اکبر زنجانپور: با اشتیاق در انتخابات شرکت می کنم

اکبر زنجانپور: با اشتیاق در انتخابات شرکت می کنم

اکبر زنجانپور روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: مردم هر کشور و جامعه ای با شرکت در . . . مردم ایران با وظیفه و مسوولیت خود در قبال سرنوشت کشور به خوبی آشنا هستند و می دانند چه باید بکنند.زنجانپور تصریح کرد: برگزاری انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر مهم و سرنوشت ساز است و . . .

19:8 - 1396/02/28
میرسلیم: پرداختن به تولید و اشتغال راهکار دقیق علمی دارد

میرسلیم: پرداختن به تولید و اشتغال راهکار دقیق علمی دارد

به گزارش ایرنا، سید مصطفی آقا میرسلیم روز سه شنبه در جمع دانشجویان دانشگاه زنجان افزود: رهبر معظم انقلاب امسال را سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری کردند و نکته ای که از این موضوع بر می آید این است که تولید در کشور راکد و اشتغال متوقف شده است.وی اظهار کرد: امروز . . .

17:13 - 1396/02/26
حاشیه های سفر انتخاباتی دکتر روحانی به زنجان

حاشیه های سفر انتخاباتی دکتر روحانی به زنجان

حسن روحانی ساعت 9:30 دقیقه صبح اعلام شده بود، اما مردم زنجان از ساعت هشت صبح در ورزشگاه انقلاب این شهر برای حضور در . . . بعدی پیش از سخنان روحانی، مربوط به یکی از دانش آموزان زنجانی که عضو شورای دانش آموزی کشور است، بود که پشت تریبون . . . را در دست خواهند گرفت.این دانشمند فیزیک و چهره ماندگار زنجانی گفت: فردی که مدام تحقیر و ارشاد شود، نیروی خلاقیت خود . . . برای سخنرانی، شعارهایی چون ' روحانی قهرمان خوش آمدی به زنجان '، 'سلام بر روحانی درود بر رئیس دولت اصلاحات'، ' ای . . . بر روحانی درود بر رئیس دولت اصلاحات'، ' ای ملتین امیدی زنجانا خوش گلمیشن' و ' ای ایرانین امیدی زنجانا خوش گلمیشن' . . .

13:53 - 1396/02/26
روحانی: چرا با توهین به معلمان می‌گویید در مدارس ضدعفت درس می‌دهند؟

روحانی: چرا با توهین به معلمان می‌گویید در مدارس ضدعفت درس می‌دهند؟

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن روحانی روز سه شنبه در جمع شمار کثیری از مردم زنجان در سالن 6 هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب بیان کرد: برای . . . به سمت دره برویم و یا عزت خود را ازدست بدهیم. روحانی زنجان را با مردمانی غیور در پایتخت شور و شعور حسینی، سرزمین . . . به شکستن وحدت ملی نه؛ روحانی سخنانان خود را در جمع مردم زنجان با عبارت ' دوباره ایران دوباره اسلام دوباره اعتدال و . . .

11:28 - 1396/02/26
اولویت دولت آینده اشتغال وکاهش هزینه جاری  باشد

رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی:

اولویت دولت آینده اشتغال وکاهش هزینه جاری باشد

به گزارش ایرنا، علی نیکزاد یکشنبه در جمع حامیان حجت‌الاسلام رئیسی در زنجان افزود: نمی شود شعار آزادی داد، اما وضعیت نابسامان کارگران و سایر اقشار جامعه را نادیده گرفت، حرف های آنان را نشنید و برای آنها چاره جویی نکرد. وی ادامه داد: تمام امور کارگزاران کشور و مردم جامعه . . .

21:2 - 1396/02/24
بهره مندی 54 روستای استان زنجان از آب آشامیدنی بهداشتی

دولت یازدهم و محرمان؛

بهره مندی 54 روستای استان زنجان از آب آشامیدنی بهداشتی

یعقوب، الوند و گمش آباد طی سال های 93، 94 در استان زنجان آغاز و همه این پروژه ها نیز سال گذشته به بهره برداری . . . رسید. وی با بیان اینکه این طرح های در شهرستان های خدابنده، زنجان، ایجرود، ابهر و خرمدره اجرا شده است، خاطرنشان کرد: با . . . آب آشامیدنی بهره مند شدند. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: پیش از دولت یازدهم بیش از 79 درصد از خانوارهای . . . 541 روستای این استان تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی استان زنجان قرار داشتند، افزود: 37 روستا در دولت یازدهم به این . . . که در این دولت رفع شد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با بیان اینکه طی دولت یازدهم جمعیت بهره مند از آب . . .

12:51 - 1396/02/21
معاون دبیرکل اکو: توسعه صنعت گردشگری اولویت این سازمان

جشنواره بین الملی غذای اکو - جاده ابریشم؛

معاون دبیرکل اکو: توسعه صنعت گردشگری اولویت این سازمان

سومین جشنواره بین المللی غذای اکو - جاده ابریشم در زنجان به استقبال قابل توجه مخاطبان از این جشنواره در دروه . . . اقتصادی(اکو) برای برگزاری سالانه جشنواره غذای اکو در زنجان بسیار امیدوار کننده است. وی با بیان اینکه شهر زنجان در . . . اکو در زنجان بسیار امیدوار کننده است. وی با بیان اینکه شهر زنجان در چهار راه فرهنگ های بزرگ قرار گرفته است، خاطرنشان . . . هایی محسوب می شود. منگی از تلاش و تعهد مردم و مسئولان زنجان برای تبدیل جشنواره غذای اکو – جاده ابریشم به واقعه ای . . . بنا نهاد تا از این طریق زمینه توسعه گردشگری در شهر تاریخی زنجان را فراهم کند. معاون دبیر کل سازمان همکاری اقتصادی ( . . .

0:34 - 1396/02/21
دستاورد برجام/ ورود هواپیمای «وارسی پروازی» به فرودگاه زنجان

دستاورد برجام/ ورود هواپیمای «وارسی پروازی» به فرودگاه زنجان

پیشرفته و به دست متخصصان ایرانی انجام می شود.مدیر فرودگاه زنجان گفت: هواپیمای فلایت چک (وارسی پروازی) که ظهر جمعه . . . زاویه نشستن می دهد و به تازگی نصب شده است.مدیر فرودگاه زنجان گفت: این چراغ ها با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال از . . . صورت متوالی و پشت سرهم نشست و برخاست خواهد کرد و شهروندان زنجانی در جریان باشند که هیچ مشکلی برای هیچ پروازی وجود . . . باشند که هیچ مشکلی برای هیچ پروازی وجود ندارد.مدیر فرودگاه زنجان گفت: هواپیمای فلایت چک به صورت استاندارد باید هر 6 ماه . . . ناوبری و راه های هوایی را وارسی و چک می کند.مدیر فرودگاه زنجان گفت: هواپیمای فلایت‌چک به طور مداوم بین فرودگاه‌های . . .

14:14 - 1396/02/16
استاندار زنجان : بی بهره دانستن مردم از خدمات  دولت، بی انصافی است

استاندار زنجان : بی بهره دانستن مردم از خدمات دولت، بی انصافی است

بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور به پیشرفته ترین تجهیزات درمانی مجهیز مجهز شده است، در حالی که به علت بسته بودن مسیر ورود این فناوری ها، پیش از این دولت مردم به این خدمات دسترسی نداشتند.استاندار زنجان با بیان اینکه پیش از استقرار این دولت بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی به علت دسترسی نداشتن به مواد اولیه تعطیل شده بودند، به تلاش دولت برای بازگرداندن این واحدها در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی و . . .

8:27 - 1396/02/12
زنجان میزبان 12کشور در جشنواره بین المللی غذای اکو- جاده ابریشم

زنجان میزبان 12کشور در جشنواره بین المللی غذای اکو- جاده ابریشم

در جامعه، ایجاد جاذبه بین المللی گردشگری منحصر به فرد در زنجان، معرفی رژیم های غذایی سالم بین المللی در جامعه، معرفی . . . کشورهای شرکت کننده در جشنواره و معرفی ظرفیت های گردشگری زنجان را از اهداف جشنواره غذای اکو- جاده ابریشم برشمرد.رحمتی . . . شد.2 دوره قبلی جشنواره غذای اکو – جاده ابریشم به میزبانی زنجان در مهرماه برگزار شد. سازمان همکاری اقتصادی (Economic . . .

10:10 - 1396/02/10
رئیس ستاد قالیباف در زنجان:مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضامن استحکام نظام است

رئیس ستاد قالیباف در زنجان:مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضامن استحکام نظام است

کانون های رأی هستیم و برای این امر نیز تیم هایی مشخص شده اند که در این کانون های رأی گیری اقدام به تشکیل جلساتی می کنند.وی اضافه کرد: در زمان حاضر همه ستادهای شهرستانی تا رده مراکز دهستان ها دراستان زنجان سازماندهی شده اند و مشغول فعالیت هستند. عباسی به سوابق اجرایی و مدیریتی محمد باقر قالیباف اشاره کرد و افزود: رویکرد برجسته 'دولت مردم' که شعار انتخاباتی قالیباف است، بر گفتمان 'داریم، می شود و . . .

12:54 - 1396/02/09
رئیس دانشگاه زنجان: وعده های توخالی، مشکلات کشور را حل نخواهد کرد

رئیس دانشگاه زنجان: وعده های توخالی، مشکلات کشور را حل نخواهد کرد

طور مستقیم و تاثیرگذار است، تصریح کرد: آنچه که استکبار دنبال می کند شکست نظام جمهوری اسلامی است و این موضوع زمانی رخ می دهد که مردم به عنوان رکن اساسی در مدیریت کشور حضور نداشته باشند.رئیس دانشگاه زنجان کرد: باید برای داشتن جامعه ای پیشرفته و ارتباطات مناسب با سایر کشورها، مردم انتخاب اصلحی را در کارنامه سیاسی خود ثبت کنند.جمشیدی با تشریح برخی مطالبات مهم جامعه دانشگاهی از دولت آینده، گفت: . . .

13:36 - 1396/02/07
نشست خبری رئیس ستاد میرسلیم در زنجان

نشست خبری رئیس ستاد میرسلیم در زنجان

به گزارش ایرنا رئیس ستاد میرسلیم در زنجان در این نشست در سخنانی گفت: دولت در جمهوری اسلامی شرکت سهامی نیست که برای رسیدن به بخشی از سهام . . . چرا که مهم نتیجه است و باید در این شرایط مکمل یکدیگر بود.رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان زنجان اضافه کرد: با توجه به اینکه در نظام جمهوری اسلامی، ولی فقیه حکم رئیس جمهوری را تنفیذ می کند، . . .

18:59 - 1396/02/06
اهدای عضو به 3 بیمار حیات دوباره بخشید

اهدای عضو به 3 بیمار حیات دوباره بخشید

اهدا شد. وی تاکید کرد: پس از تایید مرگ مغزی این بیمار در زنجان وضعیت وی در بیمارستان سینا تهران نیز به تایید نهایی . . . اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: باید اهدای عضو و بخشیدن زندگی دوباره به بیماران . . . دوباره ای داده بود که در دومین اهدای عضو طی سال جاری در زنجان نیز زندگی سه بیمار را نجات داد. برای آخرین بار در سال . . . اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان از سال 87 آغاز به کار کرده است. 7325/6085 خبرنگار: . . .

11:29 - 1396/01/21
راننده و سرنشین خودروی پژو طعمه حریق شدند

راننده و سرنشین خودروی پژو طعمه حریق شدند

گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه حوالی ساعت 23:30 یکشنبه شب در کیلومتر 28 مسیر ارتباطی زنجان - بیجار اتفاق افتاد و اجساد قربانیان به دلیل سوختگی شدید، قابل شناسایی نبود.وی اظهار کرد: در . . . راننده پژو آردی نیز که از نقاط مختلف بدن مصدوم شده بود با وضعیت وخیم به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شد.وی یادآور شد: ساعت 8:30 روز شنبه نیز عابر پیاده در مسیر ارتباطی خدابنده - ابهر بر اثر . . .

8:14 - 1395/12/09
شاخصهای اقتصادی استان زنجان باحرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی بهبود یافت

شاخصهای اقتصادی استان زنجان باحرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی بهبود یافت

روی بسیاری از صنایع به تدریج برطرف شد. این موضوع در استان زنجان هم به تبع دیگر نقاط کشور آغاز شد با این تفاوت که نقشه . . . دست آمده بخشی از نتایج تلاش مدیران و بسیج همگانی در استان زنجان را به نمایش می گذاشت. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت . . . را به نمایش می گذاشت. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در همین رابطه در ارائه آخرین آمار کمیته نظارت بر طرح . . . 138 طرح سرمایه گذاری بودند. در این میان توضیحاتی استاندار زنجان به گزارش مدیران اقتصادی اضافه می کند، و می گوید: در . . . در مسیر اقتصاد مقاومتی است، این جمله ای است که استاندار زنجان آن را بیان می کند و آن را ارزشمند می داند. دهه فجر . . .

8:51 - 1395/12/07
استاندار زنجان: بدترین رفتار، ناامید کردن مردم از انقلاب و نظام است

استاندار زنجان: بدترین رفتار، ناامید کردن مردم از انقلاب و نظام است

و ملت در نظر گرفته و قدری هم انصاف رعایت شود. استاندار زنجان یادآور شد: هر دولتی عملکردی داشته و این اقدامات را به . . . که همه این اقدام ها به حساب نظام گذاشته می شود. استاندار زنجان گفت: اگر در دولتی کوتاهی و لغزشی هم انجام شود، به حساب . . . نکنیم، موجب مایوس شدن مردم به ویژه جوانان می شود. استاندار زنجان با بیان اینکه این تخریب ها به ضرر نظام است؛ گفت: گرچه . . . و اخلاق نسل سوم و چهارم جامعه اثر منفی می گذارد. استاندار زنجان گفت: باید به گونه ای سخن گفت که همراه با اخلاق و ادب . . .

9:22 - 1395/12/03
گردشگری روستایی، ثروت پنهان زنجان - مینا افشاری**

گردشگری روستایی، ثروت پنهان زنجان - مینا افشاری**

استان زنجان 954 روستای دارای سکنه دارد، روستاهایی که هر یک برای . . . رسوم خاص و بخشی نیز با شخصیت های برجسته شان.از سال 1390 در زنجان بحث ایجاد روستاهای هدف گردشگری مطرح شد و به دنبال آن، . . . سپری نشده بود که بحث گسترش روستاهای هدف گردشگری در استان زنجان برای بار دوم مطرح شد و این بار روستاهایی در دیگر مناطق . . . همان زمان بود که سعید رفیعی، معاون عمرانی وقت استاندار زنجان به انتخاب روستاها درهمه شهرستانهای استان اشاره و اعلام . . . در یک روز پذیرای 14 هزار گردشگر باشد.تنوع آب و هوایی استان زنجان را در روستاهای آن هم می توان مشاهده و به این طریق طی . . .

17:32 - 1395/11/30
محدودیت تردد در  آزاد راه تبریز- زنجان رفع شد

محدودیت تردد در آزاد راه تبریز- زنجان رفع شد

، سراب و بستان آباد ادامه دارد و سرعت باد حداگثر 22 کیلومتر در ساعت از سراب گزارش شده است.آزادراه زنجان - تبریز به طول 315 کیلومتر، بخش چهارم از بزرگراه شماره 2 کشور است که از شهر زنجان تا تبریز . . . شده است.آزادراه زنجان - تبریز به طول 315 کیلومتر، بخش چهارم از بزرگراه شماره 2 کشور است که از شهر زنجان تا تبریز ادامه می‌یابد و در نزدیکی تبریز به کمربندی جنوبی این شهر، بزرگراه شهید کسایی، متصل . . .

21:29 - 1395/11/29
بهمن 2 جاده در استان زنجان را بست

بهمن 2 جاده در استان زنجان را بست

بارش سنگین برف، وزش باد، وقوع کولاک شدید و ریزش بهمن محور زنجان - تهم-چورزق تا اطلاع ثانوی مسدود شد. وی تاکید کرد: . . . اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان طارم گفت: جاده زنجان – طارم نیز به دلیل کولاک شدید، بارش سنگین برف و کاهش . . . کرد: به رغم مسدود شدن راه های شریانی شهرستان طارم به سمت زنجان راهداران در تلاش برای بازگشایی و ارائه خدمات هستند. . . . هر ساعت از شبانه روز در تماس باشند. مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به 20 دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های . . . مجهز به 20 دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است. اداره کل راهداری و حمل و . . .

15:36 - 1395/11/27
تردد وسایط نقلیه در اتوبان زنجان - قزوین برقرار شد

تردد وسایط نقلیه در اتوبان زنجان - قزوین برقرار شد

افزود: پلیس راه این استان حدود ساعت 9 صبح دوشنبه در اتوبان زنجان - قزوین به دلیل بسته بودن اتوبان قزوین، منع تردد اعلام . . . عبوری را نیز از حوزه ارتباطی ابهر به سمت جاده قدیم زنجان - قزوین، هدایت کرد. وی اظهار داشت: به دلیل بسته شدن . . . این استان نیز برای همکاری با پلیس راه استان قزوین، اتوبان زنجان - قزوین را مسدود کرده بود. وی اظهار کرد: در زمان حاضر . . . کرده بود. وی اظهار کرد: در زمان حاضر در مسیرهای ارتباطی زنجان هیچ مشکلی برای تردد وسایط نقلیه نیست و فقط تردد در . . .

11:9 - 1395/11/26
ثبت نام 220 شطرنجباز برای شرکت در مسابقه آماتورهای مردان ایران

ثبت نام 220 شطرنجباز برای شرکت در مسابقه آماتورهای مردان ایران

رقابت های قهرمانی شطرنج آماتورهای مردان ایران به میزبانی زنجان برگزار و پیش بینی می شود تعداد شطرنجبازان شرکت کننده . . . 24 امشب تمدید شد. حسینعلی با بیان اینکه تا کنون استان های زنجان، تهران، مازندران و گیلان، بیشترین ثبت نام کنندگان را . . . از 18 تا 23 بهمن در مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت پیام مخابرات زنجان برگزار خواهد شد. وی با بیان اینکه هیچ محدودیتی برای . . . این رقابت ها را قضاوت خواهند کرد که هشت تن این داوران از زنجان، یک تن از مازندران و یک تن نیز از خوزستان خواهد بود. . . .

12:43 - 1395/11/17
نماینده مجلس: فعالیت‌های بنیادبرکت گسترده‌تر تبیین و اطلاع‌رسانی شود

نماینده مجلس: فعالیت‌های بنیادبرکت گسترده‌تر تبیین و اطلاع‌رسانی شود

این استان به دنبال توسعه‌ روابط و همکاری با بنیاد برکت به منظور توسعه‌ فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در زنجان هستند.نماینده‌ مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: بنا است نمایندگان این استان . . . مجلس شورای اسلامی گفت: بنا است نمایندگان این استان برای جلب همکاری این بنیاد در مناطق محروم استان زنجان، قدم‌هایی بردارند.وی بر لزوم اطلاع‌ رسانی گسترده‌تر فعالیت‌ها و نتایج اقدامات این بنیاد از . . .

17:16 - 1395/11/12
برف راه 45 روستای زنجان را بست

برف راه 45 روستای زنجان را بست

افزود: بارش برف از پنجشنبه هفته گذشته در مناطق مختلف استان زنجان آغاز و طی روز گذشته و امروز بر شدت آن افزوده شده است. . . . شدت آن افزوده شده است. وی، راه های روستایی بسته شده استان زنجان را در شهرستان های ماهنشان، طارم، ابهر، خدابنده، . . . ماهنشان، طارم، ابهر، خدابنده، خرمدره، سلطانیه، ایجرود و زنجان اعلام کرد. رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و . . . مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: با توجه به محدود بودن تعداد ماشین آلات راهداری . . . جاده های اصلی، عملیات بازگشایی در جاده های روستایی استان زنجان آغاز خواهد شد. وی ادامه داد: رانندگان از ترددهای غیر . . .

12:4 - 1395/11/09
بازدید مهمانان کنوانسیون بین المللی گردشگری از جاذبه های زنجان

بازدید مهمانان کنوانسیون بین المللی گردشگری از جاذبه های زنجان

به گزارس ایرنا، استاندار زنجان شامگاه چهارشنبه در ضیافتی شامی که برای راهنمایان . . . باستان شناسی جهان است و سال گذشته از دانشگاه های معتبر به زنجان آمدند و بخشی از تاریخ و گذشته بشر را در این استان جست . . . امیدوارم بعد از سفر شما، میراث فراوان فرهنگی و طبیعی استان زنجان مورد بازدید گردشگران از اقصی نقاط جهان قرار گیرد. . . . قرار گیرد. مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان زنجان نیز در این برنامه گفت: زنجان زادگاه فیلسوف نامی، . . . صنایع دستی و گردشگری استان زنجان نیز در این برنامه گفت: زنجان زادگاه فیلسوف نامی، سهروردی است که فلسفه شرق فلسفه شرق . . .

9:19 - 1395/11/07
صنایع دستی، ارزان ترین و سریع ترین راه رسیدن به اشتغال است

صنایع دستی، ارزان ترین و سریع ترین راه رسیدن به اشتغال است

حمل و فروش سلاح های سرد که با حضور اعضای اتحادیه چاقوسازان زنجان و شماری از مدیران استان برگزار شد،افزود: در خصوص صنعت . . . ایجاد شده است تا دغدغه های چاقوسازان در کشور به ویژه در زنجان با دقت نظر بیشتری مورد توجه قرار گیرد. وقفچی به تشکیل . . . در کشور را فراهم کند. وی با بیان اینکه صنعت چاقوسازی در زنجان آیینه فرهنگ و هنر این استان محسوب می شود، اظهار کرد: . . . داشت. مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری زنجان نیز در این جلسه بیان اینکه صنعت چاقو سازی در زنجان به . . . زنجان نیز در این جلسه بیان اینکه صنعت چاقو سازی در زنجان به عنوان برند این شهر مطرح است، گفت: وجود واحدهای . . .

13:14 - 1395/10/30
پیام ارتحال هاشمی رفسنجانی؛آبادانی ایران در سایه همدلی- اسدالله درویش امیری**

پیام ارتحال هاشمی رفسنجانی؛آبادانی ایران در سایه همدلی- اسدالله درویش امیری**

همه ما فرض است که در سایه وحدت و همدلی در مسیر توسعه، آبادانی و سازندگی ایران اسلامی بکوشیم.او یار همیشگی و صمیمی امام، رهبری، امت، انقلاب و مردم ایران بود.یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.**استاندار زنجان**انتشار دهنده: فاطمه نوری . . .

9:57 - 1395/10/27
انصراف تیم بسکتبال با ویلچر زنجان از بازی مقابل شهرداری آمل

انصراف تیم بسکتبال با ویلچر زنجان از بازی مقابل شهرداری آمل

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم شهرداری آمل و هیات زنجان قرار بود در هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال باویلچر . . . اعظم آمل مقابل هم قرار گیرند.این دیدار به خاطر انصراف تیم زنجان و حاضر نشدن در آمل برگزار نشد و شهرداری آمل تمامی . . . مسابقه را همانند بازی رفت بدون دردسر کسب کرد.تیم هیات زنجان در بازی رفت هم که برای هفته نخست لیگ برتر برنامه ریزی . . . جانبازان و معلولان شامگاه جمعه در پی حضور نیافتن تیم هیات زنجان، نتیجه این مسابقه را 20 بر صفر به نفع شهرداری آمل . . . این بابت وجود نداشت.مسعود فلاح افزود : متاسفانه تیم هیات زنجان حتی به آمل سفر نکرد و در نتیجه فدراسیون نتیجه این بازی . . .

22:44 - 1395/10/10
زمان اعلام نتایج آزمون وکالت مشخص نیست/ تخلف در حوزه امتحانی زنجان صحت ندارد

رئیس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری(اسکودا):

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت مشخص نیست/ تخلف در حوزه امتحانی زنجان صحت ندارد

زمانی اعلام نتایج یک ماه پس از برگزاری زمان آزمون بود اما برای دقت بیشتر در اعلام نتایج، تاریخ دقیقی را اعلام نمی کنم.کشاورز در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر اینکه در حوزه برگزاری آزمون در زنجان، یکی از پاکت های سوال های آزمون مفقود شده و شخصی که سوالات متعلق به آزمون او نبوده مجبور می شود تا با سوال یکی از غایبین در آزمون شرکت کند و این مورد به گفته حاضرین درجلسه، صورت جلسه نیز شده . . .

12:33 - 1395/10/07
قهرمان لیگ برتر فوتبال رومیزی مشخص شد

قهرمان لیگ برتر فوتبال رومیزی مشخص شد

برگشت لیگ فوتبال رومیزی مردان باشگاه های کشور با حضور 14 تیم از استان های تهران، فارس، اصفهان، زنجان، مرکزی، کرمان، مازندران و خراسان رضوی در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار شد.بعد از تیم زنجانی، . . . اصفهان، زنجان، مرکزی، کرمان، مازندران و خراسان رضوی در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار شد.بعد از تیم زنجانی، دیپون تهران و محسن اصفهان دوم و سوم شدند.مرحله رفت این رقابت ها در اراک برگزار . . .

14:19 - 1395/09/28
صفحه 1 از 2 1 | 2