سنگاپور حضور تروریست های این کشور در فیلیپین را تایید کرد

سنگاپور حضور تروریست های این کشور در فیلیپین را تایید کرد

6 تروریست از کشورهای همسایه به هلاکت رسیدند.وزارت کشور سنگاپور تایید کرد مردی از اتباع این کشور کوچک جنوب شرق آسیا . . . های تروریستی نقش دارد.به نوشته تارنمای 'تودی آنلاین' سنگاپور، وزارت کشور سنگاپور در بیانیه ای اعلام کرد این کشور . . . دارد.به نوشته تارنمای 'تودی آنلاین' سنگاپور، وزارت کشور سنگاپور در بیانیه ای اعلام کرد این کشور همچنان به همکاری با . . . کشور همچنان به همکاری با مقامات فیلیپین برای شناسایی هر سنگاپوری که ممکن است در فعالیت های مربوط به تروریسم در . . . به تروریسم در فیلیپین درگیر باشد، ادامه می دهد.وزارت کشور سنگاپور این بیانیه را پس از آن صادر کرد که مقامات فیلیپین . . .

9:30 - 1396/03/06
رئیس جمهوری سنگاپور: انتخاب مجدد روحانی  نشان دهنده سطح بالایی از اعتماد مردم ایران است

'تونی تن کنگ یام' انتخاب مجدد روحانی را تبریک گفت

رئیس جمهوری سنگاپور: انتخاب مجدد روحانی نشان دهنده سطح بالایی از اعتماد مردم ایران است

به گزارش ایرنا، وزارت امور خارجه سنگاپور در تارنمای خود اعلام کرد 'تونی تن کنگ یام' هفتمین . . . تارنمای خود اعلام کرد 'تونی تن کنگ یام' هفتمین رئیس جمهوری سنگاپور به نمایندگی از طرف مردم سنگاپور انتخاب مجدد دکتر . . . یام' هفتمین رئیس جمهوری سنگاپور به نمایندگی از طرف مردم سنگاپور انتخاب مجدد دکتر روحانی را به عنوان رئیس جمهوری . . . رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.در پیام رئیس جمهوری سنگاپور خطاب به حجت الاسلام و المسلمین روحانی، تاکید شده است . . . یام' خطاب به رئیس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ایران و سنگاپور از روابط دوستانه و بلندمدت برخوردار بوده اند و من . . .

10:23 - 1396/03/02
مجری فاکس نیوزسفیر جدید ترامپ درسنگاپور

مجری فاکس نیوزسفیر جدید ترامپ درسنگاپور

آمریکا لاتین فعالیت داشته است.طبق این گزارش درصورتی که این انتصاب توسط مجلس سنای آمریکا تائید شود، مک فارلند 65 ساله، مفسر و مجری سابق شبکه خبری فاکس نیوز جایگزین 'کریک واگار' سفیر پیشین آمریکا در سنگاپور می شود.آساق** مریم شفیعی**1611**انتشاردهنده: رضاپیمان . . .

12:2 - 1396/02/30
توسعه در فاصله چند صد متری/ یک انتخاب سرنوشت ساز

توسعه در فاصله چند صد متری/ یک انتخاب سرنوشت ساز

اما اکنون یکی بر دیگری غالب است. شاید زمانی که طرح جدایی سنگاپور از مالزی با 126 رای موافق بدون هیچ مخالفی در پارلمان . . . یک از این نمایندگان مالزی تصور نمی کردند تنها در یک نسل، سنگاپور بتواند خود را از یک کشور در حال توسعه به یک کشور . . . کند. هر چند مشکلات متعددی در سال 1965 منجر به استقلال سنگاپور از مالزی شد، اما اگر آینده نگری دولتمردان آن زمان . . . آینده نگری دولتمردان آن زمان مالزی آنها را به ظرفیت های سنگاپور متوجه می کرد، شاید زحمت حل مشکلات و باقی ماندن . . . های سنگاپور متوجه می کرد، شاید زحمت حل مشکلات و باقی ماندن سنگاپور در مالزی را پذیرا بودند، تا از مزایای این دولت - شهر . . .

15:38 - 1396/02/27
بیش از250 زیردریایی تا سال 2030 در آبهای آسیا-پاسفیک شناور می شوند

فرمانده نیروی دریایی سنگاپور:

بیش از250 زیردریایی تا سال 2030 در آبهای آسیا-پاسفیک شناور می شوند

به گزارش ایرنا ، دریادار 'لای چانگ هان' فرمانده نیروی دریایی سنگاپور روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری اعلام کرد: نیروی . . . کشورها رسیده است. به نوشته تارنمای شبکه خبر آسیا وابسته به سنگاپور، لای گفت: تا 13 سال آینده بیش از 250 زیردریایی با . . . دریایی چین در آبهای منطقه هستند. 'ان جی انگ هن 'وزیر دفاع سنگاپور نیز در عین حال خبر داد که کشورش دو زیردریایی دیگر . . . اقدامی غیرقابل تصور است. استرالیا، چین، ژاپن، روسیه، سنگاپور و آمریکا امضاء کنندگان قرار داد 'کدهای رفتاری برای . . .

16:20 - 1396/02/26
دولت تدبیر وامیّد با حمایت مردم جایگاه ایران را از تنگناهای سخت به قلّه های رفیع اعتبار ارتقا داد

گفت وگوی اختصاصی ایرنا با سفیر ایران در سنگاپور

دولت تدبیر وامیّد با حمایت مردم جایگاه ایران را از تنگناهای سخت به قلّه های رفیع اعتبار ارتقا داد

'جواد انصاری' بلندپایه ترین دیپلمات ایران در سنگاپور در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، تاکید کرد که دولت . . . مستقیم مردم است.به گفته بلندپایه ترین دیپلمات ایران در سنگاپور، در هرکشوری که برای اتخاذ تصمیمات مهّم و ملّی . . . آینده و سرنوشت پیش روی کشور را تعیین می کنند.سفیر ایران در سنگاپور در مورد تاثیر انتخابات ریاست جمهوری بر روابط کشورمان . . . بر روند رو به رشد روابط با کشورهای آسیایی و از جمله سنگاپور، گفت: هرچند روابط کشورمان با همسایگان و دیگر کشورهای . . . صادرات کشورمان به این قاره اختصاص داشته است.سفیر ایران در سنگاپور در ارتباط با مناسبات ایران با این کشور جنوب شرق آسیا . . .

10:17 - 1396/02/25
تروریست های هسته ای در سنگاپور اعدام می شوند

پارلمان سنگاپور تصویب کرد

تروریست های هسته ای در سنگاپور اعدام می شوند

با توجه به کنوانسیون بین المللی در این زمینه به تصویب مجلس سنگاپور رسید.'دزموند لی' وزیر دوم وزرات کشور سنگاپور با توجه . . . به تصویب مجلس سنگاپور رسید.'دزموند لی' وزیر دوم وزرات کشور سنگاپور با توجه به فعالیت های گروه تروریستی داعش، احتمال یک . . . بررسی استفاده از انرژی هسته ای هستند.وزیر دوم وزارت کشور سنگاپور، دستگیری 8 نفر در مالزی در فوریه امسال و در ارتباط . . . برای رسیدن به اثرات تروریستی در حال حاضر یک جرم جنایی در سنگاپور محسوب می شود و اعدام دارد.این مقام بلندپایه وزارت . . . محسوب می شود و اعدام دارد.این مقام بلندپایه وزارت کشور سنگاپور، گفت که مجازات این جرم اکنون در همان سطح جرم قتل . . .

7:15 - 1396/02/19
کشتی های جنگی 20 کشور در سنگاپور لنگر می اندازند

کشتی های جنگی 20 کشور در سنگاپور لنگر می اندازند

به گزارش ایرنا، شبکه خبر آسیا وابسته به سنگاپور روز دوشنبه اعلام کرد، این تجمع و گردهمایی کشتی های . . . جهان برای نخستین بار است که به مناسبت روز نیروی دریایی در سنگاپور برگزار می شود.کشتی های جنگی از آمریکا، چین و کشورهای . . . معاون کمیته برگزاری پنجاهمین سالگرد تاسیس نیروی دریایی سنگاپور اعلام کرد که این رویداد 'آزمایش دوستی با کشورهای و . . . جهان' است.روز پنجم مه (15 اردیبهشت) به عنوان روز دریانوردی سنگاپور شناخته می شود و قرار است 'تونی تان کنگ یام' رئیس . . . شناخته می شود و قرار است 'تونی تان کنگ یام' رئیس جمهوری سنگاپور با حضور در عرشه کشتی 'ال.ام.وی' ساخت سنگاپور در این . . .

8:27 - 1396/02/11
آمریکا از پیامدهای تروریسم در امان نخواهدبود/ تبدیل جنوب شرق آسیا به نقطه مرکزی فعالیت داعش

مقاله وزیر کشور سنگاپور در خصوص پیامدهای تروریسم،

آمریکا از پیامدهای تروریسم در امان نخواهدبود/ تبدیل جنوب شرق آسیا به نقطه مرکزی فعالیت داعش

به گزارش ایرنا، 'کی شانموگام' وزیر کشور سنگاپور روز دوشنبه در مقاله ای که در تارنمای 'مالای میل . . . شرق آسیا را هدف قرار داده است. 'کی شانموگام' وزیر کشور سنگاپور افزود: داعش به دنبال تشکیل یک خلافت (به اصطلاح) . . . داد که همه این حوادث چه ارتباطی با آمریکا دارد؟ وزیر کشور سنگاپور تاکید کرد: اگر خاورمیانه در حال حاضر مشکلات زیادی . . . زمینه مستعدی برای افراط گرایی فراهم می سازد. 'وزیر کشور سنگاپور اعتقاد دارد: اسلام سیاسی به دلایل مختلفی از قبیل در . . . پیامدهای آن در امان نخواهند بود. 'کی شانموگام' وزیر کشور سنگاپور نوشت: استراتژی داعش در جنوب شرق آسیا بسیار ساده است. . . .

6:48 - 1396/02/11
آمریکا یک سنگاپوری را به اتهام دورزدن تحریم های ایران به 40 ماه زندان محکوم کرد

آمریکا یک سنگاپوری را به اتهام دورزدن تحریم های ایران به 40 ماه زندان محکوم کرد

به گزارش ایرنا، 'لیم یونگ نام' سنگاپوری که با نام 'استیون لیم' شناخته می شود و فروردین ماه . . . به دورزدن تحریم های آمریکا و صادرات این تجهیزات از طریق سنگاپور به ایران شد.به گفته مقام های آمریکایی، وی به همراه . . . دادگستری آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد 'لیم' و همکاران وی، سنگاپور را به عنوان مقصد نهایی این تجهیزات الکترونیکی اعلام . . . را به ایران فرستادند.تارنمای شبکه خبر آسیا وابسته به سنگاپور روز جمعه به نقل از وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد . . . روز جمعه به نقل از وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد این سنگاپوری و همدستانش از محدودیت ارسال کالا با منشاء آمریکا به . . .

6:41 - 1396/02/08
سنگاپور برای سومین بار نخستین پایتخت دریایی جهان شناخته شد

سنگاپور برای سومین بار نخستین پایتخت دریایی جهان شناخته شد

متعدد اقتصادی رتبه بندی می کند، در گزارش سال 2017 خود، سنگاپور را با بالاترین امتیاز در جذب و رقابت در سه شاخص حمل . . . بنادر و لجستیک و پشتیبانی در صدر رتبه بندی خود قرار داد.سنگاپور که در دو سال 2012 و 2015 میلادی نیز رتبه نخست پایتخت . . . رصد می کند، روز چهارشنبه در کنفرانس بین المللی دریایی در سنگاپور منتشر شد.براین اساس، سنگاپور همچنین در شاخص فنآوری . . . کنفرانس بین المللی دریایی در سنگاپور منتشر شد.براین اساس، سنگاپور همچنین در شاخص فنآوری های دریایی رتبه دوم جهان و در . . . و حقوقی دراین عرصه،در سراسر جهان تهیه و ارائه می شود.سنگاپور یکی از شلوغ ترین بنادر جهان است که در سال 2016 با . . .

13:38 - 1396/02/06
دستاوردهای برجام عامل گشایش دروازه‌های ایران بر روی سایر کشورهای جهان است

در دیدار فرستاده ویژه دولت سنگاپور؛

دستاوردهای برجام عامل گشایش دروازه‌های ایران بر روی سایر کشورهای جهان است

رحیم پور در دیدار زین العابدین رشید نماینده ویژه دولت سنگاپور که در محل وزارت امور خارجه انجام شد این مطلب را بیان . . . بیان کرد.وی با اشاره به ظرفیت های موجود در دو کشور ایران و سنگاپور خواستار اهتمام دولت سنگاپور در رفع موانع بانکی . . . های موجود در دو کشور ایران و سنگاپور خواستار اهتمام دولت سنگاپور در رفع موانع بانکی وتشویق و حمایت تجار و بازرگانان . . . سنگاپور در رفع موانع بانکی وتشویق و حمایت تجار و بازرگانان سنگاپوری برای مشارکت و سرمایه گذاری درطرحهای بزرگ کشورمان . . . در راس هیاتی متشکل از ٢٧ تن از نمایندگان رسانه های معتبر سنگاپور در ایران بسر می برد، با اشاره به تلاش برخی دولتها و . . .

12:8 - 1396/02/06
خدادی: ایرنا و رسانه های سنگاپور برای گسترش همبستگی ملت ها و ترویج  صلح همکاری مشترک داشته باشند

خدادی: ایرنا و رسانه های سنگاپور برای گسترش همبستگی ملت ها و ترویج صلح همکاری مشترک داشته باشند

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، به همت سفارت جمهوری اسلامی ایرن در سنگاپور، یک هیات عالی رتبه 25 نفره فرهنگی- رسانه ای از . . . در سنگاپور، یک هیات عالی رتبه 25 نفره فرهنگی- رسانه ای از سنگاپور به ریاست 'زین العابدین رشید' سفیر ویژه وزارت امور . . . به ریاست 'زین العابدین رشید' سفیر ویژه وزارت امور خارجه سنگاپور در خاورمیانه به ایران سفر کرده اند. این گروه 25 . . . خبری بازدید کردند.خدادی در جمع فعالان فرهنگی و رسانه ای سنگاپوری با بیان اینکه اکثر نقاط جهان به دلیل گسترش تهدیدات . . . می داند ، اظهار داشت: خبرگزاری جمهوری اسلامی و رسانه های سنگاپوری، می توانند در این موضوع مهم جهانی با یکدیگر همکاری . . .

15:3 - 1396/02/04
مقدمه ردوبدل نوشیدنی درفضای‌مجازی فراهم‌شد

طعم‌دار کردن آب خالص با فناوری توسط محققان سنگاپوری

مقدمه ردوبدل نوشیدنی درفضای‌مجازی فراهم‌شد

به گزارش ایرنا، تارنمای 'تودی آنلاین' سنگاپور روز دوشنبه اعلام کرد یک گروه تحقیقی با استفاده از . . . 'لیموناد'، مزه لیمو دارد، اما در واقع آب خالص است. محققان سنگاپوری معتقدند که این روش به مردم اجازه می دهد حتی در فضای . . . این تحقیق بود. هدف اصلی این تحقیق که با همکاری دانشگاه ملی سنگاپور و دانشگاه 'کیو' ژاپن انجام شده تمرکز بر مزه ترش . . .

7:24 - 1396/02/04
ورود اتوبوس های بدون راننده به چرخه حمل و نقل عمومی سنگاپور  تا سال 2020

ورود اتوبوس های بدون راننده به چرخه حمل و نقل عمومی سنگاپور تا سال 2020

عمومی بدون راننده را تا سال 2020 در بخش حمل و نقل عمومی سنگاپور بکار می گیرد. روزنامه 'استریت تایمز' روز دوشنبه . . . می گیرد. روزنامه 'استریت تایمز' روز دوشنبه اعلام کرد، تیم سنگاپوری متشکل از سازمان علم، فناوری و تحقیقات، دانشگاه ملی . . . متشکل از سازمان علم، فناوری و تحقیقات، دانشگاه ملی سنگاپور، دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور، دانشگاه فناوری . . . و تحقیقات، دانشگاه ملی سنگاپور، دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور، دانشگاه فناوری 'نانیانگ' و موسسه فناوری سنگاپور . . . و طراحی سنگاپور، دانشگاه فناوری 'نانیانگ' و موسسه فناوری سنگاپور همچنین قصد دارند یک مینی بوس بدون راننده را نیز تا . . .

13:30 - 1396/01/21
وزیر مشاور در امور خارجی و دفاعی سنگاپور با ظریف دیدار کرد

وزیر مشاور در امور خارجی و دفاعی سنگاپور با ظریف دیدار کرد

وگو و تبادل نظر کردند.مسائل منطقه ای و بین المللی، بررسی اوضاع در سوریه و چگونگی مبارزه با تروریسم و افراط گرایی در منطقه و جهان نیز از دیگر محورهای تبادل نظر دو مقام بود.به گزارش ایرنا این مقام سنگاپوری و هیات همراه سه شنبه گذشته با مرتضی سرمدی قائم مقام وزارت امور خارجه دیدار و گفت وگو کردند.سیام ** 9314**1429تنظیم: داود توسلی**انتشار:محسن . . .

15:5 - 1396/01/19
افغانستان و سنگاپور یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند

رایزنی رئیس جمهوری افغانستان با رهبران سنگاپور

افغانستان و سنگاپور یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند

به گزارش ایرنا، مقام های افغانستان و سنگاپور یک یادداشت تفاهم در مورد همکاری های فنی امضا کردند و . . . می شود.رئیس جمهوری افغانستان و 'تونی تان کنگ یام' همتای سنگاپوری وی در نشستی بر روابط دوستانه میان دو کشور تاکید و . . . یابد.اشرف غنی که نخستین رئیس جمهوری افغانستان است که از سنگاپور دیدن می کند همچنین روز جمعه با 'لی هسین لونگ' نخست . . . شرق آسیا دیدار و مذاکره کرد.براساس بیانیه وزارت امور خارجه سنگاپور که در تارنمای این وزارتخانه قرار گرفت، این دو رهبر . . . تارنمای این وزارتخانه قرار گرفت، این دو رهبر افغانستان و سنگاپور فرصت و ظرفیت های دو کشور را برای همکاری در زمینه . . .

18:28 - 1396/01/18
یک مقام سنگاپوری: گردشگری، بهترین زمینه همکاری بین ما و اصفهان است

یک مقام سنگاپوری: گردشگری، بهترین زمینه همکاری بین ما و اصفهان است

که در تالار اشرف شهر اصفهان برگزار شد، افزود: شرکت های سنگاپوری می توانند در زمینه های زیرساختی مانند هتل سازی، شهر . . . 2 کشور تاکنون مبادلات خوبی با هم داشته و شرکت های ایرانی و سنگاپوری، فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری دارند. وزیر مشاور . . . سرمایه گذاری دارند. وزیر مشاور در امور خارجه و وزارت دفاع سنگاپور گفت: بخش فرهنگی نیز فرصت خوبی برای همکاری بین . . . دفاع سنگاپور گفت: بخش فرهنگی نیز فرصت خوبی برای همکاری بین سنگاپور و اصفهان است زیرا اصفهان با توجه به تاریخ و تمدن غنی . . . و دانش آموختگان زیادی است و ما نیز در دانشگاه ملی سنگاپور، کرسی 'تاریخ ملی ایران' را داریم. مالکی عثمان در عین . . .

11:4 - 1396/01/18
سنگاپور یک امام جمعه را اخراج کرد

سنگاپور یک امام جمعه را اخراج کرد

نقدی نیز محکوم شد، هفته جاری در جمع رهبران ادیان مختلف در سنگاپور عذرخواهی کرد، اما وزارت کشور این دولت – شهر اعلام . . . اعلام کرد سخنان این خطیب قابل تحمل نیست.سخنگوی وزارت کشور سنگاپور اعلام کرد این خطیب به کشورش بازگردانده می شود و این . . . شبکه خبر آسیا، 'کی. شانموگام' وزیر قانون و دادگستری سنگاپور نیز اعلام کرد که این خطیب برای اظهارات جنجالی علیه . . . از 7 سال پیش تاکنون به عنوان امام جماعت و رئیس یک مسجد در سنگاپور فعالیت می کرد.وی همچنین مجبور به پرداخت 4 هزار دلار . . . فعالیت می کرد.وی همچنین مجبور به پرداخت 4 هزار دلار سنگاپور (2 هزار و 852 دلار) جریمه برای مجازات در برابر سخنان . . .

11:55 - 1396/01/17
بازار 900 میلیون نفری در انتظار تعامل اقتصادی ایران و سنگاپور

در دیدار ربیعی با مشاور وزیر امور خارجه سنگاپور مطرح شد ؛

بازار 900 میلیون نفری در انتظار تعامل اقتصادی ایران و سنگاپور

در دیدار با 'محمد مالکی عثمان' وزیر مشاور در امور خارجه سنگاپور بر تعامل و توسعه اقتصادی دو کشور ایران و سنگاپور . . . خارجه سنگاپور بر تعامل و توسعه اقتصادی دو کشور ایران و سنگاپور تاکید کرد و گفت: بخش خصوصی دو کشور می توانند در . . . نیروی کار را پیگیری می کند و قالب شرکتهایی که قرار است با سنگاپور همکاری کنند زیر مجموعه این سازمان است.این مسئول . . . اضافه کرد: در زمینه کشتیرانی موافقت نامه ای سال گذشته در سنگاپور با ایران منعقد که عملیاتی شده است و روز به روز گسترش . . . تبدیل کند.**تعاملات بانکیوی با بیان انیکه همکاری با کشور سنگاپور در زمینه بانک ها شروع شده است ، خاطرنشان کرد: اما . . .

1:9 - 1396/01/17
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان: همه بازیکنان عملکرد قابل قبولی برابر سنگاپور داشتند

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان: همه بازیکنان عملکرد قابل قبولی برابر سنگاپور داشتند

به گزارش ایرنا، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: با توجه به شناخت تیم سنگاپور و آنالیز بازی این تیم، امروز با سه مهاجم بازی را . . . مسابقه خود در مرحله مقدماتی جام ملت های زنان آسیا تیم سنگاپور را با نتیجه پر گل 6 بر صفر شکست داد.وی در ادامه در . . . از این گروه علاوه براینکه نیاز به 3 امتیاز دیدار مقابل سنگاپور داشتیم، باید تفاضل گل خودمان را نیز افزایش داده تا . . . ویتنام امروز برابر تیم سوریه بازی دارد.سرمربی تیم زنان سنگاپور نیز در نشست خبری پس از بازی،گفت:‌ حریف ما از لحاظ . . . آسیا روز یکشنبه آینده مقابل تیم کشور میزبان برگزار می شود. سنگاپور نیز روز جمعه به دیدار ویتنام می رود. تیم های ایران و . . .

16:31 - 1396/01/16
مرحله مقدماتی جام ملت های زنان آسیا/ایران تیم سنگاپور را گلباران کرد

مرحله مقدماتی جام ملت های زنان آسیا/ایران تیم سنگاپور را گلباران کرد

بعد 'سارا قمی' دومین گل تیم کشورمان را را وارد دروازه تیم سنگاپور کشوری از جنوب شرق آسیا کرد.تیم سنگاپور از گروه چهارم . . . را وارد دروازه تیم سنگاپور کشوری از جنوب شرق آسیا کرد.تیم سنگاپور از گروه چهارم مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا 2018 . . . های ایران توانستند در ادامه بازی 2 گل دیگر وارد دروازه تیم سنگاپور کنند. گل پنجم در دقیقه 87 و گل ششم تیم ملی فوتبال . . . حضور داشتند و از نزدیک بازی تیم ملی فوتبال کشورمان را با سنگاپور تماشا و بازیکنان را مورد تشویق قرار دادند.بازی سوم . . .

14:20 - 1396/01/16
قوانین عجیب سنگاپور

قوانین عجیب سنگاپور

به گزارش ایرنا، برخی از این قوانین را می توان در سنگاپور مشاهده کرد که ممکن است حتی تصور رعایت آن در برخی از . . . برخی از کشورها مشکل به نظر برسد، قوانینی که باعث شده است سنگاپور از نظر پاکیزگی بی عیب و نقص باشد. تنبیه و یا مجازات . . . باشد. تنبیه و یا مجازات با چوب نه تنها برای برخی جرائم در سنگاپور مجاز است، بلکه از همین ابزار در مدارس، ارتش و دیگر . . . سال زندان و یا هر دو مواجه می شود. از دیگر رفتارهایی که در سنگاپور جرم محسوب می شود می توان به آواز خواندن در اماکن . . . جریمه نقدی و یا هر دو محکوم شود. مهربانی با پرندگان نیز در سنگاپور به نوعی جرم محسوب می شود و افرادی که به کبوترها در . . .

11:5 - 1396/01/15
اولاند: اتحادیه اروپا در تعامل با آسیا می تواند با سیاست ترامپ مقابله کند

رئیس جمهوری فرانسه در سنگاپور مطرح کرد

اولاند: اتحادیه اروپا در تعامل با آسیا می تواند با سیاست ترامپ مقابله کند

به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری فرانسه در سفر دو روزه خود به سنگاپور که دوشنبه شب با عزیمت به مالزی پایان یافت، دولت . . . هم بر اقتصاد جهان تاثیرگذار است. وی عصر دوشنبه در نشستی در سنگاپور گفت: ما باید تشریح کنیم بستن مرزها یعنی چه، ساخت یک . . . گفت که فرانسه این قبیل اقدامات را با کشورهای مختلف از جمله سنگاپور و دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا انجام داده است. سنگاپور . . . جمله سنگاپور و دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا انجام داده است. سنگاپور به همراه اندونزی، برونئی، مالزی، فیلیپین، تایلند، . . . اولاند' که در سفر آسیایی خود به سر می برد پس از دیدار از سنگاپور شب گذشته وارد مالزی شد و پس از این کشور به اندونزی . . .

10:21 - 1396/01/08
فرانسه به دنبال تقویت روابط با آسیا است/ سفر اولاند به جنوب شرق آسیا

فرانسه به دنبال تقویت روابط با آسیا است/ سفر اولاند به جنوب شرق آسیا

به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری فرانسه که در نخستین مرحله از سفر خود به جنوب شرق آسیا درسنگاپور به سر می برد با تاکید بر ضرورت تقویت تعاملات تجاری، . . . دهند. به نوشته روز دوشنبه تارنمای شبکه خبر آسیا وابسته به سنگاپور، وی در یک خطاب آشکار به آمریکا در دوران ریاست جمهوری . . . مفاهیم استقلال و امنیت، تصریح کرد که همکاری های نظامی بین سنگاپور و فرانسه از قبیل آموزش خلبان های جنگی سنگاپور در . . . نظامی بین سنگاپور و فرانسه از قبیل آموزش خلبان های جنگی سنگاپور در فرانسه و همکاری مشترک در مورد امنیت سایبری وجود . . . و همکاری مشترک در مورد امنیت سایبری وجود دارد. وی پس از سنگاپور روز سه شنبه عازم مالزی می شود، تا در دیدار با مقامات . . .

10:41 - 1396/01/07
آمریکا به وبلاگ نویس سنگاپوری پناهندگی اعطا کرد

آمریکا به وبلاگ نویس سنگاپوری پناهندگی اعطا کرد

ای' می تواند در آمریکا باقی بماند، چراکه ‏بازگشت وی به سنگاپور می تواند خطرناک باشد.‏‏اموس ای جوان 18 ساله سنگاپوری . . . وی به سنگاپور می تواند خطرناک باشد.‏‏اموس ای جوان 18 ساله سنگاپوری در سال های 2015 و 2016 به مدت چند هفته در آن کشور . . . و 2016 به مدت چند هفته در آن کشور زندانی بوده است.‏دولت سنگاپور وی را به تحریک احساسات مذهبی مسیحیان و مسلمانان متهم . . . اما وکیل وی می گوید دلیل بازداشت ‏وی، انتقاد از رهبران سنگاپور بوده است.‏حکم قاضی مهاجرت آمریکا در حالی صادر می شود . . . میهن آمریکا پیشتر با اعطای پناهندگی سیاسی به این ‏شهروند سنگاپور مخالفت کرده بود.‏این وزارتخانه می گوید که دلایل کافی . . .

11:27 - 1396/01/05
تاکسی های پرنده در سنگاپور به پرواز در می آیند

تاکسی های پرنده در سنگاپور به پرواز در می آیند

به گزارش ایرنا، تارنمای 'سی نت' روز شنبه اعلام کرد وزارت حمل و نقل سنگاپور براساس این طرح در حال همکاری با شرکت های مختلف است . . . مسافر استفاده کند.'پانگ کینگ کئونگ' معاون وزیر حمل و نقل سنگاپور در نشستی با موضوع حمل و نقل شهری، گفت که در سال 2030 . . . و نقل هوایی نیز ابزاری برای جابجایی های شهری خواهند بود.سنگاپور به دلیل وسعت کم و فشردگی جمعیت در این کشور کوچک . . . های حمل و نقل از جمله راهکاری هایی بوده است که مقامات سنگاپوری سعی کرده اند با بکارگیری آنها مشکل رفت و آمد . . . با بکارگیری آنها مشکل رفت و آمد شهروندان خود را کاهش دهد. سنگاپور با مساحت 719 کیلومتر مربع حدود پنج میلیون و 600 هزار . . .

6:35 - 1396/01/05
سمینار `ایران و سیاست های ترامپ` در سنگاپور برگزار شد

سمینار 'ایران و سیاست های ترامپ' در سنگاپور برگزار شد

به گزارش ایرنا، 'جواد انصاری' سفیر جمهوری اسلامی ایران در سنگاپور، 'اونگ کنگ یونگ' سفیر سنگاپور در تهران، رئیس . . . سفیر جمهوری اسلامی ایران در سنگاپور، 'اونگ کنگ یونگ' سفیر سنگاپور در تهران، رئیس فدراسیون تجارت این دولت - شهر، مدیرکل . . . تجارت این دولت - شهر، مدیرکل خاورمیانه وزارت صنعت و تجارت سنگاپور و رئیس سازمان سرمایه گذاری سنگاپور به همراه تعددی از . . . وزارت صنعت و تجارت سنگاپور و رئیس سازمان سرمایه گذاری سنگاپور به همراه تعددی از اساتید دانشگاه و کارشناسان . . . و همچنین تآثیرات قابل پیش بینی بر روابط اقتصادی ایران با سنگاپور و دیگر کشورها مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.سفرای . . .

14:4 - 1395/12/25
فرودگاه چانگی سنگاپور برای پنجمین سال بهترین فرودگاه جهان شد

فرودگاه چانگی سنگاپور برای پنجمین سال بهترین فرودگاه جهان شد

به گزارش ایرنا، شبکه خبر آسیا وابسته به سنگاپور روز چهارشنبه اعلام کرد 'لی سئو هیانگ' مدیر عامل شرکت . . . هلند دریافت کرد.این برای هشتمین بار است که فرودگاه چانگی سنگاپور جایزه بین المللی بهترین فرودگاه جهان را از سال 2000 . . . 'هیترو' لندن و فرودگاه فرانفکورت قرار دارند.فرودگاه چانگی سنگاپور که در رتبه نخست قرار گرفته یک فرودگاه نظامی – همگانی . . .

6:3 - 1395/12/25
استرالیا خواستار ادامه حضور آمریکا در جنوب شرق آسیا و اقیانوس های آرام و هند شد

استرالیا خواستار ادامه حضور آمریکا در جنوب شرق آسیا و اقیانوس های آرام و هند شد

امور خارجه استرالیا که در سفر منطقه ای جنوب شرق آسیا در سنگاپور به سر می برد دوشنبه شب به چین هشدار داد در صورتی که . . . جولی بیشاپ که در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در سنگاپور سخت می گفت، مدعی شد: آمریکا یک قدرت استراتژیک مهم در . . . استرالیا دوشنبه شب همچنین با 'لی هسین لونگ' نخست وزیر سنگاپور دیدار و در خصوص مسائل دو جانبه بحث و گفت وگو کرد. وی . . .

6:51 - 1395/12/24
صفحه 1 از 7 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7