دادگاه سنگاپور درخواست تجدیدنظر پرونده دیپلمات عربستان سعودی را رد کرد

دادگاه سنگاپور درخواست تجدیدنظر پرونده دیپلمات عربستان سعودی را رد کرد

متهم به تعرض و آزار جنسی یک خدمتکار 20 ساله در هتلی در سنگاپور در سال 2016 است .دادگاه سنگاپور هفته گذشته الزهرانی . . . خدمتکار 20 ساله در هتلی در سنگاپور در سال 2016 است .دادگاه سنگاپور هفته گذشته الزهرانی را به این اتهام به 28 ماه زندان . . . مرتکب این جرائم شد که با همسر و سه فرزندش در تعطیلات در سنگاپور به سر می برد.وی گفت که این زن با ادعای اقدام به آزار . . . مدافع 'بندر یحیی الزهرانی' روز جمعه از دادگاه عالی سنگاپور و قاضی تجدید نظر خواست مجددا شواهد را بررسی کند که . . . گرفته که قادر نبوده است خود را نجات دهد.دادگاه تجدیدنظر سنگاپور در نهایت حکم 28 ماه زندان و چهار ضربه شلاق الزهرانی . . .

8:2 - 1396/05/02
سنگاپور در آستانه انتخاب رئیس جمهور جدید مسلمان

سنگاپور در آستانه انتخاب رئیس جمهور جدید مسلمان

از افراد دیگری نیز به عنوان نامزدهای ریاست جمهوری سنگاپور نام برده می شود که درصدر آنها دکتر « یعقوب ابراهیم» . . . رسماً آغاز نشده و گمانه زنی برای انتخاب رئیس جمهور بعدی سنگاپور امری شتاب زده تلقی می شود، اما در مقایسه با سایر . . . اجتماعی برخوردارند.ملاحظات:1 - مقام ریاست جمهوری در سنگاپور در واقع یک منصب تشریفاتی است و بموجب قانون اساسی، . . . و حاکمیت نقش خاصی ندارد. در جامعه چند نژادی و چند فرهنگی سنگاپور، رئیس جمهور از هر نژاد که باشد نماینده تمام ملت است . . . تمام اقلیت ها و مذاهب مسئولیت دارد.2 - مطابق قانون اساسی سنگاپور، انتخاب ریاست جمهوری بصورت رأی گیری مستقیم توسط مردم . . .

12:48 - 1396/04/27
رئیس مسلمان پارلمان سنگاپور به ریاست جمهوری می اندیشد

رئیس مسلمان پارلمان سنگاپور به ریاست جمهوری می اندیشد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، رئیس مسلمان پارلمان سنگاپور روز یکشنبه گفت: ریاست جمهوری مسئولیت سنگین و مهمی . . . شود. این وظایف نیز بسیار مهم و ارزشمند هستند. رئیس پارلمان سنگاپور خاطرنشان کرد: نیاز است با خانواده و همکاران خود . . . سادگی و به تنهایی آن را اتخاذ کنم. اظهار نظر رئیس پارلمان سنگاپور در خصوص تمایل وی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری . . . یک 'مالایی' می داند که می تواند برای انتخابات ریاست جمهوری سنگاپور رقابت کند. 'محمد صالح مریکان' 67 ساله مدیر عامل یک . . . کند. 'محمد صالح مریکان' 67 ساله مدیر عامل یک شرکت دیگر در سنگاپور نیز از تمایل خود برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری . . .

6:44 - 1396/04/26
کاهش مصرف برق مردم سنگاپور در یک دهه/ همسایه ها الگوی مصرف

کاهش مصرف برق مردم سنگاپور در یک دهه/ همسایه ها الگوی مصرف

به گزارش ایرنا، آمار و ارقام سازمان بازار انرژی سنگاپور نشان می دهد سال گذشته هر خانوار به طور میانگین . . . و ارقام ها کاهش مصرف را نشان می دهند. در سال 2006، هر فرد سنگاپوری به طور میانگین ماهیانه 115.7 کیلووات برق در خانه . . . با اجباری شدن استفاده از وسایل با برچسب بهینه انرژی در سنگاپور که از سال 2008 اجباری شد، در سال 2012 حدود 85 درصد . . . سال 2008 حدود 50 درصد بود. از ماه اوت سال گذشته نیز دولت سنگاپور طرحی را در پیش گرفت که براساس آن میزان مصرف برق قابل . . . جنوب شرق آسیا انجام می شود. علاوه بر این قبیل اقدامات، سنگاپور همچنین با اجرای برخی برنامه های آموزشی از دوران . . .

8:55 - 1396/04/21
پژوهشگر سنگاپوری: احتمال افزایش حملات تروریستی زنان داعش وجود دارد

پژوهشگر سنگاپوری: احتمال افزایش حملات تروریستی زنان داعش وجود دارد

تروریسم پرداخته است در مقاله ای در تارنمای 'تودی آنلاین' سنگاپور، نوشت: دستگیری برخی زنانی که به گروه تروریستی داعش . . . این نویسنده با اشاره به دستگیری زنان تروریست در اندونزی و سنگاپور، نوشت: گروه جماعت اسلامی در گذشته در جنوب شرق آسیا . . . متوقف نشود، امکان تمایل زنان بیشتری به تررویسم در منطقه و سنگاپور در دوره های مختلف وجود دارد. . . .

17:2 - 1396/04/17
سازمان ملل: نیمی از کشورها طرحی برای مقابله با حملات سایبری ندارند

سازمان ملل: نیمی از کشورها طرحی برای مقابله با حملات سایبری ندارند

در برنامه های امنیتی خود را نشانه آگاهی آن‌ها از ابعاد خطراتی که امنیت سایبری جهان را تهدید می‌کند دانسته و خواستار توجه بیشتر جامعه بین‌المللی به این خطرات شده است.در این گزارش به ترتیب کشورهای سنگاپور، ایالات متحده آمریکا، مالزی، عمان، استونیا، موریتیوس، استرالیا، گرجستان، فرانسه و کانادا راسخ‌ترین و فعال‌ترین کشورهای جهان در زمینه مقابله با تهدیدهای سایبری نامیده شده و گفته شده است که کشور . . .

22:30 - 1396/04/14
سنگاپور 2 اندونزیایی افراط گرا را اخراج کرد

سنگاپور 2 اندونزیایی افراط گرا را اخراج کرد

به گزارش ایرنا، 'دسموند لی' قائم مقام وزیر کشور سنگاپور اعلام کرد که این 2 خدمتکار اندونزیایی به واسطه . . . تارنمای روزنامه 'جاکارتا پست'، شمار خدمتکاران افراط گرا که سنگاپور از سال 2015 تاکنون آنها را به کشورهای خود استرداد . . . کرده با این 2 مورد به 9 مورد رسیده است. نیروهای امنیتی سنگاپور از دو سال پیش تاکنون بیش از 70 خارجی را به دلیل . . . فعالیت های تروریستی از این کشور اخراج کرده است. مقامات سنگاپوری اواخر ماه گذشته میلادی اعلام کردند که نخستین . . . سنگاپوری اواخر ماه گذشته میلادی اعلام کردند که نخستین سنگاپوری متهم به افراط گرایی را بازداشت کرده اند که این امر . . .

15:26 - 1396/04/14
سنگاپور در فهرست اهداف حملات سایبری/ تلاش برای رفع تهدیدها

سنگاپور در فهرست اهداف حملات سایبری/ تلاش برای رفع تهدیدها

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، 'نگ انگ هن' وزیر دفاع سنگاپور در مصاحبه ای حملات سایبری را حملاتی هدفمند و برنامه . . . دارد.به نوشته تارنمای شبکه خبر آسیا، در حالی که وزیر دفاع سنگاپور اشاره ای به اینکه این حملات توسط چه کسانی انجام می . . . کنندگان دیگری از آن بهره وری کنند. براساس این گزارش، اگرچه سنگاپور به طور قابل توجهی توانسته است از حملاتی مانند 'وانا . . . در امان باشد، اما این کشور جنوب شرق آسیا بنابر تاکید مقام سنگاپوری در قبال این قبیل حملات مصون نیست. وزارت دفاع . . . مقام سنگاپوری در قبال این قبیل حملات مصون نیست. وزارت دفاع سنگاپور فوریه سال جاری توسط هکرها هدف قرار گرفت و حمله . . .

7:4 - 1396/04/12
18 هزار نیروی ویژه مقابله با تروریسم در سنگاپور آموزش می بینند

18 هزار نیروی ویژه مقابله با تروریسم در سنگاپور آموزش می بینند

که برای مقابله با تهدیدات رو به رشد تروریسم، نیروهای مسلح سنگاپور (SAF) در حال گسترش آموزش های ضد تروریسم فراتر از . . . با اقدامات تروریستی مورد استفاده قرار می گیرند. وزیر دفاع سنگاپور همچنین گفت که نیروهای مسلح این کشور توانمندی های . . . که با هواپیماهای دزیده شده رخ داد، تقویت توانمندی های ارتش سنگاپور برای انجام عملیات در این دو حوزه را ضروری دانست. . . . دانست. براساس این گزارش، هر دو نیروی دریایی و نیروی هوایی سنگاپور قرار است در راستای این برنامه امکانات سخت افزاری . . .

15:50 - 1396/04/10
تقویت خطر داعش در سنگاپور/ گرگ های تنها اصلی ترین تهدید

تقویت خطر داعش در سنگاپور/ گرگ های تنها اصلی ترین تهدید

بین الملل 'اس.راجاراتنام' منتشر کرد که در آن اعلام شد سنگاپور به عنوان بخشی از قلمرو داعش معرفی شده است. به نوشته . . . بار است که در ماه جاری در 'زمزمه های رسانه های اجتماعی' سنگاپور در فهرست داعش تعیین شده است. تحلیلگران امنیتی دیگر . . . می کنند و با توجه به اینکه امکان سفر به سوریه را ندارند در سنگاپور حملاتی را انجام دهند. بر اساس این گزارش، سنگاپور در . . . ندارند در سنگاپور حملاتی را انجام دهند. بر اساس این گزارش، سنگاپور در مقایسه با سال های گذشته با بالاترین سطح هشدار در . . . رئیس بخش مطالعات امنیتی و مدیریت دانشگاه علوم اجتماعی سنگاپور نیز بر این باور است که این کشور بیشتر باید نگران . . .

7:22 - 1396/04/03
دستگیری پلیس سنگاپوری به اتهام تروریستی

دستگیری پلیس سنگاپوری به اتهام تروریستی

به گزارش ایرنا، وزارت کشور سنگاپور روز چهارشنبه اعلام کرد که 'محمد خیرال بن محمد' افسر . . . روزنامه 'نیو استریت تایمز'، براساس این قانون، مقامات سنگاپوری می توانند برای مدت نامعلومی بدون محاکمه در بازداشت . . . نامعلومی بدون محاکمه در بازداشت نگهداشته شوند..وزارت کشور سنگاپور اعلام کرد این فرد که فعالیت های افراطی وی به سال . . . فعال در این کشور بوده است. براساس اطلاعیه وزارت کشور سنگاپور، آمادگی این فرد برای انجام خشونت، به تهدید امنیتی . . . آمادگی این فرد برای انجام خشونت، به تهدید امنیتی برای سنگاپور تبدیل شده بود.علاوه بر این فرد، 'محمد ریزال بن وحید' . . .

8:41 - 1396/03/31
ایران و سنگاپور می توانند همکاری در حوزه نیروی انسانی را گسترش دهند

ربیعی در دیدار با وزیر کار سنگاپور:

ایران و سنگاپور می توانند همکاری در حوزه نیروی انسانی را گسترش دهند

سازمان بین‌المللی کار که در شهر ژنور برگزار شد با وزیر کار سنگاپور دیدار و در خصوص همکاری‌های دو جانبه بحث و تبادل نظر . . . به گفت‌و‌گوهای سازنده با یکی از مسئولان وزارت امور خارجه سنگاپور در تهران تصریح کرد: علاوه بر بحث‌های جدی مربوط به . . . فنی و حرفه‌ای با یکدیگر همکاری کنیم.وزیر کار همچنین حرکت سنگاپور در مسیر توسعه را قابل تحسین و پر شتاب خواند و گفت: . . . قابل تحسین و پر شتاب خواند و گفت: این امر سبب شده تا مردم سنگاپور از سطح رفاه قابل قبولی برخوردار باشند.وی همچنین در . . . دشواری‌های خاص خود را دارد.وی همچنین در این دیدار از همتای سنگاپوری خود دعوت کرد تا در اولین فرصت به ایران سفر کند.در . . .

12:42 - 1396/03/25
آسیاپاسفیک؛ ثروتمندترین منطقه جهان تا سال 2019/ سنگاپور و هنگ کنگ درصدر

آسیاپاسفیک؛ ثروتمندترین منطقه جهان تا سال 2019/ سنگاپور و هنگ کنگ درصدر

در نشریه 'فوربز' منتشر شد، انتظار می رود مراکز مالی آسیایی سنگاپوری و هنگ کنگی بیشترین سرمایه های خارجی در جهان را نسبت . . . اروپایی خود 'سوئیس' جذب کنند. همچنین این دوکشور به ویژه سنگاپور بیشترین میزان جذب سرمایه های دریایی از داخل و خارج . . . اقتصادی این گروه پیش بینی کردند در سال های پیش رو سنگاپور و هنگ کنگ به عنوان دو مرکز اصلی جذب نقدینگی خارجی . . . رقیب اروپایی خود سوئیس پیشی خواهند گرفت.دارایی های دریایی سنگاپور و هنگ کنگ همزمان با بهره مندی از نرخ رشد اقتصادی 8 . . . کشورهای هاب مدیریت ثروت دریایی قرار داشت که این رقم برای سنگاپور1.2 تریلیون دلار و برای هنگ کنگ 0.8 تریلیون دلار . . .

14:12 - 1396/03/24
بازداشت زن سنگاپوری با فرزندش پیش از پیوستن به داعش

بازداشت زن سنگاپوری با فرزندش پیش از پیوستن به داعش

به گزارش ایرنا، وزارت کشور سنگاپور روز سه شنبه اعلام کرد 'سیائیخاه ایزاه زهرا الانصاری' . . . کرد، تحت قانون امنیت داخلی این کشور بازداشت شد.وزارت کشور سنگاپور در بیانیه ای تصریح کرد این زن سنگاپوری قصد پیوستن به . . . شد.وزارت کشور سنگاپور در بیانیه ای تصریح کرد این زن سنگاپوری قصد پیوستن به گروه تکفیری – وهابی داعش را داشت و در . . . داعش متمایل به این گروه تکفیری – وهابی شده بود.این زن سنگاپوری با این اعتقاد قصد سفر به سوریه را به همراه فرزندش . . . راحتی در سوریه مجددا با یک تروریست ازدواج کند.وزارت کشور سنگاپور اعلام کرد خانواده این زن تلاش کرد وی را منصرف کند، . . .

8:2 - 1396/03/23
رئیس جمهوری سنگاپور به دکتر روحانی پیام تسلیت داد

رئیس جمهوری سنگاپور به دکتر روحانی پیام تسلیت داد

به گزارش ایرنا، 'تونی تن کنگ یام' هفتمین رئیس جمهوری سنگاپور به نمایندگی از طرف مردم سنگاپور عمیق ترین تسلیت را . . . یام' هفتمین رئیس جمهوری سنگاپور به نمایندگی از طرف مردم سنگاپور عمیق ترین تسلیت را به خانواده های داغدار و قربانیان . . . خمینی (ره) در تهران 'شوکه و متاثر' شده است، از طرف مردم سنگاپور، عمیق ترین تسلیت را به خانواده های داغدار و قربانیان . . . را به خانواده های داغدار و قربانیان ابلاغ کرد.رئیس جمهوری سنگاپور اعلام کرد 'فکر و دعاهای ما با مردم ایران در طول این . . . با مردم ایران در طول این زمان دشوار است'.وزارت امور خارجه سنگاپور نیز امروز پنجشنبه حملات تروریستی 'قابل سرزنش' در . . .

17:17 - 1396/03/18
سنگاپور حملات تروریستی در ایران را محکوم کرد

سنگاپور حملات تروریستی در ایران را محکوم کرد

به گزارش ایرنا، وزارت امور خارجه سنگاپور در بیانیه ای تصریح کرد: عمیق ترین تسلیت خود را به . . . گرفته است.به نوشته تارنمای شبکه خبر آسیا، وزارت امور خارجه سنگاپور در بیانیه اش اعلام کرد که گزارشی از تحت تاثیر قرار . . . اش اعلام کرد که گزارشی از تحت تاثیر قرار گرفتن مستقیم سنگاپوری ها و یا زخمی شدن آنها در این حوادث ارائه نشده . . . زخمی شدن آنها در این حوادث ارائه نشده است.وزارت امور خارجه سنگاپور همچنین به سنگاپوری های مقیم ایران توصیه کرد به توصیه . . . حوادث ارائه نشده است.وزارت امور خارجه سنگاپور همچنین به سنگاپوری های مقیم ایران توصیه کرد به توصیه مقامات محلی توجه . . .

13:53 - 1396/03/18
6 تروریست اندونزی به زندان محکوم شدند

6 تروریست اندونزی به زندان محکوم شدند

اندونزیایی روز چهارشنبه در دادگاه برای حمله موشکی به سنگاپور اثبات نشد.شبکه خبر آسیا روز پنجشنبه اعلام کرد این . . . سال گذشته و پس از اینکه مقامات طرح حمله موشکی آنها به سنگاپور را از طریق جزیره 'باتام' اندونزی خنثی کردند، بازداشت . . . رسانده اند. توطئه طراحی شده حمله موشکی به منطقه 'مارین بی' سنگاپور در ماه اوت سال گذشته خنثی شد. مقامات بر این باورند . . .

9:34 - 1396/03/18
تیم ملی واترپلو راهی سنگاپور شد

تیم ملی واترپلو راهی سنگاپور شد

می‌کند، در ادامه برنامه‌های تمرینی‌‌اش با 13 بازیکن در سنگاپور اردو می‌زند.ملی پوشان واترپلو ایران در سنگاپور با سه . . . بازیکن در سنگاپور اردو می‌زند.ملی پوشان واترپلو ایران در سنگاپور با سه تیم صربستان، استرالیا و سنگاپور (میزبان) به . . . واترپلو ایران در سنگاپور با سه تیم صربستان، استرالیا و سنگاپور (میزبان) به رقابت می‌پردازند.برنامه مسابقات . . . (میزبان) به رقابت می‌پردازند.برنامه مسابقات چهارجانبه سنگاپور به قرار زیر است: پنج‌شنبه 18 خرداد 1396 استرالیا – . . . سنگاپور به قرار زیر است: پنج‌شنبه 18 خرداد 1396 استرالیا – سنگاپورایران – صربستانجمعه 19 خرداد 1396 صربستان – . . .

16:59 - 1396/03/17
آمریکا و آ.سه.آن برای کمک به فیلیپین در مبارزه با تروریسم اعلام آمادگی کردند

آمریکا و آ.سه.آن برای کمک به فیلیپین در مبارزه با تروریسم اعلام آمادگی کردند

به گزارش ایرنا، 'نگ انگ هن' وزیر دفاع سنگاپور پس از پایان نشست امنیتی 'شانگریلا' در گفت وگو با . . . دارد.به نوشته روز دوشنبه تارنمای شبکه خبر آسیا، وزیر دفاع سنگاپور گفت: پس از حملات اخیر تروریست های منتسب به گروه . . . منظور تصرف بخش هایی از شهر 'مراوی' در 'میندانائو'، کشورهای سنگاپور، اندونزی، مالزی و آمریکا کمک های خود را در قالب . . . به دیگر شهرهای منطقه نیز وجود دارد. به اعتقاد وزیر دفاع سنگاپور، 'مراوی، به اشکال گوناگون یک زنگ بیداری بود' که . . .

9:38 - 1396/03/15
ضرورت رسیدگی به تروریسم و تهدیدات کره شمالی، اصلی ترین تهدیدهای جنوب شرق آسیا

وزیر دفاع سنگاپور در پایان نشست امنیتی شانگریلا مطرح کرد:

ضرورت رسیدگی به تروریسم و تهدیدات کره شمالی، اصلی ترین تهدیدهای جنوب شرق آسیا

به گزارش ایرنا، 'نگ انگ هن' وزیر دفاع سنگاپور یکشنبه شب در آیین پایانی این نشست که در آن مقامات . . . و بی ثبات کننده هستند. بیشترین تمرکز سخنان وزیر دفاع سنگاپور بر تروریسم بود و اعلام کرد که حداقل 31 گروه تروریستی . . . امن خود برای اردوگاه های آموزشی بهره برده اند. وزیر دفاع سنگاپور با تشریح وضعیت داعش در خاورمیانه و از دست دادن . . . باید از این سرنوشت فجیع جلوگیری کنیم. این مقام ارشد دفاعی سنگاپور با اشاره به اقدامات تروریستی در دو سال گذشته در . . . می گیرد در مراسم پایانی نشست امنیتی 'شانگریلا'وعده داد که سنگاپور با تلاش بین منافع تجاری و امنیت تعادل ایجاد کند.'نگ . . .

7:57 - 1396/03/15
وزیر دفاع اندونزی: یکهزار و 200 تروریست در عملیات فیلیپین حضور دارند

وزیر دفاع اندونزی: یکهزار و 200 تروریست در عملیات فیلیپین حضور دارند

به گزارش ایرنا، 'ریامیزارد ریاچودو' وزیر دفاع اندونزی که در سنگاپور در مورد نبرهای خونین میان نیروهای نظامی فیلیپین و . . . همکاری کامل منطقه در برابر آنها شد.به نوشته تارنمای سنگاپوری شبکه خبر آسیا، وی گفت که یکهزار و 200 تروریست داعش . . . یک موضوع داغ در شانزدهمین نشست سه روزه امنیتی شانگریلا در سنگاپور تبدیل شد که 'جیمز ماتیس' وزیر دفاع آمریکا نیز در آن . . .

10:52 - 1396/03/14
10 منازعه جهان با 157 هزار کشته در یکسال

10 منازعه جهان با 157 هزار کشته در یکسال

به گزارش ایرنا، تارنمای موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک که یکی از دفاتر منطقه ای آن در سنگاپور است روز شنبه در گزارشی اعلام کرد فقط 10 مورد از منازعات جهان در سال گذشته منجر به 80 درصد از کل تلفات جهان شده است.تحقیقات منازعات مسلحانه نشان می دهد منازعات سوریه بیشترین تلفات را برای . . .

11:53 - 1396/03/13
وزیر دفاع مالزی: نشست 5 قدرت دفاعی سکوی مواجهه با تروریسم است

وزیر دفاع مالزی: نشست 5 قدرت دفاعی سکوی مواجهه با تروریسم است

مالزی پس از نشست وزرای دفاع مالزی، استرالیا، نیوزیلند، سنگاپور و انگلیس در حاشیه نشست امنیتی شانگریلا در سنگاپور، . . . سنگاپور و انگلیس در حاشیه نشست امنیتی شانگریلا در سنگاپور، گفت که نشست وزرای دفاع این پنج کشور عضو نشست . . . 'مارک میشل' وزیر دفاع نیوزیلند، 'نگ اینگ هن' وزیر دفاع سنگاپور و 'اسکات ویگتمن' کمیسیونر عالی انگلستان در سنگاپور . . . دفاع سنگاپور و 'اسکات ویگتمن' کمیسیونر عالی انگلستان در سنگاپور شرکت کنندگان این نشست پنج نفره بودند. این نشست هر سه . . . نفره بودند. این نشست هر سه سال به میزبانی دوره ای مالزی و سنگاپور برگزار می شود. وزیر دفاع مالزی پس از برگزاری دهمین . . .

10:37 - 1396/03/13
نخست وزیر استرالیا نسبت به تهدید ثبات منطقه توسط چین هشدار داد

گشایش نشست امنیتی شانگریلا در سنگاپور با حضور مقامات جهان

نخست وزیر استرالیا نسبت به تهدید ثبات منطقه توسط چین هشدار داد

کوالالامپور - ایرنا - 'مالکوم ترنبول' نخست وزیر استرالیا جمعه شب در مراسم گشایش شانزدهمین نشست امنیتی شانگریلا در سنگاپور به وزرای دفاع آسیا نسبت به تهدید صلح و ثبات منطقه توسط چین هشدار داد.

7:3 - 1396/03/13
برگزاری نشست امنیتی `شانگریلا` همزمان با حملات داعش در جنوب شرق آسیا

برگزاری نشست امنیتی 'شانگریلا' همزمان با حملات داعش در جنوب شرق آسیا

مراوی نداشته باشند. در این نشست که توسط موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک انگلستان هر ساله در سنگاپور برگزار می شود، وزرای دفاع آمریکا، استرالیا، کانادا، فرانسه، اندونزی، ژاپن، مالزی، نیوزیلند و . . . آمریکا است که قرار است روز شنبه در نخستین جلسه از مجموع پنج جلسه صبح این روز ایراد شود. در حالی که سنگاپور با تشدید امنیت در این دولت شهر کوچک همه خیابان های منتهی به هتل شانگریلا را تحت نظارت و . . .

18:5 - 1396/03/12
سنگاپور همچنان خود را متعهد به توافق پاریس اعلام کرد

سنگاپور همچنان خود را متعهد به توافق پاریس اعلام کرد

به گزارش ایرنا، تارنمای 'تودی آنلاین' سنگاپور روز جمعه نوشت: سنگاپور متعهد به نقش آفرینی برای . . . گزارش ایرنا، تارنمای 'تودی آنلاین' سنگاپور روز جمعه نوشت: سنگاپور متعهد به نقش آفرینی برای جلوگیری از تغییر آب و هوایی . . . پاریس است که بیش از 190 کشور بر اجرای آن تاکید کردند.دولت سنگاپور در بیانیه ای تاکید کرد به عنوان یک کشور کوچک، . . . و نقش دیپلماسی در حل مسائل در اشتراکات جهانی حمایت می کند.سنگاپور اعلام کرد این شهر - کشور کم ارتفاع نسبت به تغییرات . . . از اکوسیستم های طبیعی صورت گیرد.دبیرخانه تغییرات جوی ملی سنگاپور در این بیانیه تصریح کرد رویکرد جهانی به سمت مقابله . . .

14:26 - 1396/03/12
سنگاپور حضور تروریست های این کشور در فیلیپین را تایید کرد

سنگاپور حضور تروریست های این کشور در فیلیپین را تایید کرد

6 تروریست از کشورهای همسایه به هلاکت رسیدند.وزارت کشور سنگاپور تایید کرد مردی از اتباع این کشور کوچک جنوب شرق آسیا . . . های تروریستی نقش دارد.به نوشته تارنمای 'تودی آنلاین' سنگاپور، وزارت کشور سنگاپور در بیانیه ای اعلام کرد این کشور . . . دارد.به نوشته تارنمای 'تودی آنلاین' سنگاپور، وزارت کشور سنگاپور در بیانیه ای اعلام کرد این کشور همچنان به همکاری با . . . کشور همچنان به همکاری با مقامات فیلیپین برای شناسایی هر سنگاپوری که ممکن است در فعالیت های مربوط به تروریسم در . . . به تروریسم در فیلیپین درگیر باشد، ادامه می دهد.وزارت کشور سنگاپور این بیانیه را پس از آن صادر کرد که مقامات فیلیپین . . .

9:30 - 1396/03/06
رئیس جمهوری سنگاپور: انتخاب مجدد روحانی  نشان دهنده سطح بالایی از اعتماد مردم ایران است

'تونی تن کنگ یام' انتخاب مجدد روحانی را تبریک گفت

رئیس جمهوری سنگاپور: انتخاب مجدد روحانی نشان دهنده سطح بالایی از اعتماد مردم ایران است

به گزارش ایرنا، وزارت امور خارجه سنگاپور در تارنمای خود اعلام کرد 'تونی تن کنگ یام' هفتمین . . . تارنمای خود اعلام کرد 'تونی تن کنگ یام' هفتمین رئیس جمهوری سنگاپور به نمایندگی از طرف مردم سنگاپور انتخاب مجدد دکتر . . . یام' هفتمین رئیس جمهوری سنگاپور به نمایندگی از طرف مردم سنگاپور انتخاب مجدد دکتر روحانی را به عنوان رئیس جمهوری . . . رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.در پیام رئیس جمهوری سنگاپور خطاب به حجت الاسلام و المسلمین روحانی، تاکید شده است . . . یام' خطاب به رئیس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ایران و سنگاپور از روابط دوستانه و بلندمدت برخوردار بوده اند و من . . .

10:23 - 1396/03/02
مجری فاکس نیوزسفیر جدید ترامپ درسنگاپور

مجری فاکس نیوزسفیر جدید ترامپ درسنگاپور

آمریکا لاتین فعالیت داشته است.طبق این گزارش درصورتی که این انتصاب توسط مجلس سنای آمریکا تائید شود، مک فارلند 65 ساله، مفسر و مجری سابق شبکه خبری فاکس نیوز جایگزین 'کریک واگار' سفیر پیشین آمریکا در سنگاپور می شود.آساق** مریم شفیعی**1611**انتشاردهنده: رضاپیمان . . .

12:2 - 1396/02/30
توسعه در فاصله چند صد متری/ یک انتخاب سرنوشت ساز

توسعه در فاصله چند صد متری/ یک انتخاب سرنوشت ساز

اما اکنون یکی بر دیگری غالب است. شاید زمانی که طرح جدایی سنگاپور از مالزی با 126 رای موافق بدون هیچ مخالفی در پارلمان . . . یک از این نمایندگان مالزی تصور نمی کردند تنها در یک نسل، سنگاپور بتواند خود را از یک کشور در حال توسعه به یک کشور . . . کند. هر چند مشکلات متعددی در سال 1965 منجر به استقلال سنگاپور از مالزی شد، اما اگر آینده نگری دولتمردان آن زمان . . . آینده نگری دولتمردان آن زمان مالزی آنها را به ظرفیت های سنگاپور متوجه می کرد، شاید زحمت حل مشکلات و باقی ماندن . . . های سنگاپور متوجه می کرد، شاید زحمت حل مشکلات و باقی ماندن سنگاپور در مالزی را پذیرا بودند، تا از مزایای این دولت - شهر . . .

15:38 - 1396/02/27
صفحه 1 از 6 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6