قم شهری با قدمت هفت هزارساله

قم شهری با قدمت هفت هزارساله

به گزارش ایرنا، شهر قم دارای بیش از 360 اثر تاریخی است که هر کدام از این آثار با . . . آثار با ویژگی های تاریخی و فرهنگی، هویت هفت هزار ساله شهر قم را به نمایش گذاشته است.طبق کاوش های صورت گرفته توسط . . . باستان شناسان در تپه قلی درویش واقع در حاشیه جنوبی شهر قم و در مسیر جمکران، باستانی بودن شهر قم را اثبات کرده است. . . . در حاشیه جنوبی شهر قم و در مسیر جمکران، باستانی بودن شهر قم را اثبات کرده است. طبق لایه نگاری و کاوش ‌های تپه قلی . . . اول پیش از میلاد، دوره ساسامانی و سلجوقی به دست آمده است. قم در دل کویری خویش نگینی از تبار آل محمد(ص)، حرم مطهر حضرت . . .

11:18 - 1396/01/01
آیت الله مکارم شیرازی: احسن الحال اقتصادی با خرید کالای ایرانی محقق می شود

آیت الله مکارم شیرازی: احسن الحال اقتصادی با خرید کالای ایرانی محقق می شود

قم- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، احسان الحال اقتصادی را تلاش در جهت کم کردن فاصله طبقاتی دانست و گفت: مصرف کالاهای داخلی موجب رونق تولید و اشتغال و تحقق احسن الحال از جنبه اقتصادی در کشور می شود.

15:26 - 1395/12/30
آیین تحویل سال جدید در جوار حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد

آیین تحویل سال جدید در جوار حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد

خوب و پر از موفقیت برای مردم ایران اسلامی آرزو کردند.مردم قم به همراه زائران درحالیکه طلاب و روحانیان و علمای قم در . . . قم به همراه زائران درحالیکه طلاب و روحانیان و علمای قم در این مراسم معنوی و باشکوه حضور داشتند، درهنگام دعا . . . ولی عصر (عج) برگزار شد.همچنین در شهرها و روستاهای استان قم نیز مردم با حضور در مرقد مطهر امامزادگان (ع) سال جدید را . . .

14:31 - 1395/12/30
بهار سرآغاز تحولی لطیف در همه موجوادت - آیت الله سجادی **

بهار سرآغاز تحولی لطیف در همه موجوادت - آیت الله سجادی **

خداوندا و ای مهربانا، بهاری تر ز بهاران و یادگار پیامبران حضرت امام مهدی عج را به فریادمان برسان و از ظلمات زمان و مکان و دوران ما را نجات بده.*آیت الله سید محمد سجادی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم7401/ تنظیم کننده- بهمن اطمینان** انتشار دهنده : . . .

13:12 - 1395/12/30
معاون استاندار: ورود 2 میلیون و 400 هزار مسافرنوروزی به قم

معاون استاندار: ورود 2 میلیون و 400 هزار مسافرنوروزی به قم

خبرنگار ایرنا با اشاره به ترافیک سنگین درمحورهای مواصلاتی قم با بیان اینکه از این تعداد مسافر یک میلیون و 777 هزار تن . . . اینکه از این تعداد مسافر یک میلیون و 777 هزار تن وارد شهر قم شده اند، مسجد مقدس جمکران را یکی از مراکز مهم اقامتی . . . رسمی، هتل، مهمانسرا، حسینیه ها، مساجد و بقاع متبرک در قم پر شده است.35 واحدهتل، 27 واحدهتل آپارتمان، 55 واحد . . . باران و وقوع شرایط بحرانی برای اسکان مسافران نوروزی در قم صورت گرفته است.طی سه روز گذشته بیش از 610 هزار دستگاه . . . سه روز گذشته بیش از 610 هزار دستگاه وسیله نقلیه وارد شهر قم شده است.استان قم دارای هشت راه مواصلاتی اصلی و چهار راه . . .

17:39 - 1395/12/29
رئیس پلیس راه قم: بار ترافیک ورودی به قم بسیار سنگین است

رئیس پلیس راه قم: بار ترافیک ورودی به قم بسیار سنگین است

با وجود ترافیک سنگین هیچ گونه مورد خاصی درمحورهای استان قم به ویژه محور تهران – قم وجود ندارد و وسایل نقلیه ورودی به . . . هیچ گونه مورد خاصی درمحورهای استان قم به ویژه محور تهران – قم وجود ندارد و وسایل نقلیه ورودی به شهر به سمت پارکینگ های . . . سمت پارکینگ های پیش بینی شده هدایت می شوند.رئیس پلیس راه قم با اشاره به حلول سال نو در روز دوشنبه 30 اسفندماه اظهار . . . 30 اسفندماه اظهار کرد: به طور قطع حجم ورودی به شهر مقدس قم در ساعت های آینده به ویژه در ساعت های منتهی به تحویل سال . . . وجود کمترین محدویت های ترافیکی برای تسهیل در ترافیک در سطح قم اجرا شده است.وی گفت: با توجه به پیش بینی بارش باران در قم . . .

13:48 - 1395/12/29
قم در کانون توجه دولت تدبیر و امید در سال 95

قم در کانون توجه دولت تدبیر و امید در سال 95

به گزارش ایرنا، سفر رئیس جمهوری و دو سوم اعضای کابینه دولت تدبیر و امید به قم، رحلت آیت الله موسوی اردبیلی ، بازگشایی مصلای قدس پس از 9 . . . از 9 سال، جدایی علی دایی از تیم صبا، استعفای مدیرکل ارشاد قم، افتتاح بیمارستان فرقانی و نخستین پایگاه اورژانس هوایی . . . و نخستین پایگاه اورژانس هوایی کشور و راهیابی دو ورزشکار قمی به مسابقات پارالمپیک از جمله رویدادهای مهم استان قم در . . . قمی به مسابقات پارالمپیک از جمله رویدادهای مهم استان قم در سال 95 است.درحالی سال 1395 به روزهای پایانی خود نزدیک . . . سفر رئیس جمهوری و دو سوم اعضای کابینه دولت یازدهم به قمدر سالجاری قم شاهد حضور گسترده مسئولان اجرایی کشور بود. در . . .

10:17 - 1395/12/28
امروز حوزه انقلابی و مردم ایران بر سر پیمان خود با نظام اسلامی ایستاده‌ اند

خطیب نماز جمعه قم:

امروز حوزه انقلابی و مردم ایران بر سر پیمان خود با نظام اسلامی ایستاده‌ اند

به گزارش ایرنا، آیت الله علیرضا اعرافی در آخرین خطبه نماز جمعه شهر مقدس قم درسال جاری در مصلای قدس، هم چنین با اشاره به رویدادهای . . . از مسئولان ستاد تسهیلات نوروزی در سراسر کشور به ویژه در قم که برای خدمت به زائران تلاش می کنند، تقدیر کرد و گفت: . . . کرد و گفت: میلیون ها تن در این ایام برای زیارت به شهرهای قم و مشهد می آیند و مردم قم که میزبان زائران حرم مطهر حضرت . . . در این ایام برای زیارت به شهرهای قم و مشهد می آیند و مردم قم که میزبان زائران حرم مطهر حضرت معصومه(س) هستند و کسانی که . . . خدمت می کنند، کار بزرگی را انجام می دهند. خطیب نماز جمعه قم تصریح کرد: برای کاهش تصادف ها و مشکلات همه همت کنند و . . .

15:37 - 1395/12/27
مصدومان شب چهارشنبه آخر سال قم به 25 نفر رسید

مصدومان شب چهارشنبه آخر سال قم به 25 نفر رسید

به گزارش سه شنبه شب ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم ، محمدرضا حسنی در گفت وگویی اظهار داشت: این کودک بلافاصله . . . انتقال یافت ولی باوجود تلاش کادر درمانی و عوامل اورژانس قم متاسفانه یک بند انگشت این کودک قطع شد. درهمین حال معاون . . . کودک قطع شد. درهمین حال معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم نیز گفت: از مجموع مصدومان، پنج تن سرپایی مداوا و ۲۰ نفر . . . اند.در حوادث شب چهارشنبه آخر سال دوتن از ماموران آتش نشانی قم نیز درحین جمع آوری لاستیک های آتش زده شده مصدوم و به . . .

0:56 - 1395/12/25
پسا برجام و 300 میلیون یورو فاینانس برای مترو قم

پسا برجام و 300 میلیون یورو فاینانس برای مترو قم

مشکل تبادلات تجاری و مالی واحدهای صنعتی و تولیدی استان قم را تا حد زیادی رفع کند. 26 دی ماه سال گذشته با انتشار . . . بازار های جهانی را نیز به سوی بسیاری از صنایع ملی و استان قم گشود و آنان را از شرایط رکود خارج کرد.بازارهای داخلی تا . . . کردن زمینه حضور مجدد تعداد بسیاری از تولیدکنندگان و تاجران قمی در کشورهای مختلف بود. برجام همچنین امکان ورود فناوری و . . . کرد و بدین ترتیب امکانی را در اختیار تولیدکنندگان استان قم قرار داد که به وسیله آن بتوانند سطح کمی و کیفی محصولات . . . محصولات خود را ارتقا دهند.دستاورد دیگر برجام برای استان قم حضور سرمایه گذاران خارجی در این استان و شکوفایی هر چه . . .

10:51 - 1395/12/24
پیکر مطهر شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) در قم تشییع شد

پیکر مطهر شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) در قم تشییع شد

تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) تشییع کردند.تصاویری از رشادت های این شهید بر دست مردم خداجوی استان قم بود که خانواده این شهید را تا حرم مطهر همراهی کردند.پیکر این شهید مطهر بعد از طواف بر گرداگرد . . . نماز میت توسط آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری، برای خاکسپاری به آرامستان بهشت معصومه قم منتقل شد.مجاوران و زائران حرم کریمه اهل بیت(ع) با شاخه های گل پیکر مطهر این شهید را گلباران . . .

19:19 - 1395/12/23
تصادف درمحور قدیم قم - تهران جان 3 نفر را گرفت

تصادف درمحور قدیم قم - تهران جان 3 نفر را گرفت

داشت: این تصادف ساعت 5:15 امروز در کیلومتر 13 محور قدیم قم - تهران رخ داد.وی ادامه داد: در این تصادف یک دستگاه تریلی . . . داد.وی ادامه داد: در این تصادف یک دستگاه تریلی که از سمت قم به تهران در حال حرکت بود با یک دستگاه خودرو پراید که از . . . در حال حرکت بود با یک دستگاه خودرو پراید که از تهران به قم حرکت می کرد به شدت برخورد کرد.پناهی، علت این سانحه را . . . حرکت کنند.معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌ های پزشکی استان قم نیز در خصوص این تصادف گفت: شدت آسیب ها در این تصادف . . . به حدی بود که برغم حضور به موقع کارکنان اورژانس115 استان قم امکان هیچ گونه اقدام فوریتی نبود و هر سه فوتی این تصادف . . .

9:28 - 1395/12/23
براساس نص صریح قرآن حرم های اهل بیت (ع) مقدس است

تولیت حرم حضرت معصومه (س):

براساس نص صریح قرآن حرم های اهل بیت (ع) مقدس است

کننده در سومین نشست هم اندیشی نمایندگان آستان های مقدس در قم، با اشاره به آیه ای از قرآن کریم خاطرنشان کرد: پروردگار . . . اهانت به ضریح های مطهر گناهی نابخشودنی است. امام جمعه موقت قم همچنین با بیان این که خادمان آستان های مقدس باید به آرمان . . . در این جهت حرکت کنند. وی با اشاره به این که شهر مقدس قم با توجه به وجود حوزه علمیه و مراجع تقلید دارای ظرفیت های . . .

22:5 - 1395/12/22
سومین نشست هم اندیشی نمایندگان اعتاب مقدس جهان اسلام در قم آغاز شد

سومین نشست هم اندیشی نمایندگان اعتاب مقدس جهان اسلام در قم آغاز شد

به گزارش ایرنا، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی، جمعه شب در نشست خبری که به همین مناسبت در هتل کریمه قم برگزار شد افزود: در این نشست که یکشنبه شب به کار خود پایان می دهد، نمایندگان اعتاب مقدس جهان . . . این که زیارت قدرت نرم فکری جهان اسلام است و بسیاری از مناسبات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ملت ها را رقم می زند، افزود: نمونه بارز نقش آفرینی جایگاه بی بدیل زیارت گردهمایی شکوهمند اربعین حسینی در کربلای . . .

9:22 - 1395/12/21
خطیب جمعه قم:قوای سه گانه با تخریب جنگل ها و مراتع برخورد کنند

خطیب جمعه قم:قوای سه گانه با تخریب جنگل ها و مراتع برخورد کنند

به گزارش ایرنا، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر مقدس قم افزود: جنگل ها و فضای سبز نقش بسیار مهم و موثری در سلامت . . . به ارزش های دفاع مقدس است. عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به ارزش و جایگاه سفر راهیان نور در تأثیرگذاری بر . . . بسیاری از منکرات و ناهنجاری ها در جامعه شده است. خطیب جمعه قم در ادامه افزود: امروز وقتی منکری درجامعه رخ می دهند، . . . کردن، مواضع تهاجمی داشته باشیم. استاد برجسته حوزه علمیه قم در پایان با بیان اینکه کارنامه کشورهای غربی در منطقه . . .

14:8 - 1395/12/20
ناطق نوری در بیمارستان قم بستری شد

ناطق نوری در بیمارستان قم بستری شد

به گزارش بامداد جمعه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر محمدرضا مظفری در گفت وگویی اظهار داشت: حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری بدلیل زمین خوردگی از ناحیه مچ دست آسیب دیدند که هم اکنون مچ دست وی گچ گرفته شد.وی افزود: همچنین ستون فقرات ایشان نیز سی . . .

1:9 - 1395/12/20
حکمیت یکی از روش های موثر در روان سازی روابط تجاری است

دبیرکل مرکز داوری اتاق بازرگانی:

حکمیت یکی از روش های موثر در روان سازی روابط تجاری است

به گزارش ایرنا، محسن محبی روز پنجشنبه در آیین گشایش مرکز داوری اتاق بازرگانی قم اظهار داشت: مرکز داوری اتاق بازرگانی حدود 15 سال پیش در . . . موفقیت آمیز افتتاح این مرکز در سایر استان های کشور، در قم نیز می تواند راهگشای تجار در عرصه تجارت باشد.وی با بیان . . . شود.مدیر دفتر داوری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم نیز در این آیین با اشاره به هدف تشکیل این مرکز در اتاق . . . مندی از این نهاد ارزشمند و در عین حال مغفول، اتاق بازرگانی قم مصمم شد تا با یاری گرفتن از مرکز داوری اتاق ایران اقدام . . . این دفتر نماید.حمید شعبانی افزود: مرکز داوری اتاق بازرگانی قم در سال 95 فعالیت خود را در راستای ایجاد یک نهاد مستقل و . . .

16:26 - 1395/12/19
تقریب مذاهب یکی از اقدام های ارزشمند آیت الله بروجردی است

آیت الله علوی بروجردی:

تقریب مذاهب یکی از اقدام های ارزشمند آیت الله بروجردی است

به گزارش ایرنا، وی روز پنجشنبه در پیش کنگره نکوداشت حضرت آیت الله العظمی بروجردی در قم با اشاره به تایید و تاکید آیت الله بروجردی بر تقریب مذاهب . . . حضرات آیات مراجع تقلید ناصر مکارم شیرازی و جعفر سبحانی در قم برگزار شد.در این پیش کنگره که در سالن همایش های مدرسه . . . کنگره که در سالن همایش های مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) قم ترتیب یافت، جایگاه علمی و ابعاد شخصیتی حضرت آیت الله . . . در حالی که فقط 28 سال داشت به درجه اجتهاد رسید. مسجد اعظم قم، مسجد امام علی(ع) در هامبورگ آلمان، ساخت چهار مسجد بزرگ . . . ‌های اجتماعی و سیاسی صبح روز پنجشنبه 13 شوال 1380 هجری قمری برابر با دهم فروردین 1340 شمسی در حالی که 88 بهار از . . .

14:31 - 1395/12/19
آیت الله سبحانی: آیت الله بروجردی شیعه را به جهان معرفی کرد

آیت الله سبحانی: آیت الله بروجردی شیعه را به جهان معرفی کرد

بروجردی در سالن همایش های مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) قم، افزود: امروز شناخت از جهان اسلام شرط مرجعیت است و شناخت . . . الله بروجردی در 15 سال فقاهت تام بر جهان تشیع مکتبی را در قم به وجود آورد که زمینه ساز نهضت سیاسی حوزه علمیه شد.وی . . . از مراجع تقلید، رضا استادی از استادان برجسته حوزه علمیه قم، علما، طلاب و نمایندگانی از دفاتر مراجع تقلید حضور . . . در حالی که فقط 28 سال داشت به درجه اجتهاد رسید. مسجد اعظم قم، مسجد امام علی(ع) در هامبورگ آلمان، ساخت چهار مسجد بزرگ . . . ‌های اجتماعی و سیاسی صبح روز پنجشنبه 13 شوال 1380 هجری قمری برابر با دهم فروردین 1340 شمسی در حالی که 88 بهار از . . .

13:40 - 1395/12/19
دانشنامه علوم قرآن تشنگان معارف اسلامی در جهان را سیراب می کند

آیت الله مکارم شیرازی:

دانشنامه علوم قرآن تشنگان معارف اسلامی در جهان را سیراب می کند

به گزارش ایرنا، وی عصر چهارشنبه در آیین رونمایی از 2 جلد نخست دانشنامه علوم قرآن در مدرسه علمیه امام کاظم (ع) قم، اظهار داشت: سخن آن مرد دانشمند آمریکایی را فراموش نکنیم که پیش بینی کرده بود در آینده زمانی فرا می رسد که مردم آمریکا صبح با صدای اذان از خواب بیدار خواهند شد، در چنین شرایطی پاسخ گویی به این نیاز . . .

22:27 - 1395/12/18
پیکر مطهر 6 شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) در قم تشییع شدند

پیکر مطهر 6 شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) در قم تشییع شدند

سرایی مداحان اهل بیت(ع) بر روی دوش قشرهای مختلف مردم متدین قم از مسجد امام حسن عسکری(ع) به سمت حرم حضرت معصومه(س) تشییع . . . و پرسنل نیروهای مسلح، فضلا، کسبه و قشرهای مختلف مردم استان قم، با در دست گرفتن تصاویری از رشادت های شهدا، خانواده ها . . . و اقامه نماز توسط آیت الله علیرضا اعرافی، امام جمعه موقت قم در قطعه شهدای مدافع حرم در بهشت معصومه قم در کنار . . . امام جمعه موقت قم در قطعه شهدای مدافع حرم در بهشت معصومه قم در کنار همرزمانشان به خاک سپرده شدند.مردم خداجوی قم و . . . معصومه قم در کنار همرزمانشان به خاک سپرده شدند.مردم خداجوی قم و زائران کریمه اهل بیت(س) با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا، . . .

16:52 - 1395/12/18
35 واحد آموزشی و پرورشی جدید طی سه سال گذشته در قم بهره برداری شد

35 واحد آموزشی و پرورشی جدید طی سه سال گذشته در قم بهره برداری شد

سازمان ملی زمین و مسکن و سفر رهبر معظم انقلاب به استان قم احداث شده است.وی اضافه کرد: همچنین 11 باب مدرسه در قالب . . . بالغ بر 52 میلیارد و 650 میلیون ریال از محل اعتبار ملی در قم تخریب و نوسازی شد.پورگلیان افزود: در این مدت تعداد 19 باب . . . میلیون خریداری شده است.مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس قم اضافه کرد: برای تامین مصالح ساختمانی و تاسیساتی از جمله . . . 230 هزار دانش آموز در یک هزار و 300 کد واحد آموزشی استان قم تحصیل می کنند. 2085 / 1175 خبرنگار: سمیه حیدری ** . . .

9:40 - 1395/12/18
210 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد قم به بهره برداری رسید

با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی/

210 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد قم به بهره برداری رسید

امام خمینی(ره) کشور در این مراسم که در محله 6 شهرک پردیس قم برگزار شد، اظهار کرد: بهره برداری از این طرح ماحصل تلاش . . . زایی خانوار های تحت پوشش کمیته امداد انجام شده است.منصور قمشه با اشاره به افزایش مستمری مددجویان از آن به عنوان یک . . . بر اساس توانمندی ها و اشتغالی که بدست آوردند، خودکفا شدند.قمشه همچنین با اذعان به اینکه هم اکنون پشت نوبتی تامین . . . دولت بتوانیم آنها را تحقق ببخشیم.مدیرکل کمیته امداد امام قم نیز در ابتدای این مراسم با بیان اینکه عملیات عمرانی و . . . مسکن احداثی طی 2 ماه گذشته 60 واحد مسکونی را در نقاط مختلف قم خریداری کردیم، و به ازای هر واحد 400 میلیون ریال به صورت . . .

20:26 - 1395/12/17
رئیس مجلس: معلمان کشور هنوز آن زندگی با کرامت را پیدا نکرده اند

رئیس مجلس: معلمان کشور هنوز آن زندگی با کرامت را پیدا نکرده اند

شنبه در همایش تجلیل از نخبگان و برگزیدگان دانش آموزی استان قم در عرصه های ملی و بین المللی و منتخبان پرسش مهر ریاست . . . های موفق با برنامه ریزی دقیق، آینده روشنی را برای خود رقم می زنند و این مهم در پناه عقلانیت امکان پذیر است.رئیس . . . شورای اسلامی، سید مهدی صادقی استاندار، رضا سیار فرماندار قم و معاونان استاندار و سایر مدیران استان تجلیل شد./7401/ . . .

19:57 - 1395/12/17
رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حل معضل بیکاری مددجویان تاکید کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حل معضل بیکاری مددجویان تاکید کرد

آئین بهره برداری از 210 واحد مسکن مددجویی در شهرک پردیسان قم اظهار داشت: اگر موضوع اشتغال رفع شود، بقیه امور زندگی نیز . . . اشاره به واگذاری واحدهای مسکن مددجویی از سوی کمیته امداد قم، آن را اقدامی تحسین برانگیز توصیف کرد و افزود: واگذاری . . . برانگیز توصیف کرد و افزود: واگذاری این واحدهای مسکونی در رقم زدن یک زندگی آبرومندانه برای نیازمندان نقش مهمی دارد.رئیس . . . از همین ویژگی ها برخوردار بود.طرح 210 واحدی مسکن مددجویی قم با اعتباری بالغ بر 134 میلیارد ریال به بهره برداری . . .

18:32 - 1395/12/17
3 فوتی و 13 مصدوم در حوادث رانندگی قم

3 فوتی و 13 مصدوم در حوادث رانندگی قم

تریلی با خودروهای سواری تصادف کردند، ماموران اورژانس نیز در محل حادثه حضور داشتند و خوشبختانه به افراد حاضر در محل آسیبی نرسید.حسنی گفت: در حادثه بعدی که ساعت 00:14 بامداد در کیلومتر 45 آزادراه قم - تهران رخ داد، 2 دستگاه خودرو مزدا و پژو 405 با هم برخورد کردند که باعث فوت در دم یک خانم 90 ساله شد.وی اضافه کرد: در این حادثه 2 تن دیگر نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.وی به برخود 2 دستگاه . . .

9:53 - 1395/12/16
برتری تیم فوتسال فردوسی مشهد مقابل آتلیه طهران قم

برتری تیم فوتسال فردوسی مشهد مقابل آتلیه طهران قم

به گزاش ایرنا، بازی 2 تیم فوتسال فردوسی مشهد و آتلیه طهران قم که عصر یکشنبه در چهارچوب هفته شانزدهم لیگ دسته یک فوتسال در ورزشگاه شهدای مدافع حرم مشهد برگزار . . . داوودی یک گل برای تیم فردوسی مشهد در این دیدار به ثمر رساندند و اصغر احمدی هر 2 گل تیم آتلیه طهران قم را وارد دروازه کرد. تیم مقاومت مشهد دیگر نماینده این شهر در لیگ دسته یک فوتسال نیز امروز مقابل . . .

21:43 - 1395/12/15
حکم حبس احمد منتظری تعلیق شد

حکم حبس احمد منتظری تعلیق شد

به گزارش روز شنبه ایرنا، در خبر منتشر شده در این پایگاه آمده است: احمد منتظری ساعت ٩ صبح امروز (٩٥/١٢/١٤) با پایان یافتن مدت مرخصی، بر حسب قرار قبلی به دادسرای ویژه روحانیت قم مراجعه کرد، که به وی گفته شد حکم مربوطه به حالت تعلیق درآمده است.چهارم اسفندماه جاری احمد منتظری روانه زندان شد که بعد از 24 ساعت به او هشت روز مرخصی داده شد.7401/ 6133/ خبرنگار- بهمن اطمینان . . .

14:27 - 1395/12/14
اصلاح آئین نامه انتخابات مجلس خبرگان رهبری ضروری است

سید احمد خاتمی :

اصلاح آئین نامه انتخابات مجلس خبرگان رهبری ضروری است

به گزارش ایرنا، آیت الله سیداحمد خاتمی روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه درسالن جلسات دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری درقم از معیشت مردم و مسائل اقتصادی به ویژه اقتصاد مقاومتی ونیز فضای مجازی،فرصت ها و بحران هابه عنوان مهمترین موضوعات قابل طرح در دستورکاراجلاسیه مجلس خبرگان رهبری نام برد. وی با اشاره به برگزاری دومین . . .

14:3 - 1395/12/14
سعداوی: استحقاق سه امتیاز بازی را داشتیم / تجلیل از بازی خوب بازیکنان جوان فولاد

سعداوی: استحقاق سه امتیاز بازی را داشتیم / تجلیل از بازی خوب بازیکنان جوان فولاد

به گزارش ایرنا، نعیم سعداوی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از بازی صبای قم و فولاد خوزستان افزود: امروز بازی خوبی را از خود به نمایش . . . خود را به خوبی نشان دهند. دیدار دو تیم فوتبال صبای قم و فولاد خوزستان در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال . . . برتر فوتبال باشگاههای کشور که در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم برگزار شد، با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. 8146 / . . .

18:35 - 1395/12/13
صفحه 1 از 33 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >