افزایش 92 هزار مترمربع فضای بیمارستانی در زنجان

دولت یازدهم – سخن اعداد؛

افزایش 92 هزار مترمربع فضای بیمارستانی در زنجان

در دولت تدبیر و امید بخش های ویژه بیمارستان های استان زنجان از 200 تا 900 متربع گسترش یافته است.به گفته وی، گسترش . . . بود که در بیمارستان های حضرت ولی عصر (عج) و آیت الله موسوی زنجان ، امیرالمومنین (ع) خدابنده و امدادی ابهر با 100 درصد . . . مسئول اعلام کرد: این تخت های ویژه از نیازهای مهم در استان زنجان محسوب می شد که قبل از توسعه بخش های ویژه بیمارستانی با . . . بلوک های زایمانی در طرح تحول نظام سلامت در سطح استان زنجان تحول بزرگی بوده که موجب رضایتمندی دریافت کنندگان خدمات . . . شده است.رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان گفت: زایمان به روش سزارین در این استان قبل از اجرای . . .

20:3 - 1396/04/07
افزایش سه برابری سرمایه گذاری صنعتی در استان زنجان

دولت یازدهم - سخن اعداد؛

افزایش سه برابری سرمایه گذاری صنعتی در استان زنجان

هزار و 289 نفر رسید.رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سال های بین 89 تا 92، این استان در تعداد . . . خود اختصاص داد.فغوری ادامه داد: طی سال های 89 تا92، استان زنجان در تعداد جوازهای تاسیس صادره رتبه هشتم، میزان سرمایه . . . خود اختصاص داده بود.رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سال های 92 تا 95، این استان در تعداد جواز . . . خود اختصاص داد.**وضعیت معادن استانوی به وضعیت معادن استان زنجان اشاره و اضافه کرد: از سال 89 تا 92، 52 فقره و از سال . . . به 125 فقره رسید.رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در دولت دهم تعداد گواهی کشف صادر شده به 72 فقره و . . .

9:48 - 1396/04/04
امام جمعه زنجان: کشورهای حوزه خلیج فارس با اتحاد می توانند امنیت منطقه را تامین کنند

امام جمعه زنجان: کشورهای حوزه خلیج فارس با اتحاد می توانند امنیت منطقه را تامین کنند

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی خاتمی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر زنجان با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مقرر تروریست . . . بازی چه کرده ایم. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ادامه داد: ایران حامی امنیت در منطقه است و پیام دیگر . . . متحد دست در دست هم دهند اسرائیل منزوی می شود. امام جمعه زنجان گفت: ملت ایران با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس روح . . . حمایت خود را اعلام و به وظیفه خود عمل کرده اند. امام جمعه زنجان ادامه داد: تلاش دشمن بویژه رئیس جمهوری آمریکا در اولین . . . نشان دادند این موضوع مساله اول جهان اسلام است. امام جمعه زنجان با اشاره به ششم تیر سال 60 سالروز سوء قصد منافقان به . . .

15:57 - 1396/04/02
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس:گرامیداشت روز قدس بیانگر اتحاد دنیای اسلام است

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس:گرامیداشت روز قدس بیانگر اتحاد دنیای اسلام است

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام علی شیرازی روز جمعه در جمع راهپیمایان روز قدس زنجان با بیان اینکه آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان توسط امام راحل به نام روز قدس نامگذاری شد، اظهار کرد: شاید بسیاری از افراد باور نمی کرند که این حرکت انقلابی جدید در جهان را شکل می دهد که در آینده . . .

15:36 - 1396/04/02
رشد3برابری سطح آبیاری نوین/سرمایه گذاری1300میلیاردریالی درکشاورزی زنجان

دولت یازدهم - سخن اعداد:

رشد3برابری سطح آبیاری نوین/سرمایه گذاری1300میلیاردریالی درکشاورزی زنجان

توسعه تحقیقات کاربردی رشد قابل توجهی در بخش کشاورزی استان زنجان داشته است.به گفته این مسئول ، زنجان یکی از استان های . . . در بخش کشاورزی استان زنجان داشته است.به گفته این مسئول ، زنجان یکی از استان های برجسته کشور در حوزه تولید انواع . . . دولت در این زمینه است.رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: مجموع کل طرح های اجرا شده و به بهره برداری رسیده . . . این بخش تحویل داده شده است.رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: 570 کیلومتر لوله گذاری و طرح های انتقال آب با . . . رجئین و دشت خدابنده تهیه شد.رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: برای مدیریت منابع آبی، سطح زیر کشت محصولات با . . .

12:45 - 1396/04/01
غبار فراموشی بر چهره بازی های محلی زنجان

غبار فراموشی بر چهره بازی های محلی زنجان

استان های کشور باقی نمانده و هر چند در برخی از روستاهای زنجان به صورت محدود بازی هایی اجرا می شود.یک محقق، پژوهشگر و . . . است.حسین عباسی نیا می افزاید: یکی از بازی های محلی خاص زنجان 'چولیا سالدی' بود که ابزار بازی آن شامل یک توپ . . . مهارت ذهنی زیادی داشت.وی بیان می کند: این بازی مختص منطقه زنجان نبود و به طور تقریبی در اغلب مناطق کشور با روشهای . . . بازی با نام 'دوز' معروف است و در منطقه آذربایجان و زنجان نیز آن را 'اوچ دوز' می گفتند.عباسی نیا می . . . 'اوچ دوز' می گفتند.عباسی نیا می افزاید: در منطقه زنجان و آذربایجان این بازی 2 نفره انجام می شد اما در مناطق . . .

11:36 - 1396/03/31
دستگیری اعضای باند توزیع موادمخدر در زنجان

دستگیری اعضای باند توزیع موادمخدر در زنجان

وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان در راستای مبارزه با قاچاق موادمخدر در جریان فعالیت یک . . . خودروی سواری 'زانتیا، پژو 206 و پراید' در اتوبان زنجان - قزوین، شناسایی و در حوالی روستای قره بلاغ آنها را . . . جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند.فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه متهمان دستگیر شده قصد انتقال این میزان . . . باشد.رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان زنجان نیز گفت: از فروردین تا 29 خرداد امسال، 553 کیلوگرم . . .

11:19 - 1396/03/31
سرمایه گذاری 1096 میلیارد ریالی بنیاد برکت در زنجان

سرمایه گذاری 1096 میلیارد ریالی بنیاد برکت در زنجان

حمایت از کارآفرینان محلی در مناطق کمتر توسعه‌ یافته‌ استان زنجان در دستور کار بنیاد برکت بوده و حاصل آن مشارکت در اجرای . . . ریال نیز در دست اقدام است.این طرح‌ها که در حوالی شهرهای زنجان، ابهر و ایچرود تأسیس شده برای 4900 نفر به شکل مستقیم و . . . اعتبار، تخصیص داده است.از دیگر خدمات بنیاد برکت در استان زنجان میتوان به پوشش حمایتی و مالی 720 یتیم و پرداخت 40 . . .

14:40 - 1396/03/24
واژگونی آمبولانس جان 3 سرنشین آن را گرفت

واژگونی آمبولانس جان 3 سرنشین آن را گرفت

تهران- ایرنا- ساعت 6 و 7 دقیقه صبح امروز آمبولانس اردبیل که درحال انتقال بیمار به بیمارستان امام خمینی(ره) تهران بود، در آزادراه قزوین- زنجان (محدوده سه راهی ضیاء آباد) دچار واژگونی شد و متاسفانه دو تن از پرسنل اورژانس و همراه بیمار، جان خود را از دست دادند.

18:9 - 1396/03/14
واژگونی اتوبوس با 18مصدوم در محور زنجان

واژگونی اتوبوس با 18مصدوم در محور زنجان

مستقر در پایگاه فوریتهای پزشکی سهند واقع در عوارضی اتوبان زنجان- تبریز جهت ارائه خدمات درمانی به محل حادثه اعزام شد. . . . پزشکی چایرلو جهت ادامه درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شدند. این مسئول ادامه داد: خوشبختانه این حادثه . . . سرهنگ اصغر شیرمحمدی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: تخطئی از سرعت مطمئنه . . . ایرنا گفت: تخطئی از سرعت مطمئنه علت واژگونی اتوبوس در محور زنجان به دندی بوده است. 7320/8068 . . .

12:27 - 1396/03/14
امام جمعه زنجان: ملت ایران با صلابت درمسیر انقلاب و آرمانهای امام ایستاده اند

امام جمعه زنجان: ملت ایران با صلابت درمسیر انقلاب و آرمانهای امام ایستاده اند

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام علی خاتمی درخطبه های نماز جمعه این هفته شهر زنجان افزود: ملت ایران در روز 14 خرداد 68 با آرمان های امام . . . ساز کشور ارائه کرده و دلسوزانه رهنمود کرده است. امام جمعه زنجان ادامه داد: امسال بدلیل تقارون ماه رمضان با ایام ارتحال . . . خواهی تاکید داشت. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: 15 خرداد قیامی مردمی بدون اتکا به قدرت های خارجی . . . پهلوی و درنهایت پیروی انقلاب اسلامی را موجب شد. امام جمعه زنجان همچنین بزرگ‌ترین دستاورد ماه مبارک رمضان را تقوای الهی . . .

15:36 - 1396/03/12
ایجاد 558 فرصت شغلی جدید در زنجان دستاورد سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت

ایجاد 558 فرصت شغلی جدید در زنجان دستاورد سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت

به گزارش ایرنا ،سفر محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان زنجان در روز پنجشنبه، گرچه بیشتر برای بازدید از عملیات . . . و واحد رنگ رزی، برنامه سوم وزیر در سفر یک روزه به استان زنجان بود. وزیر صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در حاشیه . . . یک روزه به استان زنجان بود. وزیر صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در حاشیه بازدید از این واحد صنعتی، صنایع نساجی را . . . ژاپن مقصد چهارم وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه به زنجان بود. این شرکت که تولید کننده انواع سیگار با پیشرفته . . . صنعت معدن و تجارت پس از بازدید از این واحد صنعتی عازم شهر زنجان شد و در نماز جماعت حرم امامزاده سید ابراهیم(ع) این شهر . . .

19:24 - 1396/03/11
سفر وزیر صنعت به زنجان/ بهره برداری از 2 واحد تولیدی و بازدید از 6 طرح صنعتی

سفر وزیر صنعت به زنجان/ بهره برداری از 2 واحد تولیدی و بازدید از 6 طرح صنعتی

به گزارش ایرنا، محمدرضا نعمت‌زاده در ابتدای ورود خود به استان زنجان با حضور در شهرستان ابهر از شرکت صنایع ریلی ایرانیان . . . می کند. شرکت عایق های الکتریکی پارس در شهرک صنعتی شماره یک زنجان واقع شده که در طرح توسعه خود قادر است با 272 نفر شاغل . . . از دیگر برنامه های وزیر صنعت معدن و تجارت در سفر یکروزه به زنجان خواهد بود. 6086 خبرنگار : اکرم بیات ** انتشار دهنده : . . .

10:30 - 1396/03/11
استاندار زنجان:مشارکت گسترده در انتخابات نشان دهنده احساس مسئولیت و تعهد مردم بود

استاندار زنجان:مشارکت گسترده در انتخابات نشان دهنده احساس مسئولیت و تعهد مردم بود

29 اردیبهشت تشکر می کنیم و بنا بر اظهار رئیس کل دادگستری زنجان، این دوره از انتخابات کم نقص ترین انتخابات استان پس از . . . پس از پیروزی انقلاب اسلامی بود.نماینده عالی دولت در استان زنجان اظهار کرد: از نکات برجسته این دوره فضای رقابتی بود که . . . این استان را همانند سایر نقاط کشور پر شور کرد.استاتدار زنجان گفت: حضور نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در برنامه های . . . برگزاری الکترونیکی انتخابات در برخی نقاط استان از جمله شهر زنجان شعبه های اخذ رای با معطلی گاه چند ساعته مردم روبرو شد . . . آرای خود نشدند.وی به برگزار انتخابات الکترونیکی در سه شهر زنجان ، ابهر و خرمدره اشاره کرد و افزود: مشکل تراکم جمعیت در . . .

18:47 - 1396/03/09
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان منصوب شد

با حکم وزیر کشور؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان منصوب شد

خطاب به فرامرز نیک سرشت آمده است: بنا به پیشنهاد استاندار زنجان و با توجه به تائید معاونین توسعه مدیریت و منابع و . . . به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان منصوب می شوید.در ادامه این حکم تاکید شده است: امید است . . . وزارتخانه و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان زنجان موفق باشید.وی توفیق روزافزون معاون جدید هماهنگی امور . . . معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی . . .

13:53 - 1396/03/09
اکبر زنجانپور: با اشتیاق در انتخابات شرکت می کنم

اکبر زنجانپور: با اشتیاق در انتخابات شرکت می کنم

اکبر زنجانپور روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: مردم هر کشور و جامعه ای با شرکت در . . . مردم ایران با وظیفه و مسوولیت خود در قبال سرنوشت کشور به خوبی آشنا هستند و می دانند چه باید بکنند.زنجانپور تصریح کرد: برگزاری انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر مهم و سرنوشت ساز است و . . .

19:8 - 1396/02/28
میرسلیم: پرداختن به تولید و اشتغال راهکار دقیق علمی دارد

میرسلیم: پرداختن به تولید و اشتغال راهکار دقیق علمی دارد

به گزارش ایرنا، سید مصطفی آقا میرسلیم روز سه شنبه در جمع دانشجویان دانشگاه زنجان افزود: رهبر معظم انقلاب امسال را سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری کردند و نکته ای که از این موضوع بر می آید این است که تولید در کشور راکد و اشتغال متوقف شده است.وی اظهار کرد: امروز . . .

17:13 - 1396/02/26
حاشیه های سفر انتخاباتی دکتر روحانی به زنجان

حاشیه های سفر انتخاباتی دکتر روحانی به زنجان

حسن روحانی ساعت 9:30 دقیقه صبح اعلام شده بود، اما مردم زنجان از ساعت هشت صبح در ورزشگاه انقلاب این شهر برای حضور در . . . بعدی پیش از سخنان روحانی، مربوط به یکی از دانش آموزان زنجانی که عضو شورای دانش آموزی کشور است، بود که پشت تریبون . . . را در دست خواهند گرفت.این دانشمند فیزیک و چهره ماندگار زنجانی گفت: فردی که مدام تحقیر و ارشاد شود، نیروی خلاقیت خود . . . برای سخنرانی، شعارهایی چون ' روحانی قهرمان خوش آمدی به زنجان '، 'سلام بر روحانی درود بر رئیس دولت اصلاحات'، ' ای . . . بر روحانی درود بر رئیس دولت اصلاحات'، ' ای ملتین امیدی زنجانا خوش گلمیشن' و ' ای ایرانین امیدی زنجانا خوش گلمیشن' . . .

13:53 - 1396/02/26
روحانی: چرا با توهین به معلمان می‌گویید در مدارس ضدعفت درس می‌دهند؟

روحانی: چرا با توهین به معلمان می‌گویید در مدارس ضدعفت درس می‌دهند؟

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن روحانی روز سه شنبه در جمع شمار کثیری از مردم زنجان در سالن 6 هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب بیان کرد: برای . . . به سمت دره برویم و یا عزت خود را ازدست بدهیم. روحانی زنجان را با مردمانی غیور در پایتخت شور و شعور حسینی، سرزمین . . . به شکستن وحدت ملی نه؛ روحانی سخنانان خود را در جمع مردم زنجان با عبارت ' دوباره ایران دوباره اسلام دوباره اعتدال و . . .

11:28 - 1396/02/26
اولویت دولت آینده اشتغال وکاهش هزینه جاری  باشد

رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی:

اولویت دولت آینده اشتغال وکاهش هزینه جاری باشد

به گزارش ایرنا، علی نیکزاد یکشنبه در جمع حامیان حجت‌الاسلام رئیسی در زنجان افزود: نمی شود شعار آزادی داد، اما وضعیت نابسامان کارگران و سایر اقشار جامعه را نادیده گرفت، حرف های آنان را نشنید و برای آنها چاره جویی نکرد. وی ادامه داد: تمام امور کارگزاران کشور و مردم جامعه . . .

21:2 - 1396/02/24
بهره مندی 54 روستای استان زنجان از آب آشامیدنی بهداشتی

دولت یازدهم و محرمان؛

بهره مندی 54 روستای استان زنجان از آب آشامیدنی بهداشتی

یعقوب، الوند و گمش آباد طی سال های 93، 94 در استان زنجان آغاز و همه این پروژه ها نیز سال گذشته به بهره برداری . . . رسید. وی با بیان اینکه این طرح های در شهرستان های خدابنده، زنجان، ایجرود، ابهر و خرمدره اجرا شده است، خاطرنشان کرد: با . . . آب آشامیدنی بهره مند شدند. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: پیش از دولت یازدهم بیش از 79 درصد از خانوارهای . . . 541 روستای این استان تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی استان زنجان قرار داشتند، افزود: 37 روستا در دولت یازدهم به این . . . که در این دولت رفع شد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با بیان اینکه طی دولت یازدهم جمعیت بهره مند از آب . . .

12:51 - 1396/02/21
معاون دبیرکل اکو: توسعه صنعت گردشگری اولویت این سازمان

جشنواره بین الملی غذای اکو - جاده ابریشم؛

معاون دبیرکل اکو: توسعه صنعت گردشگری اولویت این سازمان

سومین جشنواره بین المللی غذای اکو - جاده ابریشم در زنجان به استقبال قابل توجه مخاطبان از این جشنواره در دروه . . . اقتصادی(اکو) برای برگزاری سالانه جشنواره غذای اکو در زنجان بسیار امیدوار کننده است. وی با بیان اینکه شهر زنجان در . . . اکو در زنجان بسیار امیدوار کننده است. وی با بیان اینکه شهر زنجان در چهار راه فرهنگ های بزرگ قرار گرفته است، خاطرنشان . . . هایی محسوب می شود. منگی از تلاش و تعهد مردم و مسئولان زنجان برای تبدیل جشنواره غذای اکو – جاده ابریشم به واقعه ای . . . بنا نهاد تا از این طریق زمینه توسعه گردشگری در شهر تاریخی زنجان را فراهم کند. معاون دبیر کل سازمان همکاری اقتصادی ( . . .

0:34 - 1396/02/21
دستاورد برجام/ ورود هواپیمای «وارسی پروازی» به فرودگاه زنجان

دستاورد برجام/ ورود هواپیمای «وارسی پروازی» به فرودگاه زنجان

پیشرفته و به دست متخصصان ایرانی انجام می شود.مدیر فرودگاه زنجان گفت: هواپیمای فلایت چک (وارسی پروازی) که ظهر جمعه . . . زاویه نشستن می دهد و به تازگی نصب شده است.مدیر فرودگاه زنجان گفت: این چراغ ها با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال از . . . صورت متوالی و پشت سرهم نشست و برخاست خواهد کرد و شهروندان زنجانی در جریان باشند که هیچ مشکلی برای هیچ پروازی وجود . . . باشند که هیچ مشکلی برای هیچ پروازی وجود ندارد.مدیر فرودگاه زنجان گفت: هواپیمای فلایت چک به صورت استاندارد باید هر 6 ماه . . . ناوبری و راه های هوایی را وارسی و چک می کند.مدیر فرودگاه زنجان گفت: هواپیمای فلایت‌چک به طور مداوم بین فرودگاه‌های . . .

14:14 - 1396/02/16
استاندار زنجان : بی بهره دانستن مردم از خدمات  دولت، بی انصافی است

استاندار زنجان : بی بهره دانستن مردم از خدمات دولت، بی انصافی است

بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور به پیشرفته ترین تجهیزات درمانی مجهیز مجهز شده است، در حالی که به علت بسته بودن مسیر ورود این فناوری ها، پیش از این دولت مردم به این خدمات دسترسی نداشتند.استاندار زنجان با بیان اینکه پیش از استقرار این دولت بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی به علت دسترسی نداشتن به مواد اولیه تعطیل شده بودند، به تلاش دولت برای بازگرداندن این واحدها در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی و . . .

8:27 - 1396/02/12
زنجان میزبان 12کشور در جشنواره بین المللی غذای اکو- جاده ابریشم

زنجان میزبان 12کشور در جشنواره بین المللی غذای اکو- جاده ابریشم

در جامعه، ایجاد جاذبه بین المللی گردشگری منحصر به فرد در زنجان، معرفی رژیم های غذایی سالم بین المللی در جامعه، معرفی . . . کشورهای شرکت کننده در جشنواره و معرفی ظرفیت های گردشگری زنجان را از اهداف جشنواره غذای اکو- جاده ابریشم برشمرد.رحمتی . . . شد.2 دوره قبلی جشنواره غذای اکو – جاده ابریشم به میزبانی زنجان در مهرماه برگزار شد. سازمان همکاری اقتصادی (Economic . . .

10:10 - 1396/02/10
رئیس ستاد قالیباف در زنجان:مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضامن استحکام نظام است

رئیس ستاد قالیباف در زنجان:مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضامن استحکام نظام است

کانون های رأی هستیم و برای این امر نیز تیم هایی مشخص شده اند که در این کانون های رأی گیری اقدام به تشکیل جلساتی می کنند.وی اضافه کرد: در زمان حاضر همه ستادهای شهرستانی تا رده مراکز دهستان ها دراستان زنجان سازماندهی شده اند و مشغول فعالیت هستند. عباسی به سوابق اجرایی و مدیریتی محمد باقر قالیباف اشاره کرد و افزود: رویکرد برجسته 'دولت مردم' که شعار انتخاباتی قالیباف است، بر گفتمان 'داریم، می شود و . . .

12:54 - 1396/02/09
رئیس دانشگاه زنجان: وعده های توخالی، مشکلات کشور را حل نخواهد کرد

رئیس دانشگاه زنجان: وعده های توخالی، مشکلات کشور را حل نخواهد کرد

طور مستقیم و تاثیرگذار است، تصریح کرد: آنچه که استکبار دنبال می کند شکست نظام جمهوری اسلامی است و این موضوع زمانی رخ می دهد که مردم به عنوان رکن اساسی در مدیریت کشور حضور نداشته باشند.رئیس دانشگاه زنجان کرد: باید برای داشتن جامعه ای پیشرفته و ارتباطات مناسب با سایر کشورها، مردم انتخاب اصلحی را در کارنامه سیاسی خود ثبت کنند.جمشیدی با تشریح برخی مطالبات مهم جامعه دانشگاهی از دولت آینده، گفت: . . .

13:36 - 1396/02/07
نشست خبری رئیس ستاد میرسلیم در زنجان

نشست خبری رئیس ستاد میرسلیم در زنجان

به گزارش ایرنا رئیس ستاد میرسلیم در زنجان در این نشست در سخنانی گفت: دولت در جمهوری اسلامی شرکت سهامی نیست که برای رسیدن به بخشی از سهام . . . چرا که مهم نتیجه است و باید در این شرایط مکمل یکدیگر بود.رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان زنجان اضافه کرد: با توجه به اینکه در نظام جمهوری اسلامی، ولی فقیه حکم رئیس جمهوری را تنفیذ می کند، . . .

18:59 - 1396/02/06
اهدای عضو به 3 بیمار حیات دوباره بخشید

اهدای عضو به 3 بیمار حیات دوباره بخشید

اهدا شد. وی تاکید کرد: پس از تایید مرگ مغزی این بیمار در زنجان وضعیت وی در بیمارستان سینا تهران نیز به تایید نهایی . . . اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: باید اهدای عضو و بخشیدن زندگی دوباره به بیماران . . . دوباره ای داده بود که در دومین اهدای عضو طی سال جاری در زنجان نیز زندگی سه بیمار را نجات داد. برای آخرین بار در سال . . . اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان از سال 87 آغاز به کار کرده است. 7325/6085 خبرنگار: . . .

11:29 - 1396/01/21
راننده و سرنشین خودروی پژو طعمه حریق شدند

راننده و سرنشین خودروی پژو طعمه حریق شدند

گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه حوالی ساعت 23:30 یکشنبه شب در کیلومتر 28 مسیر ارتباطی زنجان - بیجار اتفاق افتاد و اجساد قربانیان به دلیل سوختگی شدید، قابل شناسایی نبود.وی اظهار کرد: در . . . راننده پژو آردی نیز که از نقاط مختلف بدن مصدوم شده بود با وضعیت وخیم به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شد.وی یادآور شد: ساعت 8:30 روز شنبه نیز عابر پیاده در مسیر ارتباطی خدابنده - ابهر بر اثر . . .

8:14 - 1395/12/09
صفحه 1 از 3 1 | 2 | 3