11درصد رشد سفر نوروزی جاده ای تا 5 فروردین/ آخر هفته سرما در راه است

11درصد رشد سفر نوروزی جاده ای تا 5 فروردین/ آخر هفته سرما در راه است

به گزارش ایرنا، طرح نوروزی از بیست و پنجم اسفندماه 1395 در سراسر کشور آغاز . . . با توجه به 10.7 درصد افزایش تردد جاده ای در زمان اجرای طرح نوروزی، بیشترین افزایش زمان سفر نسبت به شرایط عادی در محور . . . های کشور می توان با سامانه اطلاع رسانی 141 تماس گرفت.طرح نوروزی تا پانزدهم فروردین ماه ادامه دارد.برای آگاهی از آخرین . . .

20:25 - 1396/01/06
جوانان سفید و سرخ پوشی که داوطلبانه به افزایش فرهنگ رانندگی و نوع دوستی کمک می کنند

جوانان سفید و سرخ پوشی که داوطلبانه به افزایش فرهنگ رانندگی و نوع دوستی کمک می کنند

است.**کمپین نه به تصادفات طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با شعار «بی گدار به جاده نزنیم،‌ ظریف برانیم» یکی از . . . جاده نزنیم،‌ ظریف برانیم» یکی از این طرح ها است که در ایام نوروز با هدف آگاه سازی مردم جهت پیشگیری از وقوع سوانح در . . . در مبادی ورودی و خروجی شهرها به ارائه آموزش به مسافران نوروزی می پردازند، در این طرح رانندگان میثاق نامه ای را امضا . . . جوانان داوطلب شرکت‌کننده در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و با ابتکار جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی و با . . . امدادی و بشردوستانه در حوادث انسانی و زیست‌محیطی در ایام نوروز، هنگام تجمع و تراکم مردم در شلوغ‌ترین و مسافر پذیرترین . . .

19:55 - 1396/01/06
جانشین فرمانده یگان سوم امام حسین(ع): فضایی امن درپایتخت حاکم است

جانشین فرمانده یگان سوم امام حسین(ع): فضایی امن درپایتخت حاکم است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «سعید عطاءالهی» با اشاره به برقراری امنیت کامل در پایتخت، اظهارکرد: همزمان با آغاز مسافرت های نوروزی، فعالیت قرارگاه عملیاتی ظفر یگان های ویژه ناجا آغاز و با استقرار نیروهای این یگان درمناطق مشخص شده، فضایی امن در سطح شهرحاکم شده است.وی ادامه داد: هدف از اجرای این طرح، برقراری امنیت، ایجاد . . .

19:5 - 1396/01/06
جاده هراز بسته شد

جاده هراز بسته شد

توصیه می شود با توجه به لغزندگی جاده ها، هنگام رانندگی در این مناطق سرعت مجاز و نکات ایمنی رعایت شود. به گزارش ایرنا، برای آگاهی وضع راه های کشور می توان با سامانه اطلاع رسانی 141 تماس گرفت.طرح نوروزی از بیست و پنجم اسفندماه 1395 آغاز شد تا پانزدهم فروردین ماه ادامه دارد و در این مدت بسیاری از هموطنان به شهرهای مختلف سفر می کنند.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی . . .

18:17 - 1396/01/06
افزون بر 800 هزار نفر از جاذبه های فرهنگی تاریخی فارس دیدن کردند

افزون بر 800 هزار نفر از جاذبه های فرهنگی تاریخی فارس دیدن کردند

پوشش میراث فرهنگی استان فارس به شمار می رود. حمید رضا ستاری مدیر باغ گیاه شناسی ارم شیراز از آثار تاریخی فارس که زیر نظر دانشگاه شیراز اداره می شود نیز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون با وجود بارش باران از 103 هزار 100 نفر از باغ گیاهشناسی ارم بازدید کردند ، بیشترین بازدید مربوط به روز سوم فروردین به تعداد 22 هزار 400 نفر بوده است . 6113/ 2027 خبرنگار: نیکنام خشنودی . . .

17:14 - 1396/01/06
200 هزار گردشگرازسعدآباد دیدن کردند

200 هزار گردشگرازسعدآباد دیدن کردند

سعدآباد، محمد حیدری اظهار کرد: با توجه به حضور میهمانان نوروزی از اقصی نقاط کشور و استقبال گردشگران داخلی و خارجی از . . . کاخ ها و موزه ها و برنامه های فرهنگی، آمار بازدید کنندگان نوروزی این مجموعه طی 5 روز کاری از مرز 200 هزار نفر گذشت. وی . . . های سعدآباد نیز پذیرای تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان نوروزی بودند.مسئول روابط عمومی سعدآباد همچنین اظهار کرد: کاخ . . . هزار بازدیدکننده داشتند. هر ساله همزمان با فصل بهار و ایام نوروز سعدآباد مملو از گردشگران و مسافرانی است که برای دیدن . . .

16:23 - 1396/01/06
باغ ارم شیراز به روی میهمانان نوروزی آغوش گشود

باغ ارم شیراز به روی میهمانان نوروزی آغوش گشود

باغ رویایی ارم شیراز این روزها تعداد زیادی از گردشگران نوروزی را از نقاط مختلف کشور به سوی خود فراخوانده است ، . . . و محیط سبز و شاداب باغ در حاشیه قرار گیرد. شمار میهمانان نوروزی که در باغ ارم هستند به قدری است که می توان گفت تعداد . . . صخره را برای بازدیدکنندگان شبیه سازی کرده است. در تعطیلات نوروز به طور متوسط روزانه حدود ‎ 20هزار نفر از باغ ارم دیدن . . . اثر ثبت شده در میراث جهانی یونسکو در روزهای آغازین تعطیلات نوروز امسال از 103 هزار نفر گذشت. حمید رضا ستاری مدیر مجموعه . . . شیراز اداره می شود، در این باره گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون با وجود بارش باران از 103 هزار 100 نفر از باغ . . .

14:53 - 1396/01/06
تردد در محور شرقی غربی کشور از استان سمنان 11 درصد افزایش یافت

تردد در محور شرقی غربی کشور از استان سمنان 11 درصد افزایش یافت

طول سال از تردد بالایی برخوردار است گفت: با شروع سفرهای نوروزی محور تهران- سمنان- مشهد از جمله محورهای پرتردد در . . . از هموطنان درخواست کرد با توجه به آغاز دور دوم سفرهای نوروزی با احتیاط کامل و رعایت کلیه مراتب ایمنی سفری خوش و . . . سفری خوش و خاطره انگیز را برای خانواده خود ارمغان آورده و نوروز ایمن را با مدیریت سفر تحقق بخشند.سالانه بیش از 20 . . .

14:26 - 1396/01/06
کام شیرین گردشگران با سوغات چهارمحال وبختیاری

کام شیرین گردشگران با سوغات چهارمحال وبختیاری

یک درصد از وسعت ایران و از لحاظ وسعت بیست و ششمین استان کشور است. شهرکرد، مرکز این استان مرتفع ترین شهر در بین مراکز استانی بوده به همین سبب این شهر به بام ایران شهرت یافته است.گردشگران و مسافران نوروزی با سفر به چهارمحال و بختیاری ضمن آنکه می توانند در مناظر طبیعی و بکر این استان آرامش بهاری را تجربه کنند، می توانند با خرید سوغات و صنایع دستی این استان لذت سفر خود را تکمیل کرده و با فرهنگ و . . .

13:33 - 1396/01/06
میزبانی از 9 میلیون و500 زائر ومسافردر اماکن متبرکه کشور

سازمان اوقاف اعلام کرد

میزبانی از 9 میلیون و500 زائر ومسافردر اماکن متبرکه کشور

شرفخانی اظهار داشت: خدمت رسانی مطلوب به زائران ومسافران نوروزی اماکن متبرکه با همکاری بیش از 30 هزار نفر از کارکنان . . . مختلف سازمان اوقاف و امور خیریه تحت پوشش قرارگاه طرح نوروزی آرامش بهاری با پیگیری و نظارت مستمر خود تاکنون . . . قبولی از خود ارائه و رضایت مردم را در نخستین هفته فعالیت نوروزی کسب کنند.معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور . . . و امور خیریه با اشاره به آمار بازدید زائران و مسافران نوروزی از اماکن متبرکه افزود: بر اساس آمارهای دریافتی از . . . مورد اشاره قرار داد و افزود: بیشترین آمار اسکان مسافران نوروزی در سراسر در کشور با 350 هزار نفر به ترتیب متعلق به . . .

13:23 - 1396/01/06
اسکان بیش از 129 هزار مسافر نوروزی در مدرسه های استان بوشهر

اسکان بیش از 129 هزار مسافر نوروزی در مدرسه های استان بوشهر

فرهنگی و مابقی غیرفرهنگی هستند.وی اظهار کرد: این اداره ‌کل برنامه‌های خود برای اسکان مسافران نوروزی را پیش از تعطیلات آغاز و تاکنون با موفقیت ادامه داده است.مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر . . . استان بوشهر گفت: 2 هزار و 939 کلاس درس در قالب 417 آموزشگاه در این استان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی تجهیز و آماده سازی شده است.6047/6043** خبرنگار: موناعیدان *انتشاردهنده: . . .

13:16 - 1396/01/06
جهانگیری:اقتصاد ایران در برابر تحریم های آمریکا مقاوم است/عکس العمل مناسب نشان می دهیم

جهانگیری:اقتصاد ایران در برابر تحریم های آمریکا مقاوم است/عکس العمل مناسب نشان می دهیم

اسحاق جهانگیری در حاشیه مراسم جشن جهانی نوروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در مورد تحریم های . . . و لازمه این کار، سرمایه گذاری و تولید مناسب است.**پیام نوروزی رهبر انقلاب در نخستین جلسه دولتوی اضافه کرد: صرف . . . دولت است که امروز در اولین جلسه ای که داریم با موضوع پیام نوروزی رهبری است.معاون اول رئیس جمهوری تاکید کرد: هفته آینده . . .

13:7 - 1396/01/06
جهانگیری:نوروز مبنای دیپلماسی فعال برای ساخت آینده مشترک/جنس نوروز اعتدال و امید است

در جشن جهانی نوروز؛

جهانگیری:نوروز مبنای دیپلماسی فعال برای ساخت آینده مشترک/جنس نوروز اعتدال و امید است

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، اسحاق جهانگیری روز یکشنبه در جشن جهانی نوروز که در مجموعه تاریخی کاخ گلستان برگزار شد، افزود: . . . و مشارکت فعال همه ذی نفعان در هر حوزه و عرصه ای می سازند؛ نوروز می تواند مبنا و معیار این دیپلماسی فعال باشد.معاون اول . . . اول رئیس جمهوری با بیان این که جان‌مایه فرهنگی و اجتماعی نوروز حرمت نهادن به انسان و طبیعت و گسترش و تعمیق آموزه‌ها و . . . در زمانه ما که اقلیم‌های فرهنگی در معرض خطر نابودی هستند، نوروز و فرهنگ منبعث از آن، اهمیتی دو چندان یافته و نقش متحد . . . و نقش متحد کننده بیشتری پیدا کرده است.وی تصریح کرد: حوزه نوروز خود یک اقلیم فرهنگی است که مولفه‌های فرهنگی فراوانی . . .

12:37 - 1396/01/06
بازدید بیش از 213 هزارمسافر نوروزی از جاذبه های تاریخی چهارمحال و بختیاری

بازدید بیش از 213 هزارمسافر نوروزی از جاذبه های تاریخی چهارمحال و بختیاری

اقامتی این استان اسکان یافتند.وی از استقبال خوب مسافران نوروزی از اماکن تاریخی استان همچون، قلعه سردار اسعد بختیاری . . . زاینده رود، پل مصلی بروجن و پیرغار در هفته نخست تعطیلات نوروزی خبر داد. عسگری همچنین از استقرار 14 بازارچه موقت فروش . . . بازارچه موقت فروش صنایع دستی در شهرستانهای 9 گانه، اجرای نوروزگاه در 8 محل قلعه چالشتر، قلعه صمصام السلطنه شلمزار، . . . اطلاعات ضروری سفر بخشی از اقدامات ستاد خدمات سفر استان در نوروز 96 است. قرارگیری بخش وسیعی از جنگل های زاگرس، وجود بیش . . . جاذبه طبیعی، تاریخی و بوم گردی مقصد مناسبی برای مسافران نوروزی است. خبرنگار: مرتضی شاهوردی**انتشاردهنده: جهانبخش . . .

12:24 - 1396/01/06
نوروز عنصری برای دیپلماسی

نوروز عنصری برای دیپلماسی

از «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل خواسته بودند تا «نوروز» را به عنوان یک روز آئینی در تقویم رسمی این سازمان و . . . جهان جشن اولین روز از بهار را به عنوان آغاز سال نو که نوروز نام دارد، جشن می گیرند». تا روز سه شنبه دوازدهم آذر . . . ازبکستان، پاکستان، ترکیه و قرقیزستان تلاش کرد تا نوروز را در فهرست میراث معنوی یونسکو ثبت کند. سازمان ملل . . . کند. سازمان ملل متحد روز اول بهار، هم زمان با آغاز جشن های نوروز را «روز طبیعت» نام گذاری کرده اما این روز به نام نوروز . . . های نوروز را «روز طبیعت» نام گذاری کرده اما این روز به نام نوروز ثبت نشده است. دومین اجلاس هماهنگی کشورهای برگزار کننده . . .

10:35 - 1396/01/06
رونق اعیاد ملی ودینی باعث حیات ملت است

رونق اعیاد ملی ودینی باعث حیات ملت است

یوسف ناصری در گفت وگو با ناصر تکمیل همایون آورده است:عید نوروز به مناسبت فرارسیدن سال نو برگزار می شود و از روزگاران . . . همچنان اصل بزگزاری جشن آغاز سال جدید محفوظ مانده است.عید نوروز در کشوری همچون ایران به عنوان آغاز سال نو و فصل بهار . . . قرار داده اند که بر مبنای میلاد مسیح است، برای آنها عید نوروز همزمان با سال جدید نیست. گفت و گویی که پیش رو دارید با . . . که پیش رو دارید با دکتر ناصر تکمیل همایون است درباره عید نوروز و روندی که طی قرن ها و هزاره ها گذشته تجربه کرده است. . . . گرفته اید، آیا این تحلیل را انجام داده اید که چرا عید نوروز و رسمی که در ایران وجود دارد رواج پیدا کرده است؟-اول . . .

9:35 - 1396/01/06
افزایش 18 درصدی پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

افزایش 18 درصدی پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

29 اسفند ماه بود که با 268 پرواز رکورد جدیدی به ثبت رسید.فتاحی خاطرنشان کرد: مسیرهای اصلی مسافران نوروزی کشورهای ترکیه، امارات متحده عربی (دوبی)، مالزی، تایلند، قبرس، آذربایجان و گرجستان، همچنین نجف . . . انجام شده است.به گزارش ایرنا، پیشتر سازمان هواپیمایی کشوری اعلام که بود در سه روز نخست سفرهای نوروزی (شامل روزهای 25، 26 و 27 اسفند ماه ) 2 هزار و 666 پرواز داخلی و خارجی در کشور انجام شده . . .

8:45 - 1396/01/06
واعظی: نصب سامانه نظارت پست بانک در نوروز/ شعب روستایی تعطیل نمی شود

واعظی: نصب سامانه نظارت پست بانک در نوروز/ شعب روستایی تعطیل نمی شود

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه اندازی سامانه و نرم افزار جدید نظارتی پست بانک در نوروز امسال خبر داد و گفت: قرار نیست برای نظارت بیشتر شعبه های روستاها بسته شود.

19:59 - 1396/01/05
سومین هواپیمای پسابرجامی در مهرآباد به زمین نشست

سومین هواپیمای پسابرجامی در مهرآباد به زمین نشست

تهران- ایرنا- سومین هواپیمای ایرباس خریداری شده جمهوری اسلامی ایران در پسابرجام که از نوع 330 سری 200 است، ساعت 17:40 امروز (شنبه) با شماره پرواز همای 700 به فرودگاه مهرآباد تهران وارد شد.

17:39 - 1396/01/05
نوروز ایرانی در قاب رسانه های عربی

نوروز ایرانی در قاب رسانه های عربی

به گزارش گروه پژوهش و تحلیل خبری ایرنا ، رسانه های عربی در گزارش هایی به عید نوروز پرداخته و درباره آداب و رسوم این عید مهم ایرانی نوشته . . . عید مهم ایرانی نوشته اند. این رسانه ها مراسم و آیین های نوروزی را برای مخاطبان خود در گزارش هایی به تصویر کشیده . . . قرار دادند.** آداب و رسوم ایرانیان برای برگزاری جشن های نوروزیروزنامه های «العربی الجدید» چاپ لندن، «الدیار» لبنان، . . . رسمی کویت «کونا» آداب و رسوم مردم ایران در جشن های نوروزی را طی روزهای اخیر مورد توجه قرار دادند.به نوشته . . . روزنامه العربی الجدید، با آغاز سال 1396 خورشیدی تعطیلات نوروزی هم در ایران به طور رسمی آغاز می شود. این عید مهمترین . . .

17:27 - 1396/01/05
ثبت بیش از 16میلیون نفرشب اقامت تا 4 فروردین

معاون گردشگری کشور خبر داد:

ثبت بیش از 16میلیون نفرشب اقامت تا 4 فروردین

و دیدنی با فعالیت‌های مشترک سبب افزایش حضور مسافران نوروزی در پایتخت شده‌اند.**ارتقای رضایتمندی گردشگران از . . . سازمان میراث فرهنگی همچنین با بیان اینکه فقط از ابتدای طرح نوروزی تا روز گذشته 27هزار گردشگر از مجموعه فرهنگی‌تاریخی . . . و فرهنگی به‌منظور پذیرایی و عرضه خدمات متفاوت به مسافران نوروزی از آمادگی بسیار خوبی برخوردارند.رحمانی موحد ابراز . . . مجموعه از آمادگی خوبی برای عرضه خدمات و پذیرایی از مسافران نوروزی برخوردارند، همچنین تدابیر و برنامه‌های فرهنگی‌هنری در . . . کشور با اشاره به مجموعه فرهنگی‌ و هنری نیاوران اضافه کرد: نوروز امسال شاهد تغییرات خوبی در این مجموعه از نظر آمادگی و . . .

17:24 - 1396/01/05
دیدارنوروزی معاون اول رئیس جمهوری با برخی مسوولان اجرایی

دیدارنوروزی معاون اول رئیس جمهوری با برخی مسوولان اجرایی

تهران- ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری درنخستین روزکاری سال 96، با برخی وزرا، معاونان رئیس جمهوری و شماری از مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی دیدار کرد.

16:51 - 1396/01/05
توزیع گوشت مرغ منجمد 57 هزار ریالی در سراسر کشور ادامه دارد

توزیع گوشت مرغ منجمد 57 هزار ریالی در سراسر کشور ادامه دارد

در میدان بهمن در ساعت آغازین روز 72 هزار ریال (7200 تومان) بود که از ساعت 10 صبح به بعد 69 هزار ریال (6900 تومان) شد و تا مرز هر کیلوگرم 65 هزار ریال (6500 تومان) نیز کاهش یافت.به گزارش ایرنا، طرح نوروزی بیست و پنجم اسفندماه 1395 آغاز شد تا پانزدهم فروردین ماه ادامه دارد.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . .

16:21 - 1396/01/05
گرامیداشت جشن نوروز در 60 کشور

به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛

گرامیداشت جشن نوروز در 60 کشور

به گزارش روز شنبه ایرنا، 80 نمایندگی فرهنگی ایران در 60 کشور از پنج قاره جهان، نوروز باستانی ایران را جشن گرفتند.کشورهای ترکمنستان، غنا، . . . خاطرات، اجرای دکلمه و موسیقی های بهاری از جمله برنامه جشن نوروز در کشورهای مختلف بود.براساس اعلام سازمان فرهنگ و . . . سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این آیین همه ساله با آغاز نوروز در کشورهای مختلف جهان برگزار می شود.فراهنگ ** 1355 ** . . .

15:59 - 1396/01/05
ایرانی های بلغارستان نوروز را جشن گرفتند

ایرانی های بلغارستان نوروز را جشن گرفتند

شدن خانواده های ایرانی دانست و این گردهمایی ها را فلسفه نوروز خواند و سال نو را به همه حاضرین تبریک گفت. وی برنامه . . . نیزطی سخنانی ضمن خوش آمدگویی به ایرانیان و ایران دوستان نوروز را به آنان تبریک گفته و رئوس برنامه های سفارت جمهوری . . . و ارتباطات اسلامی اجرا گردید و اشعار بهاری نیز در مورد نوروز و بهار خوانده شد. سفره هفت سینی که توسط خانواده های . . .

15:33 - 1396/01/05
معاون سازمان راهداری از افزایش 12 درصدی سفرهای نوروزی خبرداد

معاون سازمان راهداری از افزایش 12 درصدی سفرهای نوروزی خبرداد

حسن نیا اضافه کرد: براساس برنامه ریزی نجام شده، طرح سفرهای نوروزی از 25 اسفند ماه 95 به اجرا درآمده و تاکنون طبق گزارش . . . شد.** کاهش دمای هوای به منفی 6 درجه در دور بازگشت سفرهای نوروزی معاون سازمان راهداری گفت: براساس پیش‌بینی هواشناسی . . . در جاده‌ها مستقر بودند تا 15 فروردین و پایان طرح سفرهای نوروزی به کار خود ادامه می‌دهند تا وضعیت جاده‌ها در شرایط . . .

14:24 - 1396/01/05
افزایش 100 درصدی تردد مسافران نوروزی از مرز آستارا

افزایش 100 درصدی تردد مسافران نوروزی از مرز آستارا

آستارا - ایرنا - مدیر پایانه مرزی شهرستان آستارا گفت: در چهار روز گذشته، 29 هزار و 292 مسافر نوروزی از مرز زمینی این شهرستان تردد کرده اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل، 100 درصد افزایش یافته است.

13:41 - 1396/01/05
افزایش 29 درصدی سفرهای نوروزی به اصفهان

افزایش 29 درصدی سفرهای نوروزی به اصفهان

هنگام بارندگی و دمای پایین هوا از آن استفاده می شود. مصورافزود: 150 تا 180 هزار نفر شب خواب برای نوروز شهر اصفهان وجود دارد و میانگین حضور هر مسافر در این شهر 2 تا 2.5 روز است. استان اصفهان دارای . . . 57 هتل و30 مهمانپذیردرشهر اصفهان قرار دارد. در سال 94 حدود یک میلیون و 100 هزار نفر گردشگر و در نوروز 95، یک میلیون و 470 هزار نفر وارد این شهر شده که 39 درصد از این مسافران در مدارس مستقر شدند. 9 . . .

13:0 - 1396/01/05
بیش از 8 هزار پرواز درمسیرهای داخلی وبین المللی انجام شد

در ایام تعطیلات نوروزی و تا 4 فروردین/

بیش از 8 هزار پرواز درمسیرهای داخلی وبین المللی انجام شد

کشوری ، رضا جعفرزاده روز شنبه ، از پایان دور اول سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: دور دوم سفرهای نوروزی از فردا ششم . . . پایان دور اول سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: دور دوم سفرهای نوروزی از فردا ششم فروردین ماه آغاز می شود.وی بیان کرد: از . . . ملاک ارزیابی عملکرد شرکت های هواپیمایی در پایان پروازهای نوروزی براساس رضایتمندی مسافران خواهد بود از شرکت های . . . فراهم است.به گزارش ایرنا، پیش بینی می شود در ایام تعطیلات نوروزی بیش از 2.5 میلیون نفر با هواپیما سفر کنند و 54 . . .

12:37 - 1396/01/05
جشن های نوروزی ویژه دانشجویان ایرانی در مالزی برگزار شد

جشن های نوروزی ویژه دانشجویان ایرانی در مالزی برگزار شد

به گزارش ایرنا، در آیین جشن های نوروزی که طی دو روز گذشته برگزار و انجمن های دانشجویان . . . داشتند، دانشجویان؛ خانواده های دانشجویی و فرزندانشان نوروز را به عنوان یک جشن ملی و 'روز بین المللی شادی' گرامی . . . جشن ملی و 'روز بین المللی شادی' گرامی داشتند.در آیین جشن نوروز دانشجویان در دانشگاه تکنولوژی مالزی علاوه بر 'مرضیه . . . و نیز اساتید و محققان ایران مقیم حضور داشتند. آیین جشن نوروز ویژه دانشجویان ایرانی در شهر 'جوهوربارو' در جنوب . . .

11:55 - 1396/01/05
صفحه 1 از 21 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >