موگرینی: مایل به همکاری با ترکیه امن و دموکراتیک هستیم/قدردانی از حمایت ترک ها در اجرای برجام

موگرینی: مایل به همکاری با ترکیه امن و دموکراتیک هستیم/قدردانی از حمایت ترک ها در اجرای برجام

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه اروپا، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در کنفرانس خبری پس . . . چگونه می توانیم روابط را به نفع همه شهروندان به پیش ببریم. موگرینی با اشاره به اینکه مذاکرات امروز چند روز پس از سالگرد . . . اقتصادی و تجاری، حمل و نقل و کشاورزی مورد بحث قرار گرفت. موگرینی ادامه داد: در این مذاکرات همچنین درباره امور خارجی . . . کردیم که تاسیس دو کشور تنها راه حل ممکن برای مناقشه است. موگرینی گفت: ما در جلسه امروز درباره روابط با ایران تبادل . . . ایرنا، مذاکرات سیاسی اتحادیه اروپا و ترکیه امروز با شرکت موگرینی و هان از سوی اتحادیه اروپا و همچنین مولود چاووش . . .

22:1 - 1396/05/03
موگرینی در منطقه خلیج فارس به دنبال چیست؟

موگرینی در منطقه خلیج فارس به دنبال چیست؟

منابع خبری منطقه نیز سفر موگرینی به کویت را در ادامه تلاش های کشورهای غربی برای حل و . . . می کند.اما صرف نظر از این اظهار نظرها، به نظر می رسد که موگرینی هدف دیگری را نیز از سفر خود به منطقه دنبال می کند که . . . مخاطراتی کند که جبران آن بسیار سخت خواهد بود.بنابراین موگرینی تلاش خواهد کرد که در این سفر علاوه بر ترغیب کشورهای . . . قطر بیشتر ترغیب و تشویق کنند.نکته دیگریی که به نظر می رسد موگرینی در این سفر به دنبال آن خواهد بود، ارزیابی از سهم و . . .

18:2 - 1396/05/01
دیدار موگرینی با مقامات کویت در ادامه تلاش ها برای حل بحران قطر

دیدار موگرینی با مقامات کویت در ادامه تلاش ها برای حل بحران قطر

به گزارش خبرگزاری رسمی کویت، سفر موگرینی به کویت در ادامه تلاش های کشورهای غربی برای حل و فصل بحران در روابط میان کشورهای عرب حاشیه . . . در تلاش برای حل بحران قطر راهی کویت شده است،‌خواستار مذاکره مستقیم عربستان و هم پیمانانش با قطر شد.موگرینی همچنین پیش از این با شیخ صباح الخالد الحمد الصباح وزیر امور خارجه کویت دیدار کرده بود و . . .

17:14 - 1396/05/01
موگرینی: برجام امنیت منطقه و جهان را تقویت کرد

موگرینی: برجام امنیت منطقه و جهان را تقویت کرد

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه اروپا،«فدریکا موگرینی» افزود: یافتن یا ساختن فضای مسئولیت پذیری جمعی که . . . که اعتماد وجود ندارد، شما به توافق روی کاغذ نیاز دارید. موگرینی افزود: در این دو سال، آژانس بین المللی انرژی اتمی 6 . . . ایالت هسن آلمان امروز در مراسمی در شهر بروکسل به فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای نقش او در . . . برای نقش او در مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 اعطا شد. نام موگرینی اواسط خرداد ماه امسال به عنوان برنده این جایزه اعلام . . . از بنیاد پژوهش های صلح و بحران هِسن ، با تأکید بر نقش موگرینی درمیانجیگری بین ایران و طرف های مذاکره که کمتر برای . . .

21:57 - 1396/04/28
موگرینی در راه کشورهای حاشیه خلیج فارس

پای اتحادیه اروپا به بحران قطر باز می شود

موگرینی در راه کشورهای حاشیه خلیج فارس

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، موگرینی در کنفرانس مطبوعاتی در بروکسل با اشاره به این که قبل از سفر وزیر امورخارجه فرانسه به منطقه . . . منطقه خواست تا برای انجام مذاکرات و حل بحران بی سابقه بین قطر و همسایگانش، آرامش خود را حفظ کنند.موگرینی ششمین مسئول بین المللی است که در روزهای آینده برای بررسی بحران کشورهای چهارگانه با قطر به . . .

21:28 - 1396/04/26
موگرینی: برجام دستاوردی تاریخی است

در بیانیه ای به مناسبت دومین سالگرد امضای توافق هسته ای

موگرینی: برجام دستاوردی تاریخی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه اروپا، در بیانیه موگرینی آمده است: دو سال پس از امضا و 18 ماه پس آغاز اجرای . . . مساله در 6 گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی ذکر شده است.موگرینی افزود: از طریق کمیسیون مشترک که من هماهنگی آن را بر . . . را که دو سال پیش بر عهده گرفتند اجرا کنند. در ادامه بیانیه موگرینی آمده است: اتحادیه اروپا به حفظ و اجرای برجام متعهد . . .

21:14 - 1396/04/23
دفاع تمام قد «موگرینی» از اجرای کامل برجام

رسانه‌های چین اعلام کردند:

دفاع تمام قد «موگرینی» از اجرای کامل برجام

در بروکسل برگزار شد مورد توجه قرار دادند و اعلام کردند که «موگرینی» حمایت کامل و همه جانبه خود را از توافق هسته ای پنج . . . المللی است.رسانه های چینی خاطر نشان کرده اند که اظهارات موگرینی پاسخ قاطعانه ای به برخی از اظهارات و موضع گیری ها در . . . گیرد.رسانه های گروهی این کشور تاکید کرده اند که از دیدگاه موگرینی برجام یک توافق بین المللی است که به تصویب شورای . . . کامل آن تضمین می شود.گزارش رسانه های چین می افزاید که موگرینی اجرای برجام را بسیار مهم دانسته و تاکید کرده است که . . .

7:38 - 1396/04/22
موگرینی: برجام متعلق به جامعه جهانی است؛ اجرای کامل آن را تضمین خواهیم کرد

موگرینی: برجام متعلق به جامعه جهانی است؛ اجرای کامل آن را تضمین خواهیم کرد

به گزارش ایرنا، موگرینی پس از دیدار و گفت وگو با سرگئی لاوروف وزیر امور . . . ما همچنین برای طرف اروپایی منافع اقتصادی متصور هستیم. موگرینی افزود: تضمین خواهیم کرد که تعامل با ایران ادامه . . . ای و بخش های مربوط به لغو تحریم ها در برجام اجرا خواهد شد. موگرینی تاکید کرد: می دانیم که آمریکا در حال مرور سیاست خود . . . مسئولیت داریم اجرای کامل آن توسط همه طرف ها را تضمین کنیم.موگرینی عصر سه شنبه در دیدار و گفت وگو با سرگئی لاوروف وزیر . . .

5:7 - 1396/04/21
موگرینی از میانجیگری کویت در بحران خلیج فارس حمایت کرد

موگرینی از میانجیگری کویت در بحران خلیج فارس حمایت کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه اروپا، موگرینی عصر دوشنبه پس از دوازدهمین نشست شورای شراکت اتحادیه . . . و همین دیروز با سامح شکری وزیر امور خارجه مصر گفت وگو کردم.موگرینی تاکید کرد: تا جایی که به موضع اتحادیه اروپا مربوط می . . . می کنیم و امیدواریم که این منطقه الگویی برای دیگران باشد.موگرینی در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید آیا انتظار دارید . . . این به ضرر کل منطقه است.** آتش بس در سوریه گام نخست است موگرینی همچنین در ارتباط با سوریه نیز توافق آتش بس در جنوب . . . را برای بازگشت به زندگی عادی در این مناطق بررسی کند. موگرینی خاطرنشان کرد که عصر روز سه شنبه در بروکسل با سرگئی . . .

4:4 - 1396/04/20
مذاکرات روسیه و اتحادیه اروپا زیر سایه سنگین آمریکا

مذاکرات روسیه و اتحادیه اروپا زیر سایه سنگین آمریکا

به گزارش ایرنا، در حالی برپایه برنامه پیش بینی شده سرگئی لاوروف و فدریکا موگرینی فردا (سه شنبه) در بروکسل دیدار و مذاکره می کنند که دیروز رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا . . . شد. همزمان با تاکید ضدروسی این مقام آمریکایی، وزارت امور خارجه روسیه امروز اعلام کرد: لاوروف و موگرینی در دیدار خود در بروکسل در باره موضوعات دوجانبه و مسائل مهم بین المللی از جمله اوکراین، . . .

17:9 - 1396/04/19
نامه نگاری ظریف با موگرینی بخشی ازاقدام متقابل در برابر بدعهدی غرب است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

نامه نگاری ظریف با موگرینی بخشی ازاقدام متقابل در برابر بدعهدی غرب است

حسینی با اشاره به نامه نگاری «محمدجواد ظریف» با «فدریکا موگرینی» درباره بدعهدی های آمریکا در اجرای برجام اظهار . . . مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنابراین نامه نگاری ظریف با موگرینی با وجود دیدارهای متعدد از جمله مسیرهای رسمی برای . . . شد در پاسخ به خبرنگاران که آیا درباره اجرای برجام با خانم موگرینی صحبت می کنید، افزود: من پیش از این برای خانم فدریکا . . . صحبت می کنید، افزود: من پیش از این برای خانم فدریکا موگرینی پیامی را به صورت کتبی دوبار در چند هفته اخیر در مورد . . . خواهد شد.وزیر امورخارجه گفت: در جلسه‌ای که امروز با خانم موگرینی خواهم داشت هم در این زمینه صحبت می‌کنم البته تمرکز . . .

11:58 - 1396/03/26
ظریف:ایران هیچگاه به طور یک طرفه نقض کننده برجام نخواهد بود/تاکید موگرینی برتعهد و مسوولیت اتحادیه اروپا در اجرای برجام

ظریف:ایران هیچگاه به طور یک طرفه نقض کننده برجام نخواهد بود/تاکید موگرینی برتعهد و مسوولیت اتحادیه اروپا در اجرای برجام

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، 'محمدجواد ظریف' وزیر خارجه ایران و 'فدریکا موگرینی' مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا عصر دوشنبه دیدار یک . . . و درخصوص مسایل منطقه ای ، بین المللی و برجام گفت وگو کردند.موگرینی در این دیدار بر تعهد و مسوولیت اتحادیه اروپا در . . . سیاسی برای کاهش تنش در منطقه تاکید داشتند.همچنین ظریف و موگرینی به مهمترین نگرانی های خود در خصوص وضعیت منطقه اشاره . . .

22:9 - 1396/03/22
ظریف با موگرینی دیدار کرد

ظریف با موگرینی دیدار کرد

به فرودگاه اسلو در جمع خبرنگاران درباره دیدار خود با خانم موگرینی افزود: من قبلا برای خانم موگرینی پیامی را به صورت . . . درباره دیدار خود با خانم موگرینی افزود: من قبلا برای خانم موگرینی پیامی را به صورت کتبی دوبار در چند هفته اخیر در مورد . . . خواهد شد.وزیر امورخارجه گفت: در جلسه ای که امروز با خانم موگرینی خواهم داشت هم در این زمینه صحبت می کنم البته تمرکز . . .

20:45 - 1396/03/22
موگرینی حوادث تروریستی امروز تهران را محکوم کرد

در تماس تلفنی با ظریف؛

موگرینی حوادث تروریستی امروز تهران را محکوم کرد

به گزارش ایرنا از مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت خارجه، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تماسی تلفنی با . . . ابراز همدردی و اعلام همبستگی کرد.به گزارش ایرنا، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا همچنین در پیامی . . . را محکوم کرده و رویداد مذکور را به دقت دنبال خواهیم کرد.موگرینی افزود: امروز نیز همانند ایامی که یک حمله تروریستی در . . . روز تلخی است. ما این رویداد را به ایران تسلیت می گوئیم.موگرینی در این پیام تاکید کرده بود با ظریف وزیر خارجه ایران . . .

17:34 - 1396/03/17
اعلام همبستگی رئیس پارلمان اروپا با مردم و مجلس ایران/ موگرینی: امروز روز بسیارغم انگیری است

در واکنش به حوادث تروریستی امروز تهران؛

اعلام همبستگی رئیس پارلمان اروپا با مردم و مجلس ایران/ موگرینی: امروز روز بسیارغم انگیری است

می کنم.به گزارش ایرنا،' سابرینا بلوسی' مشاور فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز در صفحه توییتر . . . سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز در صفحه توییتر خود، واکنش موگرینی را درباره حملات تروریستی امروز تهران منتشر کرد.در . . . تروریستی امروز تهران منتشر کرد.در این توییت به نقل از موگرینی آمده است: امروز بار دیگر روز بسیار غم انگیزی است. . . . خواهم بود.کمیسیون اروپا سپس در صفحه توییتر خود این اظهارات موگرینی را پخش کرد که موگرینی در ویدئویی منتشر کرد.موگرینی . . . سپس در صفحه توییتر خود این اظهارات موگرینی را پخش کرد که موگرینی در ویدئویی منتشر کرد.موگرینی این حادثه تروریستی را . . .

14:39 - 1396/03/17
جایزه صلح`هسن`آلمان به موگرینی اعطامی‌شود

جایزه صلح'هسن'آلمان به موگرینی اعطامی‌شود

به گزارش روزنامه آلمانی فرانکفورتر نویه پرسه، نام موگرینی روز جمعه به عنوان برنده اعلام شد و وی قرار است در . . . خود را دریافت کند. بر اساس این گزارش ، اعطای جایزه به موگرینی به دلیل نقش او در توافق هسته ای با ایران، با وجود . . . از بنیاد پژوهش های صلح و بحران هِسن ، با تأکید بر نقش موگرینی درمیانجیگری بین ایران و طرف های مذاکره که کمتر برای . . .

21:7 - 1396/03/14
سفر موگرینی برای تقویت روابط اروپا با آمریکای لاتین/حمایت از نقش آرژانتین در ونزوئلا

سفر موگرینی برای تقویت روابط اروپا با آمریکای لاتین/حمایت از نقش آرژانتین در ونزوئلا

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه اروپا، موگرینی در آرژانتین همچنین با «سوزانا مابل مالکورا» وزیر . . . و چندجانبه گرایی در منطقه آمریکای لاتین، محور اصلی سفر موگرینی به آرژانتین بود. بر اساس این گزارش، اتحادیه اروپا و . . . اجرای توافق آب و هوایی پاریس و تجارت آزاد و عادلانه هستند. موگرینی در دیدار با رئیس جمهوری و وزیر امور خارجه آرژانتین . . . و ارتقای آشتی در میان طرف های مختلف در ونزوئلا تقدیر کرد. موگرینی همچنین از نقش آرژانتین در ریاست سازمان تجاری مرکوسور . . . به توافق تجاری جدید بین اتحادیه اروپا و مرکوسور تقدیر کرد. موگرینی روز سه شنبه همچنین عازم کشور شیلی می شود و با میشله . . .

1:17 - 1396/03/09
موگرینی پیروزی روحانی را تبریک گفت/اروپا آماده همکاری با ایران است

روز درخشش ملت؛

موگرینی پیروزی روحانی را تبریک گفت/اروپا آماده همکاری با ایران است

به گزارش خبرنگار ایرنا، فدریکا موگرینی لحظاتی پیش در صفحه توییتر خود نوشت: ایرانیان در حیات . . . ساختن توقعات تمامی ایرانیان همکاری کند. به گزارش ایرنا، موگرینی به تازگی و قبل از برگزاری انتخابات روز جمعه در . . . المللی هم با رفع تحریمها به این موضوع واکنش نشان داده است.موگرینی تصریح کرده بود: طرف اروپایی تعهدی عمیق برای بردن . . .

13:6 - 1396/02/30
موگرینی: اتحادیه اروپا و روسیه درباره برجام و فلسطین هم رای هستند

موگرینی: اتحادیه اروپا و روسیه درباره برجام و فلسطین هم رای هستند

به گزارش ایرنا، موگرینی روز جمعه در یک کنفراس مطبوعاتی مشترک با 'سون میکسر' وزیر خارجه استونی در شهر تالین پایتخت . . . و فلسطین، اعلام کرد که مسائلی وجود دارند که اتحادیه اروپا و روسیه در خصوص آن دیدگاهی مشترک دارند. موگرینی همچنین افزود که طرفین به همکاری ها در خصوص بحران سوریه، لیبی، افغانستان و کره شمال ادامه می . . .

20:7 - 1396/02/23
تاکید دوباره موگرینی بر اجرای برجام/آژانس بین المللی انرژی اتمی همواره بر پایبندی ایران صحه گذاشته است

تاکید دوباره موگرینی بر اجرای برجام/آژانس بین المللی انرژی اتمی همواره بر پایبندی ایران صحه گذاشته است

کرد: هماهنگی و فعالیت مشترک، کلید بحران های کنونی جهان است.موگرینی با اشاره به این که صلح و ثبات در سوریه تنها باید از . . . و باور داریم که مردم لیبی این فرصت را غنیمت خواهند شمرد.موگرینی در ادامه آورد: ما به صورت کامل از تلاش های سازمان . . . پاریس همانگونه که ترامپ درصدد خروج از آن است، خارج نشود.موگرینی همچنین تاکید کرد: کشورهای عضو اتحادیه اروپا با . . .

5:28 - 1396/02/20
موگرینی:به نفع کسی نیست راه متفاوت از برجام در پیش گیرد

موگرینی:به نفع کسی نیست راه متفاوت از برجام در پیش گیرد

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری 'نووا'،موگرینی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران درحاشیه کنفرانسی در شهر فلورانس در شمال ایتالیا افزود: توافق هسته ای (برجام) میان کشورهای 1+5 با ایران ، جهان را امن تر کرده است.وی گفت: آنچه اکنون می بینیم . . .

22:19 - 1396/02/15
حمایت مقام های اتحادیه اروپا از امانوئل ماکرون نامزد انتخابات فرانسه

حمایت مقام های اتحادیه اروپا از امانوئل ماکرون نامزد انتخابات فرانسه

حمایت کردند.«مارگاریتیس شیناس» سخنگوی اتحادیه اروپا در پیام توئیتری خود نوشت: «یونکر» پیروزی امانوئل ماکرون در دور اول انتخابات را تبریک گفت و در دور دوم نیز برای او آرزوی موفقیت کرد.همچنین «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در صفحه توئیتر خود نوشت:پرچم های فرانسه و اتحادیه اروپا را در استقبال از پیروزی امانوئل ماکرون ببینید این آرزو و آینده نسل ماست.«میشل بارنیر» مذاکره کننده ارشد . . .

3:57 - 1396/02/04
برجام، خاورمیانه و اختلاف ها با روسیه محورهای مذاکرات موگرینی در مسکو

برجام، خاورمیانه و اختلاف ها با روسیه محورهای مذاکرات موگرینی در مسکو

به گزارش ایرنا، وزارت امور خارجه روسیه روز یکشنبه در بیانیه خود اعلام کرد: لاوروف و موگرینی عرصه های کلیدی روابط دوجانبه روسیه و اتحادیه اروپا . . . با اتحادیه اروپا در عرصه های مختلف برای مذاکرات مشروح با موگرینی در مورد همکاری ها ابراز امیدواری کرده است.بیانیه می . . . است.بیانیه می افزاید: موضوع های بین المللی مذاکرات سفر موگرینی به مسکو برجام و وضعیت پیرامون برنامه هسته ای ایران، . . .

23:3 - 1396/02/03
مخالفت موگرینی با کاربرد زور برای حل بحران سوریه

مخالفت موگرینی با کاربرد زور برای حل بحران سوریه

به گزارش ایرنا، موگرینی روز چهارشنبه درصفحه توییترش افزود: همکاری، ابزاری جمعی برای جلوگیری از تهدیدها شامل جنگ، بی ثباتی منطقه ای، تروریسم و مهاجرت و نشان دادن واکنش به آن است. وی افزود: روی آوردن به راه های نظامی، . . .

11:34 - 1396/01/31
مخالفت موگرینی با کاربرد زور برای حل بحران سوریه

مخالفت موگرینی با کاربرد زور برای حل بحران سوریه

به گزارش ایرنا، موگرینی روز چهارشنبه درصفحه توییترش افزود: همکاری، ابزاری جمعی برای جلوگیری از تهدیدها شامل جنگ، بی ثباتی منطقه ای، تروریسم و مهاجرت و نشان دادن واکنش به آن است.وی افزود: روی آوردن به راه های نظامی، . . .

18:53 - 1396/01/30
موگرینی به روسیه می رود

موگرینی به روسیه می رود

مورد اوکراین و جنگ سوریه، به مرحله فروپاشی رسیده است.دفتر موگرینی امروز (چهارشنبه) با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که وی . . . روسیه و اتحادیه اروپا را تیره کرده است.خبر مربوط به سفر موگرینی به روسیه در حالی منتشر می شود که رکس تیلرسون وزیر . . . و گو با سرگئی لاوروف همتای روس خود در مسکو به سر می برد.موگرینی نیز در سفر خود به روسیه با لاوروف دیدار و با وی در . . . روابط اتحادیه اروپا و روسیه مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.موگرینی بارها خواستار سفر به مسکو شده و همواره کوشیده است . . . کوشیده است روابط اتحادیه اروپا با روسیه را تحکیم بخشد. موگرینی معتقد است که روسیه، همسایه ای مهم برای اتحادیه اروپا . . .

16:44 - 1396/01/23
موگرینی: بحران سوریه راه حل نظامی ندارد

در بیانیه ای تاکید شد:

موگرینی: بحران سوریه راه حل نظامی ندارد

به گزارش ایرنا، فدریکا موگرینی در این بیانیه افزود: آمریکا به اطلاع اتحادیه اروپا . . . متحد در زمینه استفاده از سلاح های شیمیایی ادامه خواهد داد.موگرینی در این بیانیه تصریح کرد: اتحادیه اروپا بر این باور . . . گروه های تروریستی مندرج در فهرست سازمان ملل متحد می باشد. موگرینی افزود: اتحادیه اروپا از گفت وگوهای صلح سوریه در ژنو . . .

18:5 - 1396/01/18
تاکید موگرینی بر تعامل و راه حل سیاسی در موضوع سوریه

تاکید موگرینی بر تعامل و راه حل سیاسی در موضوع سوریه

تهران - ایرنا - ' فدریکا موگرینی' مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز ( پنجشنبه) بر ضرورت تعامل و راه حل سیاسی در موضوع سوریه تاکید کرد.

12:42 - 1396/01/17
موگرینی : برای پایان دادن به جنگ در سوریه همه مسئول هستیم

موگرینی : برای پایان دادن به جنگ در سوریه همه مسئول هستیم

به گزارش ایرنا ، فدریکا موگرینی روز چهارشنبه با یک دقیقه سکوت کنفرانس 'حمایت از . . . و آماده سازی برای اوضاع پس از جنگ در سوریه نیز کمک کند. موگرینی افزود: خشونت و جنگ کافی است؛ مردم سوریه خواهان صلح و . . . درباره یک راه حل سیاسی به توافق برسند و به جنگ پایان دهند. موگرینی حضور گوترش دبیر کل سازمان ملل در کنفرانس بروکسل را . . . کویت ، نروژ و قطر برگزار کنندگان این کنفرانس هستند. موگرینی در دسامبر 2016 طرح موسوم به ابتکار منطقه ای اتحادیه . . . ملل و مورد حمایت اتحادیه اروپا در ژنو ایجاد کند.به گفته موگرینی ‌این کنفرانس بخشی از تلاشها برای آماده سازی مناسب . . .

16:2 - 1396/01/16
انتقاد اتحادیه اروپا از شهرک سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری اشغالی

انتقاد اتحادیه اروپا از شهرک سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری اشغالی

به گزارش پایگاه اینترنتی یوراسیا ریویو، فدریکا موگرینی که سمت معاونت کمیسیون اروپا را نیز به عهده دارد، . . . همیشگی براساس توافقنامه مذاکره شده میان طرفین است. به گفته موگرینی، اتحادیه اروپا تاکید می کند که همه شهرک های ساخته . . . ساخته شده از مارس 2001 را بر اساس تعهدات پیشین، تخریب کند. موگرینی گفت: اتحادیه اروپا، گزارش های حاکی از قصد اسراییل . . .

17:57 - 1396/01/12
صفحه 1 از 4 1 | 2 | 3 | 4