روحانی: برای مسایل کلان کشور نیاز به اجماع ملی داریم/ باید همه به قطار انقلاب برگردند

در همایش تجلیل از فعالان ستادهای انتخاباتی؛

روحانی: برای مسایل کلان کشور نیاز به اجماع ملی داریم/ باید همه به قطار انقلاب برگردند

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر چهارشنبه در همایش تجلیل از فعالان ستادهای . . . انتخابات یاد ندارم این همه شور توام با متانت و آرامش باشد.روحانی افزود: ما در یک سالن ورزشی بزرگ می رفتیم که یک دفعه . . . دقیق نسبت به مسایل مهم اجتماعی و سیاسی گام بر می دارد. روحانی با بیان این که انتخابات 96 افتخار همه ملت ایران بود، . . . مشایخی مرا امروز تکان داد / بار سنگینی روی دوش من گذاشت روحانی با اشاره به سخنان جمشید مشایخی (هنرمند شهیر و پیشکسوت . . . (هنرمند شهیر و پیشکسوت سینما و تئاتر) مبنی بر اینکه 'اگر روحانی رای نمی آورد، در ایران نمی ماندم'، گفت: این ملت بزرگ . . .

20:34 - 1396/03/03
ایران و ترکیه آماده گشودن فصل تازه ای در روابط مشترک و جهش در همکاری های اقتصادی هستند

در تماس تلفنی روحانی و اردوغان عنوان شد؛

ایران و ترکیه آماده گشودن فصل تازه ای در روابط مشترک و جهش در همکاری های اقتصادی هستند

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر چهارشنبه با قدردانی از تماس تلفنی 'رجب طیب . . . جهش در روابط دو کشور در همه حوزه های مورد علاقه فراهم است.روحانی با اشاره به اهمیت تقویت همکاری های بانکی میان دو . . . آستانه مهم است و می تواند به صلح و ثبات منطقه کمک کند.روحانی همچنین ضمن تبریک ماه مبارک رمضان به رییس جمهور ترکیه . . . جمهور ترکیه نیز در این تماس تلفنی با تبریک پیروزی مجدد روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، رای بالای مردم را نشان . . .

19:9 - 1396/03/03
اردوغان پیروزی دکتر روحانی در انتخابات را تبریک گفت

اردوغان پیروزی دکتر روحانی در انتخابات را تبریک گفت

نتایج انتخابات نیز قصد داشت که به صورت تلفنی انتخاب دکتر روحانی را تبریک بگویید که به علت تراکم کاری ارتباط تلفنی . . . جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه در کشور برگزار و دکتر روحانی با کسب 57 درصد آرا، به عنوان رئیس جمهوری منتخب ملت . . . شد.براساس اعلام نتایج این دوره از انتخابات، دکتر حسن روحانی (رئیس جمهوری دولت یازدهم) با کسب با 23 میلیون و 549 . . .

18:43 - 1396/03/03
چه کسی به بهشت می رود؟

امروز در 'ایرنا مقاله' می خوانید:

چه کسی به بهشت می رود؟

در انتخابات ریاست‌ جمهوری 96 نیز خوش درخشید و همگام با حسن روحانی به دفاع از دستاوردهای دولت پرداخت، از جمله افرادی است . . . آنها واکنش‌‌ زاست و فردی بودن، خیلی به جایی برنمی‌خورد.** روحانی پیروزی اش را مدیون کیست؟انتخابات ریاست‌ جمهوری اخیر . . . سالروز آزادسازی خرمشهر با شادمانی امیدآفرین پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست‌ جمهوری همراه شده است. در این میان، . . .

16:11 - 1396/03/03
برنده‌ها و بازنده‌ها، نتیجه انتخابات را چگونه تفسیر می‌کنند؟

انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم از 2 نگاه/

برنده‌ها و بازنده‌ها، نتیجه انتخابات را چگونه تفسیر می‌کنند؟

دیدگاه ها و نظرات متفاوتی مطرح کرده اما بیشتر حامیان روحانی 'اظهارات و مواضع مردم پسند شخص رییس جمهوری و حمایت . . . عامل پیروزی،‌ خدمات دولت بودجلیل صحرایی، رییس ستاد حسن روحانی در استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ایرنا تاکید . . . کرد: یکی از مهمترین عوامل موثر در پیروزی حجت‌الاسلام حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، خدمات و دستاوردهای دولت . . . توجه ویژه به محرومان و... داشته است در گرایش مردم به روحانی بسیار موثر بود.او صداقت روحانی را دیگر معیار و عامل . . . داشته است در گرایش مردم به روحانی بسیار موثر بود.او صداقت روحانی را دیگر معیار و عامل موثر در پیروزی او در انتخابات . . .

16:3 - 1396/03/03
نماینده سابق مجلس: صداقت روحانی عامل اصلی اقبال دوباره مردم به دولت یازدهم است

نماینده سابق مجلس: صداقت روحانی عامل اصلی اقبال دوباره مردم به دولت یازدهم است

یارانه ها و ایجاد پنج میلیون فرصت شغلی می دادند که بنا بر نظر کارشناسان اقتصادی این وعده ها از پشتوانه علمی برخوردار نبود و شرایط درآمدی کشور نیز امکان تحقق آنها را دور از ذهن می کرد.وی افزود: آقای روحانی در طول تبلیغات از بیان شعارهایی که امکان عملی شدن نداشت و منجر به بی اعتمادی مردم به مسئولان می شد، پرهیز کرد که همین صداقت در رفتار و گفتار باعث شد عموم مردم بار دیگر به برنامه های دولت تدبیر . . .

13:56 - 1396/03/03
او وکیل ملت است

او وکیل ملت است

اهمیت و ارزش این رویداد دوچندان شده است. امروز شیخ حسن روحانی که بار اصلی انتخابات را بر دوش کشید، دوباره با رای ٢٤ . . . مهم‌تر از «بازی انتخاب» نباشد، اهمیتش کمتر از آن نیست. پس، روحانی در گام نخست نباید اجازه دهد رای مردم به ناروا تفسیر . . . متعهدانه اصرار ورزید. او اما باید گام‌هایی دیگر بردارد. روحانی ابتدا باید با توجه به اتمام فضای انتخابات، یک‌بار . . . و ایام آتی کسی نتواند از آنها به ناروا بهره‌برداری کند. روحانی می‌داند که رقیب او یک‌سوم آرا را به دست آورده است. هر . . . چراکه تعداد بی‌شماری از ناراضیان و معترضان به عملکرد روحانی و نیز طیف غیرسیاسی و توده مردم روستایی و حاشیه‌نشین، . . .

13:44 - 1396/03/03
اعلام آمادگی میرسلیم برای همکاری با دولت دوازدهم

در نامه ای به رئیس جمهوری؛

اعلام آمادگی میرسلیم برای همکاری با دولت دوازدهم

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، متن نامه سید مصطفی میرسلیم به شرح زیر است:«بسم الله الرحمن الرحیمجناب آقای دکتر حسن روحانیرئیس محترم جمهوری اسلامی ایران موضوع : اعلام آمادگی برای خدمت به مردمبا سلامضمن عرض تبریک مجدد . . . گذشته برای هر گونه همکاری و همفکری با هدف چاره جویی مشکلات کشور اعلام می نمایم.»به گزارش ایرنا حسن روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیش از 23 میلیون رای و کسب 57 درصد آرا برای چهار . . .

13:36 - 1396/03/03
فیگارو: پیروزی روحانی بهترین خبر خاورمیانه در نیمه نخست 2017 است

فیگارو: پیروزی روحانی بهترین خبر خاورمیانه در نیمه نخست 2017 است

سیاست میانه روی را به بوته آزمایش گذاشتند. پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران، برای غرب به رهبری . . . فرانسوی با اشاره به چشم انداز سیاست ایران در دولت دوم روحانی و در دوران رئیس جمهوری دونالد ترامپ، یادآوری کرده است . . . در دوران رئیس جمهوری دونالد ترامپ، یادآوری کرده است که حسن روحانی تمام توان خود را در دولت نخست خود برای دستیابی به . . . خود را به انتخابات ایران، پیشتازی و در نهایت پیروزی حسن روحانی اختصاص دادند. در مجموع رسانه های فرانسه با استقبال از . . . دادند. در مجموع رسانه های فرانسه با استقبال از پیروزی حسن روحانی در انتخابات 29 اردیبهشت، سیاست های او را راهگشای حل . . .

13:0 - 1396/03/03
روحانی، تعهد به آرمان ها و تحقق وعده ها

روحانی، تعهد به آرمان ها و تحقق وعده ها

شهر منچستر نیز دیگر رویداد مورد توجه مطبوعات قرار گرفت. ** روحانی در حرم امام (ره)«حسن روحانی» رییس جمهوری منتخب مردم . . . توجه مطبوعات قرار گرفت. ** روحانی در حرم امام (ره)«حسن روحانی» رییس جمهوری منتخب مردم برای دولت دوازدهم، دیروز دوم . . . تشخیص مصلحت نظام به حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی رفت. حضور روحانی به همراهی یادگار امام (ره) در حرم مطهر موضوع گزارش . . . او در کنار مزار آیت‌ا... هاشمی ناگفته‌هایی را بیان کرد. روحانی گفت نخستین بار از سوی او تشویق به حضور در انتخابات 96 . . . او شده است را از یاد نمی‌برد. پس از آن بود که حجت‌الاسلام روحانی خود را برای سفر به مشهد آماده کرد. دیروز آیت‌ا... . . .

9:19 - 1396/03/03
گروه‌های اجتماعی به کدام نگاه رأی دادند؟- محسن گودرزی، عباس عبدی*

گروه‌های اجتماعی به کدام نگاه رأی دادند؟- محسن گودرزی، عباس عبدی*

جامعه ترجیح داد جامعه ایران در مسیری پیش رود که آقای روحانی ارائه داد و در عین حال، بخش بزرگی از جامعه نیز به . . . رقابت‌ها (27 و 28 اردیبهشت) نشان می‌دهد که نسبت رأی آقای روحانی به آقای رئیسی 6/2 است.به عبارت دیگر، در مقابل هر 5 . . . رئیسی 6/2 است.به عبارت دیگر، در مقابل هر 5 رأی به آقای روحانی تقریباً 2 رأی به آقای رئیسی داده شده است. ولی این . . . مختلف اجتماعی یکسان نیست. یعنی در برخی گروه‌ها، رأی آقای روحانی بیشتر از این مقدار است و در برخی گروه‌ها فاصله رأی . . . و در برخی گروه‌ها فاصله رأی آقای رئیسی کمتر است. رأی آقای روحانی در تمام گروه‌های اجتماعی مورد اشاره بالاتر است ولی . . .

8:13 - 1396/03/03
نجفی: مردم ایران تحت تاثیر شعارها و وعده های بدون پشتوانه برخی نامزدها قرار نگرفتند

در گردهمایی سراسری ستادهای مردمی روحانی؛

نجفی: مردم ایران تحت تاثیر شعارها و وعده های بدون پشتوانه برخی نامزدها قرار نگرفتند

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمد علی نجفی در گردهمایی سراسری ستادهای مردمی دکتر روحانی افزود: خیزشی که در 29 اردیبهشت ماه به اوج و سرانجام رسید، حاصل تلاش های مردم عزیز بود.نجفی اظهار داشت: این انتخابات پیام های زیادی را برای مردم داشت و مهمترین پیام این بود که مردم ایران می . . .

21:1 - 1396/03/02
نشانی کابینه رونق ساز

امروز در 'ایرنا مقاله' می خوانید:

نشانی کابینه رونق ساز

به‌ عنوان یکی از مهم‌ ترین مطالبات عمومی از دولت دوم «حسن‌ روحانی» مطرح شده است.«نبود واگرایی فکری در میان . . . تحت تاثیر نظامی‌ گری منطقه‌ ای گسترش خواهد یافت.** بایدهای روحانی در دولت دومپیروزی روحانی به‌ عنوان دوازدهمین رئیس‌ . . . ای گسترش خواهد یافت.** بایدهای روحانی در دولت دومپیروزی روحانی به‌ عنوان دوازدهمین رئیس‌ جمهوری ایران از سوی ملت . . . زیربناهای اقتصادی ایران بازسازی شد و اقداماتی که دولت روحانی در طول این چهار سال آغاز کرد به بهره‌ برداری کامل . . . که ایران را به افق1400 نزدیک خواهد کرد.جوانان با رأی به روحانی و اعتماد دوباره به او، با توجه به عملکرد مطلوبش در . . .

15:53 - 1396/03/02
نشریه هیل: روحانی دیدار ترامپ از عربستان را اجتماعی نمایشی خواند

نشریه هیل: روحانی دیدار ترامپ از عربستان را اجتماعی نمایشی خواند

دلاری آمریکا با عربستان گفت نمی توان فقط با دادن پول به یک ابرقدرت، مشکل تروریسم را حل کرد. روحانی که در انتخابات ریاست جمهوری ایران دوباره برگزیده شد، افزود: مشکل اینجاست که آمریکایی ها منطقه . . . آمریکا را با توصیه نادرست خود منحرف می کنند یا با پول خود نفوذ آمریکا را می خرند. نشریه هیل افزود: روحانی بر موضع ایران درباره نقش عربستان در حملات 11 سپتامبر در آمریکا تاکید کرد و هشدار داد که مردم . . .

15:34 - 1396/03/02
بازتاب اظهارات روحانی در رسانه های خارجی:نشست عربستان، اجتماعی نمایشی

بازتاب اظهارات روحانی در رسانه های خارجی:نشست عربستان، اجتماعی نمایشی

رئیس جمهوری را به صورت زنده پوشش دادند.***یورونیوز: روحانی نشست عربستان را اجتماع نمایشی دانست به گزارش ایرنا، . . . ایرنا، شبکه تلویزیونی یورونیوز در این باره گزارش داد: حسن روحانی، رئیس جمهوری منتخب ایران عصر دوشنبه اولین نشست خبری . . . های مطرح شده توسط خبرنگاران بود.یورونیوز گزارش داد: آقای روحانی، نشست عربستان با حضور دونالد ترامپ را یک «اجتماع . . . کرده اند نمی توانند تروریسم را از بین ببرند.*** دویچه وله: روحانی گفت که صلح در منطقه خاورمیانه تنها با حضور ایران . . . خبری دویچه وله آلمان نیز در بازتاب نشست خبری حسن روحانی نوشت: رئیس جمهور منتخب ایران ضمن رد درخواست ترامپ از . . .

14:50 - 1396/03/02
صداقت؛ کلیدواژه نخستین نشست مطبوعاتی روحانی

صداقت؛ کلیدواژه نخستین نشست مطبوعاتی روحانی

نشست مطبوعاتی رییس جمهوری دیروز یکم خردادماه برگزار شد. روحانی در این نشست بر لزوم همکاری همه گروه ها برای توسعه و . . . امروز داشت.روزنامه «ایران» در گزارشی با عنوان «فراخوان ملی روحانی در گفت ‌وگو با خبرنگاران داخلی و بین المللی: همه . . . همه بیایند کشور را آباد کنیم»، نوشت: نخستین نشست خبری حسن روحانی بعد از پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری و آخرین . . . اوج تنها در همان دقایق آغازین بود و در ادامه با تقاضای حسن روحانی از همه مردم و رقبایش برای کمک به دولت و تأکید بر . . . گزارش خبری روزنامه «آفتاب یزد» است که در آن می خوانیم: حسن روحانی رئیس جمهور منتخب مردم ایران در اولین نشست خبری خود . . .

11:18 - 1396/03/02
روحانی: فداکاری مردم مسئولیت ما را صدچندان کرده است/به وعده هایی که داده ایم ، عمل می کنیم

پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب و در جوار بارگاه مطهر امام راحل؛

روحانی: فداکاری مردم مسئولیت ما را صدچندان کرده است/به وعده هایی که داده ایم ، عمل می کنیم

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به همراه اعضای هیات دولت یازدهم صبح امروز - سه شنبه - . . . اسلام را به مردم و روح بلند امام خمینی(ره) تبریک گفت.روحانی تصریح کرد: بیست سال پیش در چنین روزی شاهد حضور بسیار . . . خوب ایران همانطور که ایشان پیش‌بینی کرده بودند، عمل کردند.روحانی خاطرنشان کرد: آمده ایم تا به محضر امام راحل گزارش . . . اخذ رای ماندند و نتوانستند رای خود را به صندوق بیاندازند.روحانی یادآور شد: حضور45 میلیونی مردم در انتخابات برای . . . باید در سرنوشت آینده خود شرکت کنند و میزان رای ملت است.روحانی با بیان این که در انقلاب بزرگ اسلامی که امام خمینی . . .

10:29 - 1396/03/02
رئیس جمهوری سنگاپور: انتخاب مجدد روحانی  نشان دهنده سطح بالایی از اعتماد مردم ایران است

'تونی تن کنگ یام' انتخاب مجدد روحانی را تبریک گفت

رئیس جمهوری سنگاپور: انتخاب مجدد روحانی نشان دهنده سطح بالایی از اعتماد مردم ایران است

سنگاپور به نمایندگی از طرف مردم سنگاپور انتخاب مجدد دکتر روحانی را به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.در . . . پیام رئیس جمهوری سنگاپور خطاب به حجت الاسلام و المسلمین روحانی، تاکید شده است انتخابات مجدد وی از سوی مردم ایران . . . ایران که روز جمعه در داخل و 102 کشور برگزار شد، دکتر روحانی با کسب بیش از 23 میلیون رای منتخب مردم . . .

10:23 - 1396/03/02
انتخاب «راه اعتدال»

انتخابات ریاست جمهوری در نگاه روزنامه ها/ بخش دوم

انتخاب «راه اعتدال»

انتخابات دوازدهم»، «دولت مستقر از امروز آغاز کند»، «دورهمی روحانی و خبرنگاران»، «انتخاب دوباره روحانی برای بازار نفت . . . آغاز کند»، «دورهمی روحانی و خبرنگاران»، «انتخاب دوباره روحانی برای بازار نفت امیدوار کننده است»، «گفتمان اصلاح‌ . . . اقتصادی رأی دادند»، «پوست‌اندازی کابینه دوازدهم»، «اعتدال روحانی علیه افراط‌گرایی دینی»، «گرایشات اصلاح طلبانه در . . . طلبانه در کابینه آینده باید پررنگ باشد» و «نتیجه حمایت روحانی از احزاب، موفقیت در انتخابات بود» اختصاص دادند و به . . . که تحقق عینی‌اش در عشق به عموم مردم است، نمی‌شنوند. نهاد روحانیت یکی از دیرپا‌ترین نهادهای اجتماعی در جامعه ماست که . . .

10:10 - 1396/03/02
جشن هواداران روحانی، عکس نخست خبرگزاری فرانسه

جشن هواداران روحانی، عکس نخست خبرگزاری فرانسه

می کشد، امروز (سه شنبه) با توضیح «ایرانیان پیروزی حسن روحانی را در انتخابات ریاست جمهوری جشن گرفتند»، منتشر شده . . . خود را به انتخابات ایران، پیشتازی و در نهایت پیروزی حسن روحانی اختصاص دادند.در مجموع رسانه های فرانسوی زبان با . . . جمهوری دولت یازدهم در انتخابات 29 اردیبهشت، سیاست های حسن روحانی را راهگشای حل مشکلات داخلی ایران و گامی مثبت در جهت . . . شرایط بین المللی ارزیابی کردند.این رسانه ها با معرفی حسن روحانی به عنوان سیاستمداری قدرتمند و میانه رو، سیاست گشایش . . . فرانسه نیز از جمله نخستین رهبران جهان بود که پیروزی حسن روحانی را در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران به . . .

10:5 - 1396/03/02
تحلیلگر استرالیایی: انتخابات یک نتیجه خوب برای روحانی و میانه روها در ایران بود

تحلیلگر استرالیایی: انتخابات یک نتیجه خوب برای روحانی و میانه روها در ایران بود

رای دهندگان در انتخابات هنوز هم بالا بود، و انتخابات برای روحانی نه تنها به دور دوم کشیده نشد، بلکه سهم وی از آراء به . . . به یقین اثبات این موضوع است که مردم ایران به نفع حرکت روحانی که به سمت تعامل بیشتر با جامعه بین المللی است به جای . . . معاون رئیس جمهوری اشاره کرد که با حمایت از دکتر حسن روحانی از انتخابات قبل از رای گیری کناره گیری نمود و نوشت: . . . او سال 2021 به عنوان نامزد میانه رو مطرح شود، به خصوص اگر روحانی محبوب باقی مانده و قادر است از وی حمایت کند.محقق . . .

9:24 - 1396/03/02
رئیس جمهوری تاتارستان: پیروزی روحانی نشانه خواسته ملی برای ارتقای ایران است

رئیس جمهوری تاتارستان: پیروزی روحانی نشانه خواسته ملی برای ارتقای ایران است

در این پیام که روز دوشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، خطاب به روحانی آمده است: برای رئیس جمهوری ایران اسلامی موفقیت های . . . خارجی اتحادیه اروپا، وزیران خارجه ایتالیا و آلمان پیروزی روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران را . . . جمهوری ایران که روز جمعه در داخل و 102 کشور برگزار شد، روحانی بیش از 23 میلیون رای کسب کرد و برای ابراهیم رئیسی . . .

0:21 - 1396/03/02
روحانی:مردم به پول و به درآمد 2.5 برابری تخیلی «نه» گفتند/در انتخابات در تراز بالاترین دمکراسی های جهان حضور یافتند

مشروح سخنان رئیس جمهوری منتخب در نشست خبری /

روحانی:مردم به پول و به درآمد 2.5 برابری تخیلی «نه» گفتند/در انتخابات در تراز بالاترین دمکراسی های جهان حضور یافتند

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در نخستین نشست خبری با خبرنگاران داخلی و . . . آنها را اخذ کنند، انتخابات ما به 45 میلیون رای می رسید. روحانی با بیان این که حضور 45 میلیونی ملت ایران پای صندوق . . . در روستاها با مشکلات زندگی می کنند اما به پول «نه» گفتند. روحانی اضافه کرد: مردم به خوبی اعلام کردند که ما می فهمیم آب . . . اخلاق و فرهنگ ما سازگار نیست، نمی پذیریم و کان لم یکن است. روحانی افزود: مردم ما متدین هستند به دین و فرهنگ خود بسیار . . . یک نهاد ملی یا حتی به یک معنا فراملی به فروملی تبدیل شود. روحانی ادامه داد: مردم به یک جناح گفتند ما احترام نهادهای . . .

23:34 - 1396/03/01
خبرگزاری رسمی کویت: روحانی بر راهبرد دفاعی مستقل ایران تاکید دارد

بازتاب گسترده اظهارات رییس جمهور کشورمان در رسانه های کویت؛

خبرگزاری رسمی کویت: روحانی بر راهبرد دفاعی مستقل ایران تاکید دارد

اظهارات رییس جمهوری کشورمان در کنفرانس خبری نوشت: حسن روحانی تاکید کرده است که جمهوری اسلامی ایران برای گسترش . . . موشکی خود از کسی اجازه نخواهد گرفت.خبرگزاری کویت افزود: روحانی تاکید دارد که کشورش برای انجام آزمایش های موشکی نه از . . . می گیرد و نه در انتظار اجازه می ماند.این رسانه کویتی نوشت: روحانی بر این نکته تاکید کرده است که مقامات آمریکایی باید . . . به سخنان رییس جمهوری کشورمان در کنفرانس خبری نوشت: حسن روحانی در کنفرانس خبری خود تاکید کرده است که موشک ها و . . . دفاع از منافع جمهوری اسلامی است.این سایت خبری افزود: حسن روحانی بر این موضوع تاکید کرد که ایران از توانمندی لازم برای . . .

21:37 - 1396/03/01
آیت الله هاشمی خواسته بود مسیر روحانی را برای حضور دوباره هموار کنیم

حجت الاسلام دعایی:

آیت الله هاشمی خواسته بود مسیر روحانی را برای حضور دوباره هموار کنیم

پیروزی دولت است گفت، سلام مرا به این انسان های فهیم و فکور ابلاغ کن.حجت الاسلام دعایی به ویژگی های استان کرمان اشاره و تصریح کرد: همه شما پیروز هستید و امیدوارم به شکرانه این نعمت همراه و یاور روحانی در چهار سال آینده باشید.وی تصریح کرد: امروز استان کرمان برخوردار از مسئولانی است که یادگاران جبهه و جهاد و یاوران سردار سلیمانی هستند و توانسته اند این استان را در کشور به عنوان استان نمونه و . . .

20:59 - 1396/03/01
دیدارصمیمانه روحانی با فعالین ستادی و بزرگان فرهنگ و هنر/ سوم  خرداد

دیدارصمیمانه روحانی با فعالین ستادی و بزرگان فرهنگ و هنر/ سوم خرداد

به گزارش ایرنا از رسانه رسمی حسن روحانی، دیدار صمیمانه روحانی با فعالین ستاد مرکزی وی، ستادهای تابعه و ستادهای استانی سراسر کشور . . . گزارش ایرنا از رسانه رسمی حسن روحانی، دیدار صمیمانه روحانی با فعالین ستاد مرکزی وی، ستادهای تابعه و ستادهای استانی سراسر کشور چهارشنبه این هفته برگزار . . .

19:30 - 1396/03/01
روحانی: ازنظرات بقیه کاندیداها استفاده می کنیم/ همه به دولت کمک کنند/ بگذاریم مردم بانشاط باشند

نشست خبری (6)؛

روحانی: ازنظرات بقیه کاندیداها استفاده می کنیم/ همه به دولت کمک کنند/ بگذاریم مردم بانشاط باشند

را که داشتند در دولت دوازدهم اجرایی شود؛ ارزیابی شما چیست؟ روحانی پاسخ داد: وعده هایی که من دادم و برنامه ای که من . . . فرد را به عنوان منتخب ملت در نظر بگیریم نه به عنوان حسن روحانی؛ همه به منتخب و دولت ایران کمک کنیم و دست به دست هم . . . (انتخابات) با مردم رفتار کردید در این چهار سال رفتار کنیدروحانی گفت: من از تمام احزاب و گروه ها و تفکرات در جامعه . . . و آیا با آقای مادورا درباره بحران این کشور صحبتی داشته اید؟روحانی پاسخ داد: در زمینه مسایل اقتصادی ما می خواهیم با همه . . . دیگر برای مبارزه با تروریسم بین المللی و تکفیری چیست؟ روحانی پاسخ داد: ما از ابتدای دولت یازدهم که فعالیت خود را . . .

19:10 - 1396/03/01
روحانی: دولت آینده کم اشتباه تر از دولت یازدهم خواهد بود/سن مدیریت باید کاهش یابد

نشست خبری (5)؛

روحانی: دولت آینده کم اشتباه تر از دولت یازدهم خواهد بود/سن مدیریت باید کاهش یابد

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در ادامه نخستین نشست خبری پس از انتخابات . . . آنها هستیم. در جامعه ما به طور طبیعی افکار واحدی نیست.روحانی ادامه داد: انتخابات برای این است که در زمینه مسایل . . . و ممکن است عقیده ای نداشته باشند ولی اجرا بر این مبنا است.روحانی گفت: یعنی باید جامعه بر مبنای رای اکثریت اداره شود، . . . بودیم که نمی توان کلمه بحران استفاده کرد ولی شرایط سخت بود.روحانی گفت: تحریم، مشکلات رشد منفی اقتصادی، خزانه و انبارها . . . است، من معتقدم نه در دولت بلکه سن مدیریت باید کاهش یابد.روحانی با بیان این که برای این که ما سن مدیریت پنج سال کاهش . . .

18:41 - 1396/03/01
روحانی: هدف دولت تا سال 1400 از بین بردن فقر مطلق است/ایران نیازی به خرید سلاح ندارد

نشست خبری(3)؛

روحانی: هدف دولت تا سال 1400 از بین بردن فقر مطلق است/ایران نیازی به خرید سلاح ندارد

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در نخستین نشست خبری پس از انتخابات ریاست . . . سوال خبرنگاری بیان کرد.خبرنگار تسنیم به وعده های انتخاباتی روحانی در زمینه بهبود اوضاع کشور اعم از اجرای طرح کارورزی . . . موقع به مردم گزارش خواهید داد که به این وعده ها عمل کردید؟روحانی نیز پاسخ داد: متشکرم که برخی نکات من را که در دوران . . . برسد. چنین هدف گذاری در ذهن دولت است و با شرایطی شدنی است.روحانی افزود: بدنبال اشتغال هستیم، سالانه 950 هزار شغل در . . . که این کار شروع شده و در سال های آینده بالاتر می رود. روحانی با تاکید بر این که هدف دولت دوازدهم تا سال 1400 از . . .

18:17 - 1396/03/01
راه احقاق حقوق کامل مردم، انسجام ملی واجماع همه قوا پشت سر رهبری/ موشک ما برای صلح است

نشست خبری (2)؛ روحانی:

راه احقاق حقوق کامل مردم، انسجام ملی واجماع همه قوا پشت سر رهبری/ موشک ما برای صلح است

به گزارش ایرنا دکتر حسن روحانی عصر امروز -دوشنبه- در ادامه نخستین نشست خبری خود پس . . . احقاق حقوق کامل مردم، انسجام و اجماع ملی پشت سر رهبریروحانی ادامه داد: دولت توانست از قدرت ملی مردم در صحنه بین . . . عرب و ترامپ در عربستان) هیچ ارزش سیاسی و عملی نخواهد داشتروحانی پاسخ داد: اجتماع یک اجتماع نمایشی بود و هیچ ارزش . . . اش به این دو ملت بزرگ و سایر ملل کمک کرده و کمک خواهد کرد.روحانی افزود: چه کسی باعث شد که امروز داعش در شهرهای بزرگ . . . معامله کنند و در برابرتروریست های منطقه سر فرود بیاورد. روحانی ادامه داد: دولت آمریکا هیچ زمانی با تروریسم مبارزه . . .

18:6 - 1396/03/01
صفحه 1 از 37 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >