امام جمعه کاشمر توهین به رئیس جمهوری را محکوم کرد

امام جمعه کاشمر توهین به رئیس جمهوری را محکوم کرد

است. حجت الاسلام طباطبایی همچنین گفت: اعتقاد به ولایت ‌فقیه تنها یک امر سیاسی نیست. وقتی رهبری مواضعی را در حوزه ‌های مختلف اتخاذ می‌کنند این فصل الخطاب است. کاشمر در فاصله 228 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد. خبرنگار: لیلا قرایی **انتشاردهنده: حسین کریم زاده . . .

10:58 - 1396/04/05
امام جمعه مشهد: آزادسازی فضای مجازی ابزار براندازی اسلام است

امام جمعه مشهد: آزادسازی فضای مجازی ابزار براندازی اسلام است

همه نوع محدودیت سازی برای آن وجود دارد، سپردن نسل جوان به لاابالی گریهای جریان غربی است. امام جمعه مشهد گفت: اگر بنا شد در فضای حقیقی این مملکت ناامنی برقرار شد، اگر بنا شد در کوچه و خیابان ما . . . و دلداده رسول الله تربیت کرد. نماز عید فطر علاوه بر حرم مطهر امام رضا(ع) در هزار و 200 مسجد در مشهد و 2 هزار و 500 مسجد و 41 بقعه متبرکه در سطح استان خراسان رضوی برگزار شد. خبرنگار: ندا جواهرفر . . .

9:14 - 1396/04/05
عید فطر در آستان حضرت رضا(ع)

عید فطر در آستان حضرت رضا(ع)

او باشکوهترین جشنهای عید فطر در حرم مطهر رضوی را مربوط به دوره قاجار ذکر و بیان کرد: در این اسناد مربوط به قاجار اشاره ای به برپایی نماز فطر در حرم مطهر نشده که علت آن می تواند برپایی نماز در مصلای مشهد باشد. در جمهوری اسلامی بی تردید باشکوهترین و معنوی ترین جشنهای عید فطر در حرم مطهر رضوی برگزار شده است و هر سال برنامه ریزی آستان قدس رضوی برای پذیرایی از حضور حداکثری مردم و برگزاری مراسم مذهبی . . .

8:59 - 1396/04/05
دادستان مشهد: برگزاری کنسرت در این شهر صحیح نیست

دادستان مشهد: برگزاری کنسرت در این شهر صحیح نیست

خبری به مناسبت هفته قوه قضاییه افزود: برگزاری کنسرت در شهر مشهد به دلیل اتفاق نظر علما و توصیه هایی که در این رابطه . . . برای برگزاری کنسرت در شهرستانها لازم است. * کمربند جنوبی مشهد بی فایده و فاقد توجیه دادستان مشهد همچنین در پاسخ به . . . است. * کمربند جنوبی مشهد بی فایده و فاقد توجیه دادستان مشهد همچنین در پاسخ به پرسشی در مورد جاده کمربندی جنوبی این . . . این شهر نیز گفت: صدها میلیارد تومان از اعتبارات شهرداری مشهد که از جیب مردم بوده و باید برای شهروندان مصرف می شد، . . . منطقه بیشتر هم می شود. صادقی ادامه داد: ساخت کمربند جنوبی مشهد از عوامل دست اندازی به منابع و ارتفاعات این شهر است . . .

15:53 - 1396/04/04
پلیس در جستجوی عامل اسیدپاشی در مشهد

پلیس در جستجوی عامل اسیدپاشی در مشهد

مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: تحقیقات پلیس برای شناسایی عامل اسیدپاشی ظهر امروز چهارم تیر ماه در منطقه کال زرکش مشهد در جریان است.

15:35 - 1396/04/04
تبدیل صحن علنی شورای شهر مشهد به ارائه دفاعیات شهردار

تبدیل صحن علنی شورای شهر مشهد به ارائه دفاعیات شهردار

به گزارش ایرنا، 29 خرداد حکم انفصال از خدمت شهردار مشهد به مدت 2 ماه، از سوی دیوان محاسبات کشور ابلاغ و 30 . . . اتخاذ تصمیم جدید متوقف شد. علت حکم انفصال از خدمت شهردار مشهد نیز 'عدم اجازه شهردار برای ورود دیوان محاسبات به . . . محاسبات به حسابرسی بودجه شهرداری' عنوان شده بود. شهردار مشهد در نشست امروز شورای اسلامی این شهر برای چندمین بار به . . . از خدمتش به عنوان سوژه تبلیغاتی و اهرم فشار بر شهرداری مشهد یاد کرد. سید صولت مرتضوی گفت: کمتر مدیری یافت می شود که . . . ادعایی صادر شده که وجهه قانونی ندارد و طبق مصوبه شورای شهر مشهد و برخی تفسیرهای قانونی شورای نگهبان، دیوان محاسبات . . .

14:13 - 1396/04/04
اظهارات شهردار مشهد نوعی فرافکنی در سایه هیجانات ناپایدار احساسی است

دیوان محاسبات:

اظهارات شهردار مشهد نوعی فرافکنی در سایه هیجانات ناپایدار احساسی است

به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، روز پنج‌شنبه شهردار مشهد در نشست خبری درباره رای انفصال از خدمت صادره راجع ‌‌به ایشان از سوی دیوان محاسبات، اظهاراتی به طور کامل خلاف واقع و فاقد پایه و اساس ابراز کردند و در آن مطالبی نادرست را به دیوان محاسبات کشور . . .

17:16 - 1396/04/03
امام جمعه مشهد: روز قدس روز بیداری همه مسلمانان دنیاست

روز قدس؛ نماد مبارزه با استکبار و نظام سلطه

امام جمعه مشهد: روز قدس روز بیداری همه مسلمانان دنیاست

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی افزود: امروز کفر جهانی که در صف مقدم آن اسرائیل است، در برابر پیامبر، اسلام و . . . نتوانسته است،چراکه قدرت قهرمانانه نظام سیاسی ایران سوریه را در حلقه مقاومت حفظ کرده است. امام جمعه مشهد گفت: در سال 58 که امام راحل روز قدس را نامگذاری کرد ما یک قبضه توپ و خمپاره نداشتیم ، اما امروز . . .

15:16 - 1396/04/02
270 رسانه بین المللی در اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در مشهد حضور می یابند

همزمان با رویداد مشهد 2017

270 رسانه بین المللی در اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در مشهد حضور می یابند

با هماهنگی های صورت گرفته بنا بر این شد همزمان با رویداد مشهد 2017 این دوره در مشهد برگزار شود. وی با بیان اینکه . . . گرفته بنا بر این شد همزمان با رویداد مشهد 2017 این دوره در مشهد برگزار شود. وی با بیان اینکه چندین وزیر فرهنگ کشورهای . . . اسلامی(ISESCO) با عضویت 57 کشور اسلامی، کلانشهر مذهبی مشهد را برای سال 2017 میلادی به عنوان پایتخت فرهنگی جهان . . .

13:55 - 1396/04/01
ایران چهارمین میزبان پناهندگان در جهان است

رئیس نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان

ایران چهارمین میزبان پناهندگان در جهان است

20 ژوئن - روز جهانی پناهنده- در اردوگاه اتباع خارجی مشهد افزود: جمهوری اسلامی ایران با روح صلح طلبی و انسان . . . خراسان رضوی زندگی می کنند، افزود: از این تعداد 95 درصد در مشهد زندگی می کنند. وی گفت: 70 هزار دانش آموز اتباع خارجی در . . . ترکیه، افغانستان، عراق، پاکستان، تاجیکستان و ترکمنستان در مشهد نیز حضور داشتند. کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به . . .

22:36 - 1396/03/31
70 عکس تاریخی از عاشورای خونین حرم مطهر رضوی

مروری بر واقعه 30 خرداد 1373 در مشهد

70 عکس تاریخی از عاشورای خونین حرم مطهر رضوی

ایرنا افزود: تنها یادگار از واقعه عاشورای سال 1415قمری در مشهد، عکس هایی است که توسط خدام حرم مطهر رضوی و خبرنگاران در . . . صحن انقلاب اسلامی و آزادی وارد شده بودند به بیمارستان‌ های مشهد منتقل شدند و آنچه از کینه منافقان باقی ماند، 300 مجروح . . . گریبانگیر دشمنان ولایت را خواهد گرفت. وی گفت: عاشورا در مشهد مقدس و در حوزه حریم منور رضوی، به عاشورایی به یادماندنی . . .

14:52 - 1396/03/30
شهردار مشهد انفصال از خدمت گرفت؛ حاکم شرع اعاده دادرسی را پذیرفت

دادستان دیوان محاسبات:

شهردار مشهد انفصال از خدمت گرفت؛ حاکم شرع اعاده دادرسی را پذیرفت

گفت و گویی در خصوص حکم انفصال از خدمت صولت مرتضوی شهردار مشهد افزود: به استناد تبصره ذیل ماده 2 قانون دیوان محاسبات، . . . از شهرداری ها در خصوص حسابرسی استنکاف داشته اند که شهرداری مشهد از شهرداری هایی بوده است که اجازه حسابرسی در خصوص . . . داشتیم که به عملکرد مالی شهرداری ها رسیدگی شود.**شهردار مشهد مانع حسابرسی دیوان محاسبات شدوی ادامه داد: براساس قانون . . . از خدمت دولتی، که بر این اساس با توجه به اینکه شهردار مشهد در سال گذشته در خصوص روند رسیدگی های دیوان محاسبات مانع . . . دادخواست مطرح شد و نهایتا با رای صادره این نهاد، شهردار مشهد به انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.فیاض شجاعی در این . . .

13:27 - 1396/03/30
تمهید گنجایش 200 هزار نفرشب اقامت برای مسافران تابستانی مشهد

تمهید گنجایش 200 هزار نفرشب اقامت برای مسافران تابستانی مشهد

واحدهای موقت مانند حسینیه ها، مدارس و کمپها پذیرای مسافران مشهدالرضا هستند. وی به آغاز فعالیت ستاد خدمات سفر مشهد اشاره . . . مسافران مشهدالرضا هستند. وی به آغاز فعالیت ستاد خدمات سفر مشهد اشاره و بیان کرد: هماهنگیها و برنامه ریزی لازم این حوزه . . . آمادگی کامل برای میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی در مشهد وجود دارد. رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و . . . وجود دارد. رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهد ادامه داد: موج نخست و دوم سفرها، ایام دهه کرامت، اعیاد . . . جمله مهمترین مناسبتهای ویژه سفر در تابستان امسال هستند که مشهد برای میزبانی از مسافران در این مناسبتها آمادگی دارد. وی . . .

10:50 - 1396/03/29
مراسم احیای شب بیست وسوم ماه مبارک رمضان در حرم مطهر رضوی برگزار شد

مراسم احیای شب بیست وسوم ماه مبارک رمضان در حرم مطهر رضوی برگزار شد

به گزارش ایرنا،‌ در این شب ، صحن و سرای آستان ملائک پاسبان رضوی آکنده از عطر معنویت و شور زائرانی بود که نوای الغوث الغوث و العفو العفو آنان در فضای شهر مشهد مقدس طنین افکنده بود. مراسم احیای شب بیست و سوم ماه رمضان با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز و سپس دعای جوشن کبیر توسط ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) قرائت شد. در این مراسم یکی از استادان حوزه و . . .

7:40 - 1396/03/28
80 درصد گنجایش هتل‌های مشهد خالی است

80 درصد گنجایش هتل‌های مشهد خالی است

محمد قانعی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بهترین شرایط اشغال گنجایش هتل های مشهد برای تابستان امسال بین 45 تا 50 درصد پیش بینی می شود . . . خوبی را نخواهیم داشت. وی از تخفیف 70 درصدی هزینه هتلها مشهد خبر و ادامه داد: به دلیل رقابت منفی و کاهش مسافر و زائر . . . خراسان رضوی گفت: مشکلات پیشین در روابط خارج باعث شد مشهد دو سوم از تعداد گردشگران عرب را از دست بدهد که پارسال . . . افزود: با این وجود هم اینک عملیات ساخت 200 هتل جدید در مشهد در حال اجراست که برای آن مطالعات کارشناسی درستی انجام . . . بهره برداری برسد شاهد بحران رکود صنعت هتلداری در کلانشهر مشهد خواهیم بود. قانع ادامه داد: این در حالی است که هتلداری . . .

12:10 - 1396/03/27
پیکر 2 شهید مدافع حرم بر دستان سوگواران علوی در مشهد تشییع شد

پیکر 2 شهید مدافع حرم بر دستان سوگواران علوی در مشهد تشییع شد

رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و اقشار مختلف مردم حضور داشتند. در این مراسم که پس از اقامه نماز جمعه برگزار شد، پیکر مطهر شهدا بعد از طواف در حرم مطهر رضوی در قطعه 15 گلزار شهدای بهشت رضا (ع) مشهد به خاک سپرده شد. این شهدای گرانقدر حدود 15 روز قبل در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و نبرد با نیروهای معارض و تکفیری در سوریه به شهادت رسیدند. کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی . . .

15:25 - 1396/03/26
رهبر معظم انقلاب با اعتماد به رزمندگان جنگ نرم دستور آتش به اختیار داد

امام جمعه مشهد:

رهبر معظم انقلاب با اعتماد به رزمندگان جنگ نرم دستور آتش به اختیار داد

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی افزود: نسل سوم انقلاب نیروهایی متدین و مورد اطمینان مقام معظم رهبری و دارای فهم و شعور و به دنبال براندازی دشمنان نظام اسلامی هستند و پای نظام و انقلاب ایستاده اند. وی اظهار کرد: . . .

15:9 - 1396/03/26
هدف از اقدامات تروریستی ایجاد شکاف بین مردم است

محسن رضایی:

هدف از اقدامات تروریستی ایجاد شکاف بین مردم است

محسن رضایی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در نخستین سالهای پیروزی انقلاب در قالب عملیات تروریستی با مردم مقابله می کردند و بعدها با اعمال تحریم به مبارزه علیه ملت ایران پرداختند که هر 2 مورد به شکست انجامید. . . .

14:54 - 1396/03/26
بخوان تا اجابت کنم تو را/ برگزاری مراسم نخستین شب از لیالی قدر

بخوان تا اجابت کنم تو را/ برگزاری مراسم نخستین شب از لیالی قدر

زین العابدین فرد و غلامرضازاده از دیگر برنامه های این مراسم روحانی بود.به گزارش خبرنگار ایرنا از مشهد، همزمان با شب 19 ماه مبارک رمضان، طنین «الغوث، الغوث» هزاران زائر و مجاور حرم مطهر ثامن الحجج . . . سوگواری کرده و اشک ماتم ریختند.در ادامه این مراسم و پس از سخنرانی آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد مقدس و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، زائران و مجاوران قرآن ها را بر سر گذاشته و خدا را به . . .

4:20 - 1396/03/24
حرم مطهر رضوی، تجلی گاه رسم بندگی در شبهای قدر

حرم مطهر رضوی، تجلی گاه رسم بندگی در شبهای قدر

رضوی برگزار می شود. حجت الاسلام سید جلال حسینی افزود: ﻣﺮاﺳﻢ وﻳﮋه ﺷﺐ 19 ﻣﺎه ﻣﺒﺎرک رﻣﻀﺎن از ﺳﺎﻋﺖ 21 ﺑﺎ ﻗﺮاﺋﺖ دﻋﺎی ﺟﻮﺷﻦ ﮐﺒﯿﺮ ﺗﻮﺳﻂ ذاکران اهل ﺑﯿﺖ (ع) آغاز می شود و در ادامه آیت الله علم الهدی؛ امام جمعه مشهد در این مراسم سخنرانی می کند. وی بیان کرد: در شب 21 ماه رمضان پس قرائت دعای جوشن کبیر توسط مداحان اهل بیت (ع)، ﺣﺠﺖ اﻻﺳﻼم واﻟﻤﺴﻠﻤﯿﻦ ﺳﯿﺪ ابرهیم رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی سخنرانی خواهد کرد، سپس . . .

18:35 - 1396/03/23
عملیات برقی سازی خط آهن تهران - مشهد از هفته آینده آغاز می شود

معاون فنی و زیر بنایی راه آهن :

عملیات برقی سازی خط آهن تهران - مشهد از هفته آینده آغاز می شود

چینی منعقد شده، قرار است در طی 4 سال تمام خط ریلی تهران – مشهد برقی شود.وی افزود: هزینه برقی شدن خطوط رفت و برگشت این . . . اینکه در این قرارداد تمام 960 کیلومتر مسیر ریلی تهران - مشهد برقی می شود، افزود: با احتساب خط رفت و برگشت ، حدود 2 . . . است و هم اکنون با مشاور خارجی روند تجاری سازی ایستگاه های مشهد، تهران و قم در دست بررسی قرار گرفته تا 3 سال آینده تمام . . .

12:21 - 1396/03/23
دوچرخه سوار همدانی 1400 کیلومتر را تا حرم مطهر رضوی رکاب زد

دوچرخه سوار همدانی 1400 کیلومتر را تا حرم مطهر رضوی رکاب زد

تا حرم مطهر رضوی با شعار 'هوای پاک و ترویج دوچرخه سواری' رکاب زدن خود را از مسیر شمال کشور به سوی مشهد آغاز کردم. دبیر هیات دوچرخه سواری استان همدان افزود: در طول مسیر از استان های شمالی کشور عبور . . . نیاز را نداشتم و با توکل به خدا مسیر حرم تا حرم را به تنهایی رکاب زدم. نوریان گفت: صبح امروز وارد مشهد مقدس شدم و بلافاصله به پابوس حضرت امام رضا (ع) رسیدم تا نذر من مورد قبول آن حضرت قرار گیرد. . . .

14:48 - 1396/03/22
جمعی از استادان دانشگاه: داعش و وهابیت هیچ نسبتی با اهل سنت ایران ندارند

جمعی از استادان دانشگاه: داعش و وهابیت هیچ نسبتی با اهل سنت ایران ندارند

اهل سنت ایران نسبت دهد اما استادان شیعه و سنی دانشگاههای مشهد هیچ ارتباطی بین داعش و اهل سنت نمی یابند. مدرس حوزه و . . . بین داعش و اهل سنت نمی یابند. مدرس حوزه و دانشگاه در مشهد در همین خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: ریشه حوادث تروریستی . . . را توضیح داده است. یکی از استادان اهل سنت دانشگاه فردوسی مشهد نیز به خبرنگار ایرنا گفت: وقایع تروریستی اخیر تهران به . . . کشورهای اسلامی باشد. دیگر استاد اهل سنت دانشگاه فردوسی مشهد نیز گفت: در اسلام و قرآن شیعه و سنی نداریم و همه . . .

14:14 - 1396/03/22
تشییع پیکرهمسرآیت الله علم الهدی درمشهد

تشییع پیکرهمسرآیت الله علم الهدی درمشهد

و سیاسی حضور داشت و محیط خانه و خانواده را گرم، انقلابی و پر امید به سوی آرمان های اسلامی تدوین می کرد. همسر آیت الله سید احمد علم الهدی صبح روز 23 خرداد جاری در سن 71 سالگی بر اثر عارضه قلبی در مشهد درگذشت. خبرنگار: مصطفی نخعی **انتشاردهنده: حسین کریم زاده . . .

11:49 - 1396/03/22
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: سکولار کافر است

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: سکولار کافر است

آیت الله سید احمد علم الهدی روز یکشنبه در ادامه جلسه تفسیر سوره حدید در مهدیه مشهد افزود: مشکل ما با غرب در این است که آنها به توحید در . . . پس انسان در سیر کمال برای خود زندگی می‌ کند. امام جمعه مشهد افزود: ناسیونالیسم می گوید بشر در همه شئون باید وابسته . . . فقیه در خراسان رضوی هر روز بعد از نماز ظهر و عصر در مهدیه مشهد برگزار می شود. کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی . . .

15:46 - 1396/03/21
همسر آیت الله علم الهدی دار فانی را وداع گفت

همسر آیت الله علم الهدی دار فانی را وداع گفت

پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه مشهد اعلام کرد: سکینه ریخته گرزاده همسر آیت الله سید احمد . . . 71 سالگی بر اثر عارضه قلبی در بخش اورژانس بیمارستان رضوی مشهد درگذشت. مرحومه حاجیه خانم سکینه ریخته گرزاده در . . . الله علم الهدی ساعت 10 صبح دوشنبه 22 خرداد از محل مهدیه مشهد تشییع می شود. خبرنگار: ناصراسدزاده هروی **انتشاردهنده: . . .

11:48 - 1396/03/21
کشف محموله قاچاق مواد پتروشیمی در مشهد

کشف محموله قاچاق مواد پتروشیمی در مشهد

پتروشیمی از مالک درخواست مدارک شد که بخاطر نقص آنها کل انبار به ظن قاچاق توقیف گردید. مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی ادامه داد: در پی بررسیهای دستگاه قضایی و شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز مشهد محرز شد که مالیات بر ارزش افزوده این محموله پرداخت نشده لذا طبق قوانین کالایی که در معرض عرضه قرار گیرد و مالیات بر ارزش افزوده آن پرداخت نشده در حکم قاچاق کالا تلقی می شود. خبرنگار: حسین عباسی . . .

11:10 - 1396/03/21
برقراری پرواز دزفول - مشهد از اول تیر

برقراری پرواز دزفول - مشهد از اول تیر

گرفته شرکت هواپیمایی کاسپین از اول تیر در مسیر دزفول - مشهد و بازگشت خط پروازی برقرار می کند. وی افزود: این پروازها . . . از سوی کاسپین بوئینگ MD انجام خواهد شد. وی گفت:پرواز مشهد به مقصد دزفول با شماره پرواز 6978 ساعت 17:50 دقیقه یکم . . . ساعت 17:50 دقیقه یکم تیر و پرواز برگشت از دزفول به مقصد مشهد با شماره پروازی 6979 ساعت 20:05 انجام خواهد شد. وی . . . پروازهای روز دوشنبه این مسیر نیز ساعت 7:50 دقیقه صبح از مشهد به مقصد دزفول و ساعت 10:20 دقیقه از دزفول به مقصد مشهد . . . از مشهد به مقصد دزفول و ساعت 10:20 دقیقه از دزفول به مقصد مشهد انجام می شود. هم اکنون 14 پرواز رفت و برگشت از طریق . . .

15:29 - 1396/03/20
هنرمندان پاکستانی در نمایشگاه بین المللی قرآن مشهد مقدس شرکت می کنند

هنرمندان پاکستانی در نمایشگاه بین المللی قرآن مشهد مقدس شرکت می کنند

به گزارش ایرنا، این دو هنرمند پاکستانی که هماهنگی سفرشان به مشهد مقدس به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاکستان انجام شده، قرار است به مدت یک . . . کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و با همکاری دفتر نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در مشهد برگزار خواهد شد.آساق**1723 - انتشار دهنده: محمدرضا . . .

16:41 - 1396/03/19
مردم در حرکت کور تروریستی داعش پای انقلاب و دفاع از آن ایستاده اند

مردم در حرکت کور تروریستی داعش پای انقلاب و دفاع از آن ایستاده اند

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه این هفته مشهد در جمع زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی افزود: اعضای . . . و جنایتکارانه آنان جانبازی مقام معظم رهبری است. امام جمعه مشهد اشاره کرد: آنان کودک چهار و هفت ساله را در مقابل چشم . . . مقابل منافقان و جنایت های آنان استوار ایستادند. امام جمعه مشهد یادآور شد: این مهم نشان داد که جوانان ایثارگر و نسل سوم . . .

15:0 - 1396/03/19
صفحه 1 از 43 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >