حفظ وحدت اصلی ترین وظیفه ملت و مسئولین است

روز قدس؛ نماد مبارزه با استکبار و نظام سلطه

جانشین فرمانده کل ارتش: حفظ وحدت اصلی ترین وظیفه ملت و مسئولین است

و اصلی ترین وظیفه ای که ما در شرایط کنونی منطقه داریم حفظ وحدت است و مردم باید وحدت خودشان را حفظ کنند و مساله اصلی تر . . . که ما در شرایط کنونی منطقه داریم حفظ وحدت است و مردم باید وحدت خودشان را حفظ کنند و مساله اصلی تر از وحدت مردم آن است . . . است و مردم باید وحدت خودشان را حفظ کنند و مساله اصلی تر از وحدت مردم آن است که باید همه ما گوش به فرمان مقام معظم . . . قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش بگذارند.روز قدس عامل وحدت و بیداری و حمایت مسلمانان از مردم بی دفاع فلسطین است؛ . . .

14:3 - 1396/04/02
تقدیر مراجع از حضور وحدت آفرین مردم در راهپیمایی روز قدس

روز قدس؛ نماد مبارزه با استکبار و نظام سلطه؛

تقدیر مراجع از حضور وحدت آفرین مردم در راهپیمایی روز قدس

استکبار است. وی افزود: ملت ایران درکنار ملت فلسطین بوده و تا زمانی که این کشور از وجود رژیم جعلی اسراییل پاک نشود، در صحنه حاضر هستند. آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: امروز همزمان همه مسلمانان با وحدت و انسجام درمقابل جنایات استکبار و رژیم صهیونیستی به صحنه آمده و اقدام های وحشیانه آنان را محکوم می کنند. وی از حضور پرشور مردم تقدیر کرد و گفت: این راهپیمایی پیام خوبی برای رژیم صهیونیستی، آمریکا . . .

12:55 - 1396/04/02
بلاتکلیفی دولت انگلیس در آستانه بازگشایی پارلمان

بلاتکلیفی دولت انگلیس در آستانه بازگشایی پارلمان

به گزارش ایرنا، اسکای نیوز روز سه شنبه گزارش داد: منابع آگاه می گویند حزب دمکراتیک وحدت طلب ایرلند به دولت محافظه کار انگلیس هشدار داده که . . . دولت انگلیس را متهم می کنند که توافق با حزب دمکراتیک وحدت طلب ایرلند را دست کم گرفته است.بی.بی.سی افزود: این . . . می نخست وزیر انگلیس پیشتر گفته بود که با حزب دمکراتیک وحدت طلب ایرلند به توافق اصولی رسیده و قرار بود هفته گذشته . . . ایرلند در گفت وگو با خبرنگاران گفت: ما با حزب دمکراتیک وحدت طلب ایرلند مشغول گفت وگو هستیم. پس از حصول توافق حتما . . . می گویند اگر «ترزا می» قادر نباشد تا حمایت حزب دمکراتیک وحدت طلب را در پارلمان کسب کند، با رای عدم اعتماد مواجه شده . . .

2:58 - 1396/03/31
تاکید چهره‌های مطرح قوم کُرد بر وفاداری به نظام

تاکید چهره‌های مطرح قوم کُرد بر وفاداری به نظام

و چهره های مطرح استان کردنشین کرمانشاه رفته است.** خدا این وحدت، امنیت و رهبری را از ما نگیردماموستا ملامحمد محمدی، . . . ضمن ابراز انزجار از تروریست‌ها و تفکر و منش آنان، بر ایجاد وحدت و پرهیز از تفرقه افکنی تاکید کردند.او افزود: از این . . . راحت است و یقین دارم که اهل سنت تمام تلاش خود را برای حفظ وحدت و حمایت از نظام اسلامی انجام داده اند که البته حق هم . . . نخواهند رسید.'امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه به وحدت اقشار و مذاهب مختلف استان اشاره کرد و گفت: کرمانشاهی ها . . . ‌گویی تفرقه افکنان را نداریم و آرزو می‌کنیم خداوند این وحدت، امنیت و رهبری را از ما نگیرد.** در وفاداری کردها به . . .

8:57 - 1396/03/27
آیت الله مکارم شیرازی: برای مقابله با تهدیدهای دشمنان باید در عمل متحد باشیم

آیت الله مکارم شیرازی: برای مقابله با تهدیدهای دشمنان باید در عمل متحد باشیم

و هیچگاه نگاه بیگانه به یکدیگر نداشته باشند. آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که اگر می خواهیم وحدت و اتفاق در جامعه حاصل شود، باید مسائل انتخابات را به فراموشی بسپاریم، اظهار داشت: برگزاری . . . اما امروز باید از آن مسائل صرفنظر کرده و برای آبادانی کشور دست به دست هم بدهیم. وی با بیان این که وحدت و انسجام با شعار ایجاد نمی شود، بر ضرورت سهیم بودن همه گروه ها و جناح ها در مدیریت کشور تاکید . . .

8:29 - 1396/03/27
جامعه اسلامی باید در برابر خشونت و افراطی گری متحد شود

امام جمعه موقت سنندج:

جامعه اسلامی باید در برابر خشونت و افراطی گری متحد شود

باشد.ماموستا رستمی اضافه کرد: پیامبر از حقوق تمامی انسان ها حتی کفار، دفاع کرده و اجازه ضایع کردن حق آنان را به کسی نداده است؛ پس هیچ توجیهی برای کشتار برادر مسلمان وجود ندارد.امام جمعه موقت سنندج وحدت میان نظام و ملت ایران را محکم ارزیابی کرد و گفت: شرکت باشکوه مردم در انتخابات اخیر، بیانگر این واقعیت است.ماموستا رستمی در ادامه به توصیف شخصیت امام علی(ع) پرداخت و افزود: ایشان، یار و یاور . . .

16:23 - 1396/03/26
وحدت ملی رکن اساسی در مقابل توطئه و دسیسه دشمنان است

آیت الله دری نجف آبادی:

وحدت ملی رکن اساسی در مقابل توطئه و دسیسه دشمنان است

اراک -ایرنا -نما ینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: حفظ و تقویت وحدت ملی، رکن اساسی در مقابل توطئه ها و دسیسه دشمنان علیه ایران و مقاومت اسلامی است.

15:28 - 1396/03/26
حادثه تروریستی تهران موجب تقویت وحدت و انسجام ملی شد

امام جمعه سمنان:

حادثه تروریستی تهران موجب تقویت وحدت و انسجام ملی شد

این حادثه تلخ، غم افزا و نگران کننده بود ولی پیام هایی هم به دنبال داشته که یکی از آن ها افزایش وحدت و تقویت انسجام ملی در کشور بوده است.وی اظهار کرد: مسوولان و مردم باید مراقبت کنند تا این وحدت و . . . وحدت و تقویت انسجام ملی در کشور بوده است.وی اظهار کرد: مسوولان و مردم باید مراقبت کنند تا این وحدت و انسجام را با گفتار و کردار خود به تفرقه تبدیل نکنند.وی خاطرنشان کرد : نباید گفتار و کردار ما . . .

15:9 - 1396/03/26
تهدید کره شمالی به استفاده از زور برای اتحاد با کره جنوبی

تهدید کره شمالی به استفاده از زور برای اتحاد با کره جنوبی

آورده است که کره جنوبی ۱۷ سال پس از توافقنامه مصالحه، از راهبردهای خصمانه آمریکا برای جلوگیری از وحدت دو کره پیروی می کند.کره شمالی از همسایه جنوبی خود خواسته است ضمن داشتن جسارت، یک تصمیم جدی برای . . . است ضمن داشتن جسارت، یک تصمیم جدی برای سرنوشت دو کره گرفته و اجازه ندهد آمریکا بیش از این مانع وحدت دو کشور شود.آساق**۲۳۱**انتشاردهنده:فرهاد . . .

17:44 - 1396/03/25
اقوام ایرانی اعم از شیعه و سنی برای دفاع از کیان انقلاب لحظه ای تردید ندارند

رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم:

اقوام ایرانی اعم از شیعه و سنی برای دفاع از کیان انقلاب لحظه ای تردید ندارند

قم- ایرنا- رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه همه قومیت های ایرانی اعم از شیعه و سنی برای دفاع از کیان انقلاب لحظه ای تردید ندارند، گفت: سخن گفتن برخی داعشی ها با گویش خاص در برخی حوادث تروریستی، هرگز به عظمت آن قومیت خدشه وارد نمی کند.

9:57 - 1396/03/25
پیش دستی `ترزا می` درکسب حمایت ایرلندی ها در آستانه مذاکرات برگزیت

پیش دستی 'ترزا می' درکسب حمایت ایرلندی ها در آستانه مذاکرات برگزیت

به گزارش ایرنا، 'آرلین فوستر' رهبر حزب دمکراتیک وحدت طلب روز سه شنبه گذشته برای گفت وگو با «ترزا می» نخست . . . خوبی حاصل شده است.'آرلین فوستر' رهبر حزب دمکراتیک وحدت طلب متعاقب این نشست به خبرنگاران گفت که مذاکرات، خوب . . . چهارشنبه توافق نهایی میان احزاب محافظه کار وحزب دمکراتیک وحدت طلب به سرانجام برسد.در همین حال شبکه خبری اسکای نیوز در . . . 4 'بی.بی.سی' نسبت به توافق محافظه کاران با حزب دمکراتیک وحدت طلب ایرلند هشدار داد.وی گفت: من نگران این توافق هستم، . . . اندازه که انگلیس بی طرف باشد، پس از ائتلاف با حزب دمکراتیک وحدت طلب ایرلند، دیگر بی طرف نخواهد بود. کسی چه می داند اگر . . .

15:33 - 1396/03/24
شخصیت دینی پاکستان: وحدت، نیاز اساسی امروز جهان اسلام است

شخصیت دینی پاکستان: وحدت، نیاز اساسی امروز جهان اسلام است

آن در خاورمیانه دشمن ابدی مسلمانان هستند.این رهبر مذهبی پاکستان افزود: امروز شرایط به گونه ای شده است که اعراب در حال ریختن خون اعراب و مسلمانان در حال از بین بردن مسلمانان دیگر هستند.رهبر حزب مجلس وحدت مسلمین با انتقاد از عملکرد سیاست خارجی کشورش گفت: پاکستان به ویژه این روزها در حال سپری کردن بحرانی ترین وضعیت است و تنها دور از سیاست های جانبدارانه می تواند پاکستان را از شرایط کنونی برهاند. وی . . .

11:38 - 1396/03/24
کردها، نقشه دشمن را نقش برآب کردند - عبداله الماسی

کردها، نقشه دشمن را نقش برآب کردند - عبداله الماسی

حامیان مالی و معنوی داعش انتظار داشتند حمله تروریستی تهران، سرآغاز شکاف و تفرقه بین اقوام مختلف ایران بویژه کردها با نظام اسلامی شود اما آنچه در عمل اتفاق افتاد، دشمن را حیرت ‌زده کرده است.

10:2 - 1396/03/24
علماء شیعه و اهل سنت : وحدت شیعه و سنی دشمنان را هراسان کرده

علماء شیعه و اهل سنت : وحدت شیعه و سنی دشمنان را هراسان کرده

جامعه براین باورند که نباید هیچ اختلافی باعث خدشه دار شدن وحدت وهمدلی دربین جامعه مسلمان صورت گیرد واجازه ندهیم دشمنان . . . دشمنان از این موقعیت بهره ببرند. برادری، برابری وهمفکری و وحدت از رازهای موفق جامعه شیعه واهل سنت دراین استان است وبه . . . دراین استان است وبه عقیده بسیاری از شخصیت های سیاسی ومذهبی وحدت بین شیعه و اهل سنت هرمزگان در کشور مثال زدنی است. . . . جادری درگفت وگوبا یرنا با تاکید بر اینکه همه ما باید عامل وحدت باشیم، عنوان کرد: ما مسلمانان با حفظ عقاید قطعی و مسلم . . . مشترک اتحاد داشته باشیم. وی یاد آور شد: این استان منادی وحدت است واخوت و برادری بی بدیلی میان اهل سنت وشیعه دراین . . .

15:21 - 1396/03/23
پیوند عمیق شیعه و سنی و اقوام در ایران با اقدامات تروریستی گسستنی نیست

پیوند عمیق شیعه و سنی و اقوام در ایران با اقدامات تروریستی گسستنی نیست

های تکفیری و داعشی انجام می شود، نمی تواند خدشه ای به وحدت اقوام و مذاهب کشور وارد کند.علی خسروی با اشاره حادثه . . . و تصریح بر ارتباط نداشتن آن با اهل سنت بود.وی با اشاره به وحدت اقوام و مذاهب در ایران اسلامی، یادآور شد: حفظ و تقویت . . . اقوام و مذاهب در ایران اسلامی، یادآور شد: حفظ و تقویت این وحدت از الزامات منافع و امنیت ملی است زیرا هر جامعه ای چه . . . و مذهبی با هویت های متجانس و نامتجانس دارند، باید به مساله وحدت و تقویت آن توجه داشته باشند. خسروی با اشاره به پراکندگی . . . اهل سنت نمی نویسد.حجت الاسلام والمسلمین محمود ترابی گفت: وحدت، تعامل و صمیمیت بین شیعه و اهل سنت در ایران و این منطقه . . .

13:19 - 1396/03/23
رئیس کمیته امداد: حوادث تروریستی تهران باعث افزایش اتحاد ملی شد

رئیس کمیته امداد: حوادث تروریستی تهران باعث افزایش اتحاد ملی شد

و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ما قدردان جانفشانی ها و فداکاری های افرادی که در سیستم امنیتی کشور زحمت می کشند، هستیم.وی بیان کرد: حضور مردم در مراسم تشییع شهدای تروریستی تهران بسیار چشمگیر بود و این وحدت ملی در چنین شرایطی ارزش ویژه ای پیدا کرد.وی یادآورشد: همه مردم تا آخر پای این انقلاب و رهبری ایستاده اند و بروز چنین حوادثی کوچکترین خدشه ای به عزم این مردم در دفاع از انقلاب وارد نمی کند.روز . . .

18:48 - 1396/03/21
کوچک سازی دولت، کم کردن وزارتخانه نیست/دولت تصدی گری ها را واگذار کند

دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی:

کوچک سازی دولت، کم کردن وزارتخانه نیست/دولت تصدی گری ها را واگذار کند

یکسری وظایف و اختیاراتی که امکان واگذاری به بخش خصوصی و غیردولتی وجود دارد، واگذار شود.دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی با بیان اینکه ادغام وزارتخانه ها مناسب و منطقی نبود، گفت: وظایف برخی وزارتخانه های . . . به برنامه ر یزی برای حل مشکلات مسکن و مسایل شهرسازی با اصول و معیارهای تخصصی کمک کند.دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی به ضرورت تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز اشاره کرد و گفت: باید در کشور یک . . .

11:55 - 1396/03/20
الزامات مقابله با دشمن مشترک

الزامات مقابله با دشمن مشترک

باید به کینه‌ها، کدورت‌ها، تفرقه‌ها و منازعات داخلی پایان داد، زیرا مقابله با دشمن مشترک فقط با وحدت کلمه و انسجام داخلی میسر است.متاسفانه بعد از همین جنایت تروریستی 17 خرداد، عده‌ای به شکل‌های . . . ترامپ و سنا نیز تجلی بیشتری یافته است.در چنین شرایطی است که مسئولان جمهوری اسلامی باید نسبت به وحدت و انسجام داخلی احساس نیاز بیشتری نمایند و در سخنان و رفتارهای خود بر این نیاز ملی تمرکز کنند. . . .

8:50 - 1396/03/20
جنگ های منطقه از سوی استکبار و رژیم صهیونیستی به امت اسلام تحمیل می شود

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین:

جنگ های منطقه از سوی استکبار و رژیم صهیونیستی به امت اسلام تحمیل می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، ناصر ابوشریف پنجشنبه شب در مراسم ضیافت افطاری وحدت و مقاومت در جمع فعالان فرهنگی شیعه و اهل سنت گنبدکاووس . . . ایجاد اختلاف و تفرقه بین امت اسلامی و دور کردن آنان از اصل وحدت و اتحاد که مورد تاکید دین مبین اسلام و نص صریح قرآن . . . اسلامی در سراسر جهان، برای عزت مند و بزرگ شدن چاره ای جز وحدت و اتحاد ندارد، اضافه کرد: واژه مذهب اعم از شیعه و سنی . . . سرزمین مقدس باز دارند.ابوشریف با تاکید برضرورت حفظ و تحکیم وحدت بین امت اسلامی، اضافه کرد: سالهاست که رژیم غاصب اسرائیل . . . تصرف کرده است.وی با قدردانی از برگزاری مراسم ضیافت افطاری وحدت و مقاومت در گنبدکاووس، تصریح کرد: امت اسلامی بایستی . . .

23:41 - 1396/03/18
واعظی: حفظ وحدت و انسجام ملی ضروری است

واعظی: حفظ وحدت و انسجام ملی ضروری است

محمود واعظی روز پنجشنبه در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود نوشت: افراطی گری و تروریسم در هر جایی محکوم است، به خانواده شهدای امروز تسلیت می گویم، برای مقابله با حوادث تروریستی تهران، بایستی وحدت و انسجام ملی را حفظ کرد.به گزارش ایرنا، در 2 عملیاتی تروریستی روز گذشته(چهارشنبه) یکی در مجلس شورای اسلامی و دیگری در حرم مطهر امام خمینی (ره)، 6فرد مسلح به سمت مردم شلیک کردند.در این حملات . . .

8:39 - 1396/03/18
ولایتی: جریانات افراطی و تکفیری، تاوان سنگینی را برای این اقدام خواهند پرداخت

در پی حوادث تروریستی تهران؛

ولایتی: جریانات افراطی و تکفیری، تاوان سنگینی را برای این اقدام خواهند پرداخت

همواره در کنار یکدیگر ایستاده اند و در کنار یکدیگر خواهند بود و دشمنان و کیته توزان نخواهند توانست وحدت این ملت شریف را خدشه دار نمایند و این اقدام تروریستی ناجوانمردانه هم نشانه کینه و دشمنی تروریست . . . حمایت برخی کشورهای مرتجع منطقه، برخی کشورهای غربی و به ویژه آمریکاست که به یاری خداوند و همبستگی و وحدت، توطئه آنان به خودشان بازخواهد گشت.مشاور مقام معظم رهبری با ایستادگی و مقاومت در مقابل جریانات . . .

23:20 - 1396/03/17
حزب اتحاد ملت ایران اسلامی:ایران امروز هدف بدخواهان و تروریست های افراطی است

حزب اتحاد ملت ایران اسلامی:ایران امروز هدف بدخواهان و تروریست های افراطی است

جهانی خود را ارتقا می‌دهد.اگر تا پیش از انتخابات رقابت بود و اگر در انتخابات اکثریت و اقلیت پدید آمد اینک در دوره پس از انتخابات برای ساختن کشور و برای دفع تهدیداتی از این نوع بیش از هر زمان نیاز به وحدت و همدلی است.دولت برای همه است و همه باید از آن حمایت و به آن کمک کنند.حزب اتحاد ملت ایران اسلامی ضمن محکوم کردن هرگونه اقدام تروریستی از جمله جنایت‌های امروز داعش در تهران، شهادت هموطنانمان را در . . .

23:0 - 1396/03/17
نشست امام خمینی (ره) و وحدت اسلامی در بمبئی برگزار شد

باحضور اندیشمندان،علما و شخصیت های برجسته فرهنگی ایران و هند

نشست امام خمینی (ره) و وحدت اسلامی در بمبئی برگزار شد

ایران بودند. وی با اشاره به تاکید رهبر فقید ایران بر وحدت تصریح کرد امام راحل همواره وحدت را عامل قدرت و تفرقه را . . . تاکید رهبر فقید ایران بر وحدت تصریح کرد امام راحل همواره وحدت را عامل قدرت و تفرقه را موجب سستی می دانستند و همواره . . . را عامل قدرت و تفرقه را موجب سستی می دانستند و همواره بر وحدت جهان اسلام تاکید می کردند.خالقی با بیان اینکه امام . . . با بیان اینکه امام خمینی (ره) یکی از راهکارهای اساسی وحدت اسلامی را ایجاد حکومت اسلامی می دانستند افزود: امام . . . را ایجاد حکومت اسلامی می دانستند افزود: امام خمینی (ره) وحدت را رمز ماندگاری انقلاب اسلامی می دانستند.وی در ادامه با . . .

8:24 - 1396/03/17
آرای شعب دیوان عدالت اداری باید وحدت رویه داشته باشد

رئیس دیوان عدالت اداری:

آرای شعب دیوان عدالت اداری باید وحدت رویه داشته باشد

تهران- ایرنا- رئیس دیوان عدالت اداری گفت: وحدت رویه در آرای شعب مختلف دیوان عدالت اداری ضروری است و نباید موضوع مشابه در دو شعبه مختلف، دو رای متفاوت داشته باشد.

14:26 - 1396/03/16
سیداحمد خاتمی:کشور پس از انتخابات به وحدت نیاز دارد

سیداحمد خاتمی:کشور پس از انتخابات به وحدت نیاز دارد

این شهرستان اظهار کرد : امروز کشور بیش از پیش به وحدت نیاز دارد ، انتخابات 29 اردیبهشت با حضور بیش از 41 . . . افزود : مهمترین کلام این است که ولایت فقیه ، عنصر اصلی وحدت در جامعه است و همه باید با توسل به این عنصر از تفرقه . . . این ها می گویند مثل ولایت در مقابل آمریکا موضع نگیرید چون وحدت را خدشه دار میکند، این تفسیر غلطی است که بیان می شود . . . دار میکند، این تفسیر غلطی است که بیان می شود چرا که محور وحدت ولایت است.آیت الله خاتمی افزود : هرکس دم از ولایت می . . . دم از ولایت می زند ، آرمان های ولایت را می گوید او در پی وحدت است و کسانی که با ولایت زاویه دارند و نمی خواهند آرمان . . .

13:37 - 1396/03/15
طرحی نو در اندازیم

طرحی نو در اندازیم

سال 1357 وارد کشور شد خطاب به مردم گفت آمده‌ام تا عزت شما را حفظ کنم. وصیت امام نیز این بود که با وحدت، این عزت حفظ شود.امروز با گذشت 23 سال از رحلت امام خمینی، ما نمی‌توانیم ادعا کنیم به وصیت او . . . روشن‌ترین دلیل است بر اینکه ما در مسیری که امام خمینی برای ما مشخص کرده است حرکت نمی‌کنیم و به جای وحدت، تلاش‌های زیادی برای تفرقه در جامعه در جریان است. با توجه به این واقعیت، لازم می‌دانیم در ایام . . .

8:38 - 1396/03/13
امام جمعه بوشهر: با پایان رقابت انتخاباتی همه برای پیشرفت کشور وحدت کنند

امام جمعه بوشهر: با پایان رقابت انتخاباتی همه برای پیشرفت کشور وحدت کنند

باید با در نظر قرار دادن این موضوع به مردم خدمت کنند . صفایی بوشهری اضافه کرد: ساده زیستی همواره از تاکیدات امام به همگان بوده و همواره مسئولان را نیزبه دوری ازتجمل گرایی سفارش می کردند. وی گفت : وحدت گرا بودن و دوری از تفرقه از دیگر نکات بارز اخلاقی امام (ره) بوده که با تفرقه بین شیعه و سنی و حتی احزاب در کشور همواره مخالف و همواره معتقد بودند که قوانین اسلام باید درجامعه اجرا شود. 7210/ . . .

16:5 - 1396/03/12
حفظ وحدت جوامع اسلامی از مهم ترین توصیه های امام خمینی (ره) بود

امام جمعه قزوین:

حفظ وحدت جوامع اسلامی از مهم ترین توصیه های امام خمینی (ره) بود

به توصیه های ایشان و عمل به آنها دعوت کرد و افزود: داشتن وحدت بر پایه ایمان و توحید یکی از توصیه های اکید امام (ره) . . . ما مسلمانان باید براساس فرمایش و توصیه های امام راحل با هم وحدت داشته باشیم و البته نه هر وحدتی، چرا که وحدت کردن با . . . و توصیه های امام راحل با هم وحدت داشته باشیم و البته نه هر وحدتی، چرا که وحدت کردن با اندیشه های آمریکا برای به خاک و . . . راحل با هم وحدت داشته باشیم و البته نه هر وحدتی، چرا که وحدت کردن با اندیشه های آمریکا برای به خاک و خون کشیدن دنیا . . . کردن با اندیشه های آمریکا برای به خاک و خون کشیدن دنیا یک وحدت شیطانی است که باید از آن دوری کرد. حجت الاسلام . . .

15:44 - 1396/03/12
صفحه 1 از 16 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >