قزاقستان موشک فضاپیما می سازد

قزاقستان موشک فضاپیما می سازد

نخست وزیر روسیه روز سه شنبه با اعلام تصمیم همکاری موشکی با قزاقستان، از برنامه نوسازی و تصمیم گیری برای پایگاه فضایی . . . روسیا سگودنیا در این باره به نقل از راگوزین نوشت: روسیه و قزاقستان در صدد طراحی و ساخت موشک فضایی جدیدی هستند که توان . . . را دارد.وی همچنین در باره وضعیت پایگاه فضایی بایکانور در قزاقستان که پس از فروپاشی سال 1991شوروی تاکنون همچنان مرکز . . . مورد سرنوشت این پایگاه مذاکره می کنند.مقام روسی اظهار کرد: قزاقستان قرار است در بازسازی سکوی پرتاب موشک بایکانور مشارکت . . . برای تداوم استفاده از این پایگاه سالانه 100 میلیون دلار به قزاقستان می پردازد، سال 2016 پایگاه فضایی واستوچنی در خاور . . .

14:54 - 1396/03/02
نشست کنگره رهبران ادیان جهانی در قزاقستان با حضور ایران

نشست کنگره رهبران ادیان جهانی در قزاقستان با حضور ایران

تهران - ایرنا نشست دو روزه دبیرخانه کنگره ادیان جهانی و سنتی با حضور نمایندگانی از ادیان مختلف با هدف تبادل نظر و بررسی پیشنهادات جهت آماده سازی دستور کار ششمین این کنگره، در تاریخ 27 و 28 اردیبهشت 96 در شهر آستانه ، پایتخت قزاقستان برگزار شد.

18:22 - 1396/02/29
راه اندازی مرکز آموزش امنیت هسته ای در قزاقستان با همکاری آمریکا

راه اندازی مرکز آموزش امنیت هسته ای در قزاقستان با همکاری آمریکا

سلاحهای هسته ای گفت: این مرکز آموزش نشان می دهد که جمهوری قزاقستان متعهد به امنیت هسته ای است. وی افزود: این موضوع . . . می توانند امنیت هسته ای در سراسر جهان را افزایش دهند. قزاقستان قصد خود برای ایجاد مرکز امنیت هسته ای را در اجلاس . . . است. غنی‌سازی اورانیوم یکی از مراحل چرخه سوخت هسته‌ای است. قزاقستان با استخراج و تامین 37 درصد نیاز جهانی به اورانیوم . . .

12:24 - 1396/02/26
رایزنی ایران، روسیه و ترکیه برای سوریه در آستانه برگزار شد

رایزنی ایران، روسیه و ترکیه برای سوریه در آستانه برگزار شد

به گزارش ایرنا، در این دیدار که چهارشنبه شب در ضیافت کاری شام غیرت عبدالرحمان اف وزیر خارجه قزاقستان انجام گرفت، حسین جابری انصاری و سدات اونال معاونان وزارت خارجه ایران و ترکیه، الکساندر لاورنتیف نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور سوریه و همچنین استفان دی میستورا نماینده دبیرکل سازمان ملل در . . .

21:41 - 1396/02/13
نشست آستانه و موضع ضعیف و متزلزل مخالفان سوری

نشست آستانه و موضع ضعیف و متزلزل مخالفان سوری

به گزارش ایرنا، چهارمین مرحله از گفت و گوهای سوری – سوری در حالی از امروز /چهارشنبه/ در پایتخت قزاقستان آغاز می شود که سایه سنگین اختلاف میان گروه های تروریستی، شکست های آنان و شرایط بین المللی بر آن احساس می شود.مجموعه ای از شرایط داخلی و بین المللی پیش از آغاز این دور از گفت و گوها، لحن . . .

17:2 - 1396/02/13
عراقچی: رایزنی‌ها درباره خرید 950 تن کیک زرد ادامه دارد

عراقچی: رایزنی‌ها درباره خرید 950 تن کیک زرد ادامه دارد

و ایجاد فضای نااطمینانی و سرگردانی برای دنیا، خلاف برجام و متن و روح آن است.رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام(برنامه جامع اقدام مشترک) درباره مخالفت انگلیس با درخواست خرید 950 تن کیک زرد توسط ایران از قزاقستان اظهار داشت: مذاکرات در این زمینه هنوز به سرانجام نرسیده و جریان دارد.عراقچی با بیان اینکه سؤالاتی وجود دارد که آیا این میزان کیک زرد نیاز فعلی ایران هست یا خیر، تصریح کرد: قدر مسلم دسترسی به . . .

16:49 - 1396/02/05
قهرمانی دختران نوجوان تکواندوکار ایران در آسیا/ اعظم درستی به عنوان بهترین مربی

قهرمانی دختران نوجوان تکواندوکار ایران در آسیا/ اعظم درستی به عنوان بهترین مربی

از 22 کشور ساعاتی پیش در مجتمع ورزشی 'آتی‌راو' قزاقستان بسته شد و تیم تکواندو دختران نوجوان ایران با کسب 6 . . . با 2 طلا، 2 نقره و 2 برنز عنوان سوم را بدست آورد. تیم‌های قزاقستان و فیلیپین چهارم و پنجم شدند.کاروان تکواندو کشورمان . . . دختران تکواندو کار ایران را در رقابت های قهرمانی آسیا در قزاقستان همراهی کردند.اما در بخش پسران تیم کره‌جنوبی با 7 . . . 2 نقره، یک برنز و 61 امتیاز نایب قهرمان شدند و تیم میزبان (قزاقستان) با یک مدال نقره، 3 برنز و 29 امتیاز بر سکوی سوم . . .

16:4 - 1396/02/01
امضای تفاهم نامه همکاری گیلان و ژامبیل قزاقستان

امضای تفاهم نامه همکاری گیلان و ژامبیل قزاقستان

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، تفاهم نامه همکاری استان های گیلان و ژامبیل قزاقستان شامگاه چهارشنبه با هدف ایجاد و گسترش روابط تجاری و . . . نامه طرفین در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان، برای برقراری همکاری بین واحدهای اقتصادی و . . . و دانشجویان فراهم کنند.هیات رسمی 25 نفره استان ژامبیل قزاقستان روز گذشته (چهارشنبه) در سفر یک روزه به گیلان ضمن . . . کشاورزی، منطقه آزاد انزلی و چند طرح صنعتی بازدید کردند.قزاقستان کشوری در آسیای میانه است که جمعیت آن، 16 میلیون و . . . مردم این کشور مسلمان هستند. ژامبیل یکی از استان های جنوبی قزاقستان است که با 144 هزار و 264 کیلومترمربع مساحت، حدود یک . . .

11:25 - 1396/01/31
بزرگداشت روز ارتش جمهوری اسلامی در قزاقستان

بزرگداشت روز ارتش جمهوری اسلامی در قزاقستان

، در این مراسم که «دریابان ژانداربک» فرمانده نیروی دریایی قزاقستان نیز به عنوان میهمان ویژه حضور داشت «مجتبی . . . و اهداف مقدس نظام جان خود را فدا نمودند. سفیر ایران در قزاقستان همکاری های نظامی دو کشور را نیز با هدف ارتقای . . . یکم عرشه ستاد «حسین حریری» وابسته نظامی ایران در کشور قزاقستان نیز گفت: پیام ارتش جمهوری اسلامی ایران که بر اساس . . . آنها است. وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان از فرهنگ و تمدن غنی برخوردار بوده و مشترکات زیادی . . . داشت: روابط دیپلماتیک عمیق، دوستانه و گرم دو کشور ایران و قزاقستان ، در عرصه نظامی نیز وجود داشته و ارتش ایران در این . . .

14:56 - 1396/01/30
قزاقستان افزایش کشورهای ناظر در مذاکرات سوری آستانه را خواستار شد

قزاقستان افزایش کشورهای ناظر در مذاکرات سوری آستانه را خواستار شد

گفت: موضوع افزایش شمار کشورهای ناظر در مذاکرات سوری پایتخت قزاقستان، اهمیت فراوانی دارد و امکان حضور هیات های کشورهای . . . اینترفاکس روز سه شنبه به نقل از سخنان وی نوشت: دولت قزاقستان این موضوع را با کشورهای بانی مذاکرات آستانه بررسی . . . مذاکرات سوری در آستانه را داشته باشند.عبدالرحمانوف گفت که قزاقستان مساله شرکت کشورهای عربی همچون عربستان سعودی و قطر . . . آمریکا و اردن به عنوان ناظر حضور داشته اند. وزیر خارجه قزاقستان پیشتر گفته بود که انتظار می رود، کشورهای بانی . . . برنامه ریزی شده تهران و آستانه را ارائه کنند.وزیر خارجه قزاقستان همچنین گفت: در دور بعدی مذاکرات دو روزه آستانه که . . .

14:11 - 1396/01/29
سومین برد زنان بسکتبالیست ایرانی در تورنمنت قزاقستان

سومین برد زنان بسکتبالیست ایرانی در تورنمنت قزاقستان

ایران که با هدایت افسانه حسن نایبی در تورنمنت بین المللی قزاقستان حضور یافته، در دیدار نخست مقابل حریف ازبکستانی با . . . نتیجه 19 بر 14 پیروز شد، سپس عصر دیروز به مصاف تیم میزبان (قزاقستان ) رفت و دومین حریف را نیز با نتیجه 21 بر 6 شکست . . . روسیه و تیم اصلی ازبکستان قرار می گیرد.تورنمنت بین المللی قزاقستان از روز شنبه - دیروز - با حضور 10 تیم در قالب دو . . .

10:33 - 1396/01/27
قزاقستان خواستار تحقیق بیطرفانه در مورد حمله شیمیایی سوریه شد/ مذاکرات صلح سوریه باید ادامه یابد

قزاقستان خواستار تحقیق بیطرفانه در مورد حمله شیمیایی سوریه شد/ مذاکرات صلح سوریه باید ادامه یابد

به گزارش روز دوشنبه تارنمای اکی پرس، وزارت امور خارجه قزاقستان با انتشار بیانیه ای نوشت: به شدت استفاده از هر گونه . . . صلح سوریه در مذاکرات آستانه تماس می گیریم. وزارت امورخارجه قزاقستان با اشاره به اینکه ' این کشور به صورت پایدار و محکم . . . نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه و سفیر آمریکا در قزاقستان ادامه یافته است.آساق**1663**خسرو حسینی ** انتشار . . .

12:15 - 1396/01/21
قزاقستان ادامه مذاکرات سوری آستانه را خواستار شد

قزاقستان ادامه مذاکرات سوری آستانه را خواستار شد

به گزارش ایرنا، غیرت عبدالرحمانوف وزیر امور خارجه قزاقستان گفت: از همه طرف های علاقه مند به حل و فصل صلح آمیز . . . روسیا سگودنیا روز دوشنبه به نقل از سخنان وزیر خارجه قزاقستان نوشت: انتظار می رود، کشورهای بانی مذاکرات سوری . . . چارچوب مذاکرات سوری آستانه برنامه ریزی شده است.وزیر خارجه قزاقستان همچنین گفت: در دور بعدی مذاکرات دو روزه آستانه که . . .

9:51 - 1396/01/21
سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان ایران: ‌بدنبال کسب تجربه در قزاقستان هستیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان ایران: ‌بدنبال کسب تجربه در قزاقستان هستیم

با اشاره به حضور 51 کشور آسیایی در تورنمنت بین المللی قزاقستان افزود:‌ هنوز قرعه کشی یا گروه بندی این رقابت ها . . . مهارت های فردی برگزار می کنیم.رقابت های تورنمنت بین المللی قزاقستان با حضور تیم های بسکتبال 3*3 زنان 51 کشور آسیایی 25 . . . حریفان نداریم، پس ‌طی روزهای آینده و پیش از اعزام تیم به قزاقستان ،‌فیلم بازی برخی تیم های مطرح و صاحب نام آسیایی . . . ‌معصومه اسماعیلی، ‌سارا اعتماد و سعیده علی نفرات اعزامی به قزاقستان هستند.وی در ادامه به حضور نماینده فیبا در تهران . . .

15:45 - 1396/01/19
پنجمین ناوگروه صلح و دوستی ایران برای نخستین بار عازم قزاقستان شد

پنجمین ناوگروه صلح و دوستی ایران برای نخستین بار عازم قزاقستان شد

این ناوگروه اظهار کرد: پیش بینی می شود که این سفر به مدت یک هفته و با اقامت سه روزه ناوگروه در قزاقستان به طول بیانجامد.ناخدا یکم عرشه و ستاد احمدرضا باقری با اشاره به پهلوگیری این ناوگروه در . . . مبین قدرت و توانمندی آن است.وی تاکید کرد: پرسنل اعزامی به این سفر به عنوان اولین سفیران ایران در قزاقستان به شمار می آیند و باید چهره اصیل و واقعی ملت مسلمان ایران و نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی . . .

12:24 - 1396/01/19
اعزام ناوگروه نیروی دریایی ارتش برای نخستین بار به قزاقستان

نیروی دریایی ارتش خبر داد

اعزام ناوگروه نیروی دریایی ارتش برای نخستین بار به قزاقستان

عمومی نیروی دریایی ارتش، این ناوگروه صبح امروز با ابلاغ پیام صلح و دوستی برای نخستین بار عازم قزاقستان شدند.تاکنون چهار سفر ناوگروه نیروی دریایی ارتش به کشورهای روسیه، جمهوری آذربایجان و جمهوری . . . چهار سفر ناوگروه نیروی دریایی ارتش به کشورهای روسیه، جمهوری آذربایجان و جمهوری داغستان انجام شده و قزاقستان نخستین سفر ناوگروه نیروی دریایی است.اجتمام(1)** 7029**1569 خبرنگار: فرهاد شرف پور ** . . .

10:34 - 1396/01/19
امضای تفاهم نامه همکاری کشاورزی گلستان و قزاقستان

امضای تفاهم نامه همکاری کشاورزی گلستان و قزاقستان

با همکاری گلستان به امضا رسید. وی ادامه داد: اکنون کشور قزاقستان ظرفیت مطلوبی برای اجرای طرح های فراسرزمینی کشاورزی . . . شد که نشست بعدی 2 استان در آینده نزدیک در قیزیل اوردا قزاقستان با حضور هیات تجاری گلستان وعملیاتی شدن مفاد این . . . امضای این تفاهم نامه، مسئولان کشاورزی 2 استان، سرکنسول قزاقستان در گلستان، روسای کمیسیون های کشاورزی و صادرات اتاق . . . از مدیران کل، اتاق بازرگانی و بازرگانان استان به منگستائو قزاقستان انجام شد که حاصل آن امضای تفاهم نامه های توسعه . . . نفر قزاق است.همچنین خط ریلی بین المللی ایران - ترکمنستان - قزاقستان در سال 93 با حضور روسای جمهوری سه کشور در اینچه . . .

9:47 - 1396/01/19
همکاری آستانه، باکو و تفلیس برای اجرای طرح حمل و نقل «دالان خزر»

همکاری آستانه، باکو و تفلیس برای اجرای طرح حمل و نقل «دالان خزر»

به گزارش روز سه شنبه رسانه های قزاقستان به نقل از خبرگزاری ترند، جلسه نمایندگان انجمن بین‌المللی «دالان حمل و نقل ترنس-خزر» در شهر . . . و حمل و نقل و در نهایت امر، سیاست خارجی را در حوزه اوراسیا کلا تغییر می‌دهد. این مسیر از چین، قزاقستان، آذربایجان و گرجستان عبور کرده و طریق ترکیه و اوکراین به اروپا می‌رود. اجرای این طرح امکان . . .

10:18 - 1396/01/15
برگزاری جشن مشترک نوروز در صوفیه بلغارستان

برگزاری جشن مشترک نوروز در صوفیه بلغارستان

انگیزه ای بر برگزاری جشن نوروز اعلام کرد. رئیس موزه مردم شناسی بلغارستان نیز برگزاری جشن نوروز را فرصتی خواند تا کشورهای مختلف این آیین را که بر پایه صلح و دوستی است، جشن بگیرند. همچنین نمایندگان قزاقستان و جمهوری آذربایجان نوروز را از طرف مردم کشورشان تبریک گفتند و از نوروز به عنوان میراث بشری یاد کردند. «نبی الله معصومی» یکی از شاعران ایرانی مقیم بلغارستان در این مراسم، درباره تاریخ نوروز در . . .

18:44 - 1396/01/04
آستانه از عضویت تهران در سازمان شانگهای حمایت می کند

وزیرخارجه قزاقستان؛

آستانه از عضویت تهران در سازمان شانگهای حمایت می کند

به گزارش شنبه شب ایرنا به نقل از سفارت ایران در قزاقستان، «ابراهیم رحیم پور» معاون آسیا اقیانوسیه وزارت . . . وزارت امورخارجه امروز با «غیرت عبدالرحمنف» وزیر امورخارجه قزاقستان در آستانه دیدار و گفت وگو کرد.دو طرف در این دیدار . . . تحولات سیاسی و بین المللی رایزنی کردند.وزیر امورخارجه قزاقستان با اشاره به ارزش یک میلیارد دلاری توافقات اقتصادی . . . را دارد که در برگزاری اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی به قزاقستان کمک نماید.عبدالرحمنف همچنین در رابطه با اجلاس سران . . . همچنین در رابطه با اجلاس سران سازمان شانگهای نیز افزود: قزاقستان از عضویت ایران در این سازمان حمایت می کند.همچنین . . .

21:4 - 1395/12/28
بررسی روابط ایران و قزاقستان در دیدار معاونین وزرای خارجه دو کشور

بررسی روابط ایران و قزاقستان در دیدار معاونین وزرای خارجه دو کشور

هماهنگی در خصوص برنامه مبادلات هیاتهای سیاسی، اقتصادی، پارلمانی، علمی و فرهنگی، برگزاری نشست کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور، مشارکت فعال جمهوری اسلامی ایران در اکسپو -2017 در شهر آستانه، مشارکت قزاقستان در طرح های حمل و نقل و ترانزیت، ساخت ترمینال و مراکز لجستیکی از جمله موضوعات مورد تاکید در این نشست بود. نشست رایزنی های سیاسی در سطح معاونین وزرای خارجه دو کشور در هر شش ماه و با هدف بررسی . . .

15:28 - 1395/12/28
نمایشگاه و نشست بررسی روابط ایران و قزاقستان در آستانه برگزار شد

نمایشگاه و نشست بررسی روابط ایران و قزاقستان در آستانه برگزار شد

بیک کمال دینف' معاون آسیا- افریقای وزارت امورخارجه قزاقستان، مقامات سابق وزارت امور خارجه قزاقستان، سفرا و . . . وزارت امورخارجه قزاقستان، مقامات سابق وزارت امور خارجه قزاقستان، سفرا و اساتید دانشگاه ها و موسسات مطالعاتی دو کشور . . . دینف با اشاره به ایران به عنوان اولین کشوری که استقلال قزاقستان را به رسمیت شناخته است، اظهار داشت : روابط با ایران . . . علاوه بر' دمیرچی لو' سفیر جمهوری اسلامی ایران در قزاقستان و 'بغداد امریف' سفیر قزاقستان در ایران، . . . اسلامی ایران در قزاقستان و 'بغداد امریف' سفیر قزاقستان در ایران، اولین سفیر قزاقستان درتهران و همچنین، . . .

14:44 - 1395/12/27
وزیران خارجه روسیه و قزاقستان در باره مذاکرات سوری آستانه رایزنی تلفنی کردند

وزیران خارجه روسیه و قزاقستان در باره مذاکرات سوری آستانه رایزنی تلفنی کردند

کرد: در گفت وگوی تلفنی عصر جمعه که به خواسته وزیر خارجه قزاقستان انجام گرفت،طرفین در خصوص مسائل مربوط به مذاکرات . . . حل مساله سوریه نهایی شده است.نور سلطان نظربایف رئیس جمهوری قزاقستان نیز شنبه گذشته در گفت وگوی تلفنی با ولادیمیر پوتین . . . خارجه ایران، هیات های روسیه ای و ترکیه ای، سازمان ملل، قزاقستان به عنوان میزبان، اردن و همچنین آمریکا به عنوان ناظر . . .

19:24 - 1395/12/20
قدرت رئیس جمهوری قزاقستان با تصویب اصلاحات قانون اساسی، کاهش یافت

قدرت رئیس جمهوری قزاقستان با تصویب اصلاحات قانون اساسی، کاهش یافت

بر اساس قانون اساسی فعلی، بیشتر اعضای کابینه از حزب حاکم قزاقستان تشکیل می شود و تمرکز قدرت در دست رئیس جمهوری است. . . . در قانون اساسی توسط پارلمان اجرایی شود». قانون اساسی قزاقستان که در 28 ژانویه 1993 به تصویب رسید، پس از مقدمه، . . . ماده تنظیم شده است. «نورسلطان نظربایف» رئیس جمهوری 78 ساله قزاقستان 26 سال است که قدرت را در این کشور در اختیار دارد. . . . در جهت بقای ریاست سران فعلی بر این کشورها بوده است. قزاقستان با حدود 15 میلیون نفر جمعیت با کشورهای روسیه ، چین . . .

11:16 - 1395/12/17
رئیس جمهوری قزاقستان: قانون اساسی را بدون «همه پرسی»تغییر می دهیم

رئیس جمهوری قزاقستان: قانون اساسی را بدون «همه پرسی»تغییر می دهیم

قانون اساسی توسط پارلمان اجرایی شود». به گفته رئیس جمهوری قزاقستان 23 ماده قانون اساسی این کشور تغییر و اصلاح خواهد شد . . . جمهوری به شاخه های دیگر حاکمیت تقسیم خواهد شد. قانون اساسی قزاقستان که در ۲۸ ژانویه ۱۹۹۳ به تصویب رسید، پس از مقدمه، . . . را به اجرا رساند».«نورسلطان نظربایف» رئیس جمهوری 78 ساله قزاقستان که 26 سال است قدرت را در این کشور در اختیار دارد، . . . در جهت بقای ریاست سران فعلی بر این کشورها بوده است. قزاقستان با حدود 15 میلیون نفر جمعیت با کشورهای روسیه ، چین . . .

12:1 - 1395/12/16
مذاکرات سوری آستانه 24 اسفند آغاز می شود

مذاکرات سوری آستانه 24 اسفند آغاز می شود

به گزارش ایرنا، غیرت عبدالرحمانوف وزیر امور خارجه قزاقستان امروز (دوشنبه) به خبرنگاران گفت: برگزاری مذاکرات . . . اعلام شد، پابر جا است.پیش تر نور سلطان نظربایف رئیس جمهوری قزاقستان برای میزبانی دور دیگر مذاکرات سوری در آستانه پایتخت . . . «تی.وی.سنتر» روسیه به نقل از دفتر مطبوعاتی رئیس جمهوری قزاقستان گفت: پوتین به قصد و تمایل معارضان مسلح سوری برای . . . در اواسط ماه مارس جاری در شهر آستانه اشاره کرد.رئیس جمهوری قزاقستان نیز در پاسخ گفت که برای میزبانی این مذاکرات آمادگی . . . خارجه ایران، هیات های روسیه ای و ترکیه ای، سازمان ملل، قزاقستان به عنوان میزبان، اردن و همچنین آمریکا به عنوان ناظر . . .

10:3 - 1395/12/16
رئیس جمهوری قزاقستان برای میزبانی دور دیگر مذاکرات سوری در آستانه اعلام آمادگی کرد

در گفت وگوی تلفنی با پوتین

رئیس جمهوری قزاقستان برای میزبانی دور دیگر مذاکرات سوری در آستانه اعلام آمادگی کرد

«تی.وی.سنتر» روسیه به نقل از دفتر مطبوعاتی رئیس جمهوری قزاقستان گفت: پوتین به قصد و تمایل معارضان مسلح سوری برای . . . در اواسط ماه مارس جاری در شهر آستانه اشاره کرد.رئیس جمهوری قزاقستان نیز در پاسخ گفت که برای میزبانی این مذاکرات آمادگی . . . برای میزبانی این مذاکرات آمادگی دارد.رئیسان جمهوری روسیه و قزاقستان همچنین در خصوص موضوعات مهم همکاری های دو کشور با . . . خارجه ایران، هیات های روسیه ای و ترکیه ای، سازمان ملل، قزاقستان به عنوان میزبان، اردن و همچنین آمریکا به عنوان ناظر . . .

1:20 - 1395/12/15
انصراف قزاقستان از مسابقات والیبال نوجوانان دختر آسیا

انصراف قزاقستان از مسابقات والیبال نوجوانان دختر آسیا

کننده نیز روز شنبه برگزار خواهد شد.نکته قابل توجه اینکه قزاقستان از حضور در مسابقات انصراف داده و در بولتنی که در . . . در بولتنی که در اختیار سرپرستان تیم‌ها قرار گرفته نامی از قزاقستان نیست. در برنامه مسابقات نیز نام این کشور خالی . . . در سالن اصلی مسابقات برگزار کردند.گروه بندی تیم‌ها با حذف قزاقستان به شرح زیر است:گروه اول: چین، هنگ‌کنگ، ایرانگروه . . .

21:24 - 1395/12/13
وزیر سرمایه گذاری قزاقستان: ایران شریک استراتژیک ماست

وزیر سرمایه گذاری قزاقستان: ایران شریک استراتژیک ماست

به گزارش روز جمعه ایرنا، «غلامعی کامیاب» معاون ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سفر به آستانه با «قاسم بک» وزیر سرمایه گذاری و توسعه جمهوری قزاقستان دیدار و در زمینه گسترش همکاری های بانکی گفت وگو کرد.کامیاب نیز که بنا به دعوت طرف قزاقی به آستانه سفر کرده است ، با اشاره به ایجاد راهکارهای لازم برای گسترش روابط تجاری و نقل و انتقالات ارزی . . .

19:22 - 1395/12/13
مجلس قزاقستان قدرت رییس جمهوری این کشور را محدود کرد

مجلس قزاقستان قدرت رییس جمهوری این کشور را محدود کرد

رویترز از آستانه، این اقدام می تواند انتقال قدرت را در قزاقستان تسهیل کند.این اصلاحیه ها پس از تایید نورسلطان . . . توانند روند تایید این قانون را تا دوشنبه آینده نهایی کنند.قزاقستان به عنوان صادرکننده نفت و فلزات تنها کشور شوروی سابق . . . گرفت، سرمایه گذاران را نسبت به مشارکت در طرح های اقتصادی قزاقستان بی میل کرده است.نظربایف اوایل امسال گفت اصلاحیه . . . اعضای هیات دولت را منصوب می کند. حزب او نیز بر پارلمان قزاقستان تسلط کامل دارد و هیچ گروه مخالف قابل توجهی در آن . . .

16:39 - 1395/12/13
صفحه 1 از 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5