فرمانده سپاه: امروز در عرصه دفاع و امنیت هیچ مشکلی نداریم

فرمانده سپاه: امروز در عرصه دفاع و امنیت هیچ مشکلی نداریم

و کمک به توسعه و تعمیق انقلاب اسلامی وجه مشترک روحانیت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و به عنوان یکی از دغدغه مهم . . . کسانی هم که مخالفت کردند سرنوشت آنها روشن شده است.فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر لزوم تجزیه و تحلیل انقلاب . . . دفاع مقدس دارند و این یکی از معجزات انقلاب است.فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد:بُعد خارجی انقلاب اسلامی برای ایران . . . و امنیت و دفاع است.وی با بیان این که حوزه های علمیه و سپاه پاسداران 2 رکن اساسی پاسداری از انقلاب اسلامی هستند، . . . اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و مسائل اجتماعی کشور می شود.فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:نَه به استکبار، مقابله با . . .

10:31 - 1395/12/25
آمریکایی ها برای مقابله با انقلاب اسلامی بطور خاص برنامه ریزی کرده اند

نماینده ولی فقیه در سپاه:

آمریکایی ها برای مقابله با انقلاب اسلامی بطور خاص برنامه ریزی کرده اند

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی در جمع منتخبین ائمه . . . مطلوب و بسیار زیادی را ایجاد کند.نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به استراتژی آمریکایی ها به منظور مقابله با . . . درون سرزمینهای اشغالی نیز امنیت ندارند.نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه آمریکایی ها برای مقابله با انقلاب اسلامی . . .

9:55 - 1395/12/25
توسعه قدرت بازدارندگی و دفاعی کشور دستور کار اصلی سپاه است

سردارشریف عنوان کرد:

توسعه قدرت بازدارندگی و دفاعی کشور دستور کار اصلی سپاه است

به گزارش روزسه شنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، سردارسرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف همزمان با روزهای . . . سال 1395به تشریح مهمترین کارکرد ها و دستاوردهای مهم سپاه در سال 1395 پرداخت.وی با بیان اینکه سپاه افتخار دارد . . . و دستاوردهای مهم سپاه در سال 1395 پرداخت.وی با بیان اینکه سپاه افتخار دارد همه ساله درآغاز سال جدید در دانشگاه افسری و . . . و تربیت پاسداری امام حسین (ع) که مسئولیت تربیت و آموزش سپاه آینده را برعهده دارد میزبان فرمانده کل قوا (مدظله . . . بوده و از رهنمودهای ایشان توشه ای برای یک سال فعالیت های سپاه برداریم.مسئول روابط عمومی کل سپاه توضیح داد: ازابتدای . . .

15:34 - 1395/12/24
تشکیل سپاه آزادسازی جولان نه یک اقدام رسانه‌ای بلکه هدفی حقیقی است

دبیر کل جنبش نجبا:

تشکیل سپاه آزادسازی جولان نه یک اقدام رسانه‌ای بلکه هدفی حقیقی است

در گفت وگو با شبکه المیادین با اشاره به انتشار خبر تشکیل سپاه آزادسازی جولان و بازتاب گسترده آن در رسانه های معتبر . . . بیان اینکه حتی شبکه های صهیونیستی نیز از انتشار خبر تشکیل سپاه آموزش دیده و مجهز آزادسازی جولان احساس خطر کرده اند، . . . میدانی و توانمندی‌های نظامی مقاومت اسلامی نجبا، تشکیل سپاه آزادسازی جولان نه یک اقدام رسانه‌ای بلکه هدف حقیقی این . . .

9:58 - 1395/12/22
فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه: راهیان نور مقابله با تهدیدهای فرهنگی دشمن است

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه: راهیان نور مقابله با تهدیدهای فرهنگی دشمن است

بیان کرد: در راهیان نور دریایی مردم با نقش نیروی دریایی سپاه در حراست از جزیره ها و حماسه هایی که جوانان این سرزمین . . . 13 فروردین 96 ادامه دارد. فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: کارانتقال زائران راهیان نور دریایی با چهار فروند . . . وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با انجام رزمایشها و تمرینهای متعدد برای ارزیابی . . . دارد. رزمجو اظهار کرد: امروز خلیج فارس با حضور قدرتمندنه سپاه از امنیت قابل قبولی برخوردار است. جزیره خارگ به عنوان . . .

14:23 - 1395/12/21
فرمانده نیروی زمینی سپاه: امنیت مرزهای شمال غرب کشور مثال زدنی است

فرمانده نیروی زمینی سپاه: امنیت مرزهای شمال غرب کشور مثال زدنی است

اشاره به خودکفایی کشور در بسیاری از زمینه ها همچون صنایع دفاعی و نظامی اضافه کرد: همه این دستاوردها، حاصل تفکر پیشرفت مدارانه جوانان و الهام آنان از رشادت های دوران دفاع مقدس است.فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با بیان اینکه در دوران جنگ ملت ایران با حداقل ها در مقابل دشمنان ایستادگی کردند، بیان کرد: بزرگ‌ترین شاخصه شهید باکری جرات مثال زدنی او بود که توانست بسیاری از سدها را بشکند.سردار پاکپور . . .

20:22 - 1395/12/19
اقدامات آمریکایی ها در خلیج فارس می تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد

فرمانده ناو تیپ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه:

اقدامات آمریکایی ها در خلیج فارس می تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سپاه، ناوسالار سوم پاسدار مهدی هاشمی با اشاره به اقدام غیرحرفه ای اخیر ناو امریکایی در خلیج فارس و . . . حال عبور از ترافیک زون تنگه هرمز بود از مسیر بین المللی خارج و به سمت شناورهای حاضر نیروی دریایی سپاه در منطقه تغییر مسیر داد و در اقدامی غیرحرفه ای و حرکت توأم با اخطار تا مسافت 550 متری نزدیک . . .

12:40 - 1395/12/18
سرلشکر جعفری:سپاه همانند گذشته حق دخالت سیاسی و جناحی در انتخابات را ندارد

سرلشکر جعفری:سپاه همانند گذشته حق دخالت سیاسی و جناحی در انتخابات را ندارد

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در جمع فرماندهان و . . . سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در جمع فرماندهان و مسئولین سپاه با اشاره به اینکه 'پاسداران انقلاب همواره وصایای حضرت . . . سیاسی را نصب‌العین خود قرار داده اند'، تأکید کرد: احدی در سپاه چه از پاسداران و چه از فرماندهان مانند گذشته حق دخالت . . . را ندارند.سرلشکر جعفری تصریح کرد: دستگاه‌های نظارتی در سپاه موظف شده‌اند اجرای این مهم را با حساسیت و دقت به طور . . .

13:31 - 1395/12/17
37 سرباز نمونه سپاه پاسداران تقدیر شدند

37 سرباز نمونه سپاه پاسداران تقدیر شدند

به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، در این جشنواره که صبح سه شنبه با میزبانی نیروی زمینی سپاه در مجتمع فرهنگی الغدیر برگزار شد، از 37 سرباز وظیفه، 3 . . . بسیجی برگزار شد.در این جشنواره جمعی از فرماندهان و مسئولان سپاه، سربازان نمونه ای از رده های مختلف سپاه، وزارت دفاع، . . . و مسئولان سپاه، سربازان نمونه ای از رده های مختلف سپاه، وزارت دفاع، سازمان بسیج، ستادکل سپاه، نیروی دریایی . . . ای از رده های مختلف سپاه، وزارت دفاع، سازمان بسیج، ستادکل سپاه، نیروی دریایی سپاه، نیروی هوا فضا، نیروی قدس، سپاه حضرت . . . سپاه، وزارت دفاع، سازمان بسیج، ستادکل سپاه، نیروی دریایی سپاه، نیروی هوا فضا، نیروی قدس، سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) . . .

11:23 - 1395/12/17
برقراری امنیت پایدار در کشور مرهون خون شهدای سرباز است

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه:

برقراری امنیت پایدار در کشور مرهون خون شهدای سرباز است

روز سه شنبه در آیین اختتامیه نهمین جشنواره جوان سرباز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از ستون های اصلی امنیت . . . شکوفا نیز وجود داشته باشد.جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه توضیح داد: یکی از وظایف ذاتی هر دولتی ایجاد امنیت برای . . . بالا بردن ضریب امنیت می‌شود.جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه یادآور شد: سربازی و نظامی‌گری دو ویژگی مهم دارند که همه . . . کنیم.در این جشنواره که صبح سه شنبه با میزبانی نیروی زمینی سپاه در مجتمع فرهنگی الغدیر برگزار شد، از 37 سرباز وظیفه، 3 . . . بسیجی برگزار شد.در این جشنواره جمعی از فرماندهان و مسئولان سپاه، سربازان نمونه ای از رده های مختلف سپاه، وزارت دفاع، . . .

11:5 - 1395/12/17
معاون نیروی زمینی سپاه:اداره سربازخانه ها به سربازان واگذار شود

معاون نیروی زمینی سپاه:اداره سربازخانه ها به سربازان واگذار شود

روز سه شنبه در آیین اختتامیه نهمین جشنواره جوان سرباز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اداره سرباز خانه ها می . . . شهدا و جانبازان پیوستند.معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توضیح داد:امروز در صحنه دفاع از . . . و رسیدگی به مشکلات آنان به صورت منظم در نیروهای مسلح و سپاه تاکید کرد.نهمین جشنواره جوان سرباز سپاه پاسداران انقلاب . . . در نیروهای مسلح و سپاه تاکید کرد.نهمین جشنواره جوان سرباز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجتمع الغدیر نیروی زمینی سپاه . . . سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجتمع الغدیر نیروی زمینی سپاه برگزار شد. در این جشنواره از 37 سرباز وظیفه، سه خانواده . . .

10:6 - 1395/12/17
حفظ منافع ملی نیاز به تولید و خرید کالای ایرانی دارد

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع):

حفظ منافع ملی نیاز به تولید و خرید کالای ایرانی دارد

اجتماعی کشور وارد می شود زیرا زمانی که اگر مردم احساس کنند که در جامعه قدرتی ندارد فساد اجتماعی به وجود می آید و همانگونه نیز قدرت سیاسی نیز تنزل می یابد زیرا اقتصاد با سیاست هماهنگ است. فرمانده سپاه استان البرز ادامه داد: اگر قدرت اقتصادی را نتوانیم حفظ کنیم دیگر نمی توانیم بگوییم 'نه شرقی، نه غربی، استقلال آزادی'. وی اظهار داشت: همچنین یکی از ارکان منافع ملی و قدرت در جامعه، فرهنگ است که . . .

12:45 - 1395/12/15
باید در مسیر ولایت فقیه گام برداشت

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه :

باید در مسیر ولایت فقیه گام برداشت

شامگاه شنبه در اولین یادواره 19 شهید اطلاعات نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هرمزگان اظهار داشت: ولی فقیه . . . بصیر خود خط مقدم را می بیند.جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: احتمال باران تیر در . . . شهدای اطلاعات، 20 جلسه همدلی خانواده های شهدای اطلاعات سپاه و پیشکسوتان اطلاعات سپاه و 20 عنوان کتاب از خاطره این . . . همدلی خانواده های شهدای اطلاعات سپاه و پیشکسوتان اطلاعات سپاه و 20 عنوان کتاب از خاطره این شهیدان منتشر و 60 فیلم . . . به جشنواره ها راه یافته اند.وی ادامه داد: گاهی اطلاعات سپاه تا مدت ها و سال ها نمی تواند اعلام کند فردی که توسط . . .

2:43 - 1395/12/15
همه تحرک های نیروهای فرامنطقه ای در خلیج فارس رصد می شود

جانشین فرمانده ندسا:

همه تحرک های نیروهای فرامنطقه ای در خلیج فارس رصد می شود

گذشته در این منطقه حضور داشته اند. وی در ادامه بیان کرد: قرآن دستور لازم را در خصوص برخورد با دشمنان داده و نیروهای مسلح در آمادگی کامل برای مقابله با دشمنان قرار دارند.جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تغییر رئیسان جمهوری آمریکا، تصریح کرد: این تغییرات هیچ تفاوتی برای انقلاب اسلامی ایران ندارد.6048/ 3219 *شبس * 1488 ***خبرنگار: عزت الله معمارباشی * انتشار . . .

0:19 - 1395/12/15
ارادت ملت ایران به اهل بیت (ع) بزرگ ترین تهدید برای دشمنان است

معاون فرمانده کل سپاه:

ارادت ملت ایران به اهل بیت (ع) بزرگ ترین تهدید برای دشمنان است

در زمینه های مختلف و از جمله نظامی آگاهند و به برکت ارتش، سپاه و بسیج مقتدر و آماده و نیروهای مسلح توانمند و همراهی . . . آنها جرات تعدی به سرحدات کشور ما را ندارند.معاون ستاد کل سپاه گفت: امروز جبهه مقاومت همان جبهه انقلاب اسلامی است که . . . رسیدند.عملیات خیبر اسفندماه سال 1362 با هدف انهدام نیروهای سپاه سوم عراق و آزادسازی جزایر مجنون شمالی و جنوبی با رمز . . .

0:12 - 1395/12/13
راه عزت مسلمان مبارزه با آمریکا و صهیونیسم است

جانشین فرمانده سپاه قدس:

راه عزت مسلمان مبارزه با آمریکا و صهیونیسم است

دیگری از دفاع را در دنیا ارائه کردند و افرادی از کشورهای مختلف نیز برای پیوستن به جبهه مقاومت و نبرد با تروریست ها اعلام آمادگی کردند و در این میان شهدای فاطمیون علمدار این نبرد هستند.جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه لشکر فاطمیون یک نیروی عادی نیست، بلکه از جنس عاشورا است اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز در حدی که استطاعت دارد به آنها کمک می کند هر چند که اگر این کمک هم نمی شد . . .

0:1 - 1395/12/12
ارائه 20 میلیون خدمات بهداشتی و درمانی سپاه به بیماران

ارائه 20 میلیون خدمات بهداشتی و درمانی سپاه به بیماران

عبداللهی افزود: همه ساله طرح ارتقای مراکز خدماتی درمانی سپاه از کلینیک به پلی کلینیک، دی کلینیک و به بیمارستان . . . و در چهارمحال و بختیاری نیز قرار است در آینده نزدیک کلینیک سپاه به دی کلینیک ارتقا یابد.وی گفت: خرید خدمات پزشکی و . . . خدمات پزشکی و درمانی در دستور کار معاونت بهداشتی و درمانی سپاه قرار دارد و تعامل و همکاری بسیاری مطلوبی بین دانشگاه . . . همکاری بسیاری مطلوبی بین دانشگاه های علوم پزشکی با معاونت سپاه پاسداران وجود دارد.عبداللهی یادآور شد: طرح تحول سلامت . . . موفقیت های این طرح دچار ابهام شده است.معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران در خصوص حوزه دارویی نیز گفت: این معاونت در . . .

13:23 - 1395/12/10
سپاه پاسداران و سازمان بنادر تفاهم نامه مقابله با آلودگی نفتی در دریا امضا کردند

سپاه پاسداران و سازمان بنادر تفاهم نامه مقابله با آلودگی نفتی در دریا امضا کردند

در بندرعباس، با حضور سردار علی فدوی فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سعید نژاد معاون وزیر راه و . . . صحنه‌های مختلف کاملا مشخص است و در این عرصه نیروی دریایی سپاه پاسداران و نیروی دریایی ارتش فعالیت‌های خاصی را بر عهده . . . ارتش فعالیت‌های خاصی را بر عهده دارند.فرمانده نیروی دریای سپاه پاسداران نیز با بیان اینکه فعالیت های مشترکی از قبل . . . مشترکی از قبل میان سازمان بنادر و دریانوردی و نیروی دریایی سپاه وجود داشت، گفت: این تفاهمنامه برای استحکام و نظامند شدن . . .

21:7 - 1395/12/09
سردار فدوی: رویکرد نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس تغییر نمی کند

سردار فدوی: رویکرد نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس تغییر نمی کند

بندرعباس -ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که 'رویکرد این نیرو در خلیج فارس تابع انتخابات آمریکا نیست و همه مواردی که با اقتدار انجام می شد همچنان صورت می گیرد.'

17:10 - 1395/12/09
آمریکا شاخصه های ابرقدرتی خود را از دست داده است

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه :

آمریکا شاخصه های ابرقدرتی خود را از دست داده است

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی در پانزدهمین . . . حاجی صادقی در پانزدهمین همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه که در سالن همایش های ولایت ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار . . . شاغل در سپاه که در سالن همایش های ولایت ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با . . . آن در عصر حاضر است مشکل دارند.جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه آمریکا شاخصه های ابرقدرتی خود را از دست . . . از این فاکتورها برخورد نیستند.جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه هدف مشترک و محوری جبهه استکبار بر علیه انقلاب اسلامی را . . .

14:50 - 1395/12/09
لاریجانی: ایران همواره به عراق و سوریه کمک می کند/حفاظت، ثقل اولیه سپاه بود

در دومین یادواره شهدای یگان حفاظت مجلس

لاریجانی: ایران همواره به عراق و سوریه کمک می کند/حفاظت، ثقل اولیه سپاه بود

گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با وجود شرایط سخت، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس ضروریات تشکیل شد.وی با . . . اسلامی بر اساس ضروریات تشکیل شد.وی با اشاره به این که سپاه بر اساس مسوولیت مکتبی کارش را آغاز کرد، اظهار داشت: ثقل . . . اساس مسوولیت مکتبی کارش را آغاز کرد، اظهار داشت: ثقل اولیه سپاه، مساله حفاظت بود و بعد از تشکیل حفاظت، اماکن حساس به . . . تاکید کرد: ما همواره شاهد هوشیاری و ابتکار عمل در حفاظت سپاه هستیم که با این هوشیاری توانسته در مقابل دسیسه ها . . . به خوبی انجام دهد. این باعث افتخار ماست که در مجموعه نظام، سپاه در حرکت شهادت طلبی پیشگام است.در این مراسم خانواده 40 . . .

12:13 - 1395/12/09
ورود سپاه به عرصه سازندگی با هدف کمک به دولت ها صورت گرفته است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص):

ورود سپاه به عرصه سازندگی با هدف کمک به دولت ها صورت گرفته است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی این مطلب را در . . . این مطلب را در پانزدهمین همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه ( میقات) عنوان کرد و ضمن ارائه گزارشی از دستاوردها و . . . و آبادانی کشور می شود.سردار عبداللهی با تاکید براینکه ورود سپاه به عرصه سازندگی با هدف خدمت رسانی به مردم و کمک به دولت . . . خدمت رسانی به مردم و کمک به دولت ها صورت گرفته است گفت: سپاه ایفای نقش در حوزه سازندگی را رسالت خود می داند و ورودش . . .

13:39 - 1395/12/08
اهداف راهبردی دشمن تحت سیطره انقلاب اسلامی است

جانشین فرمانده کل سپاه:

اهداف راهبردی دشمن تحت سیطره انقلاب اسلامی است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، این مطلب را سردار سرتیپ حسین سلامی در آیین افتتاحیه . . . در آیین افتتاحیه پانزدهمین همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه (میقات) عنوان کرد.وی با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) . . . ظهور است هنوز آنطور که باید درک نشده است.جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی فرآیندی بود که اسلام را . . . نابرابری قدرت، مؤمنان را یاری می کند.جانشین فرمانده کل سپاه افزود: استحکام قدرت و قوام ساختار و ساختمان یک حاکمیت . . . امروز نیز خداوند متعال اراده کرده است مؤمنان قوی شوند و سپاه نشانه کامل نهادی است که با تکیه بر ایمان الهی شمشیر . . .

13:3 - 1395/12/08
عقب‌نشینی آمریکا از تحریم سپاه پاسداران

عقب‌نشینی آمریکا از تحریم سپاه پاسداران

با کشورمان مورد ارزیابی قرار داد. در این میان، موضوع تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ازسوی آمریکا و قراردادن . . . کاخ سفید، با تبلیغات رسانه‌ای زیادی مطرح شد. قراردادن سپاه پاسداران در لیست سیاه آمریکا در صورت عملی‌شدن، اقدامی . . . در مبارزه با این گروه تروریستی نقش نداشته است. نیروهای سپاه پاسداران با دعوت حکومت‌های مرکزی کشورهای منطقه به‌ویژه . . . افکار عمومی جهانی، مطرح‌شدن موضوع تلاش برای قرارگرفتن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی کاخ سفید، نشان . . . که دولت ترامپ اهداف پشت‌پرده‌ای را پیگیری می‌کند.**تحریم سپاه پاسداران نتیجه‌ای نخواهد داشت و تغییری ایجاد نمی‌کنددر . . .

9:46 - 1395/12/08
سردار شریف: آزمایشات موشکی ایران تابع برنامه ریزی منسجم و مدون است

سردار شریف: آزمایشات موشکی ایران تابع برنامه ریزی منسجم و مدون است

به گزارش ایرنا، سردار رمضان شریف روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در سپاه عاشورا، افزود: این آزمایشات جزو تصمیمات شورای عالی . . . برنامه ریزی شده و مقدمات آن فراهم می شود.سردار شریف، وظیفه سپاه پاسدران انقلاب اسلامی را بر اساس نص صریح قانون اساسی، . . . دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن بیان کرد و گفت: همه اقدامات سپاه در حوزه های مختلف دفاعی، رزمی، اقتصادی، اجتماعی و . . . و قانونمند ترین سازمان های ایران به شمار می رود.وی، سپاه را حافظ امنیت کشور و مردم بر مبنای قوانین داخلی دانست و . . . سلطه به این مجموعه خدوم، افزود: این هجمه ها نشان می دهد که سپاه پاسداران در عمل به وظایف قانونی خود در دفاع از انقلاب . . .

19:10 - 1395/12/07
سخنگوی سپاه: آزمایش‌های موشکی سپاه مصوب ستاد کل نیروهای مسلح است

سخنگوی سپاه: آزمایش‌های موشکی سپاه مصوب ستاد کل نیروهای مسلح است

به گزارش روز شنبه ایرنا ازاداره کل روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،‌ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان . . . دوم پاسدار رمضان شریف اظهارکرد: تمام آزمایش‌های موشکی سپاه مصوب ستاد کل نیروهای مسلح و با هماهنگی شورای امنیت . . . و رزمایش‌هایی که داشتیم به نمایش گذاشته شد.سخنگوی سپاه با بیان اینکه سیاست نرمش قهرمانه مقام عظمای ولایت یک . . .

16:50 - 1395/12/07
اطلاعات سپاه 2 شبکه فساد بانکی با 105 هزار میلیارد ریال بدهی کشف کرد

اطلاعات سپاه 2 شبکه فساد بانکی با 105 هزار میلیارد ریال بدهی کشف کرد

به گزارش ایرنا، سردار حسین نجات روز پنجشنبه در نخستین یادواره 39 شهید سازمان اطلاعات سپاه در استان بوشهر افزود: این شبکه ها با پرداخت رانت به . . . کانالهای تلگرامی مستهجن وی با اشاره به فعالیت اطلاعات سپاه در حوزه کنترل بر فضای مجازی گفت: 157 کانال تلگرامی که . . . که برای مبارزه با فساد اخلاقی در جامعه، نیروهای اطلاعات سپاه آنها را دستگیر کردند. ** دستگیری منافقانی که قصد عملیات . . . 22 بهمن داشتند وی در ارتباط با فعالیت سازمان اطلاعات سپاه در حوزه مرزهای ایران گفت: با اشراف اطلاعاتی بالای سپاه . . . سپاه در حوزه مرزهای ایران گفت: با اشراف اطلاعاتی بالای سپاه برخی از منافقانی که از کشورهای همجوار برای انجام عملیات . . .

14:56 - 1395/12/05
رزمایش مدافعان حرم در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

رزمایش مدافعان حرم در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

نیز در مناطق سردسیری استان شهرستان‌های (بویراحمد و دنا) برگزار می شود.سخنگوی و مسئول روابط عمومی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این رزمایش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت که این رزمایش از . . . مقابله با انواع تهدیدهای دشمنان را در این رزمایش به نمایش خواهند گذاشت. سخنگوی و مسئول روابط عمومی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد دفاع از کوی و برزن، کمین و ضد کمین، پدافند، امداد و نجات و آرام سازی . . .

11:6 - 1395/12/05
معاون بهداشت و امداد سپاه:ایران در ردیف کشورهای برتر در عرصه طب رزم قرار دارد

معاون بهداشت و امداد سپاه:ایران در ردیف کشورهای برتر در عرصه طب رزم قرار دارد

و مدافعان حرم به نسل جدید جامعه پزشکی از دیگر اهداف برگزاری این کنگره است. معاون بهداشت و امداد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری سه کارگروه علمی و عملی در حاشیه برگزاری هفتمین کنگره پزشکی طب . . . دوره پزشکان متخصص طب رزم تجربیات خود را با دانشجویان پزشکی در میان می‌گذارند. معاون بهداشت و امداد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رسالت امروز جوانان را شناخت آرمان‌ها و راه شهدا و ادامه‌ی راه آنان دانست . . .

14:55 - 1395/12/04
رزمایش پیامبر اعظم (ص)  11 با دستیابی به تمامی اهداف پایان یافت

فرمانده نیروی زمینی سپاه:

رزمایش پیامبر اعظم (ص) 11 با دستیابی به تمامی اهداف پایان یافت

شهید نورعلی شوشتری از سوی مرکز بهداری شمال شرق نیروی زمینی سپاه در بخش کاریز منطقه عمومی تایباد بر پا شد.رزمایش پیامبر . . . تایباد بر پا شد.رزمایش پیامبر اعظم (ص) 11 نیروی زمینی سپاه که از روز(دوشنبه 2 اسفند) با پرتاب راکت های پیشرفته و . . . های توپخانه، پدافند، پهپاد، پیاده و هوانیروز نیروی زمینی سپاه آغاز شده بود، امروز (چهارشنبه 4 اسفند) با دستیایی کامل . . .

11:35 - 1395/12/04
صفحه 1 از 16 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >