مبلمان شهری در پستوی اختیارات شورا

مبلمان شهری در پستوی اختیارات شورا

به گزارش ایرنا مبلمان شهری به عنوان مجموعه اجزایی که در فضاهای شهری و با . . . تاثیر قرار می دهد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که توجه به مبلمان و زیباسازی شهری و رفع نیازهای شهروندان، حضور مردم در . . . شورای اسلامی شهر ارومیه در خصوص نقش شورا در طراحی و ایجاد مبلمان شهری، ابعاد مختلف این موضوع را از نگاه مدعیان ورود به . . . یکی از داوطلبان با مدرک کارشناسی حقوق گفت: طراحی و نصب مبلمان شهری جذاب در تقویت روحیه شهروندان موثر بوده و نیازمند . . . برنامه ریزی های کوتاه مدت است. وی به طراحی متوازن و متناسب مبلمان شهری در ارومیه نیز تاکید کرد و ادامه داد: مبلمان شهری . . .

11:11 - 1396/01/06
تکیه ایرانیان به مبلمان داخلی

تکیه ایرانیان به مبلمان داخلی

چوب مالزی هم که حرف ندارد و همین را پیشنهاد می‌کنم.» قیمت مبلمان خارجی در این بازار، حداقل 20میلیون تومان است و . . . بر اساس آمار گمرک، در 9 ماهه سال‌جاری حدود 1.441 تن انواع مبلمان چوبی به ارزش 7.2 میلیون دلار وارد کشور شده که نسبت به . . . از نظر ارزش کاهش داشته است.یکی از تولیدکنندگان کارکشته مبلمان می‌گوید: «معلوم است که شما هرقدر پول بیشتری بدهید به . . . و 430 هزار تومان برای این بخش هزینه می‌کنند. از این میان، مبلمان، اثاث، فرش و کفپوش 1.2درصد از هزینه‌ها را با میانگین . . . می‌خریدیم ولی الان کیفیت و تنوع به نحوی تغییر کرده که با مبلمان ایرانی و پارچه‌های ایرانی، با قیمت مناسب می‌توان . . .

9:43 - 1395/12/19
بیست و دومین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی در شیراز گشایش یافت

بیست و دومین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی در شیراز گشایش یافت

شرکت کنندگان این نمایشگاه تولید کنندگان و توزیع کنندگان مبلمان در استان فارس هستند که این افتخاری برای فارس است.وی . . . تولیدکنندگان و توزیع کنندگان داخلی و خارجی در زمینه های مبلمان منزل، مبلمان اداری، سرویس خواب، کمد و کابینت، . . . و توزیع کنندگان داخلی و خارجی در زمینه های مبلمان منزل، مبلمان اداری، سرویس خواب، کمد و کابینت، دکوراسیون داخلی، . . . برای اشتغالزایی برخوردار است.این مسئول ادامه داد: صنعت مبلمان از مهمترین صنایع کوچک و متوسط دنیا از قدرت . . . برخوردار است.اسکندری افزود: قدرت و مهارت های تولید صنعت مبلمان ایران و همچنین حمایت های دولت در سالیان اخیر باعث شده . . .

20:55 - 1395/10/22
نخستین نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و روشنایی در شهرآفتاب گشایش یافت

نخستین نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و روشنایی در شهرآفتاب گشایش یافت

شهر آفتاب، این پنجمین نمایشگاهی است که از ابتدای فعالیت شهرآفتاب در این مجموعه برگزار می شود.به گفته وی این نمایشگاه در ١٠ هزار متر فضای مسقف برگزار می شود و بیش از ٧٠ شرکت داخلی فعال در عرصه تولید مبلمان، دکوراسیون و لوستر در این نمایشگاه حضور دارند.مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با وسعتی در حدود 138 هکتار در مجاورت حرم مطهر امام راحل(جنوب تهران) واقع شده است.این مجموعه اردیبهشت ماه سال جاری به . . .

12:26 - 1395/09/30
ایران و چین زمینه های مناسب همکاری مشترک در صنعت مبلمان دارند

رییس شورای انجمن های مبلمان آسیا در گفت و گو با ایرنا:

ایران و چین زمینه های مناسب همکاری مشترک در صنعت مبلمان دارند

از فناوری های روز یافته است .به گفته وی، شورای انجمن های مبلمان آسیا با 20 عضو، یکی از سیاست های خود را ارتقای سطح . . . کشورهای عضو پیشنهادهای لازم را در زمینه تازه های صنعت مبلمان و دکوراسیون ارایه می دهد و این اعضا هستند که باید . . . کافا افزود: امروز کشور چین به عنوان بزرگترین تولیدکننده مبلمان و دکوراسیون جهان معرفی شده است که 40 درصد نیاز داخلی . . . را وارد می کند. چین همچنین سهم 30 درصدی از صادرات جهانی مبلمان دارد.چانگلین افزود، کشور متبوعش با بازاریابی انجام . . . افزود، کشور متبوعش با بازاریابی انجام شده، امروز تولیدات مبلمان و دکوراسیون خود را به بازارهای اروپایی صادر می کند و . . .

14:48 - 1395/09/28
ایران نایب رییس انجمن مبلمان آسیا

ایران نایب رییس انجمن مبلمان آسیا

«مظفر علیخانی» امروز (یکشنبه) در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته از جمهوری اسلامی . . . پکن نیز حضور یافت.بیستمین نشست سالیانه شورای انجمن های مبلمان کشورهای آسیا هفته گذشته از سوی شورای ملی مبلمان ایران . . . انجمن های مبلمان کشورهای آسیا هفته گذشته از سوی شورای ملی مبلمان ایران و صنایع وابسته در تهران با مشارکت 20 عضو این . . . های عضویت در این شوراست.انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان پاکستان، اتاق بازرگانی صنایع مبلمان فیلیپین، انجمن . . . و صادرکنندگان مبلمان پاکستان، اتاق بازرگانی صنایع مبلمان فیلیپین، انجمن صنایع مبلمان اندونزی، انجمن صنایع . . .

14:31 - 1395/09/28
بازار 400میلیون نفری منطقه بستر همکاری خارجی در زمینه مبلمان است

بازار 400میلیون نفری منطقه بستر همکاری خارجی در زمینه مبلمان است

«علی انصاری» امروز (سه شنبه) در نهمین کنفرانس بین المللی «تجارت جهانی مبلمان، طراحی، هنر، دکوراسیون و صنایع وابسته» (دکو2016) . . . دکوراسیون و صنایع وابسته» (دکو2016) اضافه کرد: صنف و صنعت مبلمان، دکوراسیون و صنایع وابسته در عرصه تجارت جهانی به شکل . . . تجاری، نوسازی مرکزهای توزیع، ایجاد واحد دانشگاهی ویژه صنعت مبلمان و دکوراسیون، راه اندازی موزه ملی مبلمان و مرکز . . . دانشگاهی ویژه صنعت مبلمان و دکوراسیون، راه اندازی موزه ملی مبلمان و مرکز مطالعات تاریخی، ساماندهی تشکل های صنفی و . . . ساماندهی تشکل های صنفی و اتحادیه ها و عضویت شورای ملی مبلمان در کافا (شورای انجمن های مبلمان کشورهای آسیا) مهمترین . . .

18:48 - 1395/09/23
ترکان: حجم تجارت داخلی مبلمان و دکوراسیون سالیانه 8میلیارد دلار است

ترکان: حجم تجارت داخلی مبلمان و دکوراسیون سالیانه 8میلیارد دلار است

«اکبر ترکان» امروز (سه شنبه) در نهمین کنفرانس بین‌المللی «تجارت جهانی مبلمان، طراحی، هنر، دکوراسیون و صنایع وابسته» در مرکز همایش . . . در مرکز همایش های صدا و سیما اضافه کرد: امروز بازار مبلمان کشور به مرز اشباع رسیده است و باید روی صادرات تمرکز . . . صادرات تمرکز کرد.ترکان افزود: در 10 سال گذشته شورای ملی مبلمان ایران با حضور در کافا (انجمن های مبلمان کشورهای آسیا) . . . گذشته شورای ملی مبلمان ایران با حضور در کافا (انجمن های مبلمان کشورهای آسیا) روی تولید ملی تمرکز کرد؛ اکنون باید به . . . در شرایط کنونی موجب گلایه برخی فعالان صنایع ساختمانی و مبلمان شده است اما برای رشد در این بخش باید جهانی شد.به گفته . . .

17:25 - 1395/09/23
نخستین نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و روشنایی در مجموعه شهرآفتاب برگزار می شود

نخستین نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و روشنایی در مجموعه شهرآفتاب برگزار می شود

در زمینه برگزاری نمایشگاههای بین المللی را خواهیم گرفت. فریدون نوری رئیس اولین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون منزل نیز در این نشست گفت: این نمایشگاه 30 آذر تا سوم دی ماه از ساعت ١٠ صبح تا ١٨ . . . این نمایشگاه در ١٠ هزار متر فضای مسقف برگزار می شود افزود: بیش از ٧٠ شرکت داخلی فعال در عرصه تولید مبلمان ، دکوراسیون و لوستر در این نمایشگاه حضور دارند. مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با وسعتی در حدود . . .

16:23 - 1395/09/23
صادرات اندک مبلمان در مقابل 141 میلیون دلار واردات

معاون وزیر صنعت خبر داد؛

صادرات اندک مبلمان در مقابل 141 میلیون دلار واردات

یزدانی روز سه شنبه در نهمین کنفرانس بین الملی تجارت جهانی مبلمان، طراحی، هنر، دکوراسیون و صنایع وابسته (دکو 2016) در . . . مرکز همایش های صدا و سیما گفت: امروز عراق بیش از 70 درصد مبلمان مورد نیاز خود را از کشور ترکیه تامین می کند، در حالی . . . صنعت، معدن و تجارت، اکنون حدود 226 واحد عمده تولیدکننده مبلمان در کشور داریم و در عین حال بیش از 46 هزار واحد تولیدی . . . صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ارزش اقتصادی سالیانه بخش مبلمان کشور را پنج میلیارد دلار ذکر کرد و گفت، این رقم می . . . کرد و گفت، این رقم می تواند ارتقا یابد.وی یادآور شد: صنعت مبلمان از مهمترین شاخه های صنایع کوچک و متوسط است و با . . .

12:51 - 1395/09/23
ایران میزبان اجلاس انجمن مبلمان کشورهای آسیا شد

ایران میزبان اجلاس انجمن مبلمان کشورهای آسیا شد

به گزارش ایرنا از شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران، مظفرعلیخانی به برگزاری «کنفرانس . . . ایران، مظفرعلیخانی به برگزاری «کنفرانس دکو» درکنار اجلاس مبلمان کشورهای آسیا اشاره کرد وگفت: امسال انجمن تولید . . . کشورهای آسیا اشاره کرد وگفت: امسال انجمن تولید کنندگان مبلمان کشورپاکستان برای اولین مرتبه در کنفرانس دکو شرکت می . . . ایران محسوب می شود.علیخانی گفت: نمایندگان انجمن های مبلمان کشورهای آسیایی پاکستان، اتاق بازرگانی صنایع مبلمان . . . های مبلمان کشورهای آسیایی پاکستان، اتاق بازرگانی صنایع مبلمان فلیپین، انجمن صنایع مبلمان اندونزی، انجمن صنایع . . .

17:41 - 1395/09/18
معماری ذهن زیبا با مبلمان شهری

معماری ذهن زیبا با مبلمان شهری

حس شادی نداشته است.کارشناسان معماری و شهرسازی در تعریف مبلمان شهری اینگونه گفته اند که مبلمان شهری به معنای مجموعه . . . معماری و شهرسازی در تعریف مبلمان شهری اینگونه گفته اند که مبلمان شهری به معنای مجموعه اجزایی است که در فضاهای شهری . . . می دهند و البته وابسته بودن به فرهنگ از خصوصیات مهم اجزای مبلمان شهری به شمار می رود.تراکم و نمای ساختمان ها، . . . ها، نمادها و حتی علائم راهنمایی و رانندگی از جمله اجزای مبلمان شهری به شمار می روند اما واقعا بطورمثال سطل های زباله . . . درمانی ایران با اشاره به اهمیت بکارگیری روانشناسی محیطی در مبلمان شهری می گوید: باید به روانشناسی محیطی در معماری و . . .

8:19 - 1395/05/04