وزیر آموزش و پرورش: نقش و جایگاه مجلس دانش آموزی باید بیش از پیش تبیین شود

در دیدار اعضای هیات رئیسه مجلس دانش آموزی؛

وزیر آموزش و پرورش: نقش و جایگاه مجلس دانش آموزی باید بیش از پیش تبیین شود

بهره مند شوند.عضو کابینه تدبیر وامید، فرآیند انتخاب اعضای مجلس دانش آموزی را یکی از آزاد ترین انتخابات دانست و افزود: . . . برگزار می کنند و از بین شوراهای دانش آموزی، 150 نماینده به مجلس دانش آموزی راه می یابند که از بین آنها اعضای هیئت رئیسه . . . تأثیر برنامه های آموزش وپرورش در مدارس باید از نمایندگان مجلس دانش آموزی نظرخواهی کرد و میزان رضایت مندی آنها را جویا . . . منفی برنامه ها کمک کند.عضو کابینه تدبیر وامید یکی از ابعاد مجلس دانش آموزی را بُعد نظارتی دانست و اظهارکرد: از پتانسیل . . . دانش آموزی را بُعد نظارتی دانست و اظهارکرد: از پتانسیل های مجلس دانش آموزی باید بیش از پیش استفاده شود و این مجلس می . . .

22:4 - 1395/12/04
لاریجانی: تمام کشورها باید برای حمایت از آرمان فلسطین منسجم شوند

در دیدار رئیس مجلس عمان:

لاریجانی: تمام کشورها باید برای حمایت از آرمان فلسطین منسجم شوند

کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین در دیدار با «خالدبن هلال بن ناصر المعولی» رئیس مجلس عمان با اشاره به روابط گسترده و مثبت ایران و عمان افزود: خوشبختانه روابط دو کشور در جایگاه . . . هایی را صورت داده اند اما در این اجلاس، می توان ابتکار عمل و موفقیت های این حوزه را لمس کرد.رئیس مجلس عمان ادامه داد: آرزوی ما این است که در شرایط کنونی درمسئله فلسطین، وحدت و یکپارچگی میان تمامی . . .

21:33 - 1395/12/04
لاریجانی: برخی از کشورهای اسلامی حاضر به کمک به مردم فلسطین نیستند

در دیدار رئیس مجلس زیمبابوه:

لاریجانی: برخی از کشورهای اسلامی حاضر به کمک به مردم فلسطین نیستند

به گزارش ایرنا،علی لاریجانی امروز( چهارشنبه) در دیدار«فرانسیس مولیندا» رئیس مجلس زیمبابوه افزود: حرف های شما در اجلاس بسیار دلگرم کننده . . . در آنجا نیز اشاره کردید مسئله فلسطین خیلی پیچیده است.رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی از کشورهای اسلامی پولدار . . . گونه در حل بحران های منطقه ای دارد«فرانسیس مولیندا» رئیس مجلس زیمبابوه نیز در این دیدار اظهارکرد: ما در پارلمان . . . و ایران به گفتگوهای خود در سطح بین المللی ادامه دهد.رئیس مجلس زیمبابوه خاطرنشان کرد: ما این اطمینان را می دهیم که به . . . است در ادامه دیدارها، علی لاریجانی با نایب رئیس مجلس ملی نیجر و رئیس مجلس زیمبابوه دیدار و گفت وگو کرد.نایب . . .

20:53 - 1395/12/04
رییس مجلس: اختلافات گذشته فلسطینیان باید کنار گذاشته شود

رییس مجلس: اختلافات گذشته فلسطینیان باید کنار گذاشته شود

و پیوندها نامبارک میان رژیم صهیونیستی و برخی کشورها بخشی از اقدامات آنها بود.وی افزود: از طرفی دیگر این غفلت از موضوع فلسطین نگرانی هایی را میان افراد علاقه مند به سرنوشت مسلمانان ایجاد کرد.رییس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در همایش حمایت از مردم فلسطین تاکید شد که آمریکا و رژیم صهیونیستی باید بدانند که فلسطین مسئله ای نیست که فراموش شود و موضوع اصلی جهان اسلام است گرچه منطقه مملو از . . .

20:9 - 1395/12/04
لاریجانی: برخی از کشورها نمی خواهند به نیازهای واقعی جوامع اسلامی توجه کنند

در دیدار رئیس مجلس مالی:

لاریجانی: برخی از کشورها نمی خواهند به نیازهای واقعی جوامع اسلامی توجه کنند

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی امروز- چهارشنبه- در دیدار «ایساکا سیدیبه» رئیس مجلس مالی اظهار داشت: کشور مالی همیشه یک کشور دوست بوده است . . . بوده است و ما بر روی دوستی شما همیشه حساب کرده ایم.رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آنچه در میان کشورها اهمیت دارد . . . همه کشورها در این راه گام بردارند.لاریجانی همچنین از رئیس مجلس مالی به دلیل برگزاری شایسته اجلاس بین المجالس تقدیر و . . . زیادی به جمهوری اسلامی ایران داریم«ایساکا سیدیبه» رئیس مجلس مالی ضمن ابراز خرسندی از سفر به ایران گفت: ما اعتقاد و . . . ایران را به عنوان یک کشور قدرتمند و موثر می شناسیم.رئیس مجلس مالی افزود: در مورد اجلاس بین المجالس هم که بدان اشاره . . .

20:2 - 1395/12/04
لاریجانی: مردم فلسطین به حمایت همه کشورها احتیاج دارند

در دیدار رئیس مجلس سنای ماداگاسکار:

لاریجانی: مردم فلسطین به حمایت همه کشورها احتیاج دارند

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی امروز- چهارشنبه- در دیدار «راکوت مانانا» رئیس مجلس سنای ماداگاسکار افزود: سخنان شما در اجلاس بیانگر آن بود . . . تنها مربوط به کشورهای اسلامی نمی شود «راکوت مانانا» رئیس مجلس سنای ماداگاسکار در ادامه این دیدار اظهار داشت: این . . . بهترین روش دموکراتیک برای رسیدن به استقلال تلاش کند.رئیس مجلس سنای ماداگاسکار تاکید کرد: از نظر ما بهترین روش برای حل . . . شود.گفتنی است در ادامه دیدارهای بعدازظهر چهارشنبه رئیس مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی با معاون وزیر خارجه آفریقای . . .

19:50 - 1395/12/04
لاریجانی: آرامش و امنیت حق مردم مظلوم فلسطین است

در دیدار رئیس مجلس اوگاندا؛

لاریجانی: آرامش و امنیت حق مردم مظلوم فلسطین است

حمایت از انتفاضه مردم فلسطین در دیدار «ربکا کادابا» رئیس مجلس اوگاندا افزود: فلسطین و وضعیت اسفبار مردم در این کشور . . . تمام مردم جهان به جز برخی از کشورها حائز اهمیت است.رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه به وجود شرایط مناسب در جهت گسترش . . . اوگاندا به حق ملت فلسطین احترام می گذارد«ربکا کادابا» رئیس مجلس ملی اوگاندا در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از برگزاری . . . آنان به این حق، کمک آنان خواهد بود.به گزارش خانه ملت، رئیس مجلس اوگاندا همچنین بر لزوم گسترش همکاری های اقتصادی میان دو . . .

17:10 - 1395/12/04
بروجردی: فلسطین فصل مشترک همه کشورهای اسلامی و غیراسلامی است

بروجردی: فلسطین فصل مشترک همه کشورهای اسلامی و غیراسلامی است

بردارند.در این دیدار، کیوس پارادزا رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس زیمباوه هم گفت: زیمباوه، کشوری انقلابی و طرفدار حرکت . . . از انتفاضه مردم فلسطینرئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین در دیدار با رئیس کمیته روابط خارجی . . . اشغالی داشته باشند.رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در عین حال با اشاره به همجواری ایران و . . . داشت.در این دیدار، اویس خان لغاری رئیس کمیته روابط خارجی مجلس پاکستان نیز با تبریک به جمهوری اسلامی ایران برای . . . باشند و در این مسیر نقش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و کمیته روابط خارجی مجلس پاکستان . . .

16:40 - 1395/12/04
لاریجانی: صدای مظلومیت مردم فلسطین در دنیا پیچیده است

در دیدار رییس مجلس فلسطین:

لاریجانی: صدای مظلومیت مردم فلسطین در دنیا پیچیده است

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی امروز- چهارشنبه- در دیدار سلیم الزعنون رییس مجلس ملی فلسطین افزود: این کنفرانس متعلق به شما است و تمامی . . . ما هر روز در حال مبارزه با اسرائیل هستندسلیم الزعنون رییس مجلس ملی فلسطین نیز در این دیدار ضمن تشکر از برگزاری کنفرانس . . . نوار غزه و اردن است که دشمنان ما به دنبال آن هستند.رییس مجلس ملی فلسطین خاطرنشان کرد: اهمیتی که این کنفرانس داشت در . . . ها و راه حل های ایشان را سرلوحه اعمال خود قرار دهیم.رییس مجلس ملی فلسطین همچنین اظهار داشت: ایران کشوری است که همیشه . . .

16:14 - 1395/12/04
لاریجانی: برخی از کشورها به دنبال ایجاد ایران هراسی در منطقه هستند

در دیدار روسای مجالس ایران و اردن؛

لاریجانی: برخی از کشورها به دنبال ایجاد ایران هراسی در منطقه هستند

از انتفاضه مردم فلسطین در دیدار با سید عاطف الطراوه رییس مجلس اردن این مطلب را بیان کرد.وی ادامه داد: ما به دنبال . . . کشورهایی که اهدافشان برای همگان روشن است، نباشند.رییس مجلس شورای اسلامی به موضوع فلسطین اشاره کرد و گفت: مساله . . . ها را بگیرند.در ادامه این دیدار سید عاطف الطراوه رییس مجلس اردن با تشکر از برگزاری خوب کنفرانس گفت: این کنفرانس . . . بوده که از طرف خاندان هاشمی نسل به نسل منتقل شده است.رییس مجلس اردن اظهار داشت: پیامدها و مسایلی که امروزه در منطقه . . . در این زمینه ها همکاری نزدیکی با یکدیگر داشته باشیم.رییس مجلس اردن در ادامه گفت: من حامل پیام از سوی پادشاه کشورم . . .

15:18 - 1395/12/04
برخی حمایت های عربی به دنبال تسویه و نابودی مقاومت هستند

دبیر کل ائتلاف گروه های مقاومت فلسطین:

برخی حمایت های عربی به دنبال تسویه و نابودی مقاومت هستند

تهران-ایرنا- دبیر کل ائتلاف گروه های مقاومت فلسطین تاکید کرد: برخی حمایت های عربی به دنبال تسویه و نابودی مقاومت هستند.

14:0 - 1395/12/04
تذکر نمایندگان برای توجه به محرومان در آغاز سال جدید

تذکر نمایندگان برای توجه به محرومان در آغاز سال جدید

مردم بم و ریگان پیش از پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی خواستار رسیدگی دولت به . . . زمینه شفاف سازی کند. عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: از رییس جمهوری و تیم اقتصادی دولت . . . را تأمین کنند.ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس در تذکری شفاهی خطاب به وزرای راه و شهرسازی، ورزش و . . . خود شد.سیدحسین نقوی حسینی نیز نماینده مردم ورامین در مجلس در تذکری شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی خواستار راه . . . شب عید آنها فکری کند.عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین تذکر داد که دولت به فریاد . . .

13:58 - 1395/12/04
لاریجانی: جایگاه الجزایر در جهان اسلام برجسته و مهم است

در دیدار نایب رییس مجلس الجزایر؛

لاریجانی: جایگاه الجزایر در جهان اسلام برجسته و مهم است

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی صبح چهارشنبه در حاشیه ششمین اجلاس بین . . . حمایت از انتفاضه فلسطین، در دیدار زبیر دواریشه نایب رییس مجلس الجزایر این مطلب را بیان کرد.وی افزود: خوشبختانه روابط . . . خانه ملت، در این دیدار همچنین زبیر دواریشه نایب رییس مجلس الجزایر نیز با تقدیر و تشکر از برگزاری اجلاس بین المللی . . .

13:55 - 1395/12/04
بحران تروریستی منطقه مسئله فلسطین را تحت شعاع قرار داد

در دیدار رییس مجلس بوسنی و هرزگوین؛

بحران تروریستی منطقه مسئله فلسطین را تحت شعاع قرار داد

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی صبح چهارشنبه در حاشیه ششمین اجلاس بین . . . بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، با صفت سوفتیچ رئیس مجلس بوسنی و هرزگوین دیدار و گفت وگو کرد.رییس مجلس با بیان . . . سوفتیچ رئیس مجلس بوسنی و هرزگوین دیدار و گفت وگو کرد.رییس مجلس با بیان اینکه مسئله فلسطین موضوع مهمی برای جهان اسلام و . . . خبرگزاری خانه ملت، در ادامه این دیدار صفت سوفتیچ رییس مجلس بوسنی و هرزگوین گفت: قطعا برگزاری اجلاس بین المللی . . . حمایتی ایران در دوران جنگ بوسنی قابل تقدیر و تشکر است.رییس مجلس بوسنی و هرزگوین با اشاره به اهمیت توجه به مسئله فلسطین . . .

13:49 - 1395/12/04
لاریجانی: سوریه خط مقدم مبارزه با رژیم صهیونیستی است/هدیه عباس: از مردم فلسطین حمایت می کنیم

در دیدار رییس مجلس سوریه؛

لاریجانی: سوریه خط مقدم مبارزه با رژیم صهیونیستی است/هدیه عباس: از مردم فلسطین حمایت می کنیم

حمایت از انتفاضه فلسطین و در دیدار با هدیه عباس رییس مجلس سوریه بیان کرد.لاریجانی دستاوردهای دولت و ارتش سوریه را . . . مقابله با گروه های تروریستی و تکفیری را تبریک می گویم.رییس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت سوریه همواره در خط . . . فلسطین حمایت می کنیمدر ادامه این دیدار خانم هدیه عباس رییس مجلس سوریه گفت: من در این سفر حامل سلام ها و درودهای بشار . . . سفر حامل سلام ها و درودهای بشار اسد رییس جمهوری، مردم و مجلس سوریه هستم و در اینجا باید از حمایت های جمهوری اسلامی . . . های جمهوری اسلامی از مردم سوریه تقدیر و تشکر کنم.رییس مجلس سوریه افزود: قطعا علت اصلی هجمه تروریست ها به سوریه، . . .

13:42 - 1395/12/04
امام خمینی(ره) کلید مقاومت را به ملت فلسطین داد/بیشترین امید مظلومان عالم انقلاب اسلامی ایران است

آیت الله جنتی:

امام خمینی(ره) کلید مقاومت را به ملت فلسطین داد/بیشترین امید مظلومان عالم انقلاب اسلامی ایران است

تهران - ایرنا - دبیر شورای نگهبان با تجلیل از مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مجاهدت های ایشان علیه رژیم اشغالگر قدس گفت: امام خمینی(ره) کلید مقاومت را به ملت مظلوم فلسطین داد.

13:22 - 1395/12/04
انسجام کشورهای اسلامی در شرایط جدید بین المللی ضروری است

لاریجانی در دیدار با رییس مجلس لبنان:

انسجام کشورهای اسلامی در شرایط جدید بین المللی ضروری است

بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با نبیه بری رییس مجلس لبنان دیدار و گفت وگو کرد.لاریجانی در این دیدار خطاب به . . . دیدار و گفت وگو کرد.لاریجانی در این دیدار خطاب به رییس مجلس لبنان اظهارداشت: با توجه به جایگاه و سابقه شما در عرصه . . . اتحاد و انسجام کشورهای اسلامی بسیار دارای اهمیت است.رییس مجلس تصریح کرد:‌ حمایت از آرمان های فلسطین در شرایط کنونی . . . مسئله فلسطین شروع می شوددر این دیدار همچنین نبیه بری رییس مجلس لبنان برگزاری کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه . . . فلسطین است و این مسئله تنها در تهران محقق می شود.رییس مجلس لبنان خاطرنشان کرد: قطعا بیداری و جنبش حرکت های اسلامی . . .

13:10 - 1395/12/04
روحانی: ایران و لبنان تاثیرگذار در حل و فصل مسایل منطقه‌ای/راهی جز همکاری‌های منطقه وجود ندارد

در دیدار رییس مجلس لبنان

روحانی: ایران و لبنان تاثیرگذار در حل و فصل مسایل منطقه‌ای/راهی جز همکاری‌های منطقه وجود ندارد

بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در دیدار نبیه بری رییس مجلس لبنان، با تجلیل از اقدامات وی در ثبات لبنان و تحکیم . . . به دنبال تقسیم بندی های جدید در منطقه هستندنبیه بری رییس مجلس لبنان نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه ایران و لبنان . . . دو کشور در مسایل اقتصادی نیز هر چه بیشتر تقویت شود.رییس مجلس لبنان با بیان اینکه تهران و بیروت از منافع و دشمن . . . کنار فلسطین و ملت‌های مظلوم قرار گرفته است.نبیه بری رئیس مجلس لبنان برای حضور در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از . . .

12:59 - 1395/12/04
تجمع شماری از بازرسان وزارت صنعت و سپرده گذاران موسسه کاسپین مقابل مجلس

تجمع شماری از بازرسان وزارت صنعت و سپرده گذاران موسسه کاسپین مقابل مجلس

وزارت صنعت، معدن و تجارت روز چهارشنبه با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف وضعیت شغلی و حقوقی خود . . . موسسه مالی- اعتباری کاسپین نیز برای چندمین بار مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده و خواستار بررسی مجلس درباره . . . بار مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده و خواستار بررسی مجلس درباره جبران ضرر و زیان خود شدند.** جلسه بعدی مجلس روز . . . بررسی مجلس درباره جبران ضرر و زیان خود شدند.** جلسه بعدی مجلس روز شنبه مسعود پزشکیان که ریاست جلسه علنی روز چهارشنبه . . . روز شنبه مسعود پزشکیان که ریاست جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس را برعهده داشت با اعلام پایان سومین جلسه رسیدگی به . . .

12:58 - 1395/12/04
رییس جمهوری: دنیای اسلام برای احقاق حقوق ملت فلسطین ایستادگی کند

در دیدار رییس مجلس شورای ملی فلسطین

رییس جمهوری: دنیای اسلام برای احقاق حقوق ملت فلسطین ایستادگی کند

کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در دیدار رییس مجلس شورای ملی فلسطین این مطلب را بیان کرد.وی افزود: مردم . . . ما با ایران با قوت ادامه می یابد'سلیم الزعنون' رییس مجلس شورای ملی فلسطین نیز در این دیدار با تبریک برگزاری موفق . . . رژیم صهیونیستی است را تحت الشعاع قرار دهد.رییس مجلس شورای ملی فلسطین اظهارداشت : مواضع و دیدگاههای شرکت . . .

12:45 - 1395/12/04
تصویب قانون جدید وکالت ضرورت ندارد/ ادغام مرکز امور وکلای قوه قضاییه با کانون وکلا

رییس کمیسیون حقوقی قضایی مجلس اعلام کرد:

تصویب قانون جدید وکالت ضرورت ندارد/ ادغام مرکز امور وکلای قوه قضاییه با کانون وکلا

به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی مجلس، اللهیار ملکشاهی روز چهارشنبه در همایش نقش و تأثیر . . . قوه قضاییه با تاکید بر استقلال وکالت، افزود: در دوره نهم مجلس شورای اسلامی ، لایحه جامع وکالت از طریق دولت و هیات . . . دولت و هیات وزیران و طرحی با این مضمون توسط نمایندگان به مجلس وصول شد که با پایان گرفتن دور نهم مجلس، طبیعتا از دور . . . توسط نمایندگان به مجلس وصول شد که با پایان گرفتن دور نهم مجلس، طبیعتا از دور خارج شد.وی ادامه داد: در نهایت در دوره . . . شد.وی ادامه داد: در نهایت در دوره دهم لایحه ای دولت، تقدیم مجلس شد و رییس قوه قضاییه هم همزمان لایحه ای به همین منظور . . .

12:41 - 1395/12/04
رهبر حزب دموکراتیک خلق های ترکیه به 5 ماه حبس محکوم شد

رهبر حزب دموکراتیک خلق های ترکیه به 5 ماه حبس محکوم شد

کیفرخواست گفت که لغو قانون مصونیت قضایی و سیاسی نمایندگان مجلس حق دفاع را از آنها سلب کرده است ولی دادگاه رسیدگی کننده . . . برند.انتظار می رود با قطعیت این رای، حق نمایندگی این عضو مجلس ترکیه نیز سلب و لغو شود.به گزارش ایرنا، دیروز(سه شنبه) . . . داغ عضو حزب دموکراتیک خلق ها(ح.د.پ) و نماینده شهر وان در مجلس ملی ترکیه در اقدامی بی‌ سابقه سلب و لغو شد.عضویت این . . . این نماینده حزب دموکراتیک خلق ها و رهبر بانوان این حزب در مجلس ترکیه با قطعیت رای صادر شده از سوی دادگاه، تعلیق و حق . . . رای صادر شده از سوی دادگاه، تعلیق و حق نمایندگی وی در مجلس ملی ترکیه سلب و عصر روز سه شنبه اعلام شد.هم اکنون نام . . .

12:31 - 1395/12/04
روحانی: در کنار مردم سوریه خواهیم ماند/ فلسطین مهمترین مساله دنیای اسلام

در دیدار رییس مجلس سوریه

روحانی: در کنار مردم سوریه خواهیم ماند/ فلسطین مهمترین مساله دنیای اسلام

روز چهارشنبه این مطلب را در دیدار خانم هدیه عباس رئیس مجلس سوریه که در حاشیه ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از . . . بتواند گام مهمی در مسیر حل و فصل مسایل منطقه بردارد.**رئیس مجلس سوریه:اگر حمایت ایران نبود پیروزی به دست نمی آمدسرکار . . . ایران نبود پیروزی به دست نمی آمدسرکار خانم هدیه عباس رییس مجلس سوریه نیز در این دیدار با ابلاغ سلام‌های گرم، دولت، . . . سوریه نیز در این دیدار با ابلاغ سلام‌های گرم، دولت، مردم و مجلس سوریه به دکتر روحانی گفت: مردم سوریه حمایت‌های بی‌دریغ . . . این حمایت‌ها نبود، مقاومت و پیروزی هم به دست نمی‌آمد.رییس مجلس سوریه با اشاره به اهمیت هماهنگی ایران و سوریه در مقابله . . .

12:25 - 1395/12/04
حمایت از ملت فلسطین تکلیف اخلاقی برای همه مردم جهان است

رییس مجلس عراق:

حمایت از ملت فلسطین تکلیف اخلاقی برای همه مردم جهان است

فقط مربوط به مسلمانان نیست، بلکه مربوط به جهانیان است.رییس مجلس عراق همچنین گفت: رژیم صهیونیستی در سرزمین مسلمانان رخنه . . . رژیم صهیونیستی پایبند به قطعنامه های بین المللی باشد.رییس مجلس عراق به فعال بودن این کشور در مبارزه با تروریسم اشاره و . . . گمراه شویم و باید به دنبال یک ضمانت بین المللی باشیم.رییس مجلس عراق ادامه داد: بدیهی است که رژیم صهیونیستی هرگز از . . .

12:16 - 1395/12/04
دولت مجاز به انتشار 100 میلیارد ریال اوراق مشارکت ریالی شد

دولت مجاز به انتشار 100 میلیارد ریال اوراق مشارکت ریالی شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی بند الف تبصره 5 بخش درآمدی لایحه بودجه 1396 کل کشور را با 142 رای موافق، 11 رای . . . از مقررات مالی دولت مصوب 27/11/1380 با تضمین و بازپرداخت اصل و سود توسط خود، منتشر کنند.نمایندگان مجلس همچنین در بند ب تبصره 5 به دولت اجازه دادند که تا مبلغ دویست هزار میلیارد ریال اوراق مالی . . .

12:2 - 1395/12/04
3 سوال از 3 وزیر در مجلس اعلام وصول شد

3 سوال از 3 وزیر در مجلس اعلام وصول شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، غلامرضا کاتب در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی افزود:‌ سوال ملی حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین شهر از وزیر فرهنگ و ارشاد . . . کالا اعلام وصول می شود.**بند مربوط به برداشت از صندوق توسعه ملی به کمیسیون تلفیق بازگشتنمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز در هنگام بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه 96 با وارد دانستن اخطار محمد دهقان . . .

11:40 - 1395/12/04
سقف تسهیلات فاینانس در سال آینده 50 میلیارد دلار شد

سقف تسهیلات فاینانس در سال آینده 50 میلیارد دلار شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه و در ادامه بررسی جزییات بخش درآمدی لایحه بودجه سال 96 کل کشور در بند (ج) تبصره 2 ماده واحده مصوب کردند که شرکت‌های در حال واگذاری در سال 1396، مشمول حکم . . .

11:39 - 1395/12/04
دومین روز کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با حضور آیت الله آملی لاریجانی

دومین روز کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با حضور آیت الله آملی لاریجانی

تهران-ایرنا-دومین روز ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین دقایقی پیش با حضور آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه آغاز به کار کرد.

10:45 - 1395/12/04
نمایندگان مجلس به وزارت نفت اجازه صادرات گاز به اروپا دادند

نمایندگان مجلس به وزارت نفت اجازه صادرات گاز به اروپا دادند

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و در ادامه بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 96 کل کشور بندهای الحاقی 1 و 2 و 3 به تبصره یک را تصویب کردند.براساس بند الحاقی 1 به منظور اجرایی شدن سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، . . .

10:32 - 1395/12/04
نظام بانکی در انتظار به روز شدن قانون

نظام بانکی در انتظار به روز شدن قانون

به گزارش ایرنا، در مجلس نهم، برخی نمایندگان برای تغییر قانون بانکداری بدون ربا . . . به نتیجه نرسید.به همین دلیل نمایندگانی که این طرح را در مجلس قبل به امضا رسانده و در دوره جدید نیز موفق به حضور در . . . انداختند که اکنون در دستور کار رسیدگی کمیسیون اقتصادی مجلس قرار دارد.از سوی دیگر، پیش نویس دو لایحه «بانکداری . . . و بندهایی از آنها نیز تصویب شده است.در این مدت نمایندگان مجلس و دولت رایزنی هایی را برای تلفیق این طرح ها و لوایح . . . داشته اند و مقرر شد تا در صورتی که دولت لوایح خود را تقدیم مجلس کند، کمیسیون اقتصادی مجلس مبنای رسیدگی را لوایح دولت . . .

10:17 - 1395/12/04
صفحه 1 از 185 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >