پنجره سرنوشت‌ساز

انتخابات ریاست جمهوری در نگاه روزنامه ها/ بخش نخست

پنجره سرنوشت‌ساز

«با عملکرد بهینه، قدردان پیروزی‌ها باشیم»، «امروز حفظ وحدت بسیار مهم ‌تر از گذشته است»، «حال مردم خوب است»، «سخن . . . به قلم سیدعلی میرباقری نوشت: نشاط و دلگرمی که در سایه وحدت پدید می‌آید، جامعه را تا رسیدن به درجات کمال پیش می‌برد . . . هنگامی برقرار می‌ماند که بین آنها خصومتی نباشد و با ریسمان وحدت و هماهنگی، به‌هم متصل شوند و رابطه خود را با کل حفظ . . . و رهبران جناح‌ها و دستجات مختلف فرض است که همگی به ریسمان وحدت چنگ زنند و لجاجت احساسی و اختلافات غیرکارشناسی را کنار . . . شکل ممکن برگزار و به یکی از زیباترین تصاویر برای نشان‌دادن وحدت و ایستادگی ملت ایران بر سر آرمان‌هایشان تبدیل شد. حتما . . .

9:41 - 1396/03/03
مفسران قرآن در ماه مبارک رمضان به بیش از 100 شهرستان اعزام می شوند

مفسران قرآن در ماه مبارک رمضان به بیش از 100 شهرستان اعزام می شوند

پروردگار متعال را باید همواره مورد توجه قرار داده و در آن تدبر کرده و به آن عمل کنند. وی در پایان با بیان این که مبلغان حوزه های علمیه علاوه بر بیان مطالب و مسائل دینی برای مردم، باید آنها را به حفظ وحدت و انسجام دعوت کنند، اظهار داشت: در انتخابات اخیر شاهد بودیم که رهبر معظم انقلاب جامعه را به خوبی هدایت کردند و مردم حضوری گسترده در پای صندوق های رای داشتند. انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری . . .

8:22 - 1396/03/02
پایان رقابت و ضرورت همدلی

پایان رقابت و ضرورت همدلی

فکری در جامعه ایران به ویژه میان نخبگان سیاسی دیده می شود؛ وحدت و وفاق ملی همواره اصلی ارزشمند و مورد پذیرش همه گروه ها . . . فکری، عقیدتی، مذهبی و سیاسی در کشور بوده است در واقع حفظ وحدت و وفاق ملی از ضرورت هایی است که هر نظام سیاسی ملی برای . . . اما مشارکت گسترده آحاد مردم در روز انتخابات نشان داد که «وحدت در کثرت»، اصلی است که همه ملت به آن باور دارند و تحت . . . عقیدتی، فکری و چندگونگی های سیاسی قرار نمی گیرد. در سایه وحدت در کثرت است که 80 میلیون تن فارغ از تمایزات عقیدتی، . . . ضمن حفظ دستاوردهای معنوی نظام و مردم، زمینه ساز تحکیم وحدت ملی در کشور خواهد بود. همدلی و همزبانی و داشتن روحیه . . .

11:31 - 1396/03/01
آیت الله سبحانی: حفظ اسلام درگرو وحدت همه قشرهای جامعه است

آیت الله سبحانی: حفظ اسلام درگرو وحدت همه قشرهای جامعه است

به گزارش ایرنا، وی روز یکشنبه در همایش بزرگ مبلغان ماه مبارک رمضان در شبستان مدرسه فیضیه قم، افزود: زیربنای نظام جمهوری اسلامی وحدت کلمه است و دشمن درصدد ایجاد اختلاف میان قشرها، مذاهب و قومیت های مختلف برای از بین بردن اتحاد . . . مبلغ برای موفقیت در امر تبلیغ نسبت به آنها آگاهی و تسلط داشته باشد.آیت الله سبحانی، دعوت مردم به وحدت را از جمله وظایف مهم مبلغان دینی دانست و ادامه داد: اثرگذاری تبلیغ بستگی به میزان اخلاص و کار . . .

13:46 - 1396/02/31
روحانی رئیس جمهوری همه مردم ایران است/ وحدت و همدلی بیشتر در دستور کار باشد

رییس کمیته جوانان اصولگرایان معتدل:

روحانی رئیس جمهوری همه مردم ایران است/ وحدت و همدلی بیشتر در دستور کار باشد

تهران- ایرنا- رئیس کمیته جوانان ستاد مرکزی اصولگرایان معتدل، حسن روحانی را رئیس جمهوری همه مردم ایران دانست و گفت: رقابت های انتخاباتی تمام شده است و از این پس باید وحدت و همدلی بیشتری در دستور کار باشد.

11:18 - 1396/02/31
اتحادشیعه وسنی درانتخابات،عامل دفع تهدیدها

روز درخشش ملت؛

اتحادشیعه وسنی درانتخابات،عامل دفع تهدیدها

این استان بوده و هستند که با هوشیاری مردم و مسئولان تمام نقشه های آنها نقش بر آب شده و می شود.وحدت و انسجام اقوام و طوایف شیعه و سنی با یکدیگر در سیستان و بلوچستان در طول تاریخ، بویژه پس از . . . در طول تاریخ، بویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون این استان را به الگو و دیارو سرزمین وحدت تبدیل کرده بطوریکه به گفته محمد مهدی گرگیچ یکی از معتمدان و ریش سفیدان اهل سنت استان، این اتحاد . . .

11:14 - 1396/02/29
وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی: عناصر وحدت آفرین در قوم ترکمن زیاد است

وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی: عناصر وحدت آفرین در قوم ترکمن زیاد است

حضور او را ارج می نهند و در واقع بر اساس اعتماد به شما این وحدت در این استان حاکم شده است.وی بیان داشت: ممکن است این . . . در گلستان وجود دارد که حتی با فرض آن به لحاظ توجه به مساله وحدت این مساله در استان نمودی پیدا نکرده است.وی با بیان . . . بین و یا جاهل و یا برخی که هر دو خصوصیت را دارند ارزش وحدت هویتی را نمی دانند و همیشه در حال ایجاد تفرقه و شکستن . . . وحدت هویتی را نمی دانند و همیشه در حال ایجاد تفرقه و شکستن وحدت هستند.صالحی امیری در ادامه به شهیده مرجان نازقلچی . . .

1:36 - 1396/02/22
طرح وعده های انتخاباتی با موضوع مذاهب بر خلاف سیاست وحدت است

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه:

طرح وعده های انتخاباتی با موضوع مذاهب بر خلاف سیاست وحدت است

انتخاباتی که در جهت طرح مسائل قومی و مذهبی باشد ضد سیاست وحدت بخشی است که حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب بر . . . رهبر معظم انقلاب و اصول قانون اساسی است مبتنی بر ایجاد وحدت امت اسلامی بوده و همه باید در این زمینه تلاش کنیم.تقوی . . . که در تاریخ اسلام وجود نداشته است.وی بر ضرورت فرهنگ سازی وحدت در جامعه تاکید کرد و گفت: موانع مختلفی در راه وحدت امت . . . سازی وحدت در جامعه تاکید کرد و گفت: موانع مختلفی در راه وحدت امت اسلامی وجود دارد که یکی از موانع دولت های برخی از . . . ادامه حکومت خود به قدرتی وصل می شوند که آن قدرت خواستار وحدت امت اسلامی نیست و این دولت ها عامل قدرت های بزرگ برای . . .

17:54 - 1396/02/21
اندیشمند اهل سنت: ائمه نگین معرفت حق هستند/ فتاوای دشمن شکنانه رهبرانقلاب فراموش نمی شود

اندیشمند اهل سنت: ائمه نگین معرفت حق هستند/ فتاوای دشمن شکنانه رهبرانقلاب فراموش نمی شود

چهارشنبه در اولین اجلاس هم اندیشی اجرای راهبرد دیپلماسی وحدت در جهان اسلام گفت: امت اسلامی یک هویت واحد دارد که . . . دانشگاه تهران و به عنوان عضوی از شورای نشست دیپلماسی وحدت سخن می گفت، با استناد به برخی اصول قانون اساسی گفت: . . . اسلامی، کلام امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب در زمینه وحدت امت اسلامی برای ما طراز و لازم الاجراست.سالاری به این . . . به این سخنان امام خمینی(ره) استناد کرد که فرمود وحدت راز و رمز پیروزی است و همچنین به این جمله رهبر انقلاب . . . پیروزی است و همچنین به این جمله رهبر انقلاب اشاره کرد که وحدت یک تکلیف دینی، مصلحت ملی و مایه حیات و سربلندی جهان . . .

16:4 - 1396/02/20
میزگرد ایرنا/ اهمیت و عوامل ایجاد وحدت سیاسی در زمان انتخابات

میزگرد ایرنا/ اهمیت و عوامل ایجاد وحدت سیاسی در زمان انتخابات

زندگی می کنند، به ویژه مناطق مرزی، نقش این اقوام بر ایجاد وحدت سیاسی امری بی بدیل به نظر می رسد و رسیدن به این مهم که . . . به نظر می رسد و رسیدن به این مهم که چه عواملی باعث ایجاد وحدت سیاسی در زمان انتخابات می شود از جایگاه ویژه ای . . . سعیدی فعال سیاسی و اصولگرا برگزار شد، نقش مردم در ایجاد وحدت رویه انتخابات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.**وطن، قانون، . . . قرار گرفت.**وطن، قانون، احزاب و اصول اسلامی شاخص های اصلی وحدت استرئیس حزب ندای ایرانیان در جنوب استان کرمان از . . . مطرح شود و مباحث سیاسی ساماندهی خاصی پیدا کند.اکبر خزاعی، وحدت سیاسی را تکثر عقاید و در عین حال هماهنگی و همفکری بین . . .

14:30 - 1396/02/20
اقتصاد نگاه توهمی بر نمی تابد/اعتماد عمومی را به تاراج ندهیم

در گفت وگوی ایرنا با دو کارشناس سیاسی :

اقتصاد نگاه توهمی بر نمی تابد/اعتماد عمومی را به تاراج ندهیم

که این شعارها و برچسب ها، بر جامعه هدف آثار مخربی در پی داشته باشد، تهدید کننده منافع ملی باشد یا وحدت جامعه را دچار تزلزل کند.تفکیک جامعه به دسته و گروه و ایجاد شکاف و قطب بندی میان طبقات متفاوت . . . میان طبقات متفاوت جامعه برای نامزد پست ریاست جمهوری امر قابل قبولی نیست وآسیب هایی هم درپی دارد. وحدت و همدلی میان مردم با هر سطحی از دارایی، در سایه چنین تفکیکی تهدید خواهد شد. بی اعتمادی به . . .

11:51 - 1396/02/19
هیات رییسه جدیدحزب وحدت وهمکاری ملی انتخاب شدند

هیات رییسه جدیدحزب وحدت وهمکاری ملی انتخاب شدند

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی حزب وحدت و همکاری ملی، شورای مرکزی جدید این حزب درکنگره 11 . . . کنگره دوم حزب و نتایج آن نسبت به انتخابات هیات رییسه حزب وحدت و همکاری ملی اقدام کرد.دراین انتخاب افراد ذیل با رای . . . و موافقت شورای مرکزی حزب به عنوان رییس دفتر سیاسی حزب وحدت و همکاری ملی انتخاب شد.سیام*1724*1058 خبرنگار: محمد . . .

18:57 - 1396/02/17
اجلاس دیپلماسی وحدت در جهان اسلام برگزار می شود

اجلاس دیپلماسی وحدت در جهان اسلام برگزار می شود

از جمله ورزشی، دانشگاهی، ایثارگران، نویسندگان، هنرمندان، فعالان سیاسی، حقوقدانان، اقتصاد‌دانان، منادیان تقریب و فرزندان شاهد نیز حضور دارند.این اجلاس مقدمه‌ای برای برگزاری اجلاس بین المللی دیپلماسی وحدت خواهد بود که همزمان با سالروز تاسیس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در مهر سال جاری برگزار خواهد شد.فراهنگ ** 1003 ** دریافت: محمدرضا جعفرملک * انتشار: امید . . .

17:33 - 1396/02/17
سردار نقدی: انسجام و وحدت ملی، مانع تحقق اهداف دشمن شده است

سردار نقدی: انسجام و وحدت ملی، مانع تحقق اهداف دشمن شده است

به گزارش ایرنا، سردار ' محمدرضا نقدی ' روز پنجشنبه در اجلاس مجمع بسیج استان اصفهان، افزود: هر جناحی که در کشور بر سر کار آید باید با استفاده از وحدت ملی به عنوان مهمترین پشتوانه، برای موفقیت و اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران بکوشد. وی با اشاره به اینکه دشمنان برای تضیعف فرهنگ و اقتصاد کشورمان جهت مقابله با انقلاب اسلامی تلاش می کنند،افزود: . . .

16:52 - 1396/02/14
بحران لیبی و میانجی گری امارات در میان سراج و حفتر

بحران لیبی و میانجی گری امارات در میان سراج و حفتر

نبوده و ساختاری مناسب برای حکومت داری را طرح ریزی نکردند، بنابراین با خلاء حاکمیت، لیبی به سمت جنگ های داخلی بر سر قدرت رفت و در طرابلس و سرت و بنغازی هسته های مدعی قدرت شکل گرفت و در نهایت دولت وحدت ملی به نتیجه نرسید. درگیری ها در لیبی از سال 2011 آغاز شد و در سال 2014 شدت گرفت. بیشتر این شکاف ها ناشی از اختلاف های ایدئولوژیک، شخصی، مالی و فرا ملی بود؛ این اختلافات با گذشت زمان به قسمت های . . .

12:34 - 1396/02/13
استاد دانشگاه مراکشی:وحدت و آزادی مذاهب و قومیت ها در ایران قابل تحسین است

استاد دانشگاه مراکشی:وحدت و آزادی مذاهب و قومیت ها در ایران قابل تحسین است

محمد کفیل / Muhammad kafil/ شامگاه سه شنبه در حاشیه برگزاری همایش ملی تقریب مذاهب و وحدت اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ایرانیان . . . بین شیعه و سنی را قبول دارند، یاد آور شد: تقریب مذاهب و وحدت اسلامی ایران به زودی در سراسر جهان اسلامی الگوبرداری می . . . الگوبرداری می شود.به گزارش ایرنا همایش ملی تقریب مذاهب و وحدت اسلامی با حضور میهمانان ویژه ای از چهار کشور نیجریه، . . .

9:7 - 1396/02/13
تندروی و تعصب نقطه مقابل تقریب مذاهب و سم مهلک اتحاد است

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس:

تندروی و تعصب نقطه مقابل تقریب مذاهب و سم مهلک اتحاد است

به گزارش ایرنا جلال محمودزاده روز سه شنبه در همایش ملی تقریب مذاهب و وحدت اسلامی با اشاره به اینکه اسلام دین صلح، برادری و دوستی . . . طلبان و مسلمانان را نگران کرده است.محمودزاده افزود: اهمیت وحدت بین مذاهب اسلامی زمانی بیشتر می شود که دشمنان اسلام و . . . اضافه کرد: رهبر کبیر انقلاب اسلامی یکی از منادیان وحدت و تقریب مذاهب بوده و قدم های بزرگ در این مسیر برداشت و . . . با علمای اهل تشیع همفکری کرده و نشست هایی را برای تحکیم وحدت با علمای قم برگزار کرده اند.مدیر حوزه علمیه اهل سنت . . . عاشری، رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی گفت: شاخصه های وحدت زیادی بین مسلمانان و مذاهب وجود دارد که اگر به آنها عمل . . .

17:7 - 1396/02/12
روحانی سوری: تامین منافع امت اسلامی در گروی حفظ وحدت است

روحانی سوری: تامین منافع امت اسلامی در گروی حفظ وحدت است

شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وضعیت کنونی جهان اسلام بیانگر این است که امروز دشمن از وحدت میان مسلمانان هراس دارد، از این رو مهمترین برنامه ای که دشمنان دنبال می کنند،خدشه دار کردن وحدت . . . از وحدت میان مسلمانان هراس دارد، از این رو مهمترین برنامه ای که دشمنان دنبال می کنند،خدشه دار کردن وحدت جهان اسلام است. وی اظهار کرد: دشمنان اسلام از صدر تا کنون همواره در پی ضربه زدن به اعتقادات و . . .

17:57 - 1396/02/06
کمک به فلسطین در سایه وحدت جهان اسلام/کشورهای اسلامی روز اسیر را روز ملی اعلام کنند

سفیر فلسطین در تهران:

کمک به فلسطین در سایه وحدت جهان اسلام/کشورهای اسلامی روز اسیر را روز ملی اعلام کنند

آن زمان حلال بود و اکنون حرام شده است؟ چون ایران به دنبال وحدت جهان اسلام است.وی در عین حال پیشنهاد داد کنفرانسی از . . . اسلام کمک کننده باشد.سفیر فلسطین تصریح کرد: هر کوششی که به وحدت منجر شود به فلسطین کمک خواهد کرد. متاسفانه امروز اسلحه . . . حال از بین رفتن است؛ چرا مسلمان ها از هم دور شده اند؟ اگر وحدت نباشد فلسطین از بین می رود؛ جهان اسلام باید متحد شود و . . . اسلام اند. اگر فقط به دنبال اختلافات بگردیم، هیچ گاه به وحدت نخواهیم رسید.الزواوی همچنین به روز اسیر اشاره کرد و . . . تصریح کرد: امیدوارم جمهوری اسلامی ایران نقش بزرگی در ایجاد وحدت جهان اسلام ایفا کند. نصرت خدا نزدیک است و فلسطین به . . .

14:3 - 1396/02/06
دبیرکل اتحادیه عرب بر حفظ تمامیت ارضی و وحدت عراق تاکید کرد

دبیرکل اتحادیه عرب بر حفظ تمامیت ارضی و وحدت عراق تاکید کرد

به گزارش ایرنا، احمد ابوالغیظ در دیدار سید عمار حکیم، با اشاره به رنج طولانی مدت ملت عراق از بلایای مختلف بویژه تروریسم، گفت که ضروری است همه طرف های سیاسی در این کشور برای تضمین وحدت و تمامیت ارضی کار کنند.وی بر اجماع و توافق میان نیروهای مختلف سیاسی که رعایت حقوق همه طرف ها را در این کشور براساس مفهوم شهروندی و نه براساس فرقه ای و قومی ، تضمین کند، تاکید کرد.ابوالغیظ ، نقش . . .

2:34 - 1396/02/01
صالحی امیری: مسابقات بین المللی قرآن محور وحدت جهان اسلام است

صالحی امیری: مسابقات بین المللی قرآن محور وحدت جهان اسلام است

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سیدرضا صالحی امیری روز چهارشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم درباره اهمیت آن اظهارکرد: این مسابقات محور وحدت جهان اسلام است و ما می توانیم با برگزاری هرچه بهتر، صدایمان را به جهانیان برسانیم.وی درباره حضور پیدا نکردن رئیس جمهوری در آیین افتتاحیه این مسابقات گفت: رئیس جمهوری علاقه مند حضور بودند ولی . . .

20:10 - 1396/01/30
آیت الله مکارم شیرازی: ایجاد اختلاف بین مسلمانان از هیچ کس پذیرفته نیست

آیت الله مکارم شیرازی: ایجاد اختلاف بین مسلمانان از هیچ کس پذیرفته نیست

تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی به امضای رئیس جمهور وقت رسیده و هم اکنون شبکه ولایت دارای شخصیت حقوقی مستقل است.در ادامه این بیانیه آمده است: برنامه‌های کنگره‌هایی که ما داشتیم نشان می‌دهد که به سوی وحدت صفوف در برابر دشمنان مشترک حرکت می‌کنیم و از برنامه‌هایی که سبب اختلاف و جنگ‌های داخلی میان مسلمین می‌گردد، بیزاریم.دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان های افراطی و تکفیری توسط آیت الله ناصر . . .

13:6 - 1396/01/28
نماینده ولی فقیه در کردستان:انقلاب اسلامی متعلق به تمام مسلمانان است

نماینده ولی فقیه در کردستان:انقلاب اسلامی متعلق به تمام مسلمانان است

سنندج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: انقلاب اسلامی متعلق به تمام مسلمانان است و شیعه و سنی در انقلاب جدا نشده است.

17:27 - 1396/01/26
الجعفری و بارزانی بر ضرورت حفظ وحدت عراق تاکید کردند

الجعفری و بارزانی بر ضرورت حفظ وحدت عراق تاکید کردند

بغداد-ایرنا-ابراهیم الجعفری وزیر خارجه عراق و مسعود بارزانی رئیس منطقه اقلیم کردستان عراق، در دیداری در اربیل، بر ضرورت هماهنگی تلاش ها در جنگ علیه تروریسم و حفظ وحدت عراق تاکید کردند.

19:59 - 1396/01/25
سردار باقرزاده: اهل سنت ایران، پیشقراولان وحدت جهان اسلام هستند

سردار باقرزاده: اهل سنت ایران، پیشقراولان وحدت جهان اسلام هستند

الاسلامی از کردستان که همگی از اهل سنت بودند، پیشقراولان وحدت شیعه و سنی محسوب می شوند. وی در نشست صمیمی با . . . اقتصادی و فرهن'ی آنها لازم است با اقداماتی که در راستای وحدت انجام می دهیم، فضا را آماده کنیم تا مسلمانان در اقصی . . . کنیم تا مسلمانان در اقصی نقاط جهان بدانند چگونه می توان به وحدت رسید. سردار باقر زاده خاطرنشان کرد:مقوله هایی مثل . . . در سپاه نینوا استان گلستان نیز در سخنانی با تشریح اهمیت وحدت بین مسلمین گفت: دشمنان اسلام راه نفوذ در کشورهای اسلامی . . . حجت الاسلام رعایتی رمز قوت و عزت ایران اسلامی را در وحدت بین آحاد مردم آن اعم از شیعه و سنی ذکر کرد و گفت: امام . . .

14:58 - 1396/01/24
اتحاد احزاب مخالف آفریقای جنوبی برای سازماندهی تظاهرات علیه حزب حاکم

اتحاد احزاب مخالف آفریقای جنوبی برای سازماندهی تظاهرات علیه حزب حاکم

تهران - ایرنا - احزاب مخالف و در عین حال رقیب آفریقای جنوبی روز چهارشنبه وحدت کرده و تظاهرات گسترده ای را در پایتخت این کشور علیه رییس جمهوری و حزب حاکم کنگره ملی آفریقای جنوبی (ای ان سی) سازماندهی کردند.

18:22 - 1396/01/23
وحدت مسلمانان٬ بهترین راهبرد مقابله با توطئه های شوم علیه جهان اسلام است

درهمایش بین المللی همبستگی اسلامی تاکید شد

وحدت مسلمانان٬ بهترین راهبرد مقابله با توطئه های شوم علیه جهان اسلام است

قربانلی اضافه کرد: بیگانگان برای خدشه دار کردن اسلام ، فعالیت های تروریستی در کشورهای مختلف را به دین اسلام منتسب می کنند و ما برای مقابله با این توطئه های خصمانه بیش از هر زمان دیگر به همبستگی و وحدت میان مسلمانان نیاز داریم. وی تاکید کرد: در شرایط فعلی٬همبستگی اسلامی باید یک نقشه راه برای همه ما باشد. رئیس اداره مسلمانان قفقازهم در سخنان خود گسترش افراط گری دینی و قومی٬ اسلام هراسی و . . .

15:58 - 1396/01/23
راه یابی 9 دانش آموز ایرانی به برنامه تابستانی المپیاد ریاضی بین المللی فرمول وحدت

راه یابی 9 دانش آموز ایرانی به برنامه تابستانی المپیاد ریاضی بین المللی فرمول وحدت

به گزارش روز جمعه گروه علمی ایرنا از روابط عمومی المپیاد ریاضی فرمول وحدت، «امیررضا عرب» دراین باره گفت: المپیاد ریاضی بین . . . عرب» دراین باره گفت: المپیاد ریاضی بین المللی« فرمول وحدت» ( Formula of Unity) به همت دانشگاه سنت پترزبورگ و . . . داشت و مدال آوران به برنامه تابستانی المپیاد ریاضی فرمول وحدت که از روز 26 تیر تا 9 مرداد 1396در کشور روسیه برگزار . . .

16:14 - 1396/01/18
وزیر کشور: قطع 75 درصد درآمدها از وابستگی به نفت، افتخار نظام است

وزیر کشور: قطع 75 درصد درآمدها از وابستگی به نفت، افتخار نظام است

شده است. وی تفرقه را خواست دشمنان دانست و گفت: باید با وحدت بین مذاهب و اقوام، امنیت و اقتدار کشور را زیر لوای . . . مادی گرا که هویت انسانی را هدف قرار داده اند، دعوت به عشق، وحدت، مهربانی و خداجویی دانست و گفت: باید اسلام را که دین . . . این حرکت گروه های انحرافی و تندرو این است که با عطوفت، وحدت و مهربانی چهره واقعی اسلام را به نمایش بگذاریم.پیش از . . .

13:39 - 1396/01/17
تفرقه بین مسلمانان به نفع رژیم صهیونیستی و دشمنان اسلام است

دبیرکل جمعیت علمای هند:

تفرقه بین مسلمانان به نفع رژیم صهیونیستی و دشمنان اسلام است

به گزارش ایرنا، مولانا سید کلب جواد صادق نقوی روز دوشنبه در همایش وحدت که با حضور تعدادی از علما،فعالان فرهنگی و دانشجویان در . . . فرهنگی و دانشجویان در امامیه هال دهلی نو برگزار شد افزود:وحدت کشورهای اسلامی و پرهیز از تفرقه مهمترین ضرورت کشورهای . . . جمعیت علمای هند در ادامه تصریح کرد دشمنان اسلام از وحدت و یکپارچگی کشورهای اسلام هراس دارند وسعی می کنند با . . . در صدد بحران سازی و برافروختن آتش جنگ در منطقه است.همایش وحدت روز دوشنبه باحضور نماینده ولی فقیه در هندوستان ،تعدادی . . .

16:28 - 1396/01/14
صفحه 1 از 16 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >