ایران اسلامی جزیره ای امن در دریای پرتلاطم ناامنی منطقه است

فرمانده نیروی زمینی سپاه:

ایران اسلامی جزیره ای امن در دریای پرتلاطم ناامنی منطقه است

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور در یادواره شهدای تیپ . . . و جمعی از همرزمان آنان در مجتمع فرهنگی غدیر نیروی زمینی سپاه برگزار شد، این مطلب را عنوان کرد.وی با تبریک اعیاد . . . این رزمندگان غیور و از جان گذشته است.فرمانده نیروی زمینی سپاه با یادآوری خاطره ی حضور رزمندگان یگان ویژه صابرین در . . . حریم اهل بیت (علیهم السلام ) دفاع کنند.فرمانده نیروی زمینی سپاه خاطر نشان کرد: امنیتی که امروز در ایران اسلامی و عمق . . . و نظام شوند رسالتی خطیر بشمار می رود.فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: ما در دریای پرتلاطم ناامنی در منطقه قرار داریم و . . .

13:21 - 1396/02/09
نماینده ولی فقیه :خدمت سربازی سرمایه ای گران بها برای جوانان است

نماینده ولی فقیه :خدمت سربازی سرمایه ای گران بها برای جوانان است

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی . . . خدمت در سلسله مراتب مربوط با رهبری است.نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: خدمت سربازی در نظام اسلامی علاوه برآنکه وظیفه و . . . های محوله در نیروهای مسلح قرار دهد.نماینده ولی فقیه در سپاه، دوران سربازی را فرصت بسیار خوبی برای فراگیری مهارت های . . . دشمن بر جنگ نرم متمرکز شده، ماموریت نیروهای مسلح به ویژه سپاه و بسیج مقابله با جنگ نرم بوده و در این عرصه کادر سازی و . . . نیروهای وظیفه به ارزش ها قلمداد می شود.نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان گفت: بهینه سازی خدمت وظیفه در نیروهای مسلح . . .

15:24 - 1396/02/07
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه: مسئول شایسته در نظام ولایی باید تابع مطلق ولایت باشد

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه: مسئول شایسته در نظام ولایی باید تابع مطلق ولایت باشد

در جمع ائمه جمعه و جماعات کاشان در ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهر، اظهار کرد: در نظام ولایی، کسی شایسته خدمت به . . . سربازی کنند و مجری اسلام باشند.جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: روحانیت همواره بعنوان سنگرنشینان . . . الله با حاکمیت طاغوت مطرح است.جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: استکبار تنها راه تاثیرگذار بر انقلاب . . . بر انقلاب ایران تاثیرگذار باشد.جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: اینکه هزینه زیادی نباید صرف اقتدار . . .

16:41 - 1396/02/06
مهمترین حربه دشمنان علیه انقلاب اسلامی نفوذ فرهنگی است

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:

مهمترین حربه دشمنان علیه انقلاب اسلامی نفوذ فرهنگی است

با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد منتظر قائم و شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اهمیت فرهنگ ایثار و فداکاری . . . بصیرت در مقابل آن ایستادگی کرد. جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حادثه طبس و حمله نظامی و نفوذ . . . تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از این تعداد 400 نفر از شهدای سپاه پاسداران هستند. شهید محمد منتظر قائم اولین فرمانده سپاه . . . سپاه پاسداران هستند. شهید محمد منتظر قائم اولین فرمانده سپاه یزد در سال 1358 در حمله نظامی آمریکا به طبس به شهادت . . .

12:29 - 1396/02/04
سپاه با حمایت از مقاومت اسلامی سوریه و عراق خود را «سپر امنیت» ملت ایران و امت اسلامی قرار داده است

پیام سرلشکر باقری به مناسبت سالروز تاسیس سپاه؛

سپاه با حمایت از مقاومت اسلامی سوریه و عراق خود را «سپر امنیت» ملت ایران و امت اسلامی قرار داده است

کرد: فرا رسیدن « دوم اردیبهشت‌ماه » سالروز تصویب اساسنامه سپاه توسط شورایعالی انقلاب که در تقویم رسمی کشور به عنوان « . . . انقلاب که در تقویم رسمی کشور به عنوان « روز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» نامگذاری شده است را به آحاد . . . جهانی قرار گرفته بود را رقم زد که نام گذاری آن با عنوان «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» نیز از الطاف خداوند بود.رئیس . . . بود.رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: بازگشایی کارنامه سپاه و تصویر نقش‌آفرینی‌های «حماسی» و «سرنوشت‌ساز» پاسداران . . . راحل (ره) همچنان در جای جای این سرزمین جاری است که:‌ «اگر سپاه نبود کشور هم نبود.»«بی‌تردید نقش‌های تأثیرگذار و تابناک . . .

0:25 - 1396/02/03
نیروی زمینی سپاه در حمایت از جبهه‌ مقاومت در جهان اسلام مجاهدت می‌کند

جانشین فرمانده کل سپاه:

نیروی زمینی سپاه در حمایت از جبهه‌ مقاومت در جهان اسلام مجاهدت می‌کند

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی طی سخنانی در پنجمین . . . پاسدار حسین سلامی طی سخنانی در پنجمین همایش بهداشت و درمان سپاه که در تهران برگزار شد، فرماندهی را قلمروی همه جانبه از . . . محیط و همه شئون سربازانمان مسئولیت داریم.جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: ما رسالت بزرگی بر دوش گرفته ایم و آرمانهای . . . بر اراده نیروهای انسانی متکی باشد.وی با بیان اینکه در سپاه، نیروی انسانی نیز مانند تجهیزات مهم هستند، گفت: ما . . . را تعیین کرده و از شکست ها جلوگیری کنند.جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: باید تلاش کنیم که انسانهای‌مان همه شاخص های . . .

13:55 - 1396/02/02
تحویل انبوه موشک جدید کروز ضد کشتی نصیر به نیروی دریایی سپاه

توسط سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع انجام شد؛

تحویل انبوه موشک جدید کروز ضد کشتی نصیر به نیروی دریایی سپاه

دفاع، با حضور سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان و سردار دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انبوه موشک جدید کروز ضد کشتی نصیر طی مراسمی در سازمان صنایع هوافضای . . . انبوه موشک جدید کروز ضد کشتی نصیر طی مراسمی در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع به نیروی دریایی سپاه تحویل شد.سردار دهقان در این مراسم با اشاره به راهبرد وزارت دفاع در تقویت روز افزون توان موشکی . . .

11:48 - 1396/02/02
سپاه، مجموعه ای که وجودش برای کشور و ملت ایران لازم است

به مناسبت دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران:

سپاه، مجموعه ای که وجودش برای کشور و ملت ایران لازم است

شدند و نهاد مقدسی را پی ریزی کردند که پس از مدتی کوتاه «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» نام گرفت.شاید در آن روزهای نخست . . . انقلاب اسلامی» نام گرفت.شاید در آن روزهای نخست که هدف سپاه را پایداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن مطرح می . . . اسلامی و اطاعت محض و عاشقانه از مقام عظمای ولایت فقیه بود، سپاه به عنوان بازوی توانمند ولایت فقیه، خویشتن را برای هر . . . را اعلام کردند و شورای انقلاب با تاسیس شورای فرماندهی سپاه، گام اساسی را در جهت سازماندهی این نهاد حافظ انقلاب . . . در جهت سازماندهی این نهاد حافظ انقلاب اسلامی برداشت.اگر چه سپاه، هویتی نظامی دارد ولی نظامی گری در واقع یک بعد از . . .

10:22 - 1396/02/02
سپاه پاسداران؛ حافظ اقتدار و امنیت ملی

به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران؛

سپاه پاسداران؛ حافظ اقتدار و امنیت ملی

«سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در سایه روحیه انقلابی و معنویتی . . . صالحان، پیوسته می جوشید و بیش از همه، جوانان رزمنده و خالص سپاه و بسیج را سیراب می کرد، توانست نقش تعیین کننده ای در . . . ای از بیانات آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در دوم اردیبهشت 1358 . . . کارآمد خود را برای هر نوع مأموریت محوله آماده کرده بود. سپاه پاسداران در سال های نخست پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال . . . برای مردم این مرز وبوم به ارمغان بیاورد. پس از پایان جنگ،‌ سپاه پاسداران علاوه بر حوزه های نظامی و ایجاد امنیت در کشور، . . .

10:13 - 1396/02/02
امام جمعه زنجان: تضعیف شورای نگهبان برای کشور امری خطرناک است

امام جمعه زنجان: تضعیف شورای نگهبان برای کشور امری خطرناک است

آمریکا علیه انقلاب اسلامی شدند.امام جمعه زنجان با بیان اینکه آینده نگری امام خمینی(ره) باعث تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد، گفت: وضعیت جامعه و انقلاب اسلامی ایجاب می کرد تا این نهاد نظامی راه . . . وضعیت جامعه و انقلاب اسلامی ایجاب می کرد تا این نهاد نظامی راه اندازی شود.وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران به خوبی توانسته از انقلاب اسلامی در برابر دشمن خارجی و داخلی، عرصه های سازندگی و خدمات . . .

17:10 - 1396/02/01
سپاه دژ دفاعی انقلاب، نظام اسلامی و استقلال کشور است

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:

سپاه دژ دفاعی انقلاب، نظام اسلامی و استقلال کشور است

است: در واقع در بستر تثبیت و استحکام انقلاب، راه اندازی «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» اجتناب ناپذیر و این نهاد مقدس . . . تصریح کرده است: رویارویی به موقع، هوشمندانه و فداکارانه سپاه پاسداران با توطئه‌ها و سناریوهای ضدانقلابی و ضدایرانی . . . کرده است: سربلندی و پیش‌روندگی انکارناپذیر و تاریخ ساز سپاه در عرصه مأموریت‌های محوله و به ویژه هوشمندی و بصیرت . . . به شکست هجمه‌های رسانه‌ای جبهه دشمنان انقلاب اسلامی علیه سپاه و پاسداران انقلاب اسلامی آمده است: از جمله عرصه‌هایی که . . . ورود قانونمند و نقش آفرینی‌های راهبردی، تعیین کننده و موفق سپاه در پاسخ به نیازهای جامعه و الزامات پیشرفت و تعالی کشور . . .

15:36 - 1396/01/31
سپاه سرمایه راهبردی ملت ایران در برابر نظام سلطه و صهیونیسم است

بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح در آستانه سالروز تاسیس سپاه؛

سپاه سرمایه راهبردی ملت ایران در برابر نظام سلطه و صهیونیسم است

با برشماری کارکردها و نقش آفرینی‌های حساس و سرنوشت ساز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی حدود 4 دهه‌ی اخیر در روند . . . کشور تصریح شده است: حافظه تاریخی ملت ایران شهادت می‌دهد سپاه با دفاع غیر محافظه کارانه و حضور هوشمندانه و مبتنی بر . . . شبکه رسانه‌ای وابسته به آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرده است: بی تردید آنچه . . . است: بی تردید آنچه باعث هجمه‌های رسانه‌ای جبهه دشمن علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شده است عدم تحمل این نهاد . . . در حوزه داخلی و منطقه‌ای را سبب شود.این بیانیه نقش راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌ی حمایت از مقاومت اسلامی . . .

13:53 - 1396/01/30
نماینده ولی فقیه در سپاه: سپاه انقلابی ترین نهاد فراحزبی است

نماینده ولی فقیه در سپاه: سپاه انقلابی ترین نهاد فراحزبی است

به گزارش ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی روز چهارشنبه در همایش . . . علی سعیدی روز چهارشنبه در همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه (میقات 15) با اشاره به مقاطع تاریخی اسلام اظهار کرد: . . . برای جهانی شدن اسلام و بعثت قرار داریم.نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه تصریح کرد: مقطع امروز حساس ترین مقطع تاریخ از . . . که پوششی از نفاق دارد بسیار دشوار است.نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه تقابل امریکا با انقلاب اسلامی در عرصه بین . . . شاهد دنبال کردن آن از سوی دشمن هستیم.نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان . . .

13:11 - 1396/01/30
وحدت و هم افزایی ارتش و سپاه مثال زدنی است

بیانیه سپاه به مناسبت روز ارتش :

وحدت و هم افزایی ارتش و سپاه مثال زدنی است

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سپاه در این بیانیه آمده است:تولد ارتش جمهوری اسلامی ایران . . . پذیری های سترگ ارتش و ارتشیان مکتبی و انقلابی در همراهی با سپاه و مدافعان انقلاب در عرصه مقابله با توطئه های مستمر و پی . . . ایجاد شکاف بین نیروهای مسلح و دژ دفاعی کشور بویژه ارتش و سپاه طی سالیان متمادی، بحمدالله این دو سازمان بعنوان بازوان . . . به رسالت خطیر خود در این راستا دریغ نخواهند ورزید.بیانیه سپاه با پاسداشت یاد و خاطره 48 هزار شهید ارتش جمهوری اسلامی . . . اسلامی تأکید کرده است: به فضل الهی ملت رشید ایران، ارتش، سپاه، بسیج و آحاد نیروهای مسلح و مدافع انقلاب و نظام اسلامی . . .

10:58 - 1396/01/28
کمک ‌رسانی سپاه به سیل زده ها

سخنگوی سپاه تشریح کرد

کمک ‌رسانی سپاه به سیل زده ها

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف در گفت ‌و گویی در . . . پاسدار رمضان شریف در گفت ‌و گویی در خصوص چگونگی امدادرسانی سپاه به حادثه دیدگان به ویژه در سیل اخیر استانهای آذربایجان . . . طبیعی و حوادث زیادی اتفاق می افتد، از سوی فرماندهی کل سپاه یک دستورالعمل ثابت، مجوز دائمی و ماموریت همیشگی به همه . . . ثابت، مجوز دائمی و ماموریت همیشگی به همه یگانهای سپاه در سراسر کشور ابلاغ شده که به محض وقوع حوادث و بلایای . . . به محض وقوع حوادث و بلایای طبیعی، همه مجموعه ها و واحدهای سپاه به امدادرسانی و کمک به مردم گرفتار شده بپردازند.وی . . .

14:43 - 1396/01/27
متروی فرودگاه امام خمینی (ره) حداکثر تا خردادماه امسال آماده بهره برداری است

مدیرعامل گروه تخصصی سپاسد اعلام کرد:

متروی فرودگاه امام خمینی (ره) حداکثر تا خردادماه امسال آماده بهره برداری است

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، این مطلب را مهندس کریم باشنا پس از بازدید از مراحل پایانی اجرای پروژه احداث متروی فرودگاه . . . طول 700 متر برای حرکت قطار در طول مسیر از وجوه تمایز اجرای این پروژه می باشد.مدیرعامل گروه تخصصی سپاه در پایان تأکید کرد: راه اندازی این پروژه می تواند تأثیر زیادی به لحاظ سرعت انتقال و کاهش هزینه . . .

12:45 - 1396/01/26
سامانه بازرسی کانتینری در اصفهان رونمایی شد

با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه

سامانه بازرسی کانتینری در اصفهان رونمایی شد

به گزارش ایرنا، فرمانده نیروی زمنیی سپاه در این مراسم گفت: با توجه به اینکه امنیت مرزهای جنوب، . . . اینکه امنیت مرزهای جنوب، جنوب غرب و جنوب شرق کشور بر عهده سپاه است، کنترل آمد و رفت خودروها در این مناطق نیز ضروری . . . بومی این سامانه در دستور کار قرار گرفت.فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: در سامانه تولید شده کنونی، از نظر نرم افزاری و . . . کالاهای قاچاق نیز نقش موثری داشته باشد.فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: گمرک کشور می تواند بخوبی از این محصول بومی . . . در این مراسم رییس سازمان تحقیقات و خودکفایی نیروی زمینی سپاه نیز گفت: تولید سامانه بازرسی کامیونی و کانتینری، یکی از . . .

18:33 - 1396/01/21
شهیدان آوینی و صیاد شیرازی پرورش ‌یافته اسلام هستند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه:

شهیدان آوینی و صیاد شیرازی پرورش ‌یافته اسلام هستند

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سپاه، حجت الاسلام و المسلمین علی شیرازی در مراسم گرامیداشت شهیدان آوینی و صیاد شیرازی که در مسجد . . . و ضعف در سوریه اقدام به موشک باران پایگاه هوایی سوریه می‌کند.مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه ادامه داد: اینکه برخی‌ها عنوان می‌کنند آمریکا بمب اتم و قدرت نظامی دارد، در حالی چنین صحبت‌هایی . . .

11:59 - 1396/01/21
صیاد شیرازی الگوی نسل های مدافع میهن اسلامی برابر جبهه دشمنان انقلاب و ملت ایران

در بیانیه سپاه به مناسبت سالروز شهادت امیرسپهبد صیاد شیرازی تاکید شد

صیاد شیرازی الگوی نسل های مدافع میهن اسلامی برابر جبهه دشمنان انقلاب و ملت ایران

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه؛ در بخشی از این بیانیه آمده است: نام، یاد و نقش آفرینی های امیر سپهبد علی صیاد شیرازی با گذشت 18 سال از شهادت وی به دست منافقین کوردل و تروریسم تحت حمایت آمریکا و قدرت های شیطانی و ضد بشری، الهام . . .

15:31 - 1396/01/20
درمانگاه شهید روحی نیروی دریایی سپاه در بندرعباس افتتاح شد

با حضور سردار فدوی

درمانگاه شهید روحی نیروی دریایی سپاه در بندرعباس افتتاح شد

به گزارش ایرنا، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه در مراسم راه اندازی این . . . درمانگاه گفت: ساخت و توسعه پروژه های درمانی نیروی دریایی سپاه در استان های ساحلی درسالجاری (سال 96) هم ادامه دارد تا . . . و یا شهرهای بزرگ مراجعه کنند. فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه هم در این مراسم گفت: هزینه ساخت و تجهیز این درمانگاه 3 . . . این مجموعه پس از توافق بهداری ستاد کل نیروهای مسلح و سپاه، به اهتمام فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه و مهندسی . . . مسلح و سپاه، به اهتمام فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه و مهندسی این نیرو در محوطه ای افزون بر 4300 متر و منطبق . . .

13:35 - 1396/01/19
برای تحقق اقتصاد مقاومتی همچنان در آماده باش صد درصد هستیم

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص):

برای تحقق اقتصاد مقاومتی همچنان در آماده باش صد درصد هستیم

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، این مطلب را سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی در دیدار نوروزی مدیران و کارکنان این قرارگاه عنوان کرد و گفت: رویکرد قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در سال «اقتصادمقاومتی؛ تولید و اشتغال»، . . .

11:59 - 1396/01/15
برگزاری همه پرسی پس از پیروزی انقلاب دلالت بر اهمیت نقش مردم دارد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

برگزاری همه پرسی پس از پیروزی انقلاب دلالت بر اهمیت نقش مردم دارد

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سپاه نیوز، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این بیانیه‌ افزود . . . گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سپاه نیوز، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این بیانیه‌ افزود : حاکم شدن . . . پدیده سترگ منشأ تحولات شگرف در صحنه بین‌المللی قرار گرفت.سپاه در بخش دیگری از بیانیه خود افزود: اصرار معمار کبیر . . . جدی در عرصه خنثی سازی اهداف و برنامه‌های دشمن تلقی شود.سپاه در بیانیه خود اهتمام به تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی . . . شرقی، اضمحلال گفتمان لیبرال دموکراسی غربی را مژده می‌دهد.سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان بیانیه خود به مناسبت . . .

17:48 - 1396/01/10
فرمانده کل سپاه طی پیامی درگذشت رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس را تسلیت گفت

فرمانده کل سپاه طی پیامی درگذشت رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس را تسلیت گفت

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سپاه نیوز، سرلشکرپاسدار محمدعلی جعفری با صدور پیامی درگذشت . . . امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، آحاد فرماندهان و رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همسر ارجمند و فرزندان برومندش . . . جزیل مسئلت می‌کنم.سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفریفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامیمراسم تشییع و تدفین مرحوم دکتر . . .

16:5 - 1396/01/08
فرمانده سپاه: امروز در عرصه دفاع و امنیت هیچ مشکلی نداریم

فرمانده سپاه: امروز در عرصه دفاع و امنیت هیچ مشکلی نداریم

و کمک به توسعه و تعمیق انقلاب اسلامی وجه مشترک روحانیت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و به عنوان یکی از دغدغه مهم . . . کسانی هم که مخالفت کردند سرنوشت آنها روشن شده است.فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر لزوم تجزیه و تحلیل انقلاب . . . دفاع مقدس دارند و این یکی از معجزات انقلاب است.فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد:بُعد خارجی انقلاب اسلامی برای ایران . . . و امنیت و دفاع است.وی با بیان این که حوزه های علمیه و سپاه پاسداران 2 رکن اساسی پاسداری از انقلاب اسلامی هستند، . . . اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و مسائل اجتماعی کشور می شود.فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:نَه به استکبار، مقابله با . . .

10:31 - 1395/12/25
آمریکایی ها برای مقابله با انقلاب اسلامی بطور خاص برنامه ریزی کرده اند

نماینده ولی فقیه در سپاه:

آمریکایی ها برای مقابله با انقلاب اسلامی بطور خاص برنامه ریزی کرده اند

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی در جمع منتخبین ائمه . . . مطلوب و بسیار زیادی را ایجاد کند.نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به استراتژی آمریکایی ها به منظور مقابله با . . . درون سرزمینهای اشغالی نیز امنیت ندارند.نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه آمریکایی ها برای مقابله با انقلاب اسلامی . . .

9:55 - 1395/12/25
توسعه قدرت بازدارندگی و دفاعی کشور دستور کار اصلی سپاه است

سردارشریف عنوان کرد:

توسعه قدرت بازدارندگی و دفاعی کشور دستور کار اصلی سپاه است

به گزارش روزسه شنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، سردارسرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف همزمان با روزهای . . . سال 1395به تشریح مهمترین کارکرد ها و دستاوردهای مهم سپاه در سال 1395 پرداخت.وی با بیان اینکه سپاه افتخار دارد . . . و دستاوردهای مهم سپاه در سال 1395 پرداخت.وی با بیان اینکه سپاه افتخار دارد همه ساله درآغاز سال جدید در دانشگاه افسری و . . . و تربیت پاسداری امام حسین (ع) که مسئولیت تربیت و آموزش سپاه آینده را برعهده دارد میزبان فرمانده کل قوا (مدظله . . . بوده و از رهنمودهای ایشان توشه ای برای یک سال فعالیت های سپاه برداریم.مسئول روابط عمومی کل سپاه توضیح داد: ازابتدای . . .

15:34 - 1395/12/24
تشکیل سپاه آزادسازی جولان نه یک اقدام رسانه‌ای بلکه هدفی حقیقی است

دبیر کل جنبش نجبا:

تشکیل سپاه آزادسازی جولان نه یک اقدام رسانه‌ای بلکه هدفی حقیقی است

در گفت وگو با شبکه المیادین با اشاره به انتشار خبر تشکیل سپاه آزادسازی جولان و بازتاب گسترده آن در رسانه های معتبر . . . بیان اینکه حتی شبکه های صهیونیستی نیز از انتشار خبر تشکیل سپاه آموزش دیده و مجهز آزادسازی جولان احساس خطر کرده اند، . . . میدانی و توانمندی‌های نظامی مقاومت اسلامی نجبا، تشکیل سپاه آزادسازی جولان نه یک اقدام رسانه‌ای بلکه هدف حقیقی این . . .

9:58 - 1395/12/22
فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه: راهیان نور مقابله با تهدیدهای فرهنگی دشمن است

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه: راهیان نور مقابله با تهدیدهای فرهنگی دشمن است

بیان کرد: در راهیان نور دریایی مردم با نقش نیروی دریایی سپاه در حراست از جزیره ها و حماسه هایی که جوانان این سرزمین . . . 13 فروردین 96 ادامه دارد. فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: کارانتقال زائران راهیان نور دریایی با چهار فروند . . . وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با انجام رزمایشها و تمرینهای متعدد برای ارزیابی . . . دارد. رزمجو اظهار کرد: امروز خلیج فارس با حضور قدرتمندنه سپاه از امنیت قابل قبولی برخوردار است. جزیره خارگ به عنوان . . .

14:23 - 1395/12/21
فرمانده نیروی زمینی سپاه: امنیت مرزهای شمال غرب کشور مثال زدنی است

فرمانده نیروی زمینی سپاه: امنیت مرزهای شمال غرب کشور مثال زدنی است

اشاره به خودکفایی کشور در بسیاری از زمینه ها همچون صنایع دفاعی و نظامی اضافه کرد: همه این دستاوردها، حاصل تفکر پیشرفت مدارانه جوانان و الهام آنان از رشادت های دوران دفاع مقدس است.فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با بیان اینکه در دوران جنگ ملت ایران با حداقل ها در مقابل دشمنان ایستادگی کردند، بیان کرد: بزرگ‌ترین شاخصه شهید باکری جرات مثال زدنی او بود که توانست بسیاری از سدها را بشکند.سردار پاکپور . . .

20:22 - 1395/12/19
اقدامات آمریکایی ها در خلیج فارس می تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد

فرمانده ناو تیپ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه:

اقدامات آمریکایی ها در خلیج فارس می تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سپاه، ناوسالار سوم پاسدار مهدی هاشمی با اشاره به اقدام غیرحرفه ای اخیر ناو امریکایی در خلیج فارس و . . . حال عبور از ترافیک زون تنگه هرمز بود از مسیر بین المللی خارج و به سمت شناورهای حاضر نیروی دریایی سپاه در منطقه تغییر مسیر داد و در اقدامی غیرحرفه ای و حرکت توأم با اخطار تا مسافت 550 متری نزدیک . . .

12:40 - 1395/12/18
صفحه 1 از 15 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >