پارادوکس نظام بین الملل درقبال مظلومیت یمن

پارادوکس نظام بین الملل درقبال مظلومیت یمن

به گزارش ایرنا، عربستان از 26 مارس 2015 تا امروز با تشکیل ائتلاف شر به نام . . . انسانیت است به طوری که این ننگ با میلیارد ها دلار پول عربستان هم پاک نخواهد شد. عربستان و ائتلاف تجاوز به یمن . . . ننگ با میلیارد ها دلار پول عربستان هم پاک نخواهد شد. عربستان و ائتلاف تجاوز به یمن طی 700 روزگذشته تاکنون با . . . را که هرگز تسلیم ظلم نخواهند شد به جهانیان ثابت کرد. عربستان وائتلاف متجاوز آن تصور می کردند مردم یمن طی ماه اول . . . انداخت.مردم مقاوم یمن اکنون با ده کشور عربی به سرکردگی عربستان وامارات و با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی در حال . . .

15:14 - 1395/12/08
پترو دلارهای عربستان و نفوذ در آسه آن

پترو دلارهای عربستان و نفوذ در آسه آن

'ملک سلمان' پادشاه عربستان نخستین تور خود در این منطقه را صبح یکشنبه با ورود . . . میلادی 2.43 تریلیون دلار برابر با آمریکا برآورد شده است.عربستان درصدد است با استفاده از دلارهای نفتی در اندونزی و . . . به عنوان یک منطقه مرکزی و استراتژیک در قلب آسه آن برای عربستان محسوب شود.در این راستا، مرکز سرمایه گذاری و توسعه . . . گذاری و توسعه مالزی (اMida) کشورهای مختلف و به ویژه عربستان را ترغیب کرد تا مالزی را به عنوان درگاه بازارهای . . . فراتر از آن ببینند. این مرکز اعلام کرد که شرکت های عربستان با حضور در مالزی می توانند، از مزایای تحرک بیشتر در . . .

15:0 - 1395/12/08
سفر پادشاه عربستان به اندونزی و مالزی و تداوم عجز و ناتوانی آل سعود در تحولات منطقه ای

سفر پادشاه عربستان به اندونزی و مالزی و تداوم عجز و ناتوانی آل سعود در تحولات منطقه ای

عربستان سعودی در سال های اخیر و پس ازتحمل شکست های سنگین . . . فریب افکار عمومی این دو کشور برآمده اند.در سفر پادشاه عربستان به این دو کشور، افکار عمومی و رسانه های آزاد این دو . . . برای نفوذ به منطقه جنوب شرق آسیا تدارک دیده است.به هر روی، عربستان به عنوان کشوری که نقض آشکار حقوق بشر و قوانین بین . . .

14:13 - 1395/12/08
نخبگان سیاسی عراق خواستار اثبات حسن نیت ریاض هستند

نخبگان سیاسی عراق خواستار اثبات حسن نیت ریاض هستند

که سفر عادل الجبیر به بغداد برای بهبود روابط بین عراق و عربستان کافی نیست بلکه ریاض باید سیاست خود را نسبت به عراق . . . از فراکسیون ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق گفته است که عربستان باید بفهمد که از سیاست های سابقش که موجب قتل هزاران . . . از آنچه در گذشته مرتکب شده، است؟این نماینده پارلمان افزود، عربستان باید از طریق همکاری در بسیاری پرونده ها بویژه پرونده . . . جمهوری اسلامی ایران با کشورهای عربی حوزه خلیج فارس از جمله عربستان است که با وساطت کویت صورت گرفت یا با پیروزی های بزرگ . . . الجبیر را ناشی از وساطت جدید عراق برای نزدیک کردن ایران و عربستان به همدیگر دانسته است.وی گفته است که عراق با هر دو . . .

12:22 - 1395/12/08
شش کودک یمنی در بمباران جنگنده های عربستانی کشته شدند

شش کودک یمنی در بمباران جنگنده های عربستانی کشته شدند

منبع محلی استان تعز گفت: درحمله های هوایی دیروز و دیشب عربستان به منطقه مسکونی المحبش شهر المخا در استان تعز دستکم . . . شماری نیز زخمی شدند. این منبع افزود: هواپیماهای متجاوزعربستانی- آمریکایی طی شش نوبت شهر موزع و چهار نوبت منطقه جبل . . . وخامت حال برخی زخمی ها احتمال افزایش قربانیان وجود دارد.عربستان همراه با چند کشور دیگر از ششم فروردین سال گذشته . . .

10:23 - 1395/12/08
پیروزی‌های سیاسی و نظامی عراق موجب ژست جدید عربستان شده است

پیروزی‌های سیاسی و نظامی عراق موجب ژست جدید عربستان شده است

در ادامه این گفت وگو می خوانیم:** عادل الجبیر، وزیر امور خارجه عربستان سعودی در قالب نخستین سفر این مقام سعودی روز گذشته . . . بغداد شد. فکر می‌کنید چه مسائلی منجر به این شده است که عربستان در این مقطع زمانی به سمت بهبود رابطه با عراق پیش . . . در آینده‌ای قریب ‌الوقوع، ممکن است سفر وزیر امور خارجه عربستان در این جهت باشد که سعودی ‌ها بخواهند پیشنهاداتی . . . سال ٢٠١١ مشاهده می‌کنیم، حاکی از تقابل در رفتار و عملکرد عربستان با منافع ملت‌ها و دولت‌های مستقل و خدمات این رژیم به . . . ‌ها و همسویی با طرح ‌های خائنانه شکست خورده است. همسویی عربستان با امریکا و رژیم اشغالگر قدس و همچنین مقابله با دولت . . .

9:39 - 1395/12/08
چرایی سفر وزیر خارجه آل‌ سعود به عراق

چرایی سفر وزیر خارجه آل‌ سعود به عراق

مهم نینوا. دوم، احتمال به اسارت گرفتن برخی افراد تروریستی داعش توسط ارتش عراق که ممکن است تابعیت عربستان سعودی داشته باشند. در نتیجه دو مورد مهم یعنی یکی برقراری مناسبات با عراق قدرتمند و دیگری . . . رابطه با حضور نیروهای ترکیه در موصل اشاره کرد. این موارد مجموعه‌ای از اهداف کوتاه و بلندمدت مقامات عربستان از این سفر است. امید که دولتمردان عراقی بتوانند با لحاظ و رعایت منافع ملی پاسخگوی مطالبات . . .

9:32 - 1395/12/08
6 مزدور سعودی در یمن کشته شدند

6 مزدور سعودی در یمن کشته شدند

مزدور بر اثر بمباران ارتش و کمیته های مردمی یمن در منطقه «الحول» شهر نهم به قتل رسیدند.یک منبع نظامی گفت، چهار تن از عناصر مزدور نیر در حمله ارتش و کمیته های مردمی در منطقه المدفوق شهر نهم کشته شدند.عربستان همراه با چند کشور دیگر از روز ششم فروردین سال گذشته اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور با هدف بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی یمن به قدرت کرده . . .

4:0 - 1395/12/08
رئیس سازمان جوانان انقلابی هند:وهابیت بزرگترین تهدید برای بشریت است

رئیس سازمان جوانان انقلابی هند:وهابیت بزرگترین تهدید برای بشریت است

می تواند خطر بزرگی برای امنیت ملی هند محسوب شود.این تحلیل گر هندو در ادامه با اشاره به جنگ سوریه و عراق تصریح کرد افکار وهابی و افراطی گری باعث تخریب و جنگ در این کشورها شده است .وی،گسترش نفوذ عربستان در هند را خطر بزرگی برای کشور دانست و تصریح کرد رشد افراطی گری چالش بزرگی برای هند ایجاد خواهد کرد.رئیس سازمان جوانان انقلابی هند با انتقاد از گسترش روابط هند و آمریکا اظهار کرد این روابط به . . .

17:32 - 1395/12/07
تجاوز نظامی عربستان بیش از 4 میلیارد دلار به صنعت گردشگری یمن خسارت وارد کرد

تجاوز نظامی عربستان بیش از 4 میلیارد دلار به صنعت گردشگری یمن خسارت وارد کرد

به گزارش خبرگزاری یمن ( سبا)، مدیر اجرایی شورای گردشگری یمن افزود: تداوم تجاوز عربستان به مراکز گردشگری و زیر ساخت های یمن حجم خسارت ها را . . . روز افزایش داده است. النعمی به ادعاهای دروغین رسانه های عربستانی اشاره کرد و ادامه داد: کشف حقایق و افشای جنایات . . . چهره متجاوزان را بیش از پیش آشکار می کند. وی تداوم تجاوز عربستان به یمن را تهدیدی برای میراث فرهنگی وتاریخی این کشور . . . و آزادگان جهان برای پایان دادن به تجاوزو محاصره یمن توسط عربستان شد. عربستان همراه با چند کشور دیگر از ششم فروردین . . . برای پایان دادن به تجاوزو محاصره یمن توسط عربستان شد. عربستان همراه با چند کشور دیگر از ششم فروردین سال گذشته . . .

15:57 - 1395/12/07
عربستان سعودی و تداوم تصمیمات نسجیده

عربستان سعودی و تداوم تصمیمات نسجیده

ایرنا، این روزها حرف و سخن پیرامون موضع گیری های جدید حکام عربستان سعودی، نقل محافل سیاسی است.«عادل الجبیر» وزیر امور . . . سعودی، نقل محافل سیاسی است.«عادل الجبیر» وزیر امور خارجه عربستان در گفت و گو با روزنامه «زوددویچه سایتونگ» از آمادگی . . . با آمریکا برای مبارزه با داعش در این کشور خبر داد.وی گفت: عربستان سعودی و دیگر کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس اعلام . . . نیز در 15 بهمن ماه 94 ژنرال «احمد عسیری» مشاور وزیر دفاع عربستان و سخنگوی عملیات نظامی این کشور در یمن، از آمادگی . . . گفت. اما با گذشت بیش از یک سال، بی اساس بودن این تصمیمات عربستان در عمل مشخص شده است.»** تکاپوهای تازه از سوی حامیان . . .

15:16 - 1395/12/07
رقابت عربستان و امارات برای نفوذ در سومالی

رقابت عربستان و امارات برای نفوذ در سومالی

سلمان بن عبدالعزیز پادشاه و محمد بن سلمان جانشین ولیعهد عربستان دیدار و گفت وگو کرد. فرماجو به دنبال تلاش های اخیر . . . منطقه به ویژه منطقه دریای سرخ و تنگه باب المندب برای عربستان مهم ترین کشور آفریقایی محسوب می شود و برای ریاض در . . . بین الملل متهم کند. در واقع سفر رئیس جمهور جدید سومالی به عربستان به دنبال تنش پیش آمده در روابط قوی و عمیق موگادیشو . . .

15:13 - 1395/12/07
ادامه جنایات رژیم کودک کش سعودی در یمن

ادامه جنایات رژیم کودک کش سعودی در یمن

طبق آمار اولیه 5 کودک را کشتند. ساعتی قبل نیز حمله هوایی عربستان به خانه ای در منطقه حیفان شهر عتمه استان ذمار یمن 2 . . . اساس این گزارش با توجه به وخامت حال زخمی های جنایت امروز عربستان در یمن امکان افزایش شمار کشته ها وجود دارد. عربستان . . . امروز عربستان در یمن امکان افزایش شمار کشته ها وجود دارد. عربستان و متحدانش حدود 2 سال است که تهاجم به یمن را با چراغ . . .

15:6 - 1395/12/07
اولین واکنش ها:نمایندگان پارلمان عراق سفر الجبیر به بغداد را سوال انگیز خواندند

اولین واکنش ها:نمایندگان پارلمان عراق سفر الجبیر به بغداد را سوال انگیز خواندند

به گزارش ایرنا، 'اسکندر وتوت' از نمایندگان بصره، استان نزدیک به مرزهای عربستان سعودی در جنوب عراق، در این خصوص گفته است که سفر عادل . . . است که این سفر بتواند باعث بهبود روابط بین دو کشور عراق و عربستان شود.رییس پارلمان عراق نیز در این خصوص لحظاتی قبل با . . . لحظاتی قبل با انتشار بیانیه ای، از انجام سفر وزیر خارجه عربستان سعودی به بغداد استقبال کرده و گفته است که امیدوار . . . ها را بین بغداد و ریاض تشدید کند.به اعتقاد این کارشناسان ، عربستان سعودی هماننند ترکیه درصدد سنجش اوضاع عراق از نزدیک و . . . افتاده است.از طرفی برخی این سفر را مرتبط با تحرکات اخیر عربستان در منطقه در نزدیکی با رژیم صهیونیستی و تشکیل یک محور . . .

14:53 - 1395/12/07
تلویزیون نباء:عربستان ورشکسته ازکویت کمک مالی خواست

تلویزیون نباء:عربستان ورشکسته ازکویت کمک مالی خواست

در توجیه این درخواست خود گفت اگر شرایط سخت و دشوار نبود، عربستان درخواست چنین کمکی از کویت نمی کرد.شاه سعودی در دیدار . . . نمی کرد.شاه سعودی در دیدار با امیر کویت همچنین مدعی شد که عربستان هم اکنون نه تنها برای خود بلکه برای همه کشورهای . . . مزدوران ائتلاف سعودی در یمن نشان می دهد که سیاست تحقیرآمیز عربستان باعث شده تا در میان نیروهای متجاوز به یمن اختلاف پیش . . . آنها بیشتر شود.اطلاعات یاد شده همچنین فاش کرد که هزینه های عربستان بسیار بالا رفته و برای خزانه این کشور سنگین شده است . . . سنگین شده است تا آنجا که فهد بن ترکی جانشین نیروهای زمینی عربستان از درخواست های مکرر مالی علی محسن احمر فرمانده ارشد . . .

13:33 - 1395/12/07
گزارش عفو بین الملل از تداوم نقض حقوق بشر در عربستان

گزارش عفو بین الملل از تداوم نقض حقوق بشر در عربستان

روز شنبه به نقل ازعفو بین الملل افزود: وضعیت حقوق بشر درعربستان رو به وخامت روزافزون گذاشته است. عربستان درسال 2016 . . . وضعیت حقوق بشر درعربستان رو به وخامت روزافزون گذاشته است. عربستان درسال 2016 به دلیل کاهش قیمت نفت از یک سو و هزینه . . . اعلام کرد: وضعیت یاد شده باعث شد تا هزینه های دولتی در عربستان کاهش یابد و هزاران کارگر از کار برکنار شوند و کشور . . . های سیاسی شود.سازمان عفو بین الملل در همین راستا به تجاوزعربستان علیه یمن و نقش این کشور در کشتن و زخمی کردن هزاران . . . اشاره کرد.این گزارش با تاکید بر موارد نقض حقوق بشر ازسوی عربستان تاکید کرد: سعودی ها درحمله علیه یمن از تسلیحات . . .

12:14 - 1395/12/07
آمریکا و رژیم صهیونیستی عامل اصلی رنج های ملت سوریه هستند

نماینده مجلس سوریه:

آمریکا و رژیم صهیونیستی عامل اصلی رنج های ملت سوریه هستند

ملت سوریه روبرو می شوند که نه در افغانستان و نه در عراق ندیده اند.السباعی درباره ادعای وزیرخارجه عربستان مبنی بر آمادگی این کشور برای اعزام نیرو به سوریه نیز گفت: این کوتوله ها در عربستان، قطر و . . . ادعای وزیرخارجه عربستان مبنی بر آمادگی این کشور برای اعزام نیرو به سوریه نیز گفت: این کوتوله ها در عربستان، قطر و دیگرجاها که نمی توان آن ها را کشور و دولت نامید همواره دستشان به سوی آمریکا و رژیم . . .

11:58 - 1395/12/07
حج عزتمندانه؛ خواست قلبی ملت ایران

حج عزتمندانه؛ خواست قلبی ملت ایران

این گفت وگو در چارچوب دیدارهای رسمی وزارت حج و عمره عربستان با همه هیات های حج کشورهای اسلامی صورت گرفته است و . . . می کنند.'محمد صالح بن طاهر بنتن' وزیر حج و عمره عربستان در دیدار با هیأت ایرانی به سرپرستی حمید محمدی درخصوص . . . حجاج ایرانی مورد تاکید قرار گرفته است.در حالی که وزارت حج عربستان بارها در گذشته عنوان کرده بود که زائران ایرانی و . . . مقامات سعودی است.حضور هیآت ایرانی در مذاکرات با وزارت حج عربستان در حالی صورت پذیرفته که اگر مقامات سعودی به خواست . . . اعزام خواهند شد که این امر در صورت موافقت مقامات وزارت حج عربستان قابل اجرا خواهد بود.از نگاه دین بزرگ اسلام، حفظ عزت . . .

11:29 - 1395/12/07
برگزاری دومین جلسه مذاکرات هیات حج ایران و عربستان

برگزاری دومین جلسه مذاکرات هیات حج ایران و عربستان

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های عربی، محمد صالح بن طاهر بنتن وزیر حج و عمره عربستان در دیدار با هیاتی ایرانی به سرپرستی حمید محمدی در . . . گزارش، این گفت وگو در چارچوب دیدارهای رسمی وزارت حج و عمره عربستان با همه هیات های حج کشورهای اسلامی صورت گرفته است و . . . در جده برگزار شد.در این نشست روز گذشته که در محل وزارت حج عربستان و با استقبال رسمی وزیر حج عربستان از سرپرست سازمان . . . گذشته که در محل وزارت حج عربستان و با استقبال رسمی وزیر حج عربستان از سرپرست سازمان حج و زیارت و هیات همراه در جده . . . و تاکید بر حقوق حجاج ایرانی که پیش تر رئوس آن به وزارت حج عربستان اعلام شده بود، به تشریح نقطه نظرات جمهوری اسلامی . . .

0:9 - 1395/12/07
موسسه آمریکایی:کسری بودجه 79 میلیارد دلاری عربستان/ نیاز سعودی ها به فروش نفت 75دلاری

موسسه آمریکایی:کسری بودجه 79 میلیارد دلاری عربستان/ نیاز سعودی ها به فروش نفت 75دلاری

صادرکننده نفت صورت گرفته است، برای تامین کسری بودجه عربستان که معادل حدود 12درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور . . . برنشتاین تاکید کرد که ادامه این شرایط باعث خواهد شد تا عربستان در سال 2020 برای تامین کسری بودجه خود نیاز به فروش . . . تامین کسری بودجه خود نیاز به فروش نفت 80 دلاری داشته باشد.عربستان پیش از این نیز برای جبران بخشی از مشکلات مالی خود و . . . اس بی سی» انگلیس وام گرفته بود.به گزارش ایرنا، بانک مرکزی عربستان ماه گذشته (بهمن) در گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور . . . در گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور اعلام کرد: ذخیره ارزی عربستان حدود 13 درصد کاهش یافته و از 2.312 هزار میلیارد ریال . . .

22:21 - 1395/12/06
پادشاه عربستان یکشنبه به مالزی می رود/ نمایش یارگیری در میان ناکامی های سعودی

پادشاه عربستان یکشنبه به مالزی می رود/ نمایش یارگیری در میان ناکامی های سعودی

به گزارش ایرنا، پادشاه عربستان پس از بیش از 5 دور سفر 'نجیب تون رزاق نخست وزیر . . . اعلام کرد و گفت نجیب تون رزاق در دیدارهای رسمی با پادشاه عربستان مسائل مربوط به همکاری های دوجانبه و یافتن راه های . . . روز دوشنبه پس از نشست هیات های دو کشور برگزار شود و پادشاه عربستان مورد استقبال پادشاه مالزی نیز قرار گیرد.پادشاه . . . عربستان مورد استقبال پادشاه مالزی نیز قرار گیرد.پادشاه عربستان در حالی به مالزی سفر می کند که هر دو کشور از نظر . . . مالزی یکی از کانون های اصلی گسترش وهابیت و افراطی گری توسط عربستان است و این شرایط هوشیاری بیشتر مقامات این کشور جنوب . . .

15:17 - 1395/12/06
امام جمعه موقت یاسوج: عصبانیت دشمنان از ایران به علت اقتدار روزافزون آن است

امام جمعه موقت یاسوج: عصبانیت دشمنان از ایران به علت اقتدار روزافزون آن است

است و باید بیش از پیش قدردان این رشادت ها بود. وی گفت: استکبار جهانی خود را طرفدار حقوق بشر می داند درحالی که از تروریست ها از جمله داعش به طور همه جانبه حمایت می کند. امام جمعه موقت یاسوج افزود: عربستان سعودی نیز با حمایت نظامی آمریکا و متحدانش در حال ارتکاب انواع جنایت ها در کشور اسلامی یمن است. حجت الاسلام موسوی اعظم 12 اسفند مصادف با سوم جمادی الثانی سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را . . .

15:12 - 1395/12/06
رئیس جمهوری سابق یمن خواستار گفت وگو با عربستان شد

رئیس جمهوری سابق یمن خواستار گفت وگو با عربستان شد

جلسه فرماندهان حزب کنگره مردمی در استان البیضاء خطاب به عربستان وائتلاف آن گفت: تجاوز هوایی به یمن را متوقف کنید تا . . . رژیم صهیونیستی وانگلیس همراه با ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان را شریک جرم تجاوز به مردم یمن دانست وگفت: متجاوزان . . . ومدارس را ویران می کنند. صالح آمادگی خود برای گفت وگو با عربستان وکشورهای ائتلاف آن اعلام و تاکید کرد: ما برای صلح . . . داریم دست خود را به سوی آن دراز می کنیم نه برای تسلیم . عربستان همراه با چند کشور دیگر از ششم فروردین سال گذشته . . .

15:4 - 1395/12/06
تشدید اختلاف نظر کویت و عربستان بر سر میدان نفتی مشترک

تشدید اختلاف نظر کویت و عربستان بر سر میدان نفتی مشترک

گفت وگویی مطبوعاتی اعلام کردند مدیریت نهادهای نفتی کویتی و عربستانی تصمیمات مغایر با یکدیگر در زمینه آغازفعالیت این . . . میدان الخفجی یک طرح مشترک نفتی بین شرکت نفتی دولتی آرامکو عربستان و شرکت نفتی الخلیج کویت است.به عقیده کارشناسان، . . . کارشناسان، اقتصاد کشورهای حوزه خلیج فارس و در راس آنها عربستان به نفت وابسته است و با کاهش قیمت این ماده حیاتی در . . .

12:49 - 1395/12/06
حمله انتحاری القاعده به مرکز پلیس استان ابین یمن پنج کشته به جا گذاشت

حمله انتحاری القاعده به مرکز پلیس استان ابین یمن پنج کشته به جا گذاشت

از چند ساعت از ربودن وی در اطراف شهر لودر به عهده گرفت.گذشت دو سال از تجاوز زمینی هوایی ودریایی عربستان به یمن ومحاصره این کشور، علاوه بر بیش از 11 هزار کشته وهزاران زخمی ومعلول وتخریب زیر ساخت . . . به تقویت گروه های تروریستی القاعده وداعش در یمن به دلیل بهره مندی مستقیم از کمک های مالی وتسلیحاتی عربستان به آنها شده است.خاورم** 1453 مترجم: آمنه دهقان** انتشار دهنده: مریم . . .

10:45 - 1395/12/06
قسم روباه یا دم خروس عربستان در اندونزی

قسم روباه یا دم خروس عربستان در اندونزی

به گزارش ایرنا، 'ملک سلمان بن عبدالعزیز' پادشاه عربستان سعودی در صدر هیات یکهزار و 500 نفره از جمله 10 وزیر . . . است.به نوشته روز جمعه تارنمای روزنامه 'جاکارتا پست'، عربستان سعودی در آستانه این سفر به خانواده کارمندان گروه . . . می کند.'پرامونو آنونگ' دبیر کابینه اندونزی گفت: پادشاهی عربستان اعلام کرده است کشته شدگان گروه 'دنسوس 88' را شهید . . . 88' را شهید محسوب می کند.کارشناسان معتقدند این فعالیت عربستان برای این صورت می گیرد تا دیدگاه مردم اندونزی در مورد . . . چون بسیاری از مقام های اندونزی و سیاستمداران به دست داشتن عربستان در فعالیت های تروریستی و افزایش افراط گرایی اقرار . . .

9:31 - 1395/12/06
رئیس جمهوری پیشین یمن عربستان را به موشک های دوربرد تهدید کرد

رئیس جمهوری پیشین یمن عربستان را به موشک های دوربرد تهدید کرد

خود را با خود ایران و نه این که بخواهید حسابتان را در یمن تسویه کنید و زنان و کودکان را به خاک و خون بکشید.علی عبدالله صالح اول پنج روز پیش نیزخطاب به کشورهای غربی گفته بود: تجاوز به یمن با پول عربستان وکشورهای حوزه خلیج فارس و حمایت آمریکا، انگلیس وصهیونیست ها صورت می گیرد.23 ماه از حملات ائتلاف عربی به یمن می گذرد و در جریان این حملات علاوه بر تخریب بیشتر تاسیسات زیربنایی این کشور،‌ . . .

7:43 - 1395/12/06
رئیس جمهوری سومالی به عربستان سفر کرد

رئیس جمهوری سومالی به عربستان سفر کرد

به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، فرماجو در کاخ یمامه در ریاض عربستان مورد . . . خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، فرماجو در کاخ یمامه در ریاض عربستان مورد استقبال «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان . . . در ریاض عربستان مورد استقبال «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان قرار گرفت.دو طرف در این دیدار در خصوص همکاری های . . .

6:4 - 1395/12/06
کشف 2 تن و 713 کیلو مواد مخدر در جنوب شرق کشور

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اعلام کرد

کشف 2 تن و 713 کیلو مواد مخدر در جنوب شرق کشور

تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی مسلح سابقه دار و کشف دو تن و 713 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در جنوب استان خبر داد.

20:32 - 1395/12/05
نخستین جلسه مذاکرات هیات حج جمهوری اسلامی ایران با طرف سعودی برگزار شد

نخستین جلسه مذاکرات هیات حج جمهوری اسلامی ایران با طرف سعودی برگزار شد

اسلامی ایران به سرپرستی حمید محمدی و هیات وزارت حج و عمره عربستان به سرپرستی محمد صالح بنتن وزیر حج و عمره عربستان بعد . . . حج و عمره عربستان به سرپرستی محمد صالح بنتن وزیر حج و عمره عربستان بعد از ظهر امروز -پنجشنبه پنجم اسفندماه - برگزار شد. . . . - برگزار شد. در این نشست دو ساعته که در محل وزارت حج عربستان و با استقبال رسمی وزیر حج عربستان از سرپرست سازمان . . . ساعته که در محل وزارت حج عربستان و با استقبال رسمی وزیر حج عربستان از سرپرست سازمان حج و زیارت و هیات همراه در جده . . . و تاکید بر حقوق حجاج ایرانی که پیش تر رئوس آن به وزارت حج عربستان اعلام شده بود، به تشریح نقطه نظرات جمهوری اسلامی . . .

20:6 - 1395/12/05
صفحه 1 از 99 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >