راننده و سرنشین خودروی پژو طعمه حریق شدند

راننده و سرنشین خودروی پژو طعمه حریق شدند

گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه حوالی ساعت 23:30 یکشنبه شب در کیلومتر 28 مسیر ارتباطی زنجان - بیجار اتفاق افتاد و اجساد قربانیان به دلیل سوختگی شدید، قابل شناسایی نبود.وی اظهار کرد: در . . . راننده پژو آردی نیز که از نقاط مختلف بدن مصدوم شده بود با وضعیت وخیم به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شد.وی یادآور شد: ساعت 8:30 روز شنبه نیز عابر پیاده در مسیر ارتباطی خدابنده - ابهر بر اثر . . .

8:14 - 1395/12/09
شاخصهای اقتصادی استان زنجان باحرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی بهبود یافت

شاخصهای اقتصادی استان زنجان باحرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی بهبود یافت

روی بسیاری از صنایع به تدریج برطرف شد. این موضوع در استان زنجان هم به تبع دیگر نقاط کشور آغاز شد با این تفاوت که نقشه . . . دست آمده بخشی از نتایج تلاش مدیران و بسیج همگانی در استان زنجان را به نمایش می گذاشت. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت . . . را به نمایش می گذاشت. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در همین رابطه در ارائه آخرین آمار کمیته نظارت بر طرح . . . 138 طرح سرمایه گذاری بودند. در این میان توضیحاتی استاندار زنجان به گزارش مدیران اقتصادی اضافه می کند، و می گوید: در . . . در مسیر اقتصاد مقاومتی است، این جمله ای است که استاندار زنجان آن را بیان می کند و آن را ارزشمند می داند. دهه فجر . . .

8:51 - 1395/12/07
استاندار زنجان: بدترین رفتار، ناامید کردن مردم از انقلاب و نظام است

استاندار زنجان: بدترین رفتار، ناامید کردن مردم از انقلاب و نظام است

و ملت در نظر گرفته و قدری هم انصاف رعایت شود. استاندار زنجان یادآور شد: هر دولتی عملکردی داشته و این اقدامات را به . . . که همه این اقدام ها به حساب نظام گذاشته می شود. استاندار زنجان گفت: اگر در دولتی کوتاهی و لغزشی هم انجام شود، به حساب . . . نکنیم، موجب مایوس شدن مردم به ویژه جوانان می شود. استاندار زنجان با بیان اینکه این تخریب ها به ضرر نظام است؛ گفت: گرچه . . . و اخلاق نسل سوم و چهارم جامعه اثر منفی می گذارد. استاندار زنجان گفت: باید به گونه ای سخن گفت که همراه با اخلاق و ادب . . .

9:22 - 1395/12/03
گردشگری روستایی، ثروت پنهان زنجان - مینا افشاری**

گردشگری روستایی، ثروت پنهان زنجان - مینا افشاری**

استان زنجان 954 روستای دارای سکنه دارد، روستاهایی که هر یک برای . . . رسوم خاص و بخشی نیز با شخصیت های برجسته شان.از سال 1390 در زنجان بحث ایجاد روستاهای هدف گردشگری مطرح شد و به دنبال آن، . . . سپری نشده بود که بحث گسترش روستاهای هدف گردشگری در استان زنجان برای بار دوم مطرح شد و این بار روستاهایی در دیگر مناطق . . . همان زمان بود که سعید رفیعی، معاون عمرانی وقت استاندار زنجان به انتخاب روستاها درهمه شهرستانهای استان اشاره و اعلام . . . در یک روز پذیرای 14 هزار گردشگر باشد.تنوع آب و هوایی استان زنجان را در روستاهای آن هم می توان مشاهده و به این طریق طی . . .

17:32 - 1395/11/30
محدودیت تردد در  آزاد راه تبریز- زنجان رفع شد

محدودیت تردد در آزاد راه تبریز- زنجان رفع شد

، سراب و بستان آباد ادامه دارد و سرعت باد حداگثر 22 کیلومتر در ساعت از سراب گزارش شده است.آزادراه زنجان - تبریز به طول 315 کیلومتر، بخش چهارم از بزرگراه شماره 2 کشور است که از شهر زنجان تا تبریز . . . شده است.آزادراه زنجان - تبریز به طول 315 کیلومتر، بخش چهارم از بزرگراه شماره 2 کشور است که از شهر زنجان تا تبریز ادامه می‌یابد و در نزدیکی تبریز به کمربندی جنوبی این شهر، بزرگراه شهید کسایی، متصل . . .

21:29 - 1395/11/29
بهمن 2 جاده در استان زنجان را بست

بهمن 2 جاده در استان زنجان را بست

بارش سنگین برف، وزش باد، وقوع کولاک شدید و ریزش بهمن محور زنجان - تهم-چورزق تا اطلاع ثانوی مسدود شد. وی تاکید کرد: . . . اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان طارم گفت: جاده زنجان – طارم نیز به دلیل کولاک شدید، بارش سنگین برف و کاهش . . . کرد: به رغم مسدود شدن راه های شریانی شهرستان طارم به سمت زنجان راهداران در تلاش برای بازگشایی و ارائه خدمات هستند. . . . هر ساعت از شبانه روز در تماس باشند. مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به 20 دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های . . . مجهز به 20 دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است. اداره کل راهداری و حمل و . . .

15:36 - 1395/11/27
تردد وسایط نقلیه در اتوبان زنجان - قزوین برقرار شد

تردد وسایط نقلیه در اتوبان زنجان - قزوین برقرار شد

افزود: پلیس راه این استان حدود ساعت 9 صبح دوشنبه در اتوبان زنجان - قزوین به دلیل بسته بودن اتوبان قزوین، منع تردد اعلام . . . عبوری را نیز از حوزه ارتباطی ابهر به سمت جاده قدیم زنجان - قزوین، هدایت کرد. وی اظهار داشت: به دلیل بسته شدن . . . این استان نیز برای همکاری با پلیس راه استان قزوین، اتوبان زنجان - قزوین را مسدود کرده بود. وی اظهار کرد: در زمان حاضر . . . کرده بود. وی اظهار کرد: در زمان حاضر در مسیرهای ارتباطی زنجان هیچ مشکلی برای تردد وسایط نقلیه نیست و فقط تردد در . . .

11:9 - 1395/11/26
ثبت نام 220 شطرنجباز برای شرکت در مسابقه آماتورهای مردان ایران

ثبت نام 220 شطرنجباز برای شرکت در مسابقه آماتورهای مردان ایران

رقابت های قهرمانی شطرنج آماتورهای مردان ایران به میزبانی زنجان برگزار و پیش بینی می شود تعداد شطرنجبازان شرکت کننده . . . 24 امشب تمدید شد. حسینعلی با بیان اینکه تا کنون استان های زنجان، تهران، مازندران و گیلان، بیشترین ثبت نام کنندگان را . . . از 18 تا 23 بهمن در مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت پیام مخابرات زنجان برگزار خواهد شد. وی با بیان اینکه هیچ محدودیتی برای . . . این رقابت ها را قضاوت خواهند کرد که هشت تن این داوران از زنجان، یک تن از مازندران و یک تن نیز از خوزستان خواهد بود. . . .

12:43 - 1395/11/17
نماینده مجلس: فعالیت‌های بنیادبرکت گسترده‌تر تبیین و اطلاع‌رسانی شود

نماینده مجلس: فعالیت‌های بنیادبرکت گسترده‌تر تبیین و اطلاع‌رسانی شود

این استان به دنبال توسعه‌ روابط و همکاری با بنیاد برکت به منظور توسعه‌ فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در زنجان هستند.نماینده‌ مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: بنا است نمایندگان این استان . . . مجلس شورای اسلامی گفت: بنا است نمایندگان این استان برای جلب همکاری این بنیاد در مناطق محروم استان زنجان، قدم‌هایی بردارند.وی بر لزوم اطلاع‌ رسانی گسترده‌تر فعالیت‌ها و نتایج اقدامات این بنیاد از . . .

17:16 - 1395/11/12
برف راه 45 روستای زنجان را بست

برف راه 45 روستای زنجان را بست

افزود: بارش برف از پنجشنبه هفته گذشته در مناطق مختلف استان زنجان آغاز و طی روز گذشته و امروز بر شدت آن افزوده شده است. . . . شدت آن افزوده شده است. وی، راه های روستایی بسته شده استان زنجان را در شهرستان های ماهنشان، طارم، ابهر، خدابنده، . . . ماهنشان، طارم، ابهر، خدابنده، خرمدره، سلطانیه، ایجرود و زنجان اعلام کرد. رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و . . . مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: با توجه به محدود بودن تعداد ماشین آلات راهداری . . . جاده های اصلی، عملیات بازگشایی در جاده های روستایی استان زنجان آغاز خواهد شد. وی ادامه داد: رانندگان از ترددهای غیر . . .

12:4 - 1395/11/09
بازدید مهمانان کنوانسیون بین المللی گردشگری از جاذبه های زنجان

بازدید مهمانان کنوانسیون بین المللی گردشگری از جاذبه های زنجان

به گزارس ایرنا، استاندار زنجان شامگاه چهارشنبه در ضیافتی شامی که برای راهنمایان . . . باستان شناسی جهان است و سال گذشته از دانشگاه های معتبر به زنجان آمدند و بخشی از تاریخ و گذشته بشر را در این استان جست . . . امیدوارم بعد از سفر شما، میراث فراوان فرهنگی و طبیعی استان زنجان مورد بازدید گردشگران از اقصی نقاط جهان قرار گیرد. . . . قرار گیرد. مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان زنجان نیز در این برنامه گفت: زنجان زادگاه فیلسوف نامی، . . . صنایع دستی و گردشگری استان زنجان نیز در این برنامه گفت: زنجان زادگاه فیلسوف نامی، سهروردی است که فلسفه شرق فلسفه شرق . . .

9:19 - 1395/11/07
صنایع دستی، ارزان ترین و سریع ترین راه رسیدن به اشتغال است

صنایع دستی، ارزان ترین و سریع ترین راه رسیدن به اشتغال است

حمل و فروش سلاح های سرد که با حضور اعضای اتحادیه چاقوسازان زنجان و شماری از مدیران استان برگزار شد،افزود: در خصوص صنعت . . . ایجاد شده است تا دغدغه های چاقوسازان در کشور به ویژه در زنجان با دقت نظر بیشتری مورد توجه قرار گیرد. وقفچی به تشکیل . . . در کشور را فراهم کند. وی با بیان اینکه صنعت چاقوسازی در زنجان آیینه فرهنگ و هنر این استان محسوب می شود، اظهار کرد: . . . داشت. مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری زنجان نیز در این جلسه بیان اینکه صنعت چاقو سازی در زنجان به . . . زنجان نیز در این جلسه بیان اینکه صنعت چاقو سازی در زنجان به عنوان برند این شهر مطرح است، گفت: وجود واحدهای . . .

13:14 - 1395/10/30
پیام ارتحال هاشمی رفسنجانی؛آبادانی ایران در سایه همدلی- اسدالله درویش امیری**

پیام ارتحال هاشمی رفسنجانی؛آبادانی ایران در سایه همدلی- اسدالله درویش امیری**

همه ما فرض است که در سایه وحدت و همدلی در مسیر توسعه، آبادانی و سازندگی ایران اسلامی بکوشیم.او یار همیشگی و صمیمی امام، رهبری، امت، انقلاب و مردم ایران بود.یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.**استاندار زنجان**انتشار دهنده: فاطمه نوری . . .

9:57 - 1395/10/27
انصراف تیم بسکتبال با ویلچر زنجان از بازی مقابل شهرداری آمل

انصراف تیم بسکتبال با ویلچر زنجان از بازی مقابل شهرداری آمل

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم شهرداری آمل و هیات زنجان قرار بود در هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال باویلچر . . . اعظم آمل مقابل هم قرار گیرند.این دیدار به خاطر انصراف تیم زنجان و حاضر نشدن در آمل برگزار نشد و شهرداری آمل تمامی . . . مسابقه را همانند بازی رفت بدون دردسر کسب کرد.تیم هیات زنجان در بازی رفت هم که برای هفته نخست لیگ برتر برنامه ریزی . . . جانبازان و معلولان شامگاه جمعه در پی حضور نیافتن تیم هیات زنجان، نتیجه این مسابقه را 20 بر صفر به نفع شهرداری آمل . . . این بابت وجود نداشت.مسعود فلاح افزود : متاسفانه تیم هیات زنجان حتی به آمل سفر نکرد و در نتیجه فدراسیون نتیجه این بازی . . .

22:44 - 1395/10/10
زمان اعلام نتایج آزمون وکالت مشخص نیست/ تخلف در حوزه امتحانی زنجان صحت ندارد

رئیس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری(اسکودا):

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت مشخص نیست/ تخلف در حوزه امتحانی زنجان صحت ندارد

زمانی اعلام نتایج یک ماه پس از برگزاری زمان آزمون بود اما برای دقت بیشتر در اعلام نتایج، تاریخ دقیقی را اعلام نمی کنم.کشاورز در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر اینکه در حوزه برگزاری آزمون در زنجان، یکی از پاکت های سوال های آزمون مفقود شده و شخصی که سوالات متعلق به آزمون او نبوده مجبور می شود تا با سوال یکی از غایبین در آزمون شرکت کند و این مورد به گفته حاضرین درجلسه، صورت جلسه نیز شده . . .

12:33 - 1395/10/07
قهرمان لیگ برتر فوتبال رومیزی مشخص شد

قهرمان لیگ برتر فوتبال رومیزی مشخص شد

برگشت لیگ فوتبال رومیزی مردان باشگاه های کشور با حضور 14 تیم از استان های تهران، فارس، اصفهان، زنجان، مرکزی، کرمان، مازندران و خراسان رضوی در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار شد.بعد از تیم زنجانی، . . . اصفهان، زنجان، مرکزی، کرمان، مازندران و خراسان رضوی در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار شد.بعد از تیم زنجانی، دیپون تهران و محسن اصفهان دوم و سوم شدند.مرحله رفت این رقابت ها در اراک برگزار . . .

14:19 - 1395/09/28
پیوند علم و صنعت حلقه مفقوده اقتصاد مقاومتی

در میزگرد ایرنا بررسی شد؛

پیوند علم و صنعت حلقه مفقوده اقتصاد مقاومتی

محصولات تولیدی داخل کشور است. خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز زنجان طی روزهای گذشته به مناسبت هفته پژوهش، میزبان دکتر حسین . . . هفته پژوهش، میزبان دکتر حسین عظیمی مدیرگروه مدیریت دانشگاه زنجان، سید سجاد نباتچیان رئیس خانه صنعت استان و عضو هیات . . . صنعت ایران، دکتر ابوالفضل جلیلوند معاون پژوهشی دانشگاه زنجان، دکتر جلال صبا رئیس مرکز رشد دانشگاه زنجان و دکتر . . . پژوهشی دانشگاه زنجان، دکتر جلال صبا رئیس مرکز رشد دانشگاه زنجان و دکتر ابراهیم احمدی رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با . . . ابراهیم احمدی رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه زنجان در میزگردی با عنوان ' نقش ارتباط 2 سویه صنعت و دانشگاه . . .

10:24 - 1395/09/22
تقدیر از نماینده ای که دفتر ارتباط مردمی مختص بانوان  تاسیس کرد

تقدیر از نماینده ای که دفتر ارتباط مردمی مختص بانوان تاسیس کرد

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار پارلمانی ایرنا،علی وقف چی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه فراکسیون زنان مجلس گفت: . . . نخستین بار دفتر ارتباط مردمی مخصوص بانوان در حوزه انتخابیه زنجان و طارم تاسیس کردیم که این دفتر به صورت اختصاصی سه روز . . . زنان مجلس با اهدا لوح تقدیر از زحمات وقف چی نماینده زنجان و طارم تشکر کردند.سیام**9121**1429 خبرنگار: سمیه . . .

14:43 - 1395/09/17
تاکید روحانی بر لزوم تکمیل طرح های نیمه تمام استانی و رفع مشکلات اعتباری

در دیدارهای جداگانه با استانداران آذربایجان غربی و زنجان؛

تاکید روحانی بر لزوم تکمیل طرح های نیمه تمام استانی و رفع مشکلات اعتباری

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، قربانعلی سعادت و اسدالله درویش امیری استانداران آذربایجان غربی و زنجان امروز - چهارشنبه - با حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی دیدار و گزارشی از روند ‏عملیاتی و اجرایی طرح های مصوب سفر کاروان تدبیر و امید به این استان ها ارائه کردند‎.‎رییس جمهوری در این دیدارها با . . .

10:15 - 1395/09/17
بدمینتون بازان به اردو دعوت شدند

بدمینتون بازان به اردو دعوت شدند

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بدمینتون، بازیکنان دعوت شده به این اردوها متشکل از سروش اسکندری از زنجان، قزوین خانجانی از تهران، مهران شهبازی از کردستان و مسعود پیروزی از گلستان هستند.ملی پوشان دعوت . . . روزهای یازدهم تا هفدهم آذرماه برگزار می شود و ملی پوشان در روزهای 21 تا 26 آذرماه در سالن بدمینتون زنجان هفتمین مرحله اردو را برگزار می کنند.رقابت های بین المللی بدمینتون ترکیه در روزهای 29 آذر تا . . .

11:35 - 1395/08/26
زلزله 4.2 ریشتری حوالی سلطانیه در استان زنجان را لرزاند

زلزله 4.2 ریشتری حوالی سلطانیه در استان زنجان را لرزاند

کانون این زلزله در موقعیت 36.61عرض شمالی و 48.79 طول شرقی ثبت شده است. مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این زمین لرزه در 28 کیلومتری زنجان و38 کیلومتری . . . بحران استان زنجان شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این زمین لرزه در 28 کیلومتری زنجان و38 کیلومتری «آب بر» در این استان روی داد. صفی الله کرامتی افزود: این زمین لرزه در عمق 10 . . .

0:54 - 1395/07/24
ترافیک 20کیلومتری در عوارضی یک آزادراه

ترافیک 20کیلومتری در عوارضی یک آزادراه

به گزارش خبرنگار ایرنا، در حالی طول خودروهای پشت عوارضی در باند شمالی آزادراه قزوین - زنجان به 20 کیلومتر رسیده که تلاش مأموران پلیس راه نیز برای . . . شده اند به منظور شرکت در مراسم روز تاسوعای حسینی عازم شهر زنجان و استان اردبیل هستند.همچنین با توجه به اینکه دریافت . . . موجب بروز شماری تصادف در مسیر باند شمالی آزادراه قزوین- زنجان شده و شمار قلیل مأموران پلیس راه نیز کمک چندانی در . . . مسافران حسینی برای عزیمت به شهرهای مذهبی از جمله مشهد، قم، زنجان، اردبیل و ...، چنین انتظار می رود که پلیس راهور و دیگر . . .

7:36 - 1395/07/20
ترس دشمنان از عزاداری محرم به خاطر ایستادگی در راه آرمان های حسینی است

تولیت آستان قدس رضوی:

ترس دشمنان از عزاداری محرم به خاطر ایستادگی در راه آرمان های حسینی است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی شامگاه دوشنبه در جمع عزاداران حسینیه اعظم زنجان افزود: خون امام حسین(ع) تحول آفرین است و تا زمان، زمان است و زمین، زمین، این خون، حق خواهی و عدالت خواهی خواهد کرد. تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه لبیک به فریاد یاری خواستن امام حسین(ع) . . .

8:39 - 1395/07/19
برترین های رقابت یک نفره و دو نفره رنکینگ بدمینتون مردان کشور در زنجان معرفی شدند

برترین های رقابت یک نفره و دو نفره رنکینگ بدمینتون مردان کشور در زنجان معرفی شدند

کشور گرامیداشت ' جام شهدای بدمینتون ' که در شهرستان زنجان جریان داشت، امروز جمعه 9 مهر ماه با شناخت قهرمانان این . . . پایان داد.در این پیکارها در قسمت یکنفره سروش اسکندری از زنجان توانست با نتیجه 3 بر صفر فرزین خانجانی از تهران را . . . و محسن خمری (آزاد) و محمدرضا باقری و امین سایمانی از زنجان به مقام سوم مشترک دست یافتند.در مراسم اختتامیه این . . . بازیکن در قالب 27 تیم دونفره از 28 استان کشور در شهرستان زنجان برگزار گردید.شبک **ورزشی ** 1983** خبرنگار:مرتضی . . .

20:8 - 1395/07/09
هشتمین همایش انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران در زنجان آغاز به کار کرد

هشتمین همایش انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران در زنجان آغاز به کار کرد

ایران برای اولین در منطقه شمالغرب و به میزبانی دانشگاه زنجان برگزار می شود. امیر عظیم زاده اظهار کرد: از مجموع 220 . . . یه گفته وی، شرکت کنندگان در این همایش از معدن سرب و روی زنجان بازدید خواهند کرد. هشتمین همایش انجمن زمین شناسی . . . شناسی اقتصادی ایران روزهای 27 و 28 شهریور جاری در دانشگاه زنجان برگزار می شود. هفتمین همایش انجمن زمین شناسی اقتصادی . . .

11:39 - 1395/06/27
آغاز مسابقات سراسری عملیات حرارتی در دانشگاه زنجان

آغاز مسابقات سراسری عملیات حرارتی در دانشگاه زنجان

مدت 2 روز در آزمایشگاه های مکانیک دانشکده مهندسی دانشگاه زنجان برگزار می شود. *** حضور در فعالیت های دانشجویی ثمره . . . برای دانشجویان دارد رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه زنجان نیز در مراسم آغاز این مسابقات گفت: به حتم دانشگاه فقط . . . کردن دروس خود خواهند داشت. زلفخانی اظهار کرد: دانشگاه زنجان بیش از هفت هزار دانشجو و 380 عضو هیات علمی در چهار . . . در چهار دانشکده دارد. رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه زنجان گفت: دانشکده فنی یک سوم دانشجویان، اعضای هیات علمی و . . . مواد حفظ شود. این مسابقات روزهای 20 و 21 شهریور در دانشگاه زنجان با حضور 47 تیم از 19 استان برگزار می شود. مسابقات . . .

11:55 - 1395/06/20
مرگ سیمان کار بر اثر سقوط از ارتفاع 15 متری در زنجان

مرگ سیمان کار بر اثر سقوط از ارتفاع 15 متری در زنجان

های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: این حادثه حوالی ساعت 11:40 دقیقه صبح یکشنبه در . . . دقیقه صبح یکشنبه در کوچه اسکندری واقع در خیابان 'صفا ' شهر زنجان اتفاق افتاد و عوامل اورژانس زنجان پس از اطلاع به منظور . . . در خیابان 'صفا ' شهر زنجان اتفاق افتاد و عوامل اورژانس زنجان پس از اطلاع به منظور نجات جان این سیمان کار، به فوریت . . . اطلاع رسانی اورژانس، کد سی پی آر بیمارستان آیت الله موسوی زنجان برای نجات جان این فرد حادثه دیده فعال و آماده شد که . . .

15:54 - 1395/06/08
دولت تدبیر و امید فصل جدیدی ازهمکاریهای بین المللی را برای کشور گشود

معاون پارلمانی رئیس جمهوری:

دولت تدبیر و امید فصل جدیدی ازهمکاریهای بین المللی را برای کشور گشود

به گزارش ایرنا، حسینعلی امیری روز پنجشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی نیروگاه 'زنجان یک' و پروژه های برق منطقه ای استان زنجان افزود: پیش از . . . اجرایی نیروگاه 'زنجان یک' و پروژه های برق منطقه ای استان زنجان افزود: پیش از انتخابات سال 92 شاهد اعمال تحریم های . . . خوشبختانه شاهد شروع عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی زنجان 1 با همکاری یک شرکت از کشور چین هستیم که به طور قطع و . . . بگیرد ، هشت درصد آن معادل 2 هزار مگاوات مربوط به استان زنجان است. امیری افزود: استان زنجان در برنامه های استراتژیک . . . 2 هزار مگاوات مربوط به استان زنجان است. امیری افزود: استان زنجان در برنامه های استراتژیک کشور به عنوان یکی از قطب های . . .

17:43 - 1395/06/04
پدیده بیکاری نسل جوان در حجم وسیع به دولت به ارث رسیده است

استاندار زنجان:

پدیده بیکاری نسل جوان در حجم وسیع به دولت به ارث رسیده است

اسدالله درویش امیری شامگاه چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه استانداران زنجان به دغدغه رهبر معظم انقلاب نسبت به موضوع اشتغال جوانان . . . جامعه ما وجود دارد همین پدیده بیکاری جوانان است.استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه زنجان، استانی . . . است.استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه زنجان، استانی بی حاشیه و امن برای انجام خدمت است، افزود: من . . . و اندکی هم دانش است که همه اینها را به پای خدمت به مردم زنجان خواهم گذاشت.درویش امیری تاکید کرد: همه تلاش من در . . . تاکید کرد: همه تلاش من در دوران خدمتم در سمت استانداری زنجان بر دفاع از حقوق مردم این دیار متمرکز خواهد . . .

8:32 - 1395/06/04
اقتصاد نشر با برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی بهترشکل می گیرد

اقتصاد نشر با برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی بهترشکل می گیرد

در مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب، ناشران کشوردر زنجان اظهار داشت:استان زنجان سابقه طولانی در تمدن ایران . . . نمایشگاه بزرگ کتاب، ناشران کشوردر زنجان اظهار داشت:استان زنجان سابقه طولانی در تمدن ایران اسلامی داشته است و در حکمت . . . و دین نخبگان بسیاری را تقدیم کرده است.وی با بیان اینکه زنجان یکی از پایگاه های دینی و مرجعیت در بین نخبگان اسلامی . . . اسلامی بوده است، تصریح کرد: اولین نمایشگاه استانی در شهر زنجان آغاز می شود که در هفته دولت فرصتی است تا خدمات دولت . . . به ارائه بیش از 30 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب استان زنجان، خاطرنشان کرد: در 70 نمایشگاه استانی، یک میلیون و 500 . . .

21:25 - 1395/06/02
صفحه 1 از 2 1 | 2