رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و قزاقستان: مبارزه با پدیده شوم تروریسم نیازمند همکاری همه کشورهاست

در دیدار با نایب رئیس مجلس قزاقستان؛

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و قزاقستان: مبارزه با پدیده شوم تروریسم نیازمند همکاری همه کشورهاست

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، احمد امیرآبادی فراهانی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و قزاقستان در دیدار با ولادیمیر کارپوویچ نایب رئیس مجلس . . . دیدار با ولادیمیر کارپوویچ نایب رئیس مجلس نمایندگان جمهوری قزاقستان به پیشینه روابط دوستانه دو کشور اشاره کرد و افزود: . . . دوستانه دو کشور اشاره کرد و افزود: گسترش مناسبات ایران و قزاقستان بویژه در عرصه پارلمانی در شناخت توانمندی های . . . و تجاری هموار می کند.رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و قزاقستان با تمجید از برگزاری همایش پارلمانی حمایت قانونی از . . . تصریح کرد: گسترش مبادلات تجاری و بازرگانی میان ایران و قزاقستان و تبادل تجربیات در زمینه استفاده از فناوری های نوین . . .

11:15 - 1396/04/04
امیرآبادی: بعضی کشورهای منطقه و فرامنطقه ادای مبارزه با تروریسم را درمی‌آورند

در دیدار با رئیس کمیسیون امور خارجه مجلس قزاقستان

امیرآبادی: بعضی کشورهای منطقه و فرامنطقه ادای مبارزه با تروریسم را درمی‌آورند

رئیس کمیسیون امورخارجه، دفاع و امنیت مجلس نمایندگان قزاقستان گفت: ایران و قزاقستان به عنوان دو کشور بزرگ با . . . دفاع و امنیت مجلس نمایندگان قزاقستان گفت: ایران و قزاقستان به عنوان دو کشور بزرگ با موقعیت ممتاز و راهبردی که . . . هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از میزبانی شایسته قزاقستان در مذاکرات آستانه، همکاری در مبارزه با تروریسم به . . . ارتباطات دو کشور وجود ندارد و گروه دوستی پارلمانی ایران و قزاقستان از روند توسعه مناسبات دوستانه فیمابین در همه بخش ها . . . دوستانه فیمابین در همه بخش ها حمایت می کند.**همکاری قزاقستان با ایران در مبارزه با افراط گرایی، تروریسم و تولید . . .

9:33 - 1396/04/03
نخستین محموله دام زنده از قزاقستان وارد گلستان شد

نخستین محموله دام زنده از قزاقستان وارد گلستان شد

زنده است و پیرو صدور مجوز حمل بهداشتی و واردات دام زنده از قزاقستان از سوی سازمان دامپزشکی کشور و با نظارت دامپزشکی، . . . گلستان شده است. وی افزود: گوسفندهای زنده وارد شده از کشور قزاقستان قرنطینه شده و بعد از طی مراحل قانونی و مدت قرنطینه، . . . مجوز از سوی سازمان دامپزشکی کشور، ذبح گوسفندان وارداتی از قزاقستان در این کشتارگاه انجام می شود. دکتر گلدی پوری اضافه . . . کرد: بازرگانان و تجاری که تمایل به واردات دام زنده از کشور قزاقستان دارند می توانند تقاضای خود را به دامپزشکی استان . . . شود. گلستان از طریق خط ریلی بین المللی ایران - ترکمنستان - قزاقستان که از مرز اینچه برون می گذرد با کشور قزاقستان روابط . . .

15:1 - 1396/03/24
توافق روسیه و قزاقستان برای ساخت فضاپیما

توافق روسیه و قزاقستان برای ساخت فضاپیما

به گزارش ایرنا، راگوزین پس از گفت وگو با اسکار مامین نخست وزیر قزاقستان اظهار کرد: ذو کشور برای تسریع روند ساخت موشک . . . و همچنین زیرساخت های مورد نیاز در پایگاه فضایی بایکانور قزاقستان به توافق رسیدند. شبکه تلویزیونی روسی زویوزدا روز . . . بین المللی و سپس موشک های سرنشین دار دیگر که مورد نظر دولت قزاقستان است، دست یابیم. معاون امور دفاعی نخست وزیر روسیه . . . وزیر روسیه پیشتر نیز با اعلام تصمیم همکاری موشکی کشورش با قزاقستان، از برنامه نوسازی و تصمیم گیری برای پایگاه فضایی . . . خبر داد. وی در باره در باره وضعیت پایگاه فضایی بایکانور در قزاقستان که پس از فروپاشی سال 1991شوروی تاکنون همچنان مرکز . . .

8:53 - 1396/03/24
پرچم دو کشور هنگامی روی میز قرار می گیرد که دو مقام `هم سطح` دیدار کنند

قاسمی:

پرچم دو کشور هنگامی روی میز قرار می گیرد که دو مقام 'هم سطح' دیدار کنند

پاسخ به شبهات ایجاد شده به خصوص استفاده نشدن از پرچم ایران در دیدار وزیر امور خارجه و رییس جمهور قزاقستان در حاشیه نشست سران سازمان همکاری شانگهای در شهر آستانه افزود: بهانه طرح شده درباره پرچم در . . . باشد تنها پرچم کشوری که مقام عالی تری دارد نصب می شود.وی تصریح کرد: در دیدار ظریف با روسای جمهور قزاقستان، ترکیه و افغانستان پرچم آن کشورها قرار گرفت. چندی پیش هم درباره همین مساله و دیدارهای رییس . . .

19:53 - 1396/03/23
کارشناسان خراسان جنوبی کشت فراسرزمینی در هزار هکتار زمین های قزاقستان اجرا می کنند

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی:

کارشناسان خراسان جنوبی کشت فراسرزمینی در هزار هکتار زمین های قزاقستان اجرا می کنند

داشت و شرکت جهاد سبز از واحدهای زیرمجموعه از سه سال قبل، قزاقستان را به عنوان کشور هدف تعریف و وارد اقدامات اولیه شد. . . . ای بین هیات ایرانی و طرف مقابل امضا شد. وی بیان کرد: قزاقستان 1.7 دهم ایران وسعت دارد، این در حالی است جمعیت این . . . یادآور شد: در شرایط فعلی با توجه به بارندگی های مناسب در قزاقستان نوع کشت دیم انتخاب شد، اما می توان به روش های نوین . . . کند، همچنین بر اساس قراردهای منعقد شده اشتغال بین استان و قزاقستان 50 به 50 در نظر گرفته شد. وی بیان کرد: فاصله نزدیک . . . بیان کرد: فاصله نزدیک راه آهن در 30 کیلومتری اجرای طرح در قزاقستان و اتصال خط آهن به سرخس و از سرخس تا طبس از دیگر . . .

19:31 - 1396/03/22
نمایشگاه دستاوردهای انرژی 150 کشور از جمله ایران در آستانه قزاقستان

نمایشگاه دستاوردهای انرژی 150 کشور از جمله ایران در آستانه قزاقستان

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های محلی قزاقستان در این نمایشگاه کشورهای شرکت کننده از روز گذشته ( شنبه) بهترین پروژه های خود برای دستیابی . . . «انرژی آینده» (Future Energy) تا دهم سپتامبر سال 2017 ( 19 شهریور سال 1396) در شهر آستانه، پایتخت قزاقستان دایر برگزار خواهد شد. شرکت سهامی نمایشگاهها نیز به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران و با . . .

13:48 - 1396/03/21
نعمت زاده: ایران در پی توسعه انرژی های پاک است

نعمت زاده: ایران در پی توسعه انرژی های پاک است

«محمدرضا نعمت زاده» افزود: ایران روابط بسیار خوبی با قزاقستان دارد، ما از حضور در این اکسپو خوشحالیم زیرا . . . و در این زمینه قراردادی برای ساخت نیروگاه بادی با کشور قزاقستان منعقد شده است.وی با اشاره به تاریخ دو هزار ساله . . . کرد جمهوری اسلامی ایران بتواند با کمک همه کشورها بویژه قزاقستان در توسعه این صنایع گام های جدی بردارد.به گزارش . . . گام های جدی بردارد.به گزارش ایرنا، اقلام صادراتی ایران به قزاقستان شامل ظروف شیشه ای، لوازم خانه داری و خوراک پزی، . . . پسته، چای، خرما، انگور، آلو، رب گوجه فرنگی و... می شود.قزاقستان نیز کالاهایی مانند ماشینک های اکسترودینگ، . . .

14:41 - 1396/03/20
ظریف با رئیس جمهوری قزاقستان و وزیران خارجه روسیه، ازبکستان و قرقیزستان مذاکره کرد

ظریف با رئیس جمهوری قزاقستان و وزیران خارجه روسیه، ازبکستان و قرقیزستان مذاکره کرد

آئین گشایش نمایشگاه بین المللی اکسپو 2017 به آستانه پایتخت قزاقستان سفر کرده است.ظریف در مذاکره با نور سلطان نظربایف . . . کرده است.ظریف در مذاکره با نور سلطان نظربایف رئیس جمهوری قزاقستان، سرگئی لاوروف، عبدالعزیز کامیلوف و ارلان عبدالدایف . . . جمهوری افغانستان، غیرت عبدالرحمانف و وانگ یی وزیران خارجه قزاقستان و چین در باره روابط دوجانبه، اوضاع منطقه ای و تنش . . .

11:48 - 1396/03/19
رئیس جمهوری قزاقستان حمله تروریستی تهران را محکوم کرد

رئیس جمهوری قزاقستان حمله تروریستی تهران را محکوم کرد

به گزارش ایرنا، در پیام نظربایف که توسط دفتر مطبوعاتی رئیس جمهوری قزاقستان روز پنجشنبه انتشار یافت، آمده است: با اندوه فراوان . . . رهبر فقید ایران اطلاع یافتیم. خبرگزاری دولتی قازی اینفورم قزاقستان به نقل از پیام نظربایف نوشت: از طرف خود و ملت . . . قزاقستان به نقل از پیام نظربایف نوشت: از طرف خود و ملت قزاقستان به خانواده ها و نزدیکان قربانیان این حوادث تروریستی . . . صلح و امنیت جهانی را به شدت محکوم می کنیم.نظربایف نوشت: قزاقستان همواره برای ادامه همکاری با ایران در مبارزه با . . .

19:10 - 1396/03/18
ظریف و همتای قزاقستانی در آستانه مذاکره کردند

ظریف و همتای قزاقستانی در آستانه مذاکره کردند

آئین گشایش نمایشگاه بین المللی اکسپو 2017 به آستانه پایتخت قزاقستان سفر کرده است.در دیدار روز پنجشنبه ظریف و . . . روز پنجشنبه ظریف و عبدالرحمانف موضوع گسترش روابط ایران و قزاقستان در حوزه های مختلف بررسی و بر اهمیت همکاری های دو . . . بر اهمیت همکاری های دو کشور در زمینه های گوناگون تاکید شد.قزاقستان از بهمن ماه سال 95 میزبان چند دور مذاکرات سوری-سوری . . . و اقتصادی سال 1385 تاسیس شد.این سازمان شامل چین، روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان و ازبکستان در برگیرنده معادل . . .

18:29 - 1396/03/18
ظریف در قزاقستان/ نشست سران شانگهای با دستور کار ایران

ظریف در قزاقستان/ نشست سران شانگهای با دستور کار ایران

به گزارش ایرنا، ظریف رئیس هیات جمهوری اسلامی ایران در سفر به پایتخت قزاقستان در نشست دو روزه شانگهای که از امروز (پنجشنبه) آغاز می شود حضور خواهد یافت و همچنین در آئین . . . منطقه ای برای همکاری های چند جانبه امنیتی و اقتصادی سال 1385 تاسیس شد.این سازمان شامل چین، روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان و ازبکستان در برگیرنده معادل 30 میلیون و 189 هزار کیلومتر مربع مساحت، . . .

16:3 - 1396/03/18
دعوت قزاقستان از آمریکا در مذاکرات صلح سوریه به عنوان یک ناظر

دعوت قزاقستان از آمریکا در مذاکرات صلح سوریه به عنوان یک ناظر

خبرگزاری کانیوز به نقل از سخنگوی وزارت امورخارجه قزاقستان نوشته است که این کشور با دعوت از آمریکا برای نظارت بر روند مذاکرات صلح سوریه در هفته آینده . . . بحران سوریه است . تاکنون چهار نشست در ماههای دی، بهمن و اسفند 95 و اردیبهشت 96 در آستانه پایتخت قزاقستان با حضور دولت سوریه و معارضان سوری و کشورهای ایران، ‌روسیه و ترکیه به عنوان تضمین کنندگان . . .

10:47 - 1396/03/17
برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی در قزاقستان

برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی در قزاقستان

به گزارش یکشنبه شب ایرنا، در این مراسم که با حضور ایرانیان مقیم قزاقستان برگزار شد، مجتبی دمیرچی لو سفیر ایران در آستانه در سخنانی به ابعاد شخصیتی امام راحل پرداخت و بر ضرورت تبیین و اندیشه های آن امام (ره) و اهداف انقلاب اسلامی به ویژه برای جوانان تاکید . . .

0:41 - 1396/03/15
پیروزی والیبال زنان ایران در مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا

پیروزی والیبال زنان ایران در مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا

نیز دو مسابقه برگزار می شود که در مسابقه نخست چونبوری تایلند با تیانجین چین بازی می کند و آلتای قزاقستان نیز به مصاف هیسامیتسو ژاپن می رود. برنده های این دو بازی به دیدار نهایی راه می یابند و تیم . . . رتبه سومی با هم مسابقه خواهند کرد.مسابقات والیبال باشگاه های زنان آسیا از ٤ تا ١٢ خرداد در کشور قزاقستان برگزار می شود و تیم بانک سرمایه به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها حضور دارد. برای . . .

11:54 - 1396/03/09
هشت تیم باشگاهی قاره کهن در رقابت های والیبال جام باشگاه های زنان آسیا

هشت تیم باشگاهی قاره کهن در رقابت های والیبال جام باشگاه های زنان آسیا

ایران، ژاپن، تایلند، فیلیپین، چین، ‌چین تایپه، ویتنام و قزاقستان در قالب دو گروه چهار تیمی رقابت می کنند.نماینده . . . در مرحله مقدماتی این رقابت ها به شرح زیر است:‌گروه اول: قزاقستان، تایلند، ایران و چینگروه دوم: ژاپن، چین، ویتنام و . . . ایران – چین تایپه ساعت 14:00 * شنبه – 6 خردادماه : ایران – قزاقستان ساعت 19:00 هجدهمین دوره رقابت های والیبال باشگاه . . . (فیزیوتراپ) و مریم فراتی (آنالیزور) این تیم را در سفر به قزاقستان همراهی می کنند.این دهمین حضور نماینده والیبال . . .

11:52 - 1396/03/03
قزاقستان موشک فضاپیما می سازد

قزاقستان موشک فضاپیما می سازد

نخست وزیر روسیه روز سه شنبه با اعلام تصمیم همکاری موشکی با قزاقستان، از برنامه نوسازی و تصمیم گیری برای پایگاه فضایی . . . روسیا سگودنیا در این باره به نقل از راگوزین نوشت: روسیه و قزاقستان در صدد طراحی و ساخت موشک فضایی جدیدی هستند که توان . . . را دارد.وی همچنین در باره وضعیت پایگاه فضایی بایکانور در قزاقستان که پس از فروپاشی سال 1991شوروی تاکنون همچنان مرکز . . . مورد سرنوشت این پایگاه مذاکره می کنند.مقام روسی اظهار کرد: قزاقستان قرار است در بازسازی سکوی پرتاب موشک بایکانور مشارکت . . . برای تداوم استفاده از این پایگاه سالانه 100 میلیون دلار به قزاقستان می پردازد، سال 2016 پایگاه فضایی واستوچنی در خاور . . .

14:54 - 1396/03/02
نشست کنگره رهبران ادیان جهانی در قزاقستان با حضور ایران

نشست کنگره رهبران ادیان جهانی در قزاقستان با حضور ایران

تهران - ایرنا نشست دو روزه دبیرخانه کنگره ادیان جهانی و سنتی با حضور نمایندگانی از ادیان مختلف با هدف تبادل نظر و بررسی پیشنهادات جهت آماده سازی دستور کار ششمین این کنگره، در تاریخ 27 و 28 اردیبهشت 96 در شهر آستانه ، پایتخت قزاقستان برگزار شد.

18:22 - 1396/02/29
راه اندازی مرکز آموزش امنیت هسته ای در قزاقستان با همکاری آمریکا

راه اندازی مرکز آموزش امنیت هسته ای در قزاقستان با همکاری آمریکا

سلاحهای هسته ای گفت: این مرکز آموزش نشان می دهد که جمهوری قزاقستان متعهد به امنیت هسته ای است. وی افزود: این موضوع . . . می توانند امنیت هسته ای در سراسر جهان را افزایش دهند. قزاقستان قصد خود برای ایجاد مرکز امنیت هسته ای را در اجلاس . . . است. غنی‌سازی اورانیوم یکی از مراحل چرخه سوخت هسته‌ای است. قزاقستان با استخراج و تامین 37 درصد نیاز جهانی به اورانیوم . . .

12:24 - 1396/02/26
رایزنی ایران، روسیه و ترکیه برای سوریه در آستانه برگزار شد

رایزنی ایران، روسیه و ترکیه برای سوریه در آستانه برگزار شد

به گزارش ایرنا، در این دیدار که چهارشنبه شب در ضیافت کاری شام غیرت عبدالرحمان اف وزیر خارجه قزاقستان انجام گرفت، حسین جابری انصاری و سدات اونال معاونان وزارت خارجه ایران و ترکیه، الکساندر لاورنتیف نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور سوریه و همچنین استفان دی میستورا نماینده دبیرکل سازمان ملل در . . .

21:41 - 1396/02/13
نشست آستانه و موضع ضعیف و متزلزل مخالفان سوری

نشست آستانه و موضع ضعیف و متزلزل مخالفان سوری

به گزارش ایرنا، چهارمین مرحله از گفت و گوهای سوری – سوری در حالی از امروز /چهارشنبه/ در پایتخت قزاقستان آغاز می شود که سایه سنگین اختلاف میان گروه های تروریستی، شکست های آنان و شرایط بین المللی بر آن احساس می شود.مجموعه ای از شرایط داخلی و بین المللی پیش از آغاز این دور از گفت و گوها، لحن . . .

17:2 - 1396/02/13
عراقچی: رایزنی‌ها درباره خرید 950 تن کیک زرد ادامه دارد

عراقچی: رایزنی‌ها درباره خرید 950 تن کیک زرد ادامه دارد

و ایجاد فضای نااطمینانی و سرگردانی برای دنیا، خلاف برجام و متن و روح آن است.رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام(برنامه جامع اقدام مشترک) درباره مخالفت انگلیس با درخواست خرید 950 تن کیک زرد توسط ایران از قزاقستان اظهار داشت: مذاکرات در این زمینه هنوز به سرانجام نرسیده و جریان دارد.عراقچی با بیان اینکه سؤالاتی وجود دارد که آیا این میزان کیک زرد نیاز فعلی ایران هست یا خیر، تصریح کرد: قدر مسلم دسترسی به . . .

16:49 - 1396/02/05
قهرمانی دختران نوجوان تکواندوکار ایران در آسیا/ اعظم درستی به عنوان بهترین مربی

قهرمانی دختران نوجوان تکواندوکار ایران در آسیا/ اعظم درستی به عنوان بهترین مربی

از 22 کشور ساعاتی پیش در مجتمع ورزشی 'آتی‌راو' قزاقستان بسته شد و تیم تکواندو دختران نوجوان ایران با کسب 6 . . . با 2 طلا، 2 نقره و 2 برنز عنوان سوم را بدست آورد. تیم‌های قزاقستان و فیلیپین چهارم و پنجم شدند.کاروان تکواندو کشورمان . . . دختران تکواندو کار ایران را در رقابت های قهرمانی آسیا در قزاقستان همراهی کردند.اما در بخش پسران تیم کره‌جنوبی با 7 . . . 2 نقره، یک برنز و 61 امتیاز نایب قهرمان شدند و تیم میزبان (قزاقستان) با یک مدال نقره، 3 برنز و 29 امتیاز بر سکوی سوم . . .

16:4 - 1396/02/01
امضای تفاهم نامه همکاری گیلان و ژامبیل قزاقستان

امضای تفاهم نامه همکاری گیلان و ژامبیل قزاقستان

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، تفاهم نامه همکاری استان های گیلان و ژامبیل قزاقستان شامگاه چهارشنبه با هدف ایجاد و گسترش روابط تجاری و . . . نامه طرفین در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان، برای برقراری همکاری بین واحدهای اقتصادی و . . . و دانشجویان فراهم کنند.هیات رسمی 25 نفره استان ژامبیل قزاقستان روز گذشته (چهارشنبه) در سفر یک روزه به گیلان ضمن . . . کشاورزی، منطقه آزاد انزلی و چند طرح صنعتی بازدید کردند.قزاقستان کشوری در آسیای میانه است که جمعیت آن، 16 میلیون و . . . مردم این کشور مسلمان هستند. ژامبیل یکی از استان های جنوبی قزاقستان است که با 144 هزار و 264 کیلومترمربع مساحت، حدود یک . . .

11:25 - 1396/01/31
بزرگداشت روز ارتش جمهوری اسلامی در قزاقستان

بزرگداشت روز ارتش جمهوری اسلامی در قزاقستان

، در این مراسم که «دریابان ژانداربک» فرمانده نیروی دریایی قزاقستان نیز به عنوان میهمان ویژه حضور داشت «مجتبی . . . و اهداف مقدس نظام جان خود را فدا نمودند. سفیر ایران در قزاقستان همکاری های نظامی دو کشور را نیز با هدف ارتقای . . . یکم عرشه ستاد «حسین حریری» وابسته نظامی ایران در کشور قزاقستان نیز گفت: پیام ارتش جمهوری اسلامی ایران که بر اساس . . . آنها است. وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان از فرهنگ و تمدن غنی برخوردار بوده و مشترکات زیادی . . . داشت: روابط دیپلماتیک عمیق، دوستانه و گرم دو کشور ایران و قزاقستان ، در عرصه نظامی نیز وجود داشته و ارتش ایران در این . . .

14:56 - 1396/01/30
قزاقستان افزایش کشورهای ناظر در مذاکرات سوری آستانه را خواستار شد

قزاقستان افزایش کشورهای ناظر در مذاکرات سوری آستانه را خواستار شد

گفت: موضوع افزایش شمار کشورهای ناظر در مذاکرات سوری پایتخت قزاقستان، اهمیت فراوانی دارد و امکان حضور هیات های کشورهای . . . اینترفاکس روز سه شنبه به نقل از سخنان وی نوشت: دولت قزاقستان این موضوع را با کشورهای بانی مذاکرات آستانه بررسی . . . مذاکرات سوری در آستانه را داشته باشند.عبدالرحمانوف گفت که قزاقستان مساله شرکت کشورهای عربی همچون عربستان سعودی و قطر . . . آمریکا و اردن به عنوان ناظر حضور داشته اند. وزیر خارجه قزاقستان پیشتر گفته بود که انتظار می رود، کشورهای بانی . . . برنامه ریزی شده تهران و آستانه را ارائه کنند.وزیر خارجه قزاقستان همچنین گفت: در دور بعدی مذاکرات دو روزه آستانه که . . .

14:11 - 1396/01/29
سومین برد زنان بسکتبالیست ایرانی در تورنمنت قزاقستان

سومین برد زنان بسکتبالیست ایرانی در تورنمنت قزاقستان

ایران که با هدایت افسانه حسن نایبی در تورنمنت بین المللی قزاقستان حضور یافته، در دیدار نخست مقابل حریف ازبکستانی با . . . نتیجه 19 بر 14 پیروز شد، سپس عصر دیروز به مصاف تیم میزبان (قزاقستان ) رفت و دومین حریف را نیز با نتیجه 21 بر 6 شکست . . . روسیه و تیم اصلی ازبکستان قرار می گیرد.تورنمنت بین المللی قزاقستان از روز شنبه - دیروز - با حضور 10 تیم در قالب دو . . .

10:33 - 1396/01/27
قزاقستان خواستار تحقیق بیطرفانه در مورد حمله شیمیایی سوریه شد/ مذاکرات صلح سوریه باید ادامه یابد

قزاقستان خواستار تحقیق بیطرفانه در مورد حمله شیمیایی سوریه شد/ مذاکرات صلح سوریه باید ادامه یابد

به گزارش روز دوشنبه تارنمای اکی پرس، وزارت امور خارجه قزاقستان با انتشار بیانیه ای نوشت: به شدت استفاده از هر گونه . . . صلح سوریه در مذاکرات آستانه تماس می گیریم. وزارت امورخارجه قزاقستان با اشاره به اینکه ' این کشور به صورت پایدار و محکم . . . نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه و سفیر آمریکا در قزاقستان ادامه یافته است.آساق**1663**خسرو حسینی ** انتشار . . .

12:15 - 1396/01/21
قزاقستان ادامه مذاکرات سوری آستانه را خواستار شد

قزاقستان ادامه مذاکرات سوری آستانه را خواستار شد

به گزارش ایرنا، غیرت عبدالرحمانوف وزیر امور خارجه قزاقستان گفت: از همه طرف های علاقه مند به حل و فصل صلح آمیز . . . روسیا سگودنیا روز دوشنبه به نقل از سخنان وزیر خارجه قزاقستان نوشت: انتظار می رود، کشورهای بانی مذاکرات سوری . . . چارچوب مذاکرات سوری آستانه برنامه ریزی شده است.وزیر خارجه قزاقستان همچنین گفت: در دور بعدی مذاکرات دو روزه آستانه که . . .

9:51 - 1396/01/21
سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان ایران: ‌بدنبال کسب تجربه در قزاقستان هستیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان ایران: ‌بدنبال کسب تجربه در قزاقستان هستیم

با اشاره به حضور 51 کشور آسیایی در تورنمنت بین المللی قزاقستان افزود:‌ هنوز قرعه کشی یا گروه بندی این رقابت ها . . . مهارت های فردی برگزار می کنیم.رقابت های تورنمنت بین المللی قزاقستان با حضور تیم های بسکتبال 3*3 زنان 51 کشور آسیایی 25 . . . حریفان نداریم، پس ‌طی روزهای آینده و پیش از اعزام تیم به قزاقستان ،‌فیلم بازی برخی تیم های مطرح و صاحب نام آسیایی . . . ‌معصومه اسماعیلی، ‌سارا اعتماد و سعیده علی نفرات اعزامی به قزاقستان هستند.وی در ادامه به حضور نماینده فیبا در تهران . . .

15:45 - 1396/01/19
صفحه 1 از 6 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6