الجبیر با سفیر فرانسه در ریاض دیدار کرد/ تقویت مناسبات، محور گفت و گو

الجبیر با سفیر فرانسه در ریاض دیدار کرد/ تقویت مناسبات، محور گفت و گو

به گزارش ایرنا، وزارت خارجه عربستان سعودی در شبکه توییتر خود با انتشار تصویری از دیدار . . . مکرون رئیس جمهور جدید فرانسه به طور غیرمستقیم قطر و عربستان را به حمایت از تروریسم متهم کرد . این موضوع نشان می . . . دوران ریاست جمهوری وی در سیاست مثبت فرانسه در مورد قطر و عربستان دگرگونی روی خواهد داد.به گفته این روزنامه چاپ لندن، . . . هایش در دوران مبارزه انتخاباتی می توان گفت او دوست قطر و عربستان نخواهد بود. خاورم**9377** شبس 1574 ** مترجم: حمید . . .

9:46 - 1396/03/05
رهبران کرد عراقی نسبت به فتنه جدید عربستان هوشیار باشند

محفق کرد عراقی:

رهبران کرد عراقی نسبت به فتنه جدید عربستان هوشیار باشند

وی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در اربیل با اعلام این مطلب گفت: چند روزی است همه مطلع هستند که عربستان سعودی با عقد بالغ بر نیم تریلیون دلار قرارداد با آمریکا که حکم رشوه را دارد، قصد دارد . . . به این تحرکات هوشیار باشند و به هیچ وجه وارد این بازی خطرناک نشوند.مسعود عبدالخالق تصریح کرد : عربستان سعودی و کشورهای همسو با آنها هیچ خیر و برکتی برای مردم کرد نداشته اند و حالا می خواهند منطقه . . .

22:51 - 1396/03/04
حمله روزنامه قطری الرایه  به رسانه های سعودی و اماراتی/ شما چون سگ های هار هستید

حمله روزنامه قطری الرایه به رسانه های سعودی و اماراتی/ شما چون سگ های هار هستید

خطاب به شبکه های ماهواره ای اسکای نیوز عربی و شبکه العربیه عربستان نوشت: اظهارات بی پایه و اساسی که به امیر (قطر) نسبت . . . پارس می کنید.این روزنامه قطری در ادامه, پوشش شبکه العربیه عربستان در خصوص اظهارات منتسب به شیخ «تمیم بن حمد» امیر قطر . . . قطر شدند، اما این امر سبب توقف حمله محافل و رسانه های عربستانی و اماراتی به دولت قطر نشد.روزنامه عربستانی سبق پیش . . . و رسانه های عربستانی و اماراتی به دولت قطر نشد.روزنامه عربستانی سبق پیش تر اعلام کرده بود مسئولان ذی ربط عربستانی . . . عربستانی سبق پیش تر اعلام کرده بود مسئولان ذی ربط عربستانی اقدام به فیلترینگ تمامی روزنامه های قطری و پایگاه . . .

22:40 - 1396/03/04
عربستان، ترکیه و امارات شنبه را اول ماه مبارک رمضان اعلام کردند

عربستان، ترکیه و امارات شنبه را اول ماه مبارک رمضان اعلام کردند

به گزارش رسانه های عربی، دیوان شرعی عربستان اعلام کرده است که با توجه به این که هلال ماه مبارک رمضان شامگاه پنجشنبه رویت نشده است، شنبه اول ماه مبارک رمضان در این کشور خواهد بود.به گزارش برخی رسانه ها، آمارات متحده عربی و ترکیه نیز شنبه . . .

21:37 - 1396/03/04
تحلیل گر پاکستانی: پاکستان تبعات همراهی با آمریکا و عربستان در دهه 1980 را فراموش نکند

تحلیل گر پاکستانی: پاکستان تبعات همراهی با آمریکا و عربستان در دهه 1980 را فراموش نکند

شد، با اشاره به عضویت پاکستان در ائتلاف نظامی تحت رهبری عربستان که ریاض مدعی است با هدف مبارزه با تروریسم تشکیل شده . . . در مورد همکاری پاکستان با ائتلاف هایی نظیر ائتلاف نظامی عربستان باید گفت که پاکستان باید توان توان و انرژی خود را . . . به معنای همراهی و موافقت همه آنها با نقشه های آمریکا و عربستان برای عمیق ترن کردن شکاف های موجود میان جوامع اسلامی . . . نیست. وی می نویسد: مشخص نیست که ائتلاف نظامی تحت رهبری عربستان براساس کدام قانون بین المللی قصد دارد نیروهای این . . . را برای جنگ به داخل کشورهای مستقل اعزام کند. یا شاید هم عربستان بخواهد از ائتلاف آمریکایی الگو برداری کند؛ ائتلافی . . .

15:51 - 1396/03/04
عربستان از پرواز هواپیماهای خود به ایران در ایام حج خبر داد

عربستان از پرواز هواپیماهای خود به ایران در ایام حج خبر داد

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه عکاظ چاپ عربستان، «صالح بن ناصر الجاسر» ابراز امیدواری کرد که فضای مناسبی برای از سرگیری پروازها فراهم شود.وی . . . مدت، توقف پروازها که شامل شماری از کشورهای عربی نیز می شود، تاثیر اندکی بر عملکرد شرکت هواپیمایی عربستان داشته و کشورش از انعطاف پذیری بالایی در این زمینه برخوردار است.شبد**1480*9122*مترجم:غلامرضا . . .

14:11 - 1396/03/04
شورای همکاری خلیج فارس و شکاف هایی که هر روز عمیق تر می شود

شورای همکاری خلیج فارس و شکاف هایی که هر روز عمیق تر می شود

درونی در میان کشورهای عربی نه تنها نمایان شد بلکه درگیری عربستان و قطر عنوان نخست بسیاری از رسانه های جهان را به خود . . . عنوان شد. در جهت مقابل تارنمای «العربیه» و رسانه های عربستانی آن را اقدام دولت قطر علیه عربستان توصیف کرده اند. . . . «العربیه» و رسانه های عربستانی آن را اقدام دولت قطر علیه عربستان توصیف کرده اند. باهمه این تفسیرها شرایط باعث شد تا . . . عمان را تاحدودی از این رقابت دور بدانیم به طور کلی در میان عربستان سعودی، قطر، امارات و تاحدودی کویت منازعه وجود داشته . . . مرزی میان قطر و بحرین، عمان و امارات متحده عربی یا کویت و عربستان و درگیری های سیاسی و ایدئولوژیک میان قطر و عربستان . . .

10:2 - 1396/03/04
شرط‌بندی ترامپ روی اسب بازنده- حسین واله*

شرط‌بندی ترامپ روی اسب بازنده- حسین واله*

نخستین سفر رسمی ترامپ به خاورمیانه از عربستان سعودی آغاز شد؛ با نمایش صف‌بندی تصنعی جدیدی میان کشورهای منطقه که کاخ سفید و اسرائیل مشترکاً منادی آنند. گمانه‌زنی‌های زیادی در باب پیامدها و نتایج این سفر صورت گرفته است اما به اهداف اصلی آن کمتر پرداخته‌اند.

9:25 - 1396/03/04
آشنا: شرکای جنایت به شما از هرکس نزدیک تر اند

در واکنش به قراردادهای نظامی آمریکا و عربستان؛

آشنا: شرکای جنایت به شما از هرکس نزدیک تر اند

تهران - ایرنا - مشاور فرهنگی رئیس جمهوری در واکنش به قراردادهای نظامی آمریکا و عربستان سعودی نوشت: شرکای جنایت به شما از هرکس نزدیک تر اند.

20:38 - 1396/03/03
اتیوپی خواستار بازگشت فوری کارگران از عربستان شد

به دلیل برخورد غیر انسانی سعودی‌ها؛

اتیوپی خواستار بازگشت فوری کارگران از عربستان شد

وی امروز (چهارشنبه) در کنفرانس خبری در پکن گفت: با توجه به این که دولت عربستان میزبانی از آنها را بر نمی‌تابد، باید تا قبل از پایان . . . (7 تیر)، به میهن خود باز گردند.این خبرگزاری افزود:‌ دولت عربستان به دلیل رکود اقتصادی و کسری بودجه، بارها با بد . . . کرده است. نیروهای امنیتی سعودی بارها با کارگران خارجی مقیم عربستان به ویژه آفریقایی تبارها و بویژه با اتیوپیایی‌ها و . . . کرده به گونه ای که این امر موجب بروز مشکلاتی در روابط عربستان با برخی کشورها شده است.به همین دلیل نخست وزیر اتیوپی . . . 2 کشور در حال انجام است تا نه تنها میان وزارتخانه‌های کار عربستان و اتیوپی قرارداد جدید امضاء شود، بلکه دولت سعودی نیز . . .

18:48 - 1396/03/03
عربستان سعودی تارنمای حزب نزدیک به رئیس جمهوری لبنان را فیلتر کرد

عربستان سعودی تارنمای حزب نزدیک به رئیس جمهوری لبنان را فیلتر کرد

به گزارش تارنمای حزب جریان ملی آزاد (tayyar.org) ، عربستان سعودی این تارنما را «مخالف قوانین وزارت فرهنگ و اطلاع رسانی» این کشور دانسته است.«ملحم . . . که بازتاب گسترده ای داشت، سلاح مقاومت را مکمل ارتش لبنان و برای این کشور مفید دانست.این اقدام عربستان سعودی سه روز پس از برگزاری نشست مشترک آمریکا و کشورهای عربی و اسلامی در ریاض انجام شد. در . . .

18:16 - 1396/03/03
دولت نجات ملی یمن ادعای سعودی درمورد ورود سلاح شیمیایی به یمن را تکذیب کرد

دولت نجات ملی یمن ادعای سعودی درمورد ورود سلاح شیمیایی به یمن را تکذیب کرد

به گزارش خبرگزاری یمن ( سبا)، احمد حامد وزیر اطلاع رسانی یمن روز چهارشنبه گفت که عربستان و همراهانش شایعه ورود سلاح شیمیایی به یمن را با اهداف و نیت های خبیثانه از جمله برای ارتکاب جنایت و کشتار غیر نظامیان با سلاح ممنوعه انتشار می دهند، همانطور که در سوریه این جنایت را مرتکب شدند . . .

17:7 - 1396/03/03
عالم دینی اهل تسنن افغانستان: اقدام کشورهای عربی در نشست «ریاض» شرم آور است

عالم دینی اهل تسنن افغانستان: اقدام کشورهای عربی در نشست «ریاض» شرم آور است

در نشست مطبوعاتی با عنوان «تجدید پیمان کشتار مسلمانان» در عربستان، اعلام کرد که سران عرب پذیرفتند که هزینه های جنگ . . . را تروریست خطاب می کند.حسام تاکید کرد که ترامپ در سفر به عربستان، سران عرب را مانند دانش آموزان یک کلاس درس تصور کرد . . . های آمریکا بیرون آمده امده اند.وی، امضای قرارداد میلیاردی عربستان و آمریکا را در راستای پرداخت پول از جیب یک ملت . . . سوریه و نقاط دیگر دانست و گفت که این تسلیحات تضمینی برای عربستان در مقابل قدرت های بزرگ نیست، بلکه تنها برای کشتار . . . بلکه تنها برای کشتار مسلمانان است.مولوی حسام افزود که عربستان در گذشته نیز سیاست های آمریکا را در منطقه دنبال می . . .

15:25 - 1396/03/03
ابراز نارضایتی وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از قرارداد تسلیحاتی آمریکا - عربستان

ابراز نارضایتی وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از قرارداد تسلیحاتی آمریکا - عربستان

کرد که از قرارداد تسلیحاتی 380 میلیارد دلاری میان آمریکا و عربستان سعودی به هیچ وجه راضی نیست و به آن انتقاد . . . رسیده است و من از قرارداد فروش سلاح و مهمات به شکل وسیع به عربستان سعودی راضی نیستم.وی همچنین درباره گزارشات مبنی بر . . . رژیم نیز در خصوص قراردادهای کلان تسلیحاتی میان آمریکا و عربستان گفته بود: مقام های اسرائیل باید توضیحات دونالد ترامپ . . . علی رغم گرم شدن روابط اسرائیل با کشورهای عرب سنی مانند عربستان سعودی، بسیار مهم است که اسرائیل برتری نظامی خود را . . . عرب خود حفظ کند.دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا طی سفر به عربستان سعودی قرارداد تسلیحاتی با آل سعود امضا کرد که طبق . . .

15:21 - 1396/03/03
ترامپ، مهم‌ترین چالش روحانی

ترامپ، مهم‌ترین چالش روحانی

خواهد ایستاد.گرایش روحانی به رفع تنش با رقبای منطقه‌ای مثل عربستان سعودی نیز در دوران انتخابات به یک موضوع چالشی تبدیل . . . دوران انتخابات به یک موضوع چالشی تبدیل شد. رییسی سیاست‌های عربستان سعودی را امتداد سیاست‌های راهبردی آمریکا و عربستان . . . عربستان سعودی را امتداد سیاست‌های راهبردی آمریکا و عربستان را 'غده سرطانی' در منطقه خواند که به دنبال . . . می‌خواند. روحانی در دوران مبارزات انتخاباتی حمله به سفارت عربستان را محکوم و حتی جهانگیری معاون وی، مدعی شد که مجرمان . . . صندوق‌های رای رفتند، هم‌زمان رهبران عرب جهان اهل سنت در عربستان با ترامپ نشست گذاشتند. ترامپ قرارداد فروش 100 . . .

15:1 - 1396/03/03
نهضت اسلامی افغانستان: کشورهای عربی در نشست «ریاض» ذلیلانه سکوت کردند

نهضت اسلامی افغانستان: کشورهای عربی در نشست «ریاض» ذلیلانه سکوت کردند

به عنوان اولین سفر خارجی ترامپ، با توجه به اینکه 15 نفر از عاملان اصلی حمله 11 سپتامبر از اتباع عربستان بودند، حقایقی تلخ از همکاری پشت پرده این دو کشور را نزد افکار عمومی برملا می کند.وی افزود که . . . «نیویورک تایمز» آمریکا نیز دیروز در مطلبی به قلم «راجر کوهن» در باره نشست ریاض با اشاره به حمایت عربستان از عقاید وهابی نوشت: «ترامپ در حالی با بی اعتنائی به سرچشمه تروریسم، این پدیده را محکوم . . .

14:53 - 1396/03/03
استاد دانشگاه رایس: داعش ریشه در وهابیسم سعودی دارد

استاد دانشگاه رایس: داعش ریشه در وهابیسم سعودی دارد

چگونه کسی می تواند از ترامپ که فروشنده تسلیحات به مقامات عربستان است، حمایت کند و (از سوی دیگر) حادثه تروریستی منچستر . . . گام از سفر خارجی اش از زمان دستیابی به قدرت روز شنبه وارد عربستان شد و قراردادهایی از جمله قرارداد 110 میلیارد دلاری . . . جمله قرارداد 110 میلیارد دلاری نظامی برای فروش سلاح ها به عربستان منعقد کرد.بر اساس گزارش های رسمی، رژیم سعودی مهم . . .

14:50 - 1396/03/03
تحلیل گران ارشد پاکستان: ائتلاف سعودی به سود پاکستان نیست/ اجلاس ریاض، عامل اختلاف

تحلیل گران ارشد پاکستان: ائتلاف سعودی به سود پاکستان نیست/ اجلاس ریاض، عامل اختلاف

نقش فعال در این ائتلاف نظامی باقی نمی گذارد. تصمیم دولت پاکستان برای اعزام ژنرال راحیل شریف به عربستان و عهده دار شدن فرماندهی ائتلاف، نقض کامل قطعنامه ای بود که پارلمان پاکستان با تاکید بر عدم . . . کشورهای مسلمان داده است، کاملا مشهود و البته طبیعی است که ایران حضور پاکستان در ائتلاف تحت رهبری عربستان را به دقت و البته نه با خوش بینی، رصد می کند. طلعت مسعود می نویسد: پارلمان پاکستان سال گذشته . . .

14:18 - 1396/03/03
نماز نشسته و رقص ایستاده پادشاه عربستان

نماز نشسته و رقص ایستاده پادشاه عربستان

خود از زمان انتصابش در این پست وارد ریاض شد در رقص سنتی عربستان به همراه ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان شرکت . . . رقص سنتی عربستان به همراه ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان شرکت کرد.رقص سنتی 'العرضه النجدیه' که در عربستان . . . پادشاه عربستان شرکت کرد.رقص سنتی 'العرضه النجدیه' که در عربستان همان 'العرضه' نیز خوانده می‌شود عبارت است از رقص . . .

14:12 - 1396/03/03
اختلاف عربستان، امارات و قطر بار دیگر بر سر یک خبر نمایان شد

اختلاف عربستان، امارات و قطر بار دیگر بر سر یک خبر نمایان شد

قطر شدند، اما این امر سبب توقف حمله محافل و رسانه های عربستانی و اماراتی به دولت قطر نشد.انتشار این خبر که با . . . صورت گرفته است و یا صرفا یک تسویه حساب سیاسی میان قطر و عربستان بوده است. بر اساس این گزارش، گستردگی سطح این حملات . . . خواهند داد، اما گمانه زنی ها در خصوص اختلافات عمیق میان عربستان و قطر و امارات، در خصوص این اظهارات همچنان ادامه . . . دارد.از سوی دیگر، حملات رسانه های خبری وابسته یا نزدیک به عربستان و امارات در منطقه، بدون توجه به این تکذیبیه ها، . . . است.دراین میان، شبکه خبری العربیه وتارنماهای اماراتی وعربستانی خبر فراخواندن سفرای قطر از عربستان، کویت امارات، . . .

13:33 - 1396/03/03
مقام حزبی روس: ترامپ در ازای دلارهای نفتی از تهدیدهای تروریستی ریاض چشم پوشی کرد

مقام حزبی روس: ترامپ در ازای دلارهای نفتی از تهدیدهای تروریستی ریاض چشم پوشی کرد

توجه اصلی خود را به گسترش حضور و نفوذ آمریکا در کشورهای مختلف متمرکز کرده و مسائل داخلی این کشور به حاشیه رفته است. وی ادامه داد: در استراتژی ترامپ برای کسب امتیاز از کشورهای عربی ثروتمند همچون عربستان سعودی، ایران جایگاه ویژه ای دارد و در واقع رئیس جمهوری آمریکا از طرح ایران هراسی برای آماده کردن سران کشورهای عربی برای دوشیدن دلارهای نفتی استفاده می کند.رئیس اداره امور بین المللی حزب لیبرال . . .

13:5 - 1396/03/03
دباغ‌خانه ترامپ، شعبه عربستان!

خرید میلیاردی اسلحه توسط سعودی از زاویه‌ای دیگر

دباغ‌خانه ترامپ، شعبه عربستان!

تهران - ایرنا- پایگاه خبری خبرآنلاین در یادداشتی نوشت: رئیس‌جمهور آمریکا را در تهران انتخاب می‌کردیم و با پست به واشنگتن می‌فرستادیم بعید بود به این خوبی منافع ایران را تأمین کند.

12:44 - 1396/03/03
اظهارات منتسب به امیر قطر و خشم آل سعود

اظهارات منتسب به امیر قطر و خشم آل سعود

این اظهارات به نقل از امیر قطر آن هم بعد از سفر ترامپ به عربستان سعودی با بازتاب گسترده ای روبرو شد و خبرگزاری قطر پس . . . اعتراض شدید کردند و بسیاری از منابع رسانه ای قطری فعال در عربستان، از سوی دستگاه های امنیتی عربستان مسدود ( فیلتر) . . . رسانه ای قطری فعال در عربستان، از سوی دستگاه های امنیتی عربستان مسدود ( فیلتر) شدند. با توجه به تحولات سیاسی منطقه . . . سیاسی منطقه خاورمیانه، بررسی واقع بینانه و دقیق واکنش عربستان سعودی به اظهارات امیر قطر، امری ضروری به نظر می رسد . . . لحاظ جغرافیایی در جنوب غربی قارهٔ آسیا و در شرق شبه‌جزیره عربستان و در بخش جنوبی خلیج فارس واقع شده‌است، همواره در . . .

12:10 - 1396/03/03
ارم نیوز:عربستان تمام رسانه های قطر را فیلتر کرد

ارم نیوز:عربستان تمام رسانه های قطر را فیلتر کرد

به گزارش پایگاه خبری ارم نیوز، فعالان شبکه های اجتماعی عربستان امروز چهارشنبه با انتشار تصاویری پیام فیلترینگ . . . ازسوی وزارت فرهنگ واطلاع رسانی غیر قانونی است' روزنامه عربستانی سبق اعلام کرد مسئولان ذی ربط عربستانی اقدام به . . . قانونی است' روزنامه عربستانی سبق اعلام کرد مسئولان ذی ربط عربستانی اقدام به فیلترینگ تمامی روزنامه های قطری وپایگاه . . .

11:39 - 1396/03/03
جنگ رسانه ای میان قطر و عربستان - امارات

جنگ رسانه ای میان قطر و عربستان - امارات

آتش در انبار کاه بود و بلافاصله رسانه های عربی بخصوص عربستانی و اماراتی به آن واکنش نشان دادند. هرچند که دوحه . . . این حمله است، محاکمه خواهد شد، اما برغم اینها شبکه العربیه عربستان و شبکه رسمی الاخباریه این کشور پوشش زنده و مستقیم . . . اقدام به فیلتر شبکه الجزیره قطر کرده و شبکه الاخباریه عربستان سعودی نیز اعلام کرد که گمانه زنی ها درباره هک شدن . . . های خبری قطر بحث هک شدن را رد می کند و روزنامه الوطن عربستان نیز همین موضوع را مورد تاکید قرار داد.طبق گزارش ها، . . . نشست متهم کرده بودند، با این توجیه که رهبران قطر از نزدیکی عربستان و آمریکا بیم دارند و در شبکه های اجتماعی با هشتگ . . .

11:29 - 1396/03/03
صهیونیست ها به دنبال بهره جویی از نیازمندی سعودی ها به واشنگتن

صهیونیست ها به دنبال بهره جویی از نیازمندی سعودی ها به واشنگتن

ای «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا می گذرد؛ سفری که از عربستان سعودی آغاز شد و پس از آن سرزمین اشغالی و واتیکان . . . آمده است؛*** ایرنا: فکر می کنید مهم ترین هدف سفر ترامپ به عربستان چه بود؟**صدقیان: به نظر می رسد سفر ترامپ به عربستان . . . به عربستان چه بود؟**صدقیان: به نظر می رسد سفر ترامپ به عربستان دو طرفه است و این کشورها از سفر یاد شده منافعی را . . . ترامپ، قراردادهای تسلیحاتی است که روزنامه های نزدیک به عربستان مانند الحیات، رقم 350 میلیارد دلار را برای این . . . اعلام موضع صریح و مشخص در خصوص خاورمیانه، نخست با سفری به عربستان به واکاوی دقیق منطقه بپردازد.*** ایرنا: ریاض در مقطع . . .

11:6 - 1396/03/03
اخبار ضد و نقیض در مورد اظهارات منتسب به امیر قطر

اخبار ضد و نقیض در مورد اظهارات منتسب به امیر قطر

به زودی آغاز می شود.انتشار این اظهارات به نقل از امیر قطر بامداد امروز آن هم بعد از سفر ترامپ به عربستان سعودی با بازتاب گسترده ای روبرو شد و خبرگزاری قطر پس از دوساعت اعلام کرد که تارنمای آن هک و . . . موضوع واقعا از سوی شماری از هکرهای ناشناس صورت گرفته است و یا صرفا یک تسویه حساب سیاسی میان قطر و عربستان بوده است.خاورم**9377** مترجم: حمید اوضح**انتشاردهنده: عزیز . . .

10:32 - 1396/03/03
پاکستان ایده میانجی گری بین ایران و عربستان را تکرار کرد

پاکستان ایده میانجی گری بین ایران و عربستان را تکرار کرد

خبری این کشور گفت: پاکستان آماده رفع تنش ها میان ایران و عربستان است.وی درخصوص ائتلاف خودساخته و به اصطلاح مبارزه با . . . ائتلاف خودساخته و به اصطلاح مبارزه با تروریسم به هبری عربستان که پاکستان نیز عضوی از آن است، گفت: هدف اصلی این . . . تا کنون بارها و در سطوح مختلف، ایده میانجی بین ایران و عربستان را مطرح و تکرار کرده و شخصیت ها و تحلیل گران صاحب . . . فرمانده وقت ارتش پاکستان با هدف میانجی گری بین ایران و عربستان، به ریاض و تهران سفر کردند. جمهوری اسلامی ایران از . . . اسلامی ایران از این اقدام پاکستان برای حل اختلافات با عربستان استقبال کرد اما ریاض حاضر به برداشتن گام های عملی . . .

10:5 - 1396/03/03
روایت مقام  صهیونیستی از پیامی که ترامپ از عربستان آورد

روایت مقام صهیونیستی از پیامی که ترامپ از عربستان آورد

با ‏اسراییل برای مقابله با تهدیدات ایران دارند‎.‎وی گفت امیدوار است که متحدان آمریکا در خاورمیانه با یکدیگر همکاری کنند‎.‎دونالد ترامپ رییس‌ جمهور آمریکا که روز دوشنبه به همراه یک هیات بلندپایه از عربستان وارد سرزمین های اشغالی شد.‏سفر ترامپ با تظاهرات ضد آمریکایی هزاران فلسطینی ساکن نوار غزه همراه شد که در جریان آن، علیه سیاست های کاخ سفید ‏و پشتیبانی از رژیم صهیونیستی شعار سر دادند.‏گروه های . . .

9:21 - 1396/03/03
سردارفضلی:نیمی از صندوق ذخیره ارزی عربستان خرج خرید تجهیزات نظامی شد

سردارفضلی:نیمی از صندوق ذخیره ارزی عربستان خرج خرید تجهیزات نظامی شد

غدیر خم (محله ضرابخانه) گفت: در سفر رئیس جمهوری آمریکا به عربستان با هدف توطئه و شکست مقاومت ایران اسلامی 380 میلیارد . . . و شکست مقاومت ایران اسلامی 380 میلیارد دلار از ذخایر ارزی عربستان به خرید تسهیلات نظامی اختصاص یافت.وی با سلام و درود . . . کرد: فتح خرمشهر امروز باعث شده است که سران کفر و ترامپ وعربستان و مابقی کشورها هزینه های هنگفتی را برای تجهیز . . .

9:6 - 1396/03/03
صفحه 1 از 97 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >