روحانی در دیدار فرماندهان سپاه: وحدت همه نیروها برای تحقق رهنمودهای رهبری و خدمت به مردم ضروری است

بازنشر؛

روحانی در دیدار فرماندهان سپاه: وحدت همه نیروها برای تحقق رهنمودهای رهبری و خدمت به مردم ضروری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در این دیدار، با قدردانی از تلاش های نیروهای مخلص سپاه، ابراز امیدواری کرد که در . . . بیش از پیش تضمین کند. در این دیدار سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه، انتخاب دوباره حسن روحانی و حضور گسترده مردم در انتخابات را تبریک گفت و آمادگی سپاه برای همکاری همه جانبه با دولت در . . .

9:10 - 1396/05/03
دیداری برای ایران

بررسی مطبوعات؛

دیداری برای ایران

روزنامه های امروز سوم مرداد ماه بود. حجت الاسلام «حسن روحانی» در این دیدار بر حمایت دولت از سپاه پاسداران تاکید . . . درباره این دیدار نوشت: حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی دیروز و در دیدار فرماندهان عالیرتبه سپاه، با قدردانی . . . نوین، امنیت ملی کشور را بیش از پیش تضمین کند.«دیدار روحانی سرداران» عنوان گزارش و تحلیل روزنامه «آرمان» از دیدار . . . مأموریت خود تأکید کرد. ساعتی بعد از این دیدار مشاور فرهنگی روحانی که معمولاً وظیفه تفسیر برخی اخبار کوتاه دولت را بر . . . با رییس‌جمهور ایران اسلامی بود.گفت‌وگوهایی که میان روحانی و سران‌سپاه بیان شد، از اهمیت بالایی برخوردار بود. در . . .

8:35 - 1396/05/03
مولاوردی: عده ای در تلاش برای سرگرم کردن دولت به حاشیه ها و بازداشتن از خدمت هستند

مولاوردی: عده ای در تلاش برای سرگرم کردن دولت به حاشیه ها و بازداشتن از خدمت هستند

شهیندخت مولاوردی دوشنبه شب در مشهد در جمع فعالان ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در خراسان رضوی افزود: در دنیا بطور طبیعی بعد از انتخابات رقابت جای خود را به رفاقتها می دهد اما در کشور ما این رقابتها تشدید و همه تلاشها برای به زمین زدن دولت بر سر کار آمده بکار گرفته می شود. . . .

20:38 - 1396/05/02
امنیت و پیشرفت در گرو اجماع راهبردی میان دولت و مجموعه دفاعی کشور  است

مشاور رسانه ای رییس جمهوری:

امنیت و پیشرفت در گرو اجماع راهبردی میان دولت و مجموعه دفاعی کشور است

تهران - ایرنا - مشاور رسانه ای رییس جمهوری تصریح کرد: آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت برای مردم و نظام در گرو اجماع راهبردی میان دولت و مجموعه دفاعی کشور است.

19:48 - 1396/05/02
روحانی: وحدت همه نیروها و نهادها برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و خدمت به مردم ضروری است

در دیدار فرماندهان ارشد سپاه؛

روحانی: وحدت همه نیروها و نهادها برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و خدمت به مردم ضروری است

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در این دیدار ، با قدردانی از تلاشهای نیروهای مخلص سپاه، بر ضرورت وحدت و انسجام همه . . . ماموریت خود تاکید کرد.در این دیدار سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه، انتخاب مجدد حسن روحانی و حضور گسترده مردم در انتخابات را تبریک گفت و آمادگی سپاه برای همکاری همه جانبه با دولت در . . .

16:55 - 1396/05/02
برنامه سفر رئیس جمهوری ارمنستان برای شرکت در تحلیف روحانی اعلام شد

برنامه سفر رئیس جمهوری ارمنستان برای شرکت در تحلیف روحانی اعلام شد

به گزارش ایرنا، روابط ایران با ارمنستان که سال 1991 پس از فروپاشی شوروی استقلال یافت، در دولت یازدهم در عرصه های مختلف پیشرفت هایی زیادی داشته است.دی ماه سال گذشته در جریان سفر روحانی به ایروان و مذاکره با سرکیسیان همتای ارمنستانی، اسناد و موافقت نامه هایی برای گسترش روابط در زمینه های گوناگون امضا شد.ارمنستان با حدود 30 هزار کیلومتر مربع مساحت و سه میلیون نفر جمعیت در منطقه . . .

16:11 - 1396/05/02
گزارش لایحه پولی و بانکی کمیسیون اقتصاد بررسی شد

در جلسه هیات دولت به ریاست روحانی

گزارش لایحه پولی و بانکی کمیسیون اقتصاد بررسی شد

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه هیات دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری تشکیل شد. در این لایحه به احکامی درباره نظارت، مقررات انتظامی، صندوق حمایت سپرده ها، توقف، بازسازی، ورشکستگی، انحلال و تصفیه بانک ها و مؤسسات اعتباری پرداخته شده است.بر پایه این . . .

23:27 - 1396/05/01
دیدار اعضای کمیته تعامل فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با رییس جمهوری/ دیدار در فضای مثبت و خوب انجام شد

حاجی بابایی در گفت وگو با ایرنا:

دیدار اعضای کمیته تعامل فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با رییس جمهوری/ دیدار در فضای مثبت و خوب انجام شد

تهران-ایرنا-رییس کمیسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه اعضای کمیته تعامل این فراکسیون امروز با رییس جمهوری در مورد کابینه دوازدهم دیدار کردند، گفت: در این دیدار ما در مورد مشکلات کنونی کشور و کابینه دوازدهم با رییس جمهوری گفت وگو کردیم.

15:42 - 1396/05/01
کابینه دوازدهم و روایت رسانه های اصولگرا

کابینه دوازدهم و روایت رسانه های اصولگرا

حضور زنان و سهم خواهی جریان اصلاحات از حجت الاسلام «حسن روحانی» محورهای مهم خبری و تحلیلی روزنامه ها، خبرگزاری ها، . . . کابینه دوازدهم بود. **اصلاح طلبان و اتهام سهم خواهی از روحانیهمزمان با دیدار شخصیت های منتسب به جریان اصلاحات، با . . . از رسانه های اصولگرا، این جریان سیاسی را به سهم خواهی از روحانی متهم کردند. روزنامه «کیهان» در شماره روز 27 تیرماه . . . سهم‌خواهی اصلاح‌طلبان از کابینه دوازدهم با طرح این مدعا که روحانی با حمایت و تلاش‌های این جریان مجدداً منتخب مردم شد ، . . . محافل رسانه‌ای و سیاسی است. موضوعی که پس از دیدار عارف با روحانی و اطلاع وی از ترکیب کابینه رنگ جدی تری به خود گرفت، . . .

10:0 - 1396/04/31
موسوی لاری: برنامه های شعاری دولتهای نهم و دهم کشور را دچار مشکل کرد

موسوی لاری: برنامه های شعاری دولتهای نهم و دهم کشور را دچار مشکل کرد

حجت الاسلام سید عبدالواحد موسوی لاری روز جمعه در مراسم تجلیل از فعالان ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در باغرود نیشابور افزود: مردم پیشینه دولت اصلاحات و موفقیتهای آن را دیده بودند لذا به دولتی . . . نظارت های خود مسیر رسیدن به هدفها را پیگیری نمایند. در این مراسم از فعالان ستادهای انتخابات دکتر روحانی قدردانی شد. کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و . . .

18:23 - 1396/04/30
رئیس مجلس سنای پاکستان رسما به آیین تحلیف روحانی دعوت شد

با تقدیم دعوتنامه رسمی توسط سفیر جمهوری اسلامی ایران

رئیس مجلس سنای پاکستان رسما به آیین تحلیف روحانی دعوت شد

اسلام آباد – ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان در ملاقات با رئیس مجلس سنای پاکستان، ضمن گفت و گو و تبادل نظر با وی درخصوص موضوع های مربوط به روابط دوجانبه و منطقه ای، دعوتنامه رسمی رئیس مجلس شورای اسلامی را برای حضور در مراسم تحلیف حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، تقدیم وی کرد.

23:48 - 1396/04/28
روحانی: دولت دوازدهم دولتی فراجناحی خواهد بود/آمریکا  که به امضای خود پایبند نیست نمی تواند دیگران را به ثبات دعوت کند

روحانی: دولت دوازدهم دولتی فراجناحی خواهد بود/آمریکا که به امضای خود پایبند نیست نمی تواند دیگران را به ثبات دعوت کند

دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، درباره رفتار ناصحیح . . . مروج حقوق بشر، قانونگرایی و ثبات و امنیت در جهان باشد. روحانی تاکید کرد: کسی که خودش دارای ثبات نبوده، به قوانین و . . . تروریسم نجات داده و در آینده به طور کامل نجات خواهند داد. روحانی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره نسبت به . . . که آمریکا طراحی کرده و به اعتقاد من هرگز موفق نخواهد بود.روحانی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره به تعهدات بین . . . هست که نگران باشند چون از این وادی سودی نصیب آنها نمی شود. روحانی خاطرنشان کرد: خوشحالیم که تا امروز شرکای ما در 1+5 با . . .

13:17 - 1396/04/28
نوبخت: امیدواریم عدالت نسبت به همه اجراشود/انتظار داریم هیچ یک از این موضوعات جنبه سیاسی پیدا نکند

نشست خبری(2)؛

نوبخت: امیدواریم عدالت نسبت به همه اجراشود/انتظار داریم هیچ یک از این موضوعات جنبه سیاسی پیدا نکند

گفت: رخداد بزرگی در کشور در 29 اردیبهشت ماه اتفاق افتاد و مردم برای اجرایی شدن مطالبات خود آقای روحانی را انتخاب کردند، حال ما خود را جای ایشان بگذاریم، چه باید کرد؟ سخنگوی دولت افزود: از یک سو . . . های سیاسی هم کمک کردند اما کنشگران و جریان های سیاسی به نیابت،رضایت مردم و پیشرفت کشور به آقای روحانی کمک کردند و اصالت در این خصوص با مطالبات مردم است. نوبخت به شرایط اقتصادی، سیاسی، منطقه ای و . . .

12:43 - 1396/04/27
دلواپسان امروز؛ خاموشان دیروز

دلواپسان امروز؛ خاموشان دیروز

همه معضلات اقتصادی چند دهه اخیر برعهده این دولت و شخص «حسن روحانی» به عنوان رییس جمهوری است. با وجود بهبود و رشد نسبی . . . پوشی کردند. با اصلاح برخی روندها و تصمیمات اقتصادی در دولت روحانی نرخ تورم بشدت کاهش یافت و اقتصاد ایران با رشد مثبت به . . . از همیشه کار را بر فعالان خصوصی و دولت سخت کرده بود. دولت روحانی در دولت نخست خود کوشید با تصحیح تصمیم های اشتباه، . . . با وجود گستردگی انتقادها از دولت یازدهم، گروه اقتصادی دولت روحانی توانسته است اقتصادی ایران را از کمای تصمیم های اشتباه . . .

8:16 - 1396/04/27
برنامه کاهش خطرپذیری فروریزش زمین درتهران تصویب شد/موافقت با واردات خودروهای آتش نشانی

درجلسه هیات دولت به ریاست روحانی؛

برنامه کاهش خطرپذیری فروریزش زمین درتهران تصویب شد/موافقت با واردات خودروهای آتش نشانی

تهران- ایرنا- هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، اجرای برنامه کاهش خطر پذیری فرو ریزش زمین در شهر تهران را تصویب کرد.

21:23 - 1396/04/25
رئیس جبهه اعتدال: امروز زمان سهم خواهی حامیان دولت نیست

رئیس جبهه اعتدال: امروز زمان سهم خواهی حامیان دولت نیست

بپوشاند.وی با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان در دولت اول دکتر روحانی سهم خواهی نکردند، اظهار کرد: این فعالان سیاسی با . . . تشکیل داده بودند اما این تصور وجود دارد که دولت اول دکتر روحانی برخی از نفرات دولت گذشته را با اجبار تحمل کرد. وی . . . نفراتی که به دولت های نهم و دهم تعلق خاطر داشتند و در دولت روحانی نیز از آنان استفاده شده بود، در انتخابات گذشته علیه . . . سالاری در چینش کابینه دوازدهم نیز گفت: کابینه جدید دولت روحانی باید توانایی عملی کردن وعده های دکتر روحانی را داشته . . . جدید دولت روحانی باید توانایی عملی کردن وعده های دکتر روحانی را داشته باشد.این فعال سیاسی اعتدال گرا با تاکید بر . . .

15:1 - 1396/04/25
هم اندیشی و همپیوندی روحانی با اصلاح طلبان

بررسی مطبوعات

هم اندیشی و همپیوندی روحانی با اصلاح طلبان

و کمیته تعامل شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با «حسن روحانی» رییس جمهوری دیروز 24 تیرماه در حالی برگزار شد که در . . . از همه این حرف‌‌ها و برخی رفتارهایی که منتسب به نزدیکان روحانی بوده است، رئیس‌جمهوری و اصلاح‌طلبان در حال تدارک . . . روزنامه «همدلی» این دیدار را با محوریت چینش کابینه دوازدهم روحانی دانست و نوشت: گفته می‌شود در این جلسه که با محوریت . . . شده است. در دو هفته اخیر این دومین دیداری است که میان حسن روحانی و محمدرضا عارف صورت می‌گیرد. عارف که در دولت قبل با . . . صحنه انتخابات شرایط را برای پیروزی کامل‌تر حسن روحانی فراهم کرده بود در این دوره پس از انتخابات نقش مهم‌تری . . .

10:33 - 1396/04/25
رییس جمهوری : از چاه عمیق تحریم بیرون آمدیم

در حساب اینستاگرامی :

رییس جمهوری : از چاه عمیق تحریم بیرون آمدیم

به گزارش روز شنبه ایرنا، حسن روحانی افزود: آیا پس از 30 سال از پایان جنگ توانسته‌ایم همه مشکلات آن را حل و فصل کنیم؟سیام**1751تنظیم: خسرو محمدی*ناشر:امیرکاردان . . .

18:42 - 1396/04/24
پیام تسلیت روحانی به مناسبت درگذشت مریم میرزا خانی نابغه نامدار ریاضی ایران و جهان

پیام تسلیت روحانی به مناسبت درگذشت مریم میرزا خانی نابغه نامدار ریاضی ایران و جهان

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:«بسم‌الله الرحمن الرحیمانا لله و انا الیه راجعوندرگذشت اندوه‏بار مریم . . . گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.حسن روحانیرئیس جمهوری اسلامی ایران»مریم میرزاخانی، ریاضیدان نابغه ایرانی و استاد دانشگاه استانفورد متولد . . .

16:9 - 1396/04/24
آیت الله مقتدایی: 30 هزار مسجد کشور روحانی ندارد

آیت الله مقتدایی: 30 هزار مسجد کشور روحانی ندارد

اکبر ابراهیمی که در شهر دماوند برگزار شد افزود: کمبود روحانی یکی از مشکلات جامعه است و در بسیاری از روستاهای کشور . . . یکی از مشکلات جامعه است و در بسیاری از روستاهای کشور کمبود روحانی به شدت احساس می شود.وی بیان کرد: در جلسه ای که در . . . گفت روستایی وجود دارد که از اول انقلاب اسلامی تاکنون هیچ روحانی برای تبلیغ احکام اسلامی به آنجا سفر نکرده است.وی در . . .

22:24 - 1396/04/22
رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان: راهبرد همراهی با دولت طراحی شد

رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان: راهبرد همراهی با دولت طراحی شد

حرف و حدیث هایی در مورد نقش جریان اصلاحات در پیروزی آقای روحانی وجود داشت که به نظر من در این پیروزی هیچ شبهه‌ ای . . . انتخابات اردیبهشت ماه جاری نیز هیچ شکی نیست که پیروزی آقای روحانی در نتیجه حضور موثر جریان اصلاحات شکل گرفته است.رئیس . . . گذشته شد در پایان به این نتیجه رسیدیم که نامزد ما آقای روحانی باشد. نشان دادیم که مسیری را شروع کردیم که راهبرد . . .

11:59 - 1396/04/22
باهنر : اگر بنده جای روحانی بودم حتما باهنر را به عنوان معاون اول انتخاب نمی کردم/ اقدامات دولت یازدهم را تایید می کنم

باهنر : اگر بنده جای روحانی بودم حتما باهنر را به عنوان معاون اول انتخاب نمی کردم/ اقدامات دولت یازدهم را تایید می کنم

شود اگر چه اختلاف نظرهایی ممکن است وجود داشته باشد و قطعا روحانی نمی تواند بنده را با این اختلاف نظرها به عنوان معاون . . . آرای مردم را به رسمیت نشناسد و سراغ ندارم کسی گفته باشد روحانی را به عنوان رئیس جمهوری قبول ندارم.دبیرکل جبهه پیروان . . . پیروان خط امام و رهبری اظهار داشت: بعضی از اصلاح طلبان به روحانی فشار می آورند که بعضی از وزرا باید کذا و کذا باشند . . . می آورند که بعضی از وزرا باید کذا و کذا باشند ولی باید روحانی آنها را قانع کند که فضا، فضای تندروی نیست بلکه فضای . . . است و کابینه باید مجرب و توانمند باشد. بنده پیشنهاد می کنم روحانی نام دولت دوازدهم را 'تدبیر و اقدام' بگذارد.باهنر در . . .

15:44 - 1396/04/21
تصمیمات اشتباه برخی دولت ها موجب بروز مشکلات در منطقه است/ اولین متضررهمان دولتها خواهند بود

رییس جمهوری در دیدار وزیر مسئول در امور خارجی عمان؛

تصمیمات اشتباه برخی دولت ها موجب بروز مشکلات در منطقه است/ اولین متضررهمان دولتها خواهند بود

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در دیدار «یوسف بن علوی» وزیر مسئول در . . . و همکاری‌های فی‌مابین به نفع مردم دو کشور استفاده کنیم.روحانی توافقات اقتصادی ایران و عمان در بخش‌های مختلف از جمله . . . کردن آن نیاز به انسجام و همکاری بیشتر کشورهای منطقه دارد.روحانی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با همه توان به . . . در کنار مردم عراق و سایر ملت‌های مظلوم منطقه خواهد بود.روحانی اظهار داشت: ریشه کن کردن تروریسم به عنوان میکروبی . . . متضرر این سیاست‌ها هم دولت‌های اتخاذکننده آن خواهند بود.روحانی راه‌حل مشکلات در یمن و بحرین را تنها در برقراری صلح و . . .

13:26 - 1396/04/21
کلیات سند مراودات علمی، آموزشی و پژوهشی بین المللی تصویب شد/ معرفی اعضای جدید هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

کلیات سند مراودات علمی، آموزشی و پژوهشی بین المللی تصویب شد/ معرفی اعضای جدید هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی

تهران- ایرنا- کلیات سند مراودات علمی، آموزشی و پژوهشی بین المللی کشور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب اعضا رسید.

20:32 - 1396/04/20
ناصری: «برجام منطقه ای» باید اولویت دولت دوازدهم باشد/ روحانی فایل رفع تنش با کشورهای منطقه را باز کند

در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا؛

ناصری: «برجام منطقه ای» باید اولویت دولت دوازدهم باشد/ روحانی فایل رفع تنش با کشورهای منطقه را باز کند

پیش روی شماست. مشروح این بخش در پی می آید:ایرنا: آقای روحانی در دولت یازدهم سیاست خارجی را اولویت نخست خود قرار . . . توتال نشانه ای آشکار از آن است اما اکنون به نظر می رسد روحانی بر سر ارتقای رابطه ایران با دیگر کشورها به مانعی به . . . یک کارشناس سیاسی و استاد مطالعات اسلامی معتقدید رییس جمهور روحانی باید در دولت دوازدهم در حوزه سیاست خارجی چه اقداماتی . . . نیاز سوختی خود چشم به خاورمیانه دوخته است. دولت دوم آقای روحانی باید فایل بسیار ویژه و پررنگی را برای حل چالش های . . . معتقد به « برجام منطقه ای» هستم که وقوع آن در دولت دوم روحانی ضروری است. ما اصلاح طلبان بعد از برجام هسته ای از . . .

8:4 - 1396/04/20
کلید واژه هایی با چاشنی تخریب

کلید واژه هایی با چاشنی تخریب

به گزارش گروه پژوهش و تحلیل خبری ایرنا، پیروزی تفکر اعتدال به رهبری حجت الاسلام «حسن روحانی» در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، هر چند در آن . . . خلق کردند. آنان در ادامه حاشیه سازی ها خود از کابینه دولت روحانی به عنوان «امنیتی ترین» کابینه پس از انقلاب نام بردند. . . . را نماینده گروه «هفت دهم درصدی» دانسته و در ادامه دولت روحانی را نخستین دولت تک دوره ای پس از انقلاب نامیدند. . . . را نخستین دولت تک دوره ای پس از انقلاب نامیدند. نخستین سفر روحانی به ایالات متحده آمریکا برای حضور در اجلاس سالانه . . . «نماد اشرافیت» در جامعه قلمداد می کردند. «شایعه تقلید صدای روحانی» از سوی «حسین فریدون» برادر رییس جمهوری و اداره کردن . . .

12:20 - 1396/04/19
روحانی چهار قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

روحانی چهار قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی قانون مجازات استفاده‌کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز را برای اجرا به وزارت دادگستری ابلاغ کرد.وی همچنین قانون الغای برخی قوانین از تاریخ یکم فروردین ماه 1310 تا 29 اسفند ماه 1328 . . .

14:22 - 1396/04/18
هیات تطبیق مصوبات مجلس شورای اسلامی با قوانین 72مصوبه دولت را مغایر با قوانین ندانست

هیات تطبیق مصوبات مجلس شورای اسلامی با قوانین 72مصوبه دولت را مغایر با قوانین ندانست

تهران - ایرنا - رئیس مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری مغایرت نداشتن 72 مصوبه دولت را اعلام کرد.

12:25 - 1396/04/17
عارف و جمعی از اعضای فراکسیون امید با رئیس جمهوری در مورد دولت دوازدهم دیدار می کنند

تابش خبر داد:

عارف و جمعی از اعضای فراکسیون امید با رئیس جمهوری در مورد دولت دوازدهم دیدار می کنند

تهران-ایرنا-نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: محمدرضا عارف رئیس و جمعی از اعضای این فراکسیون بزودی با رئیس جمهوری در مورد دولت دوازدهم دیدار می کنند.

11:52 - 1396/04/14
قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی یک همکاری علمی، فناوری و مدیریتی است

روحانی:

قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی یک همکاری علمی، فناوری و مدیریتی است

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در دیدار پاتریک پویانه مدیر عامل شرکت . . . و فرانسه همواره روابط و همکاری‌های خوبی با هم داشته‌اند.روحانی با اشاره به جایگاه فرانسه در زمینه اقتصاد و تکنولوژی . . . برای گسترش مناسبات و همکاری‌ها میان دو کشور به امضاء رسید.روحانی پیشتازی شرکت توتال پس از برجام برای فعالیت در بخش نفت . . . و افزود: سیاست ما همکاری با شرکت‌های بزرگ مانند توتال است.روحانی تصریح کرد: در حال حاضر حدود 200 میلیارد دلار طرح در . . . جهل و فقر به عنوان زمینه‌های رشد و گسترش تروریسم کمک کند.روحانی اظهار امیدواری کرد با توافقات و همکاری‌های جدید در . . .

20:47 - 1396/04/12
صفحه 1 از 38 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >